Dodaj do ulubionych

Ona (zdj.)

• puch_puch Re: Ona (zdj.) 15.04.12, 17:20
      Czemu uszy Ci oklapli czemu one takie smętne.
      Idź do sklepu kup pushupa i dopiero dobrze będzie.
      Takie młode takie smutne po co smutnym byc za młodu.
      Kup pushupa i usmiecham napieraj jutro do przodu.

jakbum.cyk.cyk napisał(a):

> Cześć.
      > Rozruszam trochę to forum, wrzucając swoje zdjęcie i czekając na Waszą ocenę. W
      > iem, że to lubicie, więc nie udawajcie oburzonych ;)
      > Pomyje, pomidory czy brylanty - rzucajcie, czym chcecie.
      >
      > Na zdjęciu oczywiście ja, w moim aktualnym, 26-letnim wcieleniu.
      > Co sądzicie o takiej sylwetce?
      >
      > www.picshot.pl/public/view/92983
      • jakbum.cyk.cyk Re: Ona (zdj.) 16.04.12, 00:21
        Lubię to!
    • skrytapiromanka Re: Ona (zdj.) 15.04.12, 17:30
      zaiste, fajna z Ciebie niunia:) jestem po stronie 'och', nie 'bleh'. powiedz mi tylko, w co ubierasz swój zacny biust na spotkanie ze sportem, gdyż mam ten sam rozmiar (tyle że niższa jestem, to i inaczej się on rozkłada) i ciekawi mnie odpowiednie rusztowanie.
      • skrytapiromanka Re: Ona (zdj.) 15.04.12, 17:32
        i jeszcze: w jaki sposób doprowadziłaś swój brzuch do takiego stanu? (tylko nie mów, że ujemnym bilansem kalorycznym, bo tego nie przeżyję, wolałabym jakiś pot i łzy).
        • jakbum.cyk.cyk Re: Ona (zdj.) 16.04.12, 00:27
          Dzięki :)
          Na spotkanie ze sportem? Na basen nie potrzebuję, a na ściankę zakładam normalne, codzienne staniki. Taniec przed lustrem topless ;)
          A rozmiaru współczuję, bo sama z cyckami mam za duży (słowo klucz) problem.

A brzuch, uwierz lub nie, sam taki jest. Mam z natury wąską talię, jakieś 5 lat temu intensywnie go trenowałam (ale przypadkiem, 200 brzuszków jako rozgrzewka przed treningiem tanecznym 4x w tyg) i od tamtego czasu nic specjalnego z nim nie robię, poza tym, że zawsze pamiętam, aby go wciągać (w sytuacjach codziennych).
          I kalorii nie liczę specjalnie, tylko jem często i mało i zdrowo. Wychodzi pewnie jakieś 1000kcal dziennie, ale mi to zupełnie wystarcza i nie bywam głodna.
          • skrytapiromanka Re: Ona (zdj.) 16.04.12, 00:55
            no widzisz, na basen to wiadomo, ale już do takiego biegania czy na penis, o, przepraszam, tenis to by się przydała jakaś fajna uprząż.

talię też mam wąską, nawet bardzo, bom z natury szczupła, drobna, ale dzięki wzmożonemu apetytowi (no ze 2000 kcal opieprzam spokojnie przy siedzącym niestety ostatnio trybie życia) udało mi się ostatnio przejść z niedożywienia do sylwetki normalnej - tako rzecze wskaźnik BMI przynajmniej. niestety, brzuch mam wypukły, nie mam boczków, tylko brzuszysko normalnie mi się zrobiło, w sensie że miękki i zero mięśni, a brzuszków/nożyc strasznie nie lubię:( z postawą też jakby gorzej, chyba się wypinam i nie trzymam pionu, o wciąganiu nie pamiętam nawet pół minuty dziennie. no nic, nie można mieć wszystkiego.

kurczę, strasznie mało jesz w takim razie, ja bym tak nie mogła, a już powoli widzę, że metabolizm zwalnia... natomiast na cycki generalnie nie narzekam, a nawet powiem więcej - nie obraziłam się, gdyby były jeszcze rozmiar większe:> nawet miałam 65 E, ale mi o rozmiar padły, kiedy zrezygnowałam z pigułek:(
            • jakbum.cyk.cyk Re: Ona (zdj.) 16.04.12, 02:04
              Na penis też znajdą się jakieś fajne uprzęże ;)

Hmm, no chciałabym móc coś doradzić, ale jak widzisz, niewiele mogę.
              O wciąganiu będziesz pamiętać, jeśli założysz coś niezbyt luźnego na górę. I od razu sylwetka prostsza się robi, a cycki lecą wprzód ;)

Ja tak sobie przyzwyczaiłam organizm, kiedyś jadłam duużo więcej, ale powoli i stopniowo zmniejszałam porcje i bardzo, bardzo mi to odpowiada, nie wiem, żołądek mi się zmniejszył czy co? W każdym razie polecam taki system.
              Uch, też pigułkuję i z lekkim strachem myślę o momencie, gdy zajdzie potrzeba odstawienia (nie tyle, co się zmniejszą, ale sflaczeją fuu). Nic to, Życie ;)
          • grassant Re: Ona (zdj.) 17.04.12, 14:07
            ... jem często i mało i zdrowo. Wychodzi pewnie jakieś 1000kcal dziennie, ale mi to zupełnie wystarcza i nie bywam głodna.

mogłabyś umieścić swój przeciętny dwudniowy jadłospis, albo z dwu ostatnich dni?
            • jakbum.cyk.cyk Re: Ona (zdj.) 17.04.12, 20:27
              Proszę:
              I posiłek - jogurt naturalny
              II - kromka razowego z dżemem albo serem białym i miodem
              III - świeży sok grejpfrutowy/pomarańczowy
              IV - pomidor z solą/ogórek surowy
              V - kromka chleba z plasterkiem szynki i szczypiorkiem/serem żółtym/plastrem łososia itp.
              VI - wafel ryżowy
              VII - mała porcja makaronu razowego z pesto/ryż z warzywami/kuskus z kurczakiem grillowanym/łosoś z piekarnika
              VII - kawałek makreli wędzonej :D
              VIII - jabłko/inny owoc
              IX - marchewka i seler
              X - serek wiejski ze szczypiorkiem

W ciągu dnia dużo wody, czasem herbata zielona. Nie piję alkoholu w ogóle, nie piję kawy, raz na jakiś czas herbata czarna z cukrem.
              • jakbum.cyk.cyk Re: Ona (zdj.) 17.04.12, 20:51
                Gdzieś w tym jadłospisie zawieruszyła się jeszcze jedna kromka razowego z czymkolwiek, jakoś już po obiedzie.
                • grassant Re: Ona (zdj.) 17.04.12, 23:48
                  tzn. jadasz, jakby 10(11) posiłków? cały dzień coś jesz?
                  • jakbum.cyk.cyk Re: Ona (zdj.) 17.04.12, 23:59
                    Mój dzień jest dość długi, więc te 10 (czasem więcej, czasem mniej) 'posiłków' jest rozłożonych na wiele godzin. Ale tak, bardzo często coś podgryzam. Mam jedno solidniejsze żarcie w ciągu dnia, a tak, to jem jakieś warzywa i przekąski nieprzetworzone. Nie dopuszczam do sytuacji, w której jestem głodna, ale też nie dopuszczam do takiej, w której jestem przeżarta.

Oczywiście, są dni, kiedy po prostu nażrę się czymś średnio zdrowym (pizza? quesadillas? mniam!), ale nie stanowi to dla mnie problemu.
    • jakbum.cyk.cyk Re: Ona (zdj.) 16.04.12, 19:28
      I to by było na tyle. Dziękuję za tę wypowiedź, już nic więcej nie trzeba dodawać. Ja bawię Ciebie, Ty bawisz mnie, jesteśmy kwita.
      Dzióbek.
      • rhysmeyers22 Re: Ona (zdj.) 16.04.12, 19:33
        ja dziekuje za twoja i osobne podziekowania za podzielenie sie ze swiatem twoim nieziemskim cialem :P :P i szykowna sexy bielizna .
        dziobek dziunia .
        • jakbum.cyk.cyk Re: Ona (zdj.) 17.04.12, 12:53
          Dziunia? I kto to mówi?
          Widzisz, laleczko, jeszcze do Ciebie nie dotarło, że ja zrobiłam z siebie idiotkę tylko poprzez wrzucenie swoich zdjęć w bieliźnie (co niewiele dla mnie znaczy, bo wciąż jestem anonimowa), a Ty, oprócz pochwalenia się wulgarnym wizerunkiem (w tym zła, zła twarz), zafundowałaś czytelnikom próbkę swoich żałosnych umiejętności intelektualnych i emocjonalnych.
          Naprawdę wolę mieć brzydką bieliznę anonimowo, niż zaprezentować siebie jako kompletną miernotę umysłową i ryczącą furiatkę.
          Wiem, że chciałabyś, żeby tak było, ale naprawdę, Twoje słowa, w przeciwieństwie do wielu innych wypowiedzianych w tym wątku, nie mają dla mnie żadnego znaczenia, bo Twoje dotychczasowe wypowiedzi świadczą o Tobie kiepsko. A najgorsze jest to, że jesteś tak przekonana o własnej wartości, że żadne słowa nie spowodują, że użyjesz swojego małego rozumku i zastanowisz się nad sobą. Zostaniesz po prostu takim szczęśliwym głuptasem. Co zapewne zaoszczędzi Ci w życiu sporo problemów. Nic, tylko pogratulować ignorancji.

Jednocześnie informuję, że tym chciałabym z MOJEJ strony zakończyć dyskusję z Tobą, bo powiedziałam, co miałam do powiedzenia, i łaskawie pozwolę Ci cieszyć się zakończeniem poprzez wypowiedzenie ostatniego słowa. Powodzenia, lalka. Szczęścia w życiu życzę.
    • potworski Hehe 16.04.12, 20:49
      Ciało niezłe, choć trochę ładniejszym i z gładszą skórą nick potworski bawił się jeszcze minionej nocy. W dodatku "przytwierdzoną" doń głową z najpiękniejszą twarzą na świecie.
      • senseiek Pokaz jej profil na roksie.. ;) 17.04.12, 21:51
        > Ciało niezłe, choć trochę ładniejszym i z gładszą skórą nick potworski bawił si
        > ę jeszcze minionej nocy. W dodatku "przytwierdzoną" doń głową z najpiękniejszą
        > twarzą na świecie.

Pokaz jej profil na roksie.. ;)
        • potworski Re: Pokaz jej profil na roksie.. ;) 17.04.12, 21:53
          Po co?
          • senseiek Re: Pokaz jej profil na roksie.. ;) 17.04.12, 23:20
            > Po co?

Zrobimy zawody na d(z)ivy.. ;)
        • khadroma Re: Pokaz jej profil na roksie.. ;) 17.04.12, 21:57
          Nie burz mu tego domku z kart. ;)
          • timetotime Re: Pokaz jej profil na roksie.. ;) 17.04.12, 22:10
            Spokojnie, ten człowiek jest tak zaburzony, że nic niczego mu nie zburzy :).
            We własnym świecie żyje :).
            • potworski Re: Pokaz jej profil na roksie.. ;) 17.04.12, 22:15
              No jak tam kumy? Już sobie poplotkowałyście? To zbierajcie zadki z ławki przed chałupą, chwytajcie bańki z mlekiem i wio do domów pierogi lepić=jutro macie kolejny dzień siedzenia na forum i jarania się innymi nickami.
              • khadroma Re: Pokaz jej profil na roksie.. ;) 17.04.12, 22:20
                Idź już spać Potworski. Albo poprzytulaj sie do swojej samiczki.
                No właśnie....pierogi... Nie lepię, ale lubię te ręcznie robione. :)
              • timetotime Re: Pokaz jej profil na roksie.. ;) 17.04.12, 22:21
                Z wprawy dziadek wyszedłeś, nie ma już foczek w płetwy klaszczących i nad potworskim piejących :). Weź tabletki z wieczornej przegródki, paciorek i lulu :).

• potworski Re: Pokaz jej profil na roksie.. ;) 17.04.12, 22:30
                  https://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/423740_335045606533200_164181236952972_861714_1631704648_n.jpg
                  • jakbum.cyk.cyk Re: Pokaz jej profil na roksie.. ;) 17.04.12, 22:32
                    Nie pozwalam.
                  • timetotime Re: Pokaz jej profil na roksie.. ;) 17.04.12, 22:34
                    Ja ciebie też mośku! :)
    • rhysmeyers22 Re: Ona (zdj.) 17.04.12, 14:07
      i zapamietaj miernoto ze nie zapomne ci udowodnic kto docenil moja twarz -bedziesz zdziwiona -a teraz idz popros swojego boyfrienda zeby ci zafundowal kuracje ujedrniajaca na cycki bo naparwde straszysz nimi
      • skrytapiromanka Re: Ona (zdj.) 17.04.12, 22:22
        masz na imię Tania?
        • jakbum.cyk.cyk Re: Ona (zdj.) 17.04.12, 22:31
          Nie, mam na imię tak samo, jak jeden z filmów Kawalerowicza :)
          • timetotime Re: Ona (zdj.) 17.04.12, 22:35
            No patrz, kolejna błyskotliwa... Wskakuj na drzewko!
            • jakbum.cyk.cyk Re: Ona (zdj.) 17.04.12, 22:39
              Jeśli to do mnie (a nie mogę sprawdzić!), to przepraszam, ale coś mi się spieprzyło z drzewkiem i wyświetlaniem, i widzę wielki bałagan. To nie jest wina ustawień.
          • six_a Re: Ona (zdj.) 17.04.12, 22:36
            nowidzisz, że nawet już nie widzisz, komu odpowiadasz.

:)
          • skrytapiromanka Re: Ona (zdj.) 17.04.12, 22:40
            cizas, ja do tej z dziubkiem na pysku:D
            • jakbum.cyk.cyk Re: Ona (zdj.) 17.04.12, 22:45
              O, no sorry, właśnie mówię, że mi cholerne drzewko nie działa, nic mi kurde nie działa. Uch.
    • minasz Re: Ona (zdj.) 17.04.12, 17:54
      jak dla mnie cycki sa za bardzo chamowate na biodrach masz za duzo tłuszczu w wieku 26 lat bym cie olał hehe
    • jakbum.cyk.cyk Re: Ona (zdj.) 17.04.12, 20:38
      Naprawdę ciężko Ci nie odpowiadać. :D

Nie nadymaj się tak, dziewczę drogie. Imponuj sobie jak chcesz, i komu chcesz, zapewne cały świat czeka z niecierpliwością, aż postukasz do niego ze srebrnego ekranu. Zważywszy na poziom dzisiejszych mediów, to lepszego miejsca na sukces znaleźć sobie nie mogłaś. Powodzenia życzę.
      Daruj sobie kolejne inwektywy, bo nie robią żadnego wrażenia, natomiast ukazują Twój kompletny brak klasy i kultury osobistej.

Bojfrenda prosić o nic nie muszę, sam się pali do wszelkiego rodzaju 'masaży ujędrniających'. Może dlatego nie muszę pienić się na forach na zidiociałe efekty bezstresowego wychowania; sądzę, że i Tobie przydałby się jakiś bojfrend, żeby wymasował z Ciebie tę nieustającą frustrację. Znajdź sobie jakiegoś, tylko nie takiego, co zostawia kopertę na poduszce, co?
    • jakbum.cyk.cyk Re: Ona (zdj.) 17.04.12, 20:51
      Ja bardzo proszę o niezaśmiecanie mi wątku jakimiś podejrzanymi linkami!
      • six_a Re: Ona (zdj.) 17.04.12, 20:55
        ja prosz o usunięcie wątku, zadanie spełnił, a tera tylko jakiś babsztyl z fretką na głowie się tu pieni.

jakraaaaaaaaaaany;)
        • timetotime Re: Ona (zdj.) 17.04.12, 20:57
          six_a napisała:

> ja prosz o usunięcie wątku, zadanie spełnił, a tera tylko jakiś babsztyl z fret
          > ką na głowie się tu pieni.

Szczał w dziesiątkę, buahahaha :))).
        • jakbum.cyk.cyk Re: Ona (zdj.) 17.04.12, 21:23
          six_a, ja bardzo lubię Twoje wypowiedzi, ale tej jak bum cyk cyk nie kumam.
    • rhysmeyers22 [...] 17.04.12, 21:34
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • jakbum.cyk.cyk Re: Ona (zdj.) 17.04.12, 21:38
      Uważasz, że jestem mocna w gębie? Na Jowisza, chyba powinnam się obrazić. Nie, nie jestem, ani tu, ani na żywo. Ale słodkie idiotki zjadam na śniadanie, mają mało kalorii.

Bardzo się cieszę, że się trochę utemperowałaś, pokusa odpowiedzi jest mniejsza. Czółko, lala.
    • potworski Re: Ona (zdj.) 17.04.12, 21:43
      Powyższa dyskusja jasno dowodzi jak u wielu kobiet kawałek zgrabniejszego cycka i przyzwoita figura robi sieczkę z mózgu.
      • jakbum.cyk.cyk Re: Ona (zdj.) 17.04.12, 21:46
        Jako, że wspólnie ustaliliśmy, że zgrabniejszych cycków nie mam, domyślam się, że ta wypowiedź nie dotyczy mojej osoby... Potworski, no nie łam mi serca.
      • lacido Re: Ona (zdj.) 17.04.12, 22:02
        coś jest na rzeczy m nie można mieć wszystko - na szczęście ;)
        • potworski Re: Ona (zdj.) 17.04.12, 22:08
          lacido napisała:

> coś jest na rzeczy m nie można mieć wszystko - na szczęście ;)

Można można=ale takie wyjątki spotyka się niezwykle rzadko. Najczęściej jednak można spotkać takie co mają albo jedno albo drugie=jak w tym wątku.
          • jakbum.cyk.cyk Re: Ona (zdj.) 17.04.12, 22:12
            O, przepraszam bardzo, w teście Ravena miałam wynik centylowy 96! Wygugluj sobie, co to znaczy :P Oczywiście, do Dody i rhysmeyers22 mi daleko. Do potworskiego pewnie też.

Potworski, a do której kategorii Ty się zaliczasz, tych mądrych czy tych ładnych?
            • potworski Re: Ona (zdj.) 17.04.12, 22:18
              Hahaha=weź mnie nie rozśmieszaj. Test Ravena ma z mądrością (podkreślam=mądrością) tyle wspólnego co krzyżówki panoramiczne.
              Nie odpowiem ci do jakiej kategorii zalicza się potworski bo i tak nie uwierzysz.
              • timetotime Re: Ona (zdj.) 17.04.12, 22:24
                Mówiłam, że we własnym świecie żyje :))).
              • jakbum.cyk.cyk Re: Ona (zdj.) 17.04.12, 22:26
                Po pierwsze - zależy, KTÓRY z testów Ravena, po drugie - z mądrością może i nie, ale z inteligencją już tak, a po trzecie z APISu miałam 9, haaa, a to i tak dlatego, że czas ograniczony :P A APIS, jak powszechnie wiadomo (chyba), jest testem nieźle rzetelnym. Szacun, nie?

Pewnie, że nie uwierzę, bo Twoje gawędziarstwo, wbrew temu, co sobie myślisz, ściąga Cię do raczej smutnego poziomu, co dla mnie jest zagadką, bo debilem nie jesteś. Ciekawi mnie, jak wyglądasz. Wrzuć focię, co?
                • potworski Re: Ona (zdj.) 17.04.12, 22:32
                  Ale po co chcesz moją fotkę, weź mi wytłumacz? Jaki miałbym niby tym cel osiągnąć?
                  • jakbum.cyk.cyk Re: Ona (zdj.) 17.04.12, 22:38
                    Żebym wiedziała, do której kategorii się zaliczasz. Ciekawość, wiesz.
                    • potworski Re: Ona (zdj.) 17.04.12, 22:50
                      Nie interesuje mnie zaspokajanie ciekawości anonimowych nicków z forum dyskusyjnego i w przeciwieństwie do co poniektórych nie potrzebuję podbudowywać swojego ego ujawnianiem swojego wizerunku i oczekiwaniem zachwytów.
                      • jakbum.cyk.cyk Re: Ona (zdj.) 17.04.12, 23:01
                        Nie dziwię się. Ale warto było spróbować.
                        Gratuluję samopoczucia. :)

PS. Nie oczekiwałam i nie oczekuję zachwytów.
                  • six_a Re: Ona (zdj.) 17.04.12, 22:39
                    w każdym razie, jakbyście nie mieli komu fotek wysyłać, to do mnie też można.
                    wpiszę się w trend niewiedzy, komu teraz odpowiadam, mam nadzieję, że nie fretce, która się w grobie przewraca zapewne od tego wątku.
                • lacido Re: Ona (zdj.) 17.04.12, 22:36
                  robisz się wredna ;/
                  • timetotime Re: Ona (zdj.) 17.04.12, 22:38
                    A potworski z sercem na dłoni do niej, nie? :)
                    • lacido Re: Ona (zdj.) 17.04.12, 22:45
                      :)))
                      a tak skojarzyło mi się z tą rozmowę z forumką zw zwierzęcą kita i dzióbkiem i taka refleksja mnie naszła ;/
          • lacido Re: Ona (zdj.) 17.04.12, 22:20
            no ja tam nie miałam okazji spotkać takiego dziwa ;)
    • six_a Re: Ona (zdj.) 17.04.12, 21:59
      to doooomnieee?
      ale mi chodziło o perukę juljana.
      przepraszam, że pomyślałaś od razu o sobie, jakoś nie przewidziałam takiego rozwoju wydarzeń.
      • timetotime Re: Ona (zdj.) 17.04.12, 22:07
        six_a napisała:

> to doooomnieee?
        > ale mi chodziło o perukę juljana.

Ups! Ja myślałam, że to o husie było, soreczki.

Ej lala, nie bierz tak do siebie wszystkiego maleńka, fszyscy widzą tą peruczkę z lisa :))). Daj jeszcze jakieś fotki, pliiis. Ale żeby więcej dziubków było :))).
        • six_a Re: Ona (zdj.) 17.04.12, 22:10
          cała galera tego jezd, bierzcie i oglondajcie.
          same profesjonalne focie.

znaczy o juljanie dalej mówię, którego tu nie ma, więc się nie obrazi:)
          • timetotime Re: Ona (zdj.) 17.04.12, 22:13
            Paczę! Ja cię, ale profesjonalne! Profesjonalnym telefonem cykane, kopara opada!
            • rhysmeyers22 time to time 18.04.12, 10:57
              o ja pacze:P a kto cykal focie temu paskudnemu rudzielcowi ?:P masz tego wiecej?:P
              • six_a Re: time to time 18.04.12, 11:00
                no sorku, nie mam, bo nie moje.
                ale ja to istotnie jestem niewyględna, mogłabyś se poużywać.
                nie krępuj się. wal.
                • six_a Re: time to time 18.04.12, 11:02
                  oooooooops :p
              • timetotime Re: time to time 18.04.12, 11:10
                Zaraz sprawdzę...
                • timetotime Re: time to time 18.04.12, 11:22
                  No wybacz, ale nie pamiętam, w którym miejscu dokładnie było, poszukaj niunia jak masz czas: www.sxc.hu/

Pustaków pokazujących słit dziubek do lustra nie ma forum dużo. Pod tym względem prym wiedziesz, gratuluję :).
    • best.yjka Re: Ona (zdj.) 17.04.12, 22:49
      Ciało masz bardzo ładne. Cycków nie zazdroszczę :P Mniejsze łatwiej "utrzymać w pionie". Ale z brzuszkami uważaj. Gdzieś tam wyczytam, że 200 dziennie robiłaś. 50-70 powtórzeń to maksimum. Może w ławeczkę "do brzuszków" powinnaś zainwestować, albo gdzieś na siłkę chodzić. Bo jeżeli nogi są wyżej, to nie obciążasz kręgosłupa i nie musisz robić tylu powtórzeń. Przy słabych kręgach lędźwiowych możesz sobie krzywdę zrobić. Crosstrainer przy twojej figurze może podtrzymać obecny wygląd. Ćwiczy wiele partii mięśni, w tym piersiowe. Co pozwoli ci utrzymać płaski brzuch i podtrzyma biust. Zła wiadomość, że jeżeli będziesz ćwiczyć godzinę dziennie, może biust zmniejszyć. Przerabiałam :) Warto też zainwestować w TV i DVD, bo machając tak przez godzinę można z nudów zrezygnować z ćwiczeń. Oglądałam filmy. Znajomi słuchali muzyki.
      • jakbum.cyk.cyk Re: Ona (zdj.) 17.04.12, 23:00
        Oooo, tak, jak nie lubię specjalnych ćwiczeń, to na te może się skuszę, skoro zmniejszają cycki! Nie mam nic przeciwko!
        • best.yjka Re: Ona (zdj.) 18.04.12, 00:14
          Te ćwiczenia zmniejszają tkankę tłuszczową. Każda z nas ma inaczej zbudowany biust. Jedne mają więcej gruczołów, inne więcej tkanki tłuszczowej. Ale pomagają "podtrzymać" biust. Więc nie zaszkodzą. Bedzie jędrny.
          Gorzej jak przestaniesz ćwiczyć, bo tkanka tłuszczowa się rozrasta i nie tylko "w miejscach strategicznych". I bardzo ciężko jest to zrzucić.
    • jakbum.cyk.cyk Coś nowego, nowe zdjęcie 18.04.12, 01:22
      Żeby nie zakładać nowego wątku, zapytam tutaj -
      a co sądzicie o tych cyckach, tej sylwetce?

ranieri.tumblr.com/post/343537116/eva-green-the-dreamers
      To piękna Eva Green z "Marzycieli".
      • a_nonima Re: Coś nowego, nowe zdjęcie 18.04.12, 13:14
        Figura fajna, ale biust za duży przez co zaczyna obwisać i jak dla mnie sutki za wielkie. Czyżby karmiąca była?
        • jakbum.cyk.cyk Re: Coś nowego, nowe zdjęcie 18.04.12, 19:15
          Fajna, fajna, dla mnie ona ma ciało idealne, i te piersi...! Nie przepadam za dużymi sutkami, ale w tym przypadku nie mogę się napatrzeć. W ogóle ach, ach. :)
          Ale nie była karmiąca, ona nie ma dzieci. Cudoooowna jest.
    • maleate Re: Ona (zdj.) 18.04.12, 13:32
      Genialne:) Ale współczuje wysokich kości biodrowych - sama takie mam. Trzeba się cholernie nastarać by tak wyglądać - jest się czym chwalić:)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka