Dodaj do ulubionych

Bolesne zauroczenie w pracy

04.08.21, 18:30
Cześć !

Nie jestem dobry w sprawach damsko męskich, więc muszę się was poradzić.

Może być trochę chaotycznie, bo trudno inaczej

Parę lat temu zatrudniłem się w lokalnej firmie, i chcąc nie chcąc, po jakimś czasie zauroczyłem się w starszej koleżance z pracy. Przypuszczam że ona chyba we mnie też, bo za każdym razem jak przychodziła, to szukaliśmy siebie wzrokiem i patrzyliśmy sobie głęboko w oczy przez długi czas. Aż straszne się to robiło. Któregoś dnia pytała się kolegów ile mam lat itd. Z początku było to bardzo fajne, nie powiem że mi się to podobało. Specjalnie brałem sobie drugą zmianę żeby ją zobaczyć. Odnosiłem wrażenie, że jak wiedziała że mam drugą zmianę, to ubierała się najlepiej jak potrafi :D Jednak nasze relację w pracy są dziwne, bo gdy stoimy w grupie, to kompletnie mnie ignoruje, jednak gdy jesteśmy sami, to jest obrót o 180 stopni. Widać że jest wesoła, stara się stać koło mnie jak najbliżej, aż się momentami mi głupio robiło. Któregoś dnia zamiast wyjść, to stanęła w drzwiach, odwróciła się i patrzyliśmy na siebie dobre kilkanaście sekund. No nie ma sytuacji kiedy nie mierzymy się wzrokiem. Taka chora obsesja trochę. Chodzi tak i zachowuje się jakby chciała mnie zobaczyć. Ja w sumie też... Jednak jest małe ale... Jest starsza o 8 lat, ma męża, dzieciaki, są ze sobą bardzo długo.

Więcej patrzymy na siebie niż rozmawiamy

Męczy mnie strasznie ta sytuacja, bo wiem że nic z tego by nie było. Nie potrafiłbym komuś rozbić rodziny. Chodzę przez to skwaszony od dłuższego czasu. Te uczucie szczęścia jak przychodziła, to zamieniło się w ból brzucha i sytuacje stresową. Zacząłem jej unikać, ale jest to bardzo trudne. Uciekanie, zamiast zmierzenie się z problemem, też nie jest dobrym rozwiązaniem. Odnoszę wrażenie, że ją też ta sytuacja zaczęła męczyć.

Czemu ona wysyła takie sygnały, jakby dawała mi nadzieję że coś by z tego było. Chce sobie podbić "atencję" ? Nachodziły mnie czasem myśli żeby się jej spytać o co tutaj chodzi, ale powstrzymuje się, bo może coś gorszego z tego wyjść.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka