Dodaj do ulubionych

Głupota feministek poraża

29.01.21, 10:23
One są całkowicie oderwane od rzeczywistości. Chcą sprawić, aby w razie posądzenia o gwałt to rzekomy sprawca musiał udowadniać, że uzyskał wyraźną zgodę. Czyli słuszna była kpina Gwiazdowskiego - niby jak ma tę zgodę uzyskać? Na piśmie? A może z poświadczeniem notarialnym? Prosić sąsiadów o bycie świadkiem? Ale to i tak nic nie da, bo jeśli kobietę zaboli i powie "ała!", a mężczyzna nie przystąpi do procedury uzyskania ponownej zgody, to znów może być oskarżony o gwałt.

Przemocy seksualnej nie da się rozwiązać poprzez nowe przepisy, a po prostu przez egzekwowanie aktualnych. Każdy gwałt powinien być surowo karany (tu apel do sędziów, bo praktyka pokazuje skandaliczną pobłażliwość w tym zakresie, zarówno w kwestii wysokości kar, jak i ich zawieszania). Rozsądnym rozwiązaniem jest brak możliwości kary w zawieszeniu za przestępstwa seksualne.

Prawo dobrze chroni kobiety. Gwałt definiuje jako stosowanie przemocy lub podstępu w celu doprowadzenia do obcowania płciowego. Nic zmieniać nie trzeba. Feministki szukają problemu tam, gdzie go nie ma - przepisach. Niech lepiej zrobią jakiś protest pod sądem, gdy gwałciciel dostanie 2 lata w zawieszeniu. To faktycznie mogłoby przynieść dobre efekty.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka