Dodaj do ulubionych

związkach z nauczyczycielem?

05.11.18, 13:52
czy są dziewczyny które były w związkach z nauczycielami?opowiedzcie o tym
Obserwuj wątek
    • mariuszg2 Re: związkach z nauczyczycielem? 06.11.18, 13:07
      moja pierwsza miłość - nauczycielka z polskiego w podstawówce. Siedziałem w pierwszej ławce a ona zawsze przychodziła w mini i wydekoldowana... Szaron Stołn uczyła się chyba od niej do sceny w nagim instynkcie.

W ogólniaku odrzuciłem miłość innej polonistki. NIe chciałem rozbijać jej małżeństwa tym bardziej, że mogła by być moją babcią. Miałem zawsze piątki i szóstki. Zorientowała się na maturze i postawiła mi mierny... potem wyciągnąłem się na celujący oralnie na ustnym.

Potem na studiach anglistka... cudowna ciepła brunetka o nienagannej estetyce jaką uwielbiam, cudowne ciepłe i różowe usta, cygańska cera i namiętne spojrzenie ujmującego szmaragdu oczu... nie zapomnę jej falujących piersi i tego zawrotu w głowie kiedy jechaliśmy razem w windzie na 13te piętro...
    • katalonja Re: związkach z nauczyczycielem? 08.11.18, 23:25
      Mój czysto platoniczny związek z panem doktorem filozofii na studiach. Taki bezczelnie męski typ, z lekkim zarostem, obcisłymi dżinsami, cholernie zgrabnym tyłkiem, blond włosami do ramion, zaczesanymi z pomocą jakiegoś żelu do tyłu i za uszy. Spojrzenie charakterne, z iskrą erotyzmu w oku. Achhhhhh......zjadałam go każdą komórką swojego ciała! A do tego jeszcze ten umysł cudowny, analityczno-romantyczny, głębia wypowiedzi. No po prostu umierałam z pragnienia..

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka