Dodaj do ulubionych

Pomysł na prezent dla męża

13.07.20, 20:11
Potrzebuję małej inspiracji :) W przyszłym miesiącu z mężem mamy rocznicę ślubu i chciałabym z tej okazji zrobić coś nietuzinkowego, ciekawego :) Ile można chodzić na kolację i patrzeć sobie w oczy :D:D Mam kilka pomysłów, ale może mnie czymś zainspirujecie? Będę wdzięczna :*
Obserwuj wątek
    • horpyna4 Re: Pomysł na prezent dla męża 14.07.20, 07:20
      Nie ma uniwersalnego "prezentu dla męża", bo różnym ludziom różne prezenty sprawiają przyjemność i to, czym jeden się zachwyci, drugi przyjmie "przez grzeczność".

Ty znasz swojego męża, a na forum nikt go nie zna. Jeżeli oczekujesz jakiejś sensownej inspiracji, to najpierw napisz coś o mężowskich upodobaniach.

I jeszcze jedno: nie wszyscy lubią świętować rocznice, chociaż rzadko o tym mówią.
      • bonnie987 Re: Pomysł na prezent dla męża 14.07.20, 10:00
        Oczywiście, dlatego napisałam, ze szukam INSPIRACJI :) Nie mam przymusu korzystania z każdej propozycji ;) A nawet mogę nie skorzystać z ŻADNEJ. Chcemy zrobić coś nowego i na pewno nie zamierzam tym męża skrzywdzić. A kwestię świętowania rozstrzygniemy już we własnym zakresie, ale dziękuję za poradę :P
    • lumeria Re: Pomysł na prezent dla męża 14.07.20, 12:24
      Zapytaj męża jakie ma fantazje, marzenia. Jako prezent wprowadź jakaś w życie tyle na ile sensownie się da.

Takze wielu mezczyzn nigdy nie dostalo kwiatow, dopieszczenia typu spa - czyli maseczke na buzie, masaz, manikir - a to wszystko mozna zrobic w zakresie domowym, w ramach zabawy i gry wstepnej.

Powodzenia! :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka