Dodaj do ulubionych

Urażone męskie ego czy facet cham?

13.03.21, 20:44
Rozstałam się z facetem, to był w zasadzie luźny dość związek, sporo się tego nawarstwiło, w każdym bądź razie ja miałam tak dość jego jazd, że zdecydowałam o rozejściu. Równocześnie też w międzyczasie poznałam też kogoś innego, z kim zaczęłam się spotykać. Napisałam tamtemu, ze to nie ma sensu, że poznałam kogoś innego- w odpowiedzi dostałam stek wyśmiewań, głupawych żartów i przykrych maili. Odpisałam, żeby przestał sie kompromitować bo to nie jest mój poziom i budzi to jedynie mój niesmak i zazenowanie. Poprosiłam również, aby nic do mnie nie pisał i nie odzywał się. Teraz dostaję głupawe memy i obrazki, w ktorych on na mnie pluje, wymiotuje czy wylewa jakieś jedzenie. Wrzuciłam Pana do spamu, nie reaguję. Co to jest urażona męska duma, złość, o co mu chodzi?
Obserwuj wątek
  • horpyna4 Re: Urażone męskie ego czy facet cham? 13.03.21, 21:01
   Niepotrzebnie mu pisałaś, że poznałaś kogoś innego. To trochę tak, jakbyś się przed nim z tego tłumaczyła; lepiej byłoby, gdyby zdawał sobie sprawę, że on sam jest powodem rozstania.

   A że facet okazał się skończonym chamem, to dobrze, że już z nim nie jesteś. Chociaż pewnie lepiej byłoby go spławić dużo wcześniej. Teraz skreśl go i w ogóle nie zastanawiaj się, czy jest urażony, czy jest chamem, bo jedno nie wyklucza drugiego. A Ciebie jego problemy już nie powinny obchodzić.
    • eriu Re: Urażone męskie ego czy facet cham? 13.03.21, 21:35
     Czyli się tłumaczyłaś.

     Jeśli powodem rozstania były jazdy pana to 1) trzeba się było na to powołać i przy tym zostać. Nie musisz nic pisać całego wypracowania na zasadzie "poznałam innego obiecującego mężczyznę, który jazd nie robi". Jakby ten stary jazd nie robił to byś nie myślała o żadnych nowych poznanych, sprawa by się mogła rozwinąć.

     2) sama przyznajesz to był luźny związek. No to też nie wymaga nie wiadomo czego przy rozstaniu i propozycji terapii par.

     3) Rozstajesz się z facetem, bo robi jazdy i dziwisz się, że robi jazdy po rozstaniu? Nie sądzisz, że to dziwne że Ty się dziwisz? Spróbowałaś, oznaczyłaś jako "robi jazdy", rozstałaś się. Czas na zapomnienie i zdystansowanie. Co Ci przyjdzie z rozstrząsania jego motywów? Zmienisz zdanie czy co?
     • horpyna4 Re: Urażone męskie ego czy facet cham? 13.03.21, 22:14
      I nie powinno być jej z tego powodu przykro. Musi sobie powiedzieć, że te jazdy godzą tylko w urządzającego je faceta, który jest na tyle durny, ze nie potrafi nad sobą zapanować i sam się poniża.

      Dziewczyna mogłaby nad sobą trochę popracować i zrozumieć, że powinna raczej odczuwać satysfakcję, że wreszcie pogoniła gnoja, który wciąż udowadnia, jakim jest gnojem. Odczuwanie przykrości niech pozostawi jemu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka