Dodaj do ulubionych

Co ze mną nie tak?- związek

19.09.11, 13:47
Chyba rozwalam sobie związek. Nie potrafię wyzbyć się tego okropnego uczucia jakim jest zazdrość. Inna sprawa-nie potrafię pogodzić się z tym, że w ciągu dnia mój partner wcale się nie odzywa, żadnych smsów bez powodu, na powitanie, czasem też żadnego na dobranoc. Uważa,że nie jest moim murzynem i nie może być na każde moje skinienie. Nieustannie powtarza,że mnie kocha i kiedy z nim jestem naprawdę to czuję. Ale wnerwia mnie,że on chyba nie tęskni, nie myśli czasem "ciekawe co ona robi? ciekawe czy o mnie myśli?", a ja to robię nieustannie. Jestem załamana- wiem,że sama sobie robię kuku taką moją natarczywością, ale czy ja żądam zbyt wiele.
Najgorsze są te jego zapewnienia o miłości i o tym,że mu bardzo na mnie zależy?
Jak ja mam go podejść? Co mam zrobić,żeby to on teraz zaczął się zastanawiać?
[to się trochę wyżaliłam, gdyby ktoś z Was miał jakieś pomysły-są one mile widziane]
Obserwuj wątek
    • tehuana Brak Ci pewnosci siebie 19.09.11, 15:30
      Niestety dziewczyny/kobiety-te zakochane-pragna ciaglej atencji i zainteresowania-aby miec pewnosc, ze sa naprawde kochane. Jednak nie mozna zyc w ciaglym napieciu. Po prost uwierzyc trzeba, ze mezczyzna kocha. Trzeba tez przyjac do wiadomosci, ze zycie nie ogranicza sie do wzdychania i rozmyslan.
      Jestem pewna, ze Twoj facet mysli o tobie w ciagu dnia, ale przeciez ma tez obowiazki i potrzeby wlasne, ktorych nie ma sensu zaklocac glupimi gadkami. 20 lat temu nie bylo komorek, sms-ow, maili i jakos ludzie sobie radzili.
      Co Ci radze-zajmij sie czyms: nauka, hobby,praca, znajomi, bo zwariujesz i jeszcze zaczniesz nagabywac faceta i on sie przestraszy i zwieje.
      Diabel moglby Ci podpowiedziec, ze powinnas wywolac w nim zazdrosc, poromansowac z innym, by zwrocil na Ciebie wieksza uwage. Ale nie warto.
      W dobrym zwiazku jest zaufanie, nie ma kontroli. Ty chyba nie jestes zbyt pewna siebie i swojej waznosci w jego zyciu. Gdy on znika Ci z oczu-rodza sie w Tobie watpliwosci. Mysle, ze niepotrzebnie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka