Dodaj do ulubionych

Jak mam poderwać dziewczynę, ktora mi się spodobał

23.04.20, 18:53
Na studiach jedna dziewczyna wpadla mi w oko. Nie od razu, troche trwalo, zanim ją dostrzegłem i czegoś się o niej dowiedziałem. Byliśmy razem na nartach oraz innymi studentami i władzami uczelnii. Wtedy jeszcze nie specjalnie ją zauważyłem ale podczas imprezy integracyjnej wpadła mi w oko. Uśmiechała się i też czasami nasze spojrzenia sie spotykały. Nie tylko wtedy ale także później, podczas różnych wydarzeń (razem działamy w organizacji studenckiej). No i generalnie coraz bardziej zacząłem sie nia interesować, równocześnie coraz mniej blokowała mnie moja była (7 miesiecy od rozstania) i zacząłem myśleć o niej calkiem poważnie. Problem jest teraz taki, że trwa pandemia i nie ma opcji, że się wgl gdzieś spotkamy albo bedziemy mieli okazje gdzieś wyskoczyć przez najbliższy miesiąc... A nie wiem, czy to dobry pomysł zgadywać na messenger, insta itp? Ktoś mi coś poradzi? Nie mieliśmy wcześniej żadnego kontaktu ale odnosiłem wrażenie, że mogę jej sie podobać. Dopiero o grudnia jestem w organizacji i jestem nowy. Ogólnie dziewczyna bardzo atrakcyjna, nie tylko z twarzy ale fizycznie także. Wydaje się być także calkiem inteligentna, jest to też typ działaczki. Chciałbym rozegrac to najlepiej, jak będę potrafił. Jak się nie uda, to trudno ale nie chcę podjąć złej decyzji. Glownie chodzi mi o brak możliwości randkowania. Ktoś by mi mógł poradzić? Mój wiek 23, ona 2 lata młodsza.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka