Dodaj do ulubionych

Profilaktyka-wiztyta u ginekologa

16.03.20, 07:03
Wacham się czy skorzystać z wizyty profilaktycznej u ginekologa. Na wizytę czeka się u nas 4 miesiące. Nie wiem kiedy będzie możliwy kolejny termin. Placówka nie odbiera telefonów i nie mogę zapytać. Poszłybyście w obecnej sytuacji na taką wizytę jak nic się nie dzieje ginekologicznie? Jakie jest wasze zdanie?
Obserwuj wątek
    • muy_rica Re: Profilaktyka-wiztyta u ginekologa 16.03.20, 11:21
      To zależy, jak źle jest zorganizowana przychodnia. Jak nie odbierają telefonów, to zgaduję, że to klasyczny syf: umawiają za dużo osób, bez wyznaczania godziny i bez numerków, więc zawsze jest wściekły tłum w poczekalni i ludzie dyszą jeden drugiemu w twarz, pilnując kolejki. Jeśli faktycznie tak jest, to lepiej nie iść. Generalnie w ogóle nie należy chodzić tam, gdzie się nie można dodzwonić, ale rozumiem, że czasem nie ma wyjścia.
    • varia1 Re: Profilaktyka-wiztyta u ginekologa 16.03.20, 15:05
      w sensie że teraz, w dobie powszechnej kwarantanny? poszłabym, gdyby placówka nie odwołała
      a jakaś cytologia do zrobienia czy coś?
      jeśli wszystkie badania masz nie starsze niż pół roku/rok, to po co miałaś umówioną tę akurat wizyt?
      • wkswks Re: Profilaktyka-wiztyta u ginekologa 17.03.20, 10:14
        Sama nie wiem, tez mamy w rodzinie mnóstwo terminów, syn u ortodonty, stałe Seby krzywo rosną. Sama nie wiem odwoływać czy nie. Jeśli w maju miałoby się unormować, to można poczekać ale jeśli potrwa to dłużej, to jak najbardziej trzeba odwiedzać specjalistów. Moja babcia miała na zeszły piątek zaplanowany zastrzyk do oczu, zatrzymujący ślepotę i w czwartek dostała telefon- ze wszystkie nie ardzonpione sprawy zostają odroczone i zadzwonią z nowym terminem, jak sytuacja się unormuje.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka