Dodaj do ulubionych

Ślub i obiad zamiast wesela

• wiarusik Re: Ślub i obiad zamiast wesela 21.07.18, 18:43
      jedne z najbardziej bezczelnych zachowań to dać pustą kopertę. znam takie przypadki. niech was ręka boska broni zrobić coś takiego. choćbyście mieli we łbie klop to chociaż niech ta kostka toaletowa wam przyświeca.
    • georgiasweet Re: Ślub i obiad zamiast wesela 23.03.19, 07:47
      każdy powinien organizować swój ślub tak, aby był zadowolony - to jednak nie jest święto ciotek, wujków czy znajomych, ale młodej pary. Jak ktoś chce obiad, to niech robi obiad. Ja tak zrobiłam, zorganizowaliśmy z mężem obiad w restauracji Ursus i byliśmy bardzo zadowoleni. Nie lubimy wielkich wesel na setki osób.
    • calineczka91 Re: Ślub i obiad zamiast wesela 27.03.19, 09:05
      Ja byłam kilka razy i dla mnie to bardzo fajna opcja. Taka uroczystość nie zabiera całego dnia. Poza tym ja strasznie nie lubię weselnych zwyczajów typu oczepiny, zabawa przy disco polo. Na obiedzie jak to na obiedzie, jedzenie, rozmowy przy stole i tyle :)
    • kanna Re: Ślub i obiad zamiast wesela 16.04.19, 15:17
      Miałam ślub z toastem, tak się to nazywało. Potem byłam na takiej uroczystości u koleżanki.
      Po samej ceremonii - zeszliśmy do specjalnej salki , tam szampan, jakieś słodycze, owocki... życzenia, toasty itp.
      Bardzo sympatycznie.

Ja tylko najbliższa rodzinę zapraszałam na obiad, zresztą do domu mojej mamy, siedzimy sobie do wieczora.. bardzo przyjmie.
      Podobnie potem urządzałam komunie dla dzieci - goście do naszego domu, obiad, a potem posiadówka dla starszych, a dzieciaki na dworze szalały.
    • jusbud Re: Ślub i obiad zamiast wesela 16.04.19, 22:27
      Cześć. Co prawda pytasz o perspektywę ze strony gościa, ale może zdanie organizatora też coś pomoże :) ja dwa lata temu właśnie wychodziłam za mąż i z racji na skromny budżet był tylko ślub a po nim obiad. Było smacznie i stół zachęcał tym, co na nim stało. Goście porozmawia, ciotki były zachwycone świadkiem, który im podlewał wina, nawet potańczyliśmy. Cała atmosfera była na prawdę przyjemna. Każdemu z zaproszonych poświęciliśmy tyle samo uwagi, więc myślę, że czuli się "zaopiekowani". Jak dla mnie miła pamiątka.
    • akzseinga90 Re: Ślub i obiad zamiast wesela 17.04.19, 11:39
      Ja też chyba nie chciałabym mieć całonocnej imprezy, bo w sumie do takich osób imprezujących nie należę. Myślę, ze taki obiad jest spoko, a jak coś to można zawsze wynająć jakiś klub dla młodych etc, albo po prostu zabrać ich wszystkich razem i jak coś to się zwinąć szybciej :)
      • katikaaa Re: Ślub i obiad zamiast wesela 24.04.19, 13:28
        Ja lubię imprezy ale takie wielkie spędy mi się nigdy nie podobały. Tak naprawdę trzeba patrzeć przede wszystkim na siebie, bo tak to zawsze ktoś będzie niezadowolony. A to obiad nie wesele, a to wesele za długo, zła muzyka, pomidorówka zamiast rosołu itp.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka