Dodaj do ulubionych

Ciąża a narzeczony i gry komputerowe

15.09.21, 00:03
Witam !
Jestem w trzecim miesiącu ciąży, a mój narzeczony nie odchodzi od gier komputerowych. W zasadzie od jednej.
Narzeczony pracuje w godzinach 12-16
Do godziny 11 jest w łóżku, śpi, przegląda telefon. Wstaje je śniadanie bierze prysznic wyjeżdża do pracy. Wraca z pracy, je ciepły obiad który już na niego czeka, po czym włącza laptopa zakłada słuchawki i „odpala” grę. Kiedy go o coś pytam, lub coś do niego mowie krzyczy i się denerwuje ze go rozpraszam i mnie zbywa.. gra do późnych godzin nocnych. Czasami zdarza się ze nawet do Ok. 4 nad ranem..
jestem już tym wykończona, trwa to od początku roku mniej więcej.
Rozmowy nic nie dają, tłumaczenie ze go potrzebuje tez nie. Na dodatek wszystkiego, kiedy przegrywa w grze przychodzi (bo ma wtedy trochę czasu do następnej rundy) i chce się ze mną kochać, na co ja przez jego zachowanie nie mam najmniejszej ochoty.. Potrzebuje jego bliskości i zainteresowania. Spędzenia wspólnie czasu..
co powinnam w takiej sytuacji zrobić ?
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
  • horpyna4 Re: Ciąża a narzeczony i gry komputerowe 15.09.21, 10:14
   Trzeba było się zapytać o to przed ciążą. Przecież on nie zmienił się nagle, więc musiałaś wiedzieć, z kim się wiążesz. Teraz musisz dobrze się zastanowić, czy naprawdę chcesz spędzić z niedojrzałym osobnikiem resztę życia. Nie sądzę, żeby poczuwał się do uczestnictwa w opiece nad dzieckiem, bo będzie to uważał za stratę czasu (przecież wtedy lepiej jest pograć). A Ty dalej będziesz tylko pogotowiem seksualnym w przerwach od gry, a nie osobą, z którą chce się być blisko.

   Czy mieszkacie w jednym pokoju? Jeżeli tak, to idź na ostro. Musisz się wysypiać i nie ma przebacz. Po 22-giej ma nie przeszkadzać. Wersja łagodniejsza, to zatyczki do uszu i osłona na oczy.
  • 3-mamuska Re: Ciąża a narzeczony i gry komputerowe 16.09.21, 00:57
   To skąd twoja ciąża skoro tylko gra ?
   Magicznych sztuczek różyczki nie mamy.
   „Widziały gały co brały” a właściwe z kim sobie dziecko zrobiły. Przykre ale prawdziwe.

   Zostaw go ,nie wpisuje w metrykę ,znajdź kogoś kto będzie chciał z tobą żyć. Jeszcze mu obiadki szykuje 🤦‍♀️
   A po 30 latach wyleje wiadro pomyj.
   • horpyna4 Re: Ciąża a narzeczony i gry komputerowe 16.09.21, 09:37
    Widocznie została tak wychowana, że chłopu należy usługiwać. Wiele kobiet nie rozumie, że miały jakiś wybór, bo nie przychodzi im do głowy, że mogło by być inaczej. A po jakimś czasie zaczyna je to uwierać.

    Tymczasem każdy rozsądny lekarz powie, że lepiej zapobiegać, niż leczyć. Skoro jednak ktoś dobrowolnie pakuje się w chorobę, to ma ją na własne życzenie.

    Teraz, jeżeli nie chce wymiksować się z tego chorego układu, powinna przestać dogadzać mu obiadkami. Robić tylko dla siebie, zjadać przed przyjściem faceta i kłaść się spać. Przyjdzie, obudzi ją z wielką pretensją, to powinna odburknąć, żeby dał jej odespać noc, którą przez niego zarwała. I odwrócić się na drugi bok, naciągając kołdrę na głowę.

    Wersja łagodniejsza - uprzedzić faceta, żeby jadał poza domem, bo ona musi w dzień odsypiać noce zarwane z jego powodu. Reszta jak wyżej - zjadać własny obiad i pod kołdrę.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka