Dodaj do ulubionych

Czy kontaktujecie sie z eksami?

05.06.19, 22:45
Kontaktujecie sie ze swoimi bylymi? A oni z wami? A jesli tak,to o czym gadacie?
Obserwuj wątek
    • szyszka_r Re: Czy kontaktujecie sie z eksami? 06.06.19, 15:27
      Kiedys miałam kontakt z moim byłym, ale raczej teraz ze sobą nie rozmawiamy. Poza tym, ze czasem cześć cześć jak się widzimy/.
      • mandarynka791 Re: Czy kontaktujecie sie z eksami? 07.06.19, 01:00
        No wlasnie...a moj eks zadzwonil i gadalismy jak najeci...tak po latach...i wszystkie wspomnienia wrocily znowu...wolalabym zeby sie ze mna nie kontaktowal ,bo to jest droga donikad...jest chwila spokoj i za jakis czas znowu...czy faceci ogolnie tak maja? Mam swoje zycie i komplentnie szczerze powoem noenawidze jak " powraca" .Cholery mozna dostac!
        • annajustyna Re: Czy kontaktujecie sie z eksami? 07.06.19, 10:11
          To po co odebralas?
          • mandarynka791 Re: Czy kontaktujecie sie z eksami? 07.06.19, 12:11
            No wlasnie po cholere...
    • obrotowy no po 25-ciu latach 07.06.19, 15:47
      to po prostu rozmawia sie jak ze starym znajomym:
      - ile masz dzieci, jak uklady z mezem, czym sie zajmujesz...

no tyle, ze dochodza do tego jeszcze buziaczki...
      • mandarynka791 Re: no po 25-ciu latach 07.06.19, 18:07
        Hahahahha....cos w tym jest...dokladnie taka rozmowa o wszystkim i o niczym...ale juz o tym nie mysle,mam nadzieje i tak tlumacze sobie ,ze z ciekaowosci zadzwonil i zapytal tak po prostu co u mnie...nie dochodze drugiego dna i nie rozmieniam sie na drobne. W zyciu trzeba byc twardym a nie miekkim ,wiec ...
    • vasilevska Re: Czy kontaktujecie sie z eksami? 10.06.19, 14:30
      Zdarza mi sie odstawic gadke-szmatke w stylu co tam u ciebie slychac, ogolnie nie jestem na wojennej sciezce ze swoimi bylymi.
      • mandarynka791 Re: Czy kontaktujecie sie z eksami? 10.06.19, 22:45
        Ja tez nie jestem ,ale jakos tak glupio...znowu po takim telefonie myslalam sobie ,marzylam,wspominalam...cholera...
    • varia1 Re: Czy kontaktujecie sie z eksami? 13.06.19, 12:22
      oczywiście
      kiedyś kontaktowałam się w sprawie zaległych alimentów na dzieci
      ale potem stwierdziłam że jednak komornik jest bardziej komunikatywny

• tapatik Re: Czy kontaktujecie sie z eksami? 14.06.19, 18:53
      Nie mam kontaktu ze swoimi eksiami. Za wyjątkiem ostatniej, ale to ona do mnie dzwoni jak ma problem.
      Kontaktowanie się z byłymi może przywoływać stare wspomnienia, szczególnie jeśli ktoś nie jest aktualnie w związku.
      • buldog2 Re: Czy kontaktujecie sie z eksami? 16.06.19, 20:53
        Tak jak i ja. Po pewnym wydarzeniu zakończyłem kontakty.
        Ale charakterystyczne, że faceci przedstawiani są jako skamlący o kontakt, nie tylko w tym wątku, ale i obrazku do jego reklamy.
        • mandarynka791 Re: Czy kontaktujecie sie z eksami? 24.06.19, 18:38
          Naprawde myslisz,ze skomla?! Nie wydaje mi sie...
    • heidek2022 Re: Czy kontaktujecie sie z eksami? 10.11.22, 03:12
      ja unikam, bo w przeszłości ilekroć do tego doszło to kończyło się w łóżku. zawsze. z każdą jedną moją byłą dziewczyną.
    • stasi1 Re: Czy kontaktujecie sie z eksami? 26.11.22, 08:23
      Z żoną nie. Ale za to z jej ciotka czasami się spotykam na basenie. I wiem że teściowa zmarła 31 marca, Oczywiście mnie nie lubiła
      • taniarada Re: Czy kontaktujecie sie z eksami? 26.11.22, 08:53
        Stasiu co ci się robi ,nudzisz się stare wątki podbijasz .A w nowych tyle kobiet czeka 🤣
        • stasi1 Re: Czy kontaktujecie sie z eksami? 27.11.22, 19:58
          Ten w miarę nowy. A jak widać tylko ty mi odpowiadasz, wcześniej obrotowy. Ja to mam szczęście do pisowców
          • taniarada Re: Czy kontaktujecie sie z eksami? 30.11.22, 06:00
            Tobie to już się w głowie przewraca od tej ideologii politycznej .Farmazony piszesz .Nie byłeś na pogrzebie teściowej nie ładnie .Co jest złego w kontaktach z byłymi .Nie zostawiam swoich kobiet w potrzebie .Moja teściowa żyje i jest w przytułku oddała ją moja szwagierka bo trzeba było mieszkanie dla synalka ,który się właśnie ożenił .Moja ma chociaż z nią kontakt bo wcześniej zabronili jej przychodzić .Leży bidulka i się uśmiecha choć straciła pamięć .To syn szwagierki ją szarpał i bił skurwiel .
            • stasi1 Re: Czy kontaktujecie sie z eksami? 02.12.22, 00:20
              O śmierci byłej teściowej dowiedziałem się na basenie, juz zdecydowanie po. Skoro nie mam szczęścia w miłości to się zajmuję polityką.
              Co do twojej teściowej może wynikło to z tego że potrzebna jej była całodobowa opieka? Chociaż znajomej ojciec takiej potrzebował ale ona załatwiła sobie opiekunkę z gminy na rano, jej mama w miarę jeszcze sprawna była więc ogarniała trochę. I jeszcze brat wpadał na wieczorne mycie
              • taniarada Re: Czy kontaktujecie sie z eksami? 02.12.22, 11:10
                Nie masz szczęścia bo nie chcesz i tyle . Sporo kobiet Cię zaczepia choćby Joasia .Dlaczego do niej nie napisałeś .Czasami warto spróbować ,najwyżej dostaniesz w pysk .Ale od damskiej ręki nie szkoda .Wracając to moja latała do matki wieczorem ,a szwagierka rano .W sobotę kąpały i było fajnie .Mieszkanie było podzielone na pół .Szwagierka dała mojej 20 tysięcy i myślała że załatwiła sprawę . Gdy zaczęły się niesnaski to odłaczyła Baśkę od matki ,a gnojek założył kamerkę w pokoju syn szwagierki .Przyjęła całą emeryturę teściowej ,a miała niemałą bo po teściu .Musiałem zabrać moją bylą na wyjazd bo by mi wpadła w depresję .Latala po nocach pod mieszkanie i patrzyła w okna .Wreszcie oddali teściową do Zakładu Opiekuńczo - Leczniczy Zgromadzenia Sióstr Honoratek bo synalek się ożenił i leży bidulka pod takim dużym obrazem Boga choć nigdy nie wierzyła w niego . Jest jej teraz obojętne .Zycie jest paskudne i nie warto tracić czasu na głupoty.
                • stasi1 Re: Czy kontaktujecie sie z eksami? 05.12.22, 08:44
                  Gdzie tyś widział że Joasia mnie zaczepia? Zresztą niestety ona jest za młoda dla mnie. Nawet nie wiadomo czy z Wawy
                  • taniarada Re: Czy kontaktujecie sie z eksami? 07.12.22, 10:27
                    stasi1 napisał:

> Gdzie tyś widział że Joasia mnie zaczepia? Zresztą niestety ona jest za młoda d
                    > la mnie. Nawet nie wiadomo czy z Wawy
                    Stasiu na podstawie zdjęcia osądzasz .A co znaczą kilometry dla poznania kogoś .Jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz .
                  • xdanax Re: Czy kontaktujecie sie z eksami? 07.12.22, 10:37
                    Stasiu, do mojej siostry jakiś wdowiec z Warszawy dzwoni i chce się spotkać. Zniechęca ją to, że się cały czas śmieje podczas rozmowy. Zasugerowałam jej, że tak może reagować na stres. Mój znajomy ma żonę z Bartoszyc, poznał ją przez internet. Powinieneś sobie kogoś znaleźć. Jak teraz nie znajdziesz, to za 10 lat już nie będzie Ci się chciało. Są fajni ludzie z drugiej strony komputera, tylko trzeba się rozejrzeć i nie bać się. Pozdrawiam:-)
                    • taniarada Re: Czy kontaktujecie sie z eksami? 07.12.22, 12:38
                      Stasiu już z góry zakłada że się nie uda .Nawet nie spróbuje .Co znaczy odległość do poznania kogoś .Nic nie znaczy .Siadam w auto ,w pociąg i już jestem .
                      • xdanax Re: Czy kontaktujecie sie z eksami? 07.12.22, 13:01
                        Bawiłam się niedawno w swatkę, sąsiadka szukała faceta. Znalazłam jej fajnego chłopaka, tylko ją uprzedziłam, że jest nieśmiały. Mój brat pisał za niego sms-y. Narzekała, że ją plecy bolą od pracy w polu. Brat( pisząc za kolegę) zaproponował jej masaż pleców. Odpisała mu, że jest oszustem( przecież miał być nieśmiały). Już nie bawię się w swatanie. Dałam im telefony do siebie( za ich zgodą), mogli się spotkać, ale nic z tego nie wyszło.
                  • xdanax Re: Czy kontaktujecie sie z eksami? 07.12.22, 13:02
                    Jaki przedział wiekowy, Stasiu, Cię interesuje? 40-50?
                    • stasi1 Re: Czy kontaktujecie sie z eksami? 09.12.22, 09:27
                      Raczej 50.
                      • xdanax Re: Czy kontaktujecie sie z eksami? 09.12.22, 09:31
                        Dużo jest samotnych kobiet w tym wieku.
                        • taniarada Re: Czy kontaktujecie sie z eksami? 09.12.22, 10:02
                          Musi być taka by miała w sobie coś i tak zleci do 60 .
                          • taniarada Re: Czy kontaktujecie sie z eksami? 09.12.22, 18:37
                            Gdyby chciał to by znalazł
                        • stasi1 Re: Czy kontaktujecie sie z eksami? 11.12.22, 13:03
                          Dużo jest samotnych kobiet w tym wieku. Oczywiście, problemem jest to że już do tego się przyzwyczaiły i nie chcą nic w życiu zmieniać
                          • taniarada Re: Czy kontaktujecie sie z eksami? 11.12.22, 14:34
                            Jestem na forach randkowych na Fejsie i nie ma problemu jakieś kobiety znaleźć do rozmowy i poznania .Wiadomo że są po przejściach i dużo zachodu potrzeba ,ale zapewniam że można .
                            • stasi1 Re: Czy kontaktujecie sie z eksami? 15.12.22, 00:10
                              Ja nie twierdzę że nie można, twięrdzę że nawet jak się znajdzie jakąś do rozmowy to i tak może nie wyjść. ona jest tutaj tylko dlatego że dzieci jej konto założyły. Miała dobrego męża i juz żaden go jej nie zastąpi. Miała wrednego męża i już nie chce drugiego takiego. Nie miała męża i sie juz do tego przyzwyczaiła
                        • taniarada Re: Czy kontaktujecie sie z eksami? 11.12.22, 22:26
                          Czy ja wiem .
              • ta Re: Czy kontaktujecie sie z eksami? 02.12.22, 15:11
                stasi1 napisał:

> O śmierci byłej teściowej …

Z chwilą rozwodu ustają więzi małżeńskie, ale prawny związek z teściami nie.
                Tak stanowi polskie prawo, że teść i teściowa pozostają nimi do końca życia jednej ze stron.

Mało tego, teściowie w potrzebie ( niedostatek, brak opieki) mogą wystąpić sądownie o alimenty i pomoc od swoich zięciów i synowych, gdy wyegzekwowanie ich od swoich dzieci jest z jakichś powodów niemożliwe.

Takie to buty!
    • elzbieta.ostachowska Re: Czy kontaktujecie sie z eksami? 29.11.22, 09:49
      nie
      • taniarada Re: Czy kontaktujecie sie z eksami? 30.11.22, 12:37
        Jak ktoś kogoś skrzywdził to wiadomo .Jeśli moja kobieta która urodziła mi dzieci i je wychowała to trudno zerwać kontakty, choć się miłość wypaliła .
    • mark.bono Re: Czy kontaktujecie sie z eksami? 05.12.22, 09:00
      Choć są różne formy rozstania, moim zdaniem nie warto zawracać sobie głowy eks, patrzeć w przyszłość i cieszyć się życiem.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka