Dodaj do ulubionych

3 panie z okładki zamkniętego TW

08.03.20, 21:09
Hipokryzja pełną gębą! Trzy Panie firmują zamknięcie "Twojego Weekendu" - jedna w co drugim filmie pokazuje/pokazywała (wiek robi swoje) cycki, druga chętnie by pewnie pokazała za odpowiednią kasę, trzecia daje sobie mordę obijać... też za kasę. Szanowne Panie, szanuję kobiety ale WY TEŻ szanujcie siebie
Obserwuj wątek
    • tycho99 Re: 3 panie z okładki zamkniętego TW 08.03.20, 22:48
      Ewa Kasprzyk zagrała w 53 filmów (za filmweb pl), a miała rozebrane sceny w 3 (za nudografia pl). Ale dla ciebie to "co drugi" film. Co miałeś z matematyki? A w ogóle widzisz różnicę między rolą filmową z rozebraną sceną a erotycznym zdjęciem?
      Orina Krajewska, "chętnie by pewnie pokazała za odpowiednią kasę" - a co ty wiesz co ona by chętnie zrobiła? Równie dobrze można napisać, że ty byś pewnie chętnie obciągnął swojemu sąsiadowi za odpowiednią kasę, więc się zamknij hipokryto.
      Joanna Jędrzejczyk - tak, daje sobie obijać, chociaż częściej to ona obija i była w tym mistrzynią świata. Bycie mistrzem świata to brak szacunku do siebie? A co powiesz na tysiące facetów uprawiających boks albo mma, którzy też dają sobie obijać mordę za kasę, a mistrzami nigdy nie byli? Oni też się nie szanują?

A tak w ogóle to TW zamknięto rok temu, więc masz niezły refleks.

--
      na zgadzanie się szkoda czasu
      • g106 Re: 3 panie z okładki zamkniętego TW 09.03.20, 21:04
        Nakręciłeś się ostro ale to dobrze, znaczy się, że trafiłem w punkt!
        Mój wpis "w co drugim filmie" miał konotację symboliczną, nie mającą nic wspólnego z matematyką, z której nawiasem mówiąc miałem uczciwą piątkę. Rozbierana scena filmowa a zdjęcie erotyczne w magazynie jest DOKŁADNIE TYM SAMYM! Pokazuje cycki za kasę i tyle.
        OK - poczekamy zobaczymy, jak nie pokaże cycków w jakimś filmie albo innym CKM-ie to odszczekam tę częśc wpisu
        JJ - no właśnie dała se obić zdrowo mordę. Nie, nie mam nic przeciwko, że ktoś daje się obijać. Lubię sport i ładny boks też. Tyle tylko, że ja pisałem o hipokryzji no ale - jak widać - to za trudne, żebyś rozumiał znaczenie tego słowa.

TW zamknięto rok temu, to fakt tylko, ze ja napisałem komentarz do WCZORAJSZEGO artykułu GW. Turne do zrozumienia, co?

Tak zgadzam się z tobą, HIPOKRYZJA TO RZECZ ŚWIĘTA W ŻYCIU POLAKÓW I NI C...JA TEGO NIE WYPLENISZ
        • tycho99 Re: 3 panie z okładki zamkniętego TW 09.03.20, 21:50
          g106 napisał:

> Nakręciłeś się ostro ale to dobrze, znaczy się, że trafiłem w punkt!

Przyznaję, czasem się nakręcę, gdy trafię na idiotę, na którym mogę sobie poużywać :)

> . Rozbierana sc
          > ena filmowa a zdjęcie erotyczne w magazynie jest DOKŁADNIE TYM SAMYM! Pokazuje
          > cycki za kasę i tyle.

Jak miałem 7 lat też tak myślałem. Może jak kiedyś jakaś kobieta pokaże ci cycki nie za kasę, to zrozumiesz różnicę. A może nie.

> OK - poczekamy zobaczymy, jak nie pokaże cycków w jakimś filmie albo innym CKM-
          > ie to odszczekam tę częśc wpisu

Ok, to zgodnie z twoją logiką jesteś dla mnie na razie męską dziwką. Poczekamy zobaczymy, jak nie obciągniesz jakiemuś menelowi pod dworcem, to też to odszczekam.

> JJ - no właśnie dała se obić zdrowo mordę. Nie, nie mam nic przeciwko, że ktoś
          > daje się obijać. Lubię sport i ładny boks też. Tyle tylko, że ja pisałem o hipo
          > kryzji no ale - jak widać - to za trudne, żebyś rozumiał znaczenie tego słowa.

Myślę, że to raczej ty nie rozumiesz tego słowa przypisując je JJ.

> TW zamknięto rok temu, to fakt tylko, ze ja napisałem komentarz do WCZORAJSZEGO
          > artykułu GW. Turne do zrozumienia, co?

Wczoraj to ty chyba dopiero przeczytałeś artykuł sprzed roku, bo wtedy wspomniane przez ciebie panie pojawiły się na okładce. Tak trudne do zrozumienia, co?

--
          • g106 Re: 3 panie z okładki zamkniętego TW 11.03.20, 10:28
            Nie znasz mnie ale "wiesz" lepiej. Znam takie przypadki, że kiedy brakuje argumentów to wyzywa się rozmówcę od idiotów. Takie triki stosują np. politycy, zacznij karierę, najlepiej w PiS-ie, tam posiadają niezwykłą umiejętność odwracania kota ogonem.
            Zdumiewające, że nagie sesje czy sceny filmowe za kasę porównujesz do pokazywania ci cycków przez twoją dziewczynę/żonę bądź inną laskę np. po pijaku. "Gratuluję" porównania, rzeczywiście sam bym na to nie wpadł.
            Ciekawa logika myślenia z tą męską dziwką. Jw. też bym na to nie wpadł. Nawiasem mówiąc, widzę w tobie obleśnego chama albo sfrustrowanego gnojka. No ale OK, mój przytyk o jedynie słusznej partii jest jak najbardziej właściwy.
            JJ - okaz kobiecości, i znowu "gratuluję" wyboru no ale cóż, podobno nad gustami się nie dyskutuje więc robił tego nie będę. Widziałem jej gębę po walce, jej "wrażliwość" na sprawy kobiece (patrz: TW) jest jak najbardziej na miejscu haha
            Wiem kiedy te panie pojawiły się na okładce i wiem kiedy zamknięto TW i pamiętam to dobrze bo się GW bardzo chwaliła. Wczoraj przypomniane zostało to zdarzenie, być może w rocznicę i stąd mój komentarz. Powiedz szczerze, naprawdę to takie trudne do zrozumienia?
            Na żałosny zwrot: "na zgadzanie się szkoda czasu" szkoda komentarza.
            Widzę u ciebie problemy emocjonalne, szczerze mówiąc wali mnie to. Prostować twojego myślenia nie zamierzam, żyjesz w swoim autystycznym świecie i masz do tego prawo. Jesteś typowym polaczkiem: małym, zawziętym gnojkiem, który ma zabawę z tego, że komuś dowali słownie i anonimowo. W realu jesteś sfrustrowany pracą, rodziną i że wakacje marzeń do dla ciebie wyjazd w Bieszczady
            • tycho99 Re: 3 panie z okładki zamkniętego TW 11.03.20, 13:17
              g106 napisał:

> Nie znasz mnie ale "wiesz" lepiej. Znam takie przypadki, że kiedy brakuje argum
              > entów to wyzywa się rozmówcę od idiotów.

Argumentów mi nie brakuje, co pokazałem. A do oceny, że jesteś idiotą wystarczy sposób rozumowania, który do tej pory przedstawiłeś. Naprawdę, nie trzeba cię lepiej znać.

> Zdumiewające, że nagie sesje czy sceny filmowe za kasę porównujesz do pokazywan
              > ia ci cycków przez twoją dziewczynę/żonę bądź inną laskę np. po pijaku.

Nie rozumiesz prostej rzeczy. Nagie ciało ludzkie jest naturalne. To czy jego pokazywanie jest dobre czy złe zależy głównie od kontekstu. Ty tego kontekstu nie dostrzegasz, nie odróżniasz sytuacji, gdy rozbierana scena jest robiona dla potrzeb sztuki od sytuacji, gdy pokazuje się je wyłącznie w celu wywołania podniecenia. A teraz jeszcze przeinaczasz moją wypowiedź dopowiadając coś o pokazywaniu "po pijaku". Taka reakcja cechuje ludzi o zaściankowej mentalności i jakichś chorych zahamowaniach na punkcie ludzkiej seksualności, którzy dopatrują się zła w każdej nagiej piersi.

> Ciekawa logika myślenia z tą męską dziwką. Jw. też bym na to nie wpadł.

Nie dziwi mnie to. Na wiele rzeczy byś nie wpadł.

> JJ - okaz kobiecości, i znowu "gratuluję" wyboru

A co ma tu "kobiecość" JJ do rzeczy? I jakiego "wyboru" mi gratulujesz? Rozmawiamy tu o tym czy JJ jest hipokrytką, a nie czy spełnia twoje standardy "kobiecości". Tej hipokryzji jak na razie nie wykazałeś. A jeśli moją obronę jej odbierasz jako przejaw "gustowania" w niej, to mentalnie siedzisz jeszcze w przedszkolu, bo wtedy ostatni raz spotkałem się z takim zachowaniem.

> Wiem kiedy te panie pojawiły się na okładce i wiem kiedy zamknięto TW i pamięta
              > m to dobrze bo się GW bardzo chwaliła. Wczoraj przypomniane zostało to zdarzeni
              > e, być może w rocznicę i stąd mój komentarz. Powiedz szczerze, naprawdę to taki
              > e trudne do zrozumienia?

Nie jest trudne. Za to trudne jest zrozumienie potrzeby komentowania wydarzenia rok po jego zaistnieniu. Nieistotne jest że wyborcza to teraz przypomniała. Rzeczy o których piszesz miały miejsce rok temu, wtedy się o nich mówiło, a teraz jesteś po prostu spóźnionym malkontentem. Uświadom to sobie chłopcze, i nie próbuj mi wmówić, że to ja czegoś nie rozumiem.

> Na żałosny zwrot: "na zgadzanie się szkoda czasu" szkoda komentarza.

Najwyraźniej nie zajarzyłeś, że to moja stopka, a nie część wpisu :)

Zarzucasz mi problemy emocjonalne, ale to ty jesteś sfrustrowanym chłopczykiem, który bezsensownie obraża kobiety, ma problemy z ludzką nagością i stosowaniem logiki, nie rozumie słowa "hipokryzja" i nie umie wcelować czasowo z tematem dyskusji, kiedy jest na to pora. Idź już i nie kompromituj się więcej.
              --
              • g106 Re: 3 panie z okładki zamkniętego TW 11.03.20, 21:57
                Nie przedstawiasz ŻADNYCH racjonalnych argumentów w swoich tezach. Może i jestem w twoich oczach idiotą ale to mi tylko schlebia. Słowo idiota w ustach matołka brzmi jak komplement. Starasz się być elokwentnym cwaniaczkiem ale słabo ci to wychodzi i widzę warszawskiego dupka, chociaż za chwilę napiszesz, że z Warszawy nie jesteś. Masz kłopot z abstrakcyjnym myśleniem więc wyjaśnię ci, że zwrot "warszawski dupek" wcale z Warszawy pochodzić nie musi.
                Masz specyficzne poczucie estetyki kobiecego ciała. Jak pokazuje aktorka dupy w filmie albo odgrywa scenę wyuzdanego seksu to jest OK, ale jak się rozbierze i pokaże ładne ciało w CKM-ie albo innym TW to wulgaryzm. No ja p////lę, rozwalasz mnie chłopie.
                Paniusie z okładki nie są atrakcyjne i być może czują się sfrustrowane, że nikt ich do tej pory nie zaprosił do fajnych zdjęć.
                Twoje obleśne i chamskie zwroty o męskiej dziwce konsekwentnie będę przemilczał. Tylko cham może takich słów o innym, którego nie zna, używać.
                Widzę, że czytanie ze zrozumieniem stanowi dla ciebie problem więc trzeci raz nie będę ci tłumaczył, że nie mam spóźnionego refleksu tylko mój komentarz jest nawiązaniem do ostatniego artykułu GW.
                Jak bardzo jesteś głupi świadczy twoja "wiedza". Nie znasz człowieka, nie wiesz ile ma lat, co robi, gdzie pracuje, ile zarabia, jakie szkoły skończył ale wymądrzasz się prostaku.
                W sumie to mi cię żal ale mam radę dla ciebie. Idź w politykę, tam są same dupki, masz talent i możesz być największym z nich.
                Żegnam, to mój ostatni wpis. Szkoda mi czasu na głąba
                • tycho99 Re: 3 panie z okładki zamkniętego TW 11.03.20, 22:41
                  g106 napisał:

> Nie przedstawiasz ŻADNYCH racjonalnych argumentów w swoich tezach.

Synku, przede wszystkim tezy postawiłeś tu ty. Zarzuciłeś 3 kobietom hipokryzję, choć twoje próby uzasadnienia tego zarzutu są absolutnie bezsensowne, oparte na twoich niczym nie popartych przypuszczeniach, nieumiejętności odróżnienia kontekstu pewnych spraw, i najbardziej kuriozalna - faktu że kobieta uprawia kontaktowy sport jakim jest MMA. Jeśli ktoś miał tu przedstawić jakieś argumenty, to ty.

> Masz specyficzne poczucie estetyki kobiecego ciała. Jak pokazuje aktorka dupy w
                  > filmie albo odgrywa scenę wyuzdanego seksu to jest OK, ale jak się rozbierze i
                  > pokaże ładne ciało w CKM-ie albo innym TW to wulgaryzm.

Nic takiego nie wynika z mojej wypowiedzi. Ale to, że nie umiesz wyciągać wniosków to dla mnie nie nowina.

> Paniusie z okładki nie są atrakcyjne

A jakie to ma znaczenie?

> Twoje obleśne i chamskie zwroty o męskiej dziwce konsekwentnie będę przemilczał

Obleśny i chamski to jesteś ty wobec kobiet i słusznie dostajesz ode mnie za to po nosie, więc twój płacz i zgrywanie ofiary jest żałosne.

> . Tylko cham może takich słów o innym, którego nie zna, używać.

Moje słowa były niczym innym jak zastosowaniem twojej własnej logiki wobec ciebie.
                  Ty oskarżyłeś kobietę jedynie na podstawie własnych przypuszczeń ale zamiast się z tego wycofać, poszedłeś w zaparte, łaskawie dopuszczając możliwość wycofania się, dopiero jeśli te oskarżenia nie okażą się prawdziwe. Tylko po jakim czasie? Po roku? 10 latach? Może dopiero pośmiertnie zwrócisz jej honor? Wobec tego ja wedle tej samej zasady oskarżam cię o bycie męskim cwelem i daję sobie prawo wycofania się z tego dopiero po odczekaniu nieokreślonego czasu, w którym wykażesz, że takim cwelem nie jesteś.

> Widzę, że czytanie ze zrozumieniem stanowi dla ciebie problem więc trzeci raz n
                  > ie będę ci tłumaczył, że nie mam spóźnionego refleksu tylko mój komentarz jest
                  > nawiązaniem do ostatniego artykułu GW.

Nie, chłopcze. Spóźniony refleks masz i twoje tłumaczenia tego nie zmienią.

> Jak bardzo jesteś głupi świadczy twoja "wiedza". Nie znasz człowieka, nie wiesz
                  > ile ma lat, co robi, gdzie pracuje, ile zarabia, jakie szkoły skończył ale wym
                  > ądrzasz się prostaku.

Nie muszę tego wiedzieć, by ocenić, że mam do czynienia z idiotą.

> Żegnam, to mój ostatni wpis.

Mam nadzieję. A na przyszłość przemyśl coś 3 razy zanim napiszesz.

--
        • muy_rica Re: 3 panie z okładki zamkniętego TW 11.03.20, 12:16
          To prawda. Miałem nadzieję, że uda mi się to ukryć. Nie wiem, czy rozumiesz, jak ciężko żyć z takim ciężarem. Naiwnie sądziłem, że jeśli okażę ci wzgardę - lekko i jakby od niechcenia, choć, Bóg mi świadkiem, doszlifowanie tego krótkiego komentarza zajęło mi kilka godzin, rozpatrywałem bowiem wszelkie możliwe jego interpretacje potencjalnych czytelników - wszyscy uwierzą, że doskonale rozumiem zawiłości twojego postu i uznają mnie za człowieka inteligentnego, i to nawet tak nieprzeciętnie inteligentego, że posty podobnej natury nie tylko nie zmuszają go do wysiłku umysłowego, ale wręcz nudzą. Przejrzałeś mnie jednak. Nic nie ukoi mojej boleści, której przyczyna stała się za sprawą tych kilku nakreślonych przez ciebie słów publicznie znana.
          Boże, zlituj się nade mną.
            • muy_rica Re: 3 panie z okładki zamkniętego TW 11.03.20, 22:24
              Dziękuję za to słowo wstawiennictwa u Najwyższego. Myślałem, że byłoby to zbytnią śmiałością, prosić cię o modlitwę, ale widzę, że w łaskawości swojego serca sam - a być może natchniony Duchem Świętym - postanowiłeś ująć się za mną u Niego.

Jak pewnie się domyślasz, moje modlitwy nie przynoszą skutków, lecz ufam, że jeśli wstawi się za mną u Pana tak światła osobistość, moje życie rozświetli płomyk nadziei na lepsze jutro, na cnotę mądrości i przenikliwość spojrzenia. Być może ten jakże szlachetny akt dobrej woli to dla mnie początek lepszego życia; wprawdzie nie jako człowiek inteligentny, ale przynajmniej otoczony łaską.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka