Dodaj do ulubionych

W sobote i niedziele jest zmeczona

28.12.20, 18:08
Witam wszystkich

Na oglądanie mieszkania (maj 2019) przyszła jakaś dziewczyna, z która sobie trochę rozmawiałem czekając na właścicielkę mieszkania. Oprowadzając mnie i ja po jednopokojowym mieszkaniu właścicielka 3 razy się nas pytała czy nie jesteśmy razem. (Byliśmy w podobnym wieku.) Zaprzeczaliśmy za każdym razem (poznaliśmy się 15 minut wcześniej). Po oglądaniu mieszkania szliśmy jeszcze chodnikiem i rozmawialiśmy, bo się okazało, że pracujemy w tej samej branży, więc nawet było o czym rozmawiać. Na koniec dziewczyna ta powiedziała mi, czy bym z nią jeszcze nie poszedł na stacje metra, ale była już godzina po 19. Za jakieś 2 godziny zajdzie słońce, a ja musiałem jeszcze przejechać 150 km przez miasto plus lokalnymi drogami do wynajmowanego na kilka dni pokoju i nie byłem pewien nawet czy nie zamknął mi bramy z powodu późnej pory. (Na miejscu byłem dopiero po 22.) Dlatego tej dziewczynie odmówiłem i się z nią pożegnałem.
Napisałem potem wiadomość do właścicielki mieszkania, że szkoda, że nie wziołem telefonu do tej dziewczyny i żeby właścicielka mieszkania wysłała jej mój numer telefonu i jak chce to, żeby się że mną skontaktowała.
Dziewczyna się ze mną skontaktowała. Rozmawialiśmy trochę i ona wiedziała, że będę się przenosił z innego miasta oddalonego o 400 km. Potem za około miesiąc (jak już mieszkałem na miejscu w tym mieście) znów z nią rozmawiałem i się jej spytałem, czy miałaby czas się ze mną spotkać. Ona odpowiedziała mi:
"W sobotę nie i w niedzielę też nie". (Chociaż nic o niedzieli jej nie wspominałem, ale pewnie już wiedziała, że o niedzielę się też spytam.)
Ja się wtedy jej zapytałem: Dlaczego? Nie masz czasu? Będziesz oglądać w sobotę i w niedzielę mieszkania?
Ona odpowiedziała: "W sobotę będę oglądać mieszkania i odpoczywać, bo jestem zmęczona, a w niedzielę też będę odpoczywać, bo jestem zmęczona po calym tygodniu"
To był koniec czerwca 2019 roku i 32 stopniowe upały.
Później miałem niestety nie miałem już tyle czasu w weekendy z powodu zmiany pracy, że już się drugi raz nie zapytałem tej dziewczyny, czy chce się ze mną spotkać, bo pewnie i tak by powiedziała, że jest zmęczona.

Myślicie, że o co chodziło tej dziewczynie, że nie chciała się ze mną spotkać "ani w sobotę ani w niedzielę"?
Obserwuj wątek
      • ricky1983 Re: W sobote i niedziele jest zmeczona 29.12.20, 10:46
        eriu napisała:

> Czyli teraz jest pierwszy czas od czerwca 2019 kiedy jesteś w stanie się tym te
        > matem zająć a nie jesteś w stanie zrozumieć, że ktoś może być zmęczony? 😂
        >

"nie jesteś w stanie zrozumieć, że ktoś może być zmęczony" - moim zdaniem ona nie była zmęczona, tylko chodziło jej o coś innego. Chyba, że od dwóch lat jest w każdy weekend i w ciągu tygodnia taka zmęczona. 😂
        • eriu Re: W sobote i niedziele jest zmeczona 29.12.20, 12:13
          Przecież jej nawet nie zapytałeś, więc skąd możesz wiedzieć co by powiedziała. Wzięła Twój nr więc to nie musiała być wymówka, ale możesz o tym teraz 3 lata rozmawiać i do prawdy nie dojdziesz, bo się nie spytałeś drugi raz.
          • ricky1983 Re: W sobote i niedziele jest zmeczona 29.12.20, 14:53
            eriu napisała:

> Przecież jej nawet nie zapytałeś, więc skąd możesz wiedzieć co by powiedziała.
            > Wzięła Twój nr więc to nie musiała być wymówka, ale możesz o tym teraz 3 lata
            > rozmawiać i do prawdy nie dojdziesz, bo się nie spytałeś drugi raz.
            >

Dokładnie jest tak jak mówisz, ale jakby jej przynajmniej trochę zależało, to chyba podałaby przynajmniej jakiś drugi termin np. za dwa tygodnie, albo za miesiąc.
            • eriu Re: W sobote i niedziele jest zmeczona 29.12.20, 15:41
              Równie dobrze można by było powiedzieć, że gdyby Tobie zależało to Ty byś spytał.

Prawda jest taka, że w takiej sytuacji lepiej czasem być tym co spytał raz za dużo i wiedzieć niż tym co tak liczył te zapytania, że nie zapytał i po ponad roku analizował taka sytuację na forum. Powinieneś już dawno o tej sytuacji zapomnieć lub napisać do laski smsa z pytaniem co robi w ten weekend.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka