Dodaj do ulubionych

Facet chodzacy do przybytków wątpliwej reputacji

10.02.14, 20:33
Poznałam fajnego gościa...Młody,przystojny i bogaty,ale żeby za pięknie nie było - uwielbia towarzystwo dziewczyn-a one jego,co oczywiście z tych trzech pozostałych informacji wynika.Nie liczę na zbyt wiele w związku z jego osobą,ale zastanawiam się czy w ogóle opłaca mi się z nim utrzymywać kontakt 'rekreacyjnie",że tak powiem... Gość ma niezły "przerób" panienek i no cóż...Co druga dziewczyna stwierdzi,że po co wodzić oczami za takim osobnikiem,ale wiadomo - rozsądek swoje,a emocje swoje...Podoba mi się i doskonale również wiem,że biegać za mną nie będzie,ale kontakt co jakiś czas jeszcze mam.Jeszcze nie tak ścisły,jak by mogło się wydawać,ale...Podpatruję go w necie i widzę,że lubi stronki róznych klubów go-go/ze striptizem. Wiem,że wielu facetów może przyjmować takie zaproszenia i to może nic nie znaczyć,ale na tyle na ile go poznałam sądzę,że bywa w takich miejscach. Chciałybyście spotykać się z kimś takim, jeśli nawet nie jest to Wasz potencjalny facet? Wg mnie to brzmi generalnie niepokojąco, nie tylko ze strony "Nie chciałabym mieć faceta,który kiedyś macał striptizerki",ale właśnie generalnie. Nie mówię już o podstawowych kwestiach typu różnego rodzaju choróbska,bo nie wiadomo,czy nie dostał od pań tam pracujących czegoś w prezencie,ale...Patrzę na to pod kątem psychologicznym - czy młody facet(24 lata),który łazi do klubów go-go nie jest po prostu skrzywiony?! Ok,rozumiem,że każdemu facetowi może się raz,2 razy zdarzyć,ale nie zdziwiłabym się gdyby to stalo się jego nowym hobby.Niepokojące zwłaszcza dlatego,że nie mamy do czynienia z osoba,która za seks czy cokolwiek innego musi płacić i ma problemy z podrywaniem dziewczyn.Czy faceci,których znacie tak robią? Czy kontakty z takimi panienkami to faktycznie tylko striptiz(jeśli prywatny na życzenie) czy coś więcej? Uważacie to za skrzywienie,skreslacie za to faceta?
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka