Dodaj do ulubionych

Sandały na masto u faceta

10.08.20, 09:03
Witam

Czy facet może chodzić po mieście w sandałach (+ krótkie spodnie, koszula z krótkim rękawem), czy raczej powinien chodzić po mieście w adidasach, a sandały są tylko na plażę?

Dziękuję Wam za odpowiedz i pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • horpyna4 Re: Sandały na masto u faceta 10.08.20, 15:28
      Sandały są na plażę??? Przecież po piachu nie da się w nich chodzić. W upał po mieście w zestawieniu z szortami i koszulą z krótkim rękawem mogą być.

Po mieście przede wszystkim nie należy chodzić z gołą klatą, a niestety niektórzy w upały tak robią; jest to nie tyko mało estetyczne, ale i głupie, bo mogą pojawić się na karku i ramionach oparzenia słoneczne.
      • tomeknowak83 Re: Sandały na masto u faceta 10.08.20, 17:55
        Jak moja znajoma zobaczyła mnie w sandałach (+ krótka koszula i krótkie spodnie) (było ponad 30 stopnii), to stwierdziła, że złe mam buty, bo powinienem po mieście chodzić w adidasach, że sandały to są np. nad jezioro, a nie do chodzenia po mieście i że ona wie najlepiej. Nie dała się przekonać.
        • horpyna4 Re: Sandały na masto u faceta 15.08.20, 21:03
          Twojej znajomej coś się pozajączkowało. Adidasy są odpowiednie na spacer w terenie i w ogóle są obuwiem sportowym, a sandały nie nadają się na chodzenie ani po piachu, ani w leśnych zaroślach, gdzie bywają żmije.
    • lumeria Re: Sandały na masto u faceta 14.08.20, 00:10
      Gdyby nie wolno było facetom występować w publice w sandałach, to by ich dizajnerzy nie dizajnowali, a fabryki butów ich nie produkowały. Proste, nie?

A czy dana kobieta to lubi, to kwestia osobnicza. Ewidentnie Twoja koleżanka jest z frakcji na nie. Ja jestem na tak, poza tym (o zgrozo!) uważam, ze zupełnie sensownie jest noszenie skarpetek ze sandałami.

Za to myślę, ze podkolanówki do szortów i sandałów to mocna przesada. ,-) Albo ensemble złożone z koszuli, marynarki, szortow, i sandałów, dopełnione muszką i fedorą. Nie idź tą drogą!!! :-D

• horpyna4 Re: Sandały na masto u faceta 20.08.20, 10:40
          Istnieje jeszcze obuwie tekstylne, jest przewiewne i stopy się w nim nie pocą. Bez problemu można kupić nawet takie wykonane z siatki o drobnych oczkach; bywają zarówno wciągane jak mokasyny, jak i sznurowane w typie półbutów. To naprawdę dobry wynalazek dla tych, co nie lubią sandałów lub uważają je za niezbyt eleganckie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka