Dodaj do ulubionych

brak mi cierpliwosci- ulozenie zycia

18.03.20, 11:34
Mam mnostwo planow. W ciagu kilku lat chcialabym zrobic specjalizacje, zeby stac stac sie wezsza specjalistka i móc wyjechac poza granice Polski. Chciałabym założyć rodzinę, za jakieś 5- 6 lat miec dziecko. Wszystko to mnie przeraza te najblizsze 5lat beda kluczem do szczecia, a co jesli zle wybiore, a co jesli ugrzezne w Polsce. Boję się jak mi się zycie ułoży. Ma ktos podobne obawy?
Obserwuj wątek
    • obrotowy cierpliwosci- ulozenie zycia 18.03.20, 15:05
      meduza321 napisała:
      a i móc wyjechac poza granice Polski.

a co to , warunkiem szczescia jest wyjazd poza granice Polski ?
      no bez przesady - tam zycie tez ma swoje cienie.

rozumiem, ze Twoj zagraniczny obubieniec nie chce przyjechac do Polski i tu zyc i pracowac, ale bez przesady.

jesli naprawde kocha - to wezmie Ci taka - jaka jestes. niezaleznie od Twojej pozycji zawodowej.

Rozumiem, ze chcesz miec wszysko: i oblubienca i mieszkanie za granica i dobra pozycje zawodowa.

Ale nie mozna miec wszystkiego. - Czasami trzeba wybierac.
        • obrotowy standard. 19.03.20, 00:37
          meduza321 napisała:
          > Ja nie chcę zostać w Polsce bo mam szanse na większe pieniadze poza granicami PL.

standard.

> Chodzi mi o bardziej osobiste niz zawodowe wybory

-- nie czaruj.

chodzi ci po prostu o pieniadze.

to najsmutniejszy zyciowy wybor

(nie maz, nie milosc, nie kariera zawodowa, nie dzieci...)

ale rozumiem.

bo ja tez wybralem "Zachod".

- 40 lat temu.

szedlem do pracy na 8 godzin, nie musze brac nadgodzin, bo starcza mi na zycie i ide do domu.

zaluje.

bo bylo jak na wygodnej kanapie

NUDNO.
    • varia1 Re: brak mi cierpliwosci- ulozenie zycia 19.03.20, 15:36
      nie rozumiem, to jednak kariera w wąskiej specjalizacji (czyli dość wymagająca praca) czy jednak rodzina i dziecko? bo wiesz, zwłaszcza daleko od kraju, rodziny na którą można liczyć to zdarza sie ze trudno to wszystko pogodzić

plan jest wtedy, gdy poza planem A, masz też plan B, wtedy nic cię nie przeraża

na razie to co opisujesz, to marzenia

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka