Dodaj do ulubionych

Skąd bierze się to dziwne zainteresowanie?

01.04.20, 21:27
Ludźmi zawsze coś musi sterować, chociażby przez fakt zachowania, czy gestykulacji podczas rozmowy.
Od pewnego czasu znam pewnego chłopaka, którego nigdy nie umiem zrozumieć, nigdy nie wiem do czego dążą jego czyny ?
Nasza znajomość trwa około półtora roku.
W większości była to zwykła znajomość kolegów z pracy.
Czasem coś pogadaliśmy, poszliśmy na papierosa.
W pewnym momencie trochę się do siebie ''zbliżyliśmy''
Spędzaliśmy więcej czasu - wszystko za sprawą oczywiście pracy.
I wtedy zaczęłam dostrzegać dziwne rzeczy w jego zachowaniu - przeważnie puszczał nostalgiczną muzykę nawiązująca do pragnienia jednej kobiety, pomimo że mógł mieć każdą, przewijały się w nich zawsze smutne wątki miłosne, gdy rozmawialiśmy odwracał wzrok, nigdy nie patrzył mi w oczy gdy coś mówił, odnosiłam wrażenie, że ma stresa, lub unika odpowiedzi.
Często gdy zarzuciłam jakiś '' zboczonym'' tekstem peszył się, lub próbował szybko zmienić temat.
Do momentu tych dziwnych zachowań wiecznie o czymś rozmawiał, nawijał tak że ciężko było nadążyć.
Gdy już przyjdzie nam o czymkolwiek porozmawiać, to zwykle stara się mówić cokolwiek cicho, gestykulując głosem, i jest spokojny, ale mimo to pozostaje niepokój.
Od dłuższego czasu irytuje mnie że często muszę go widywać, odnoszę wrażenie że jest to przypadkiem, ale często zerka na mnie jak z kimś innym rozmawiam.
Nigdy nie zauważyłam aby miał jakikolwiek problem rozmawiać z kimś innym, prócz ze mną.

Wiele razy próbowałam zebrać się w sobie aby z nim porozmawiać szczerze i zapytać o cokolwiek, ale gdy go widzę to sama z siebie nie potrafię, tak jakbym miała barierę, która nie pozwala mi odkryć odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.

i pomimo że staram się unikać z nim kontaktu, ciągle ciągnie mnie do niego.
z każdym dniem jego zachowanie interesuje mnie coraz bardziej.
i zaczynam obawiać się zainteresowania nim.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka