Dodaj do ulubionych

Jestem z nim, ale wciąż myślę o innym

30.09.21, 16:19
Jestem w związku od dwóch lat. Nie byliśmy ze sobą przez ostatni trzy miesiące, ponieważ nie potrafiliśmy ze sobą rozmawiać, a ja nie czułam się szczęśliwa. Przez ten czas zaczęłam się spotykać z Kubą, na początku jako przyjaciele, aż zaiskrzyło. Spotykaliśmy się kilka razy w tygodniu i byłam na prawdę szczęśliwa. Mimo to wciąż mi zależało na byłym. Kuba wyjechał na miesiąc, a moja relacja z byłym się poprawiła i postanowiliśmy do siebie wrócić. Kuba wraca jutro do polski i chce się spotkać ze mną, a ja z nim. Czuję, że kocham swojego chłopaka ale to nie to samo co kiedyś, gdy wciąż myślę o Kubie. Wzniecił we mnie iskrę której nie potrafię ugasić. Mam dopiero 20 lat i gówno wiem o życiu ale nie chcę nikogo ranić, choć wiem, że któreś z naszej trójki będzie cierpieć.
Obserwuj wątek
   • paulala21 Re: myślenie ma przeszlosc... 30.09.21, 16:37
    Chłopak nie wie, że miedzy mną a nim coś zaszło. Ale mimo to kazał zakończyć mi z nim kontakt. Jak o tym myślę to chce mi się płakać. Chodzi przede wszystkim o to, że to jest pierwsza osoba od bardzo dawna z którą mogę pogadać o wszystkim i nie chcę jej stracić
    • horpyna4 Re: myślenie ma przeszlosc... 30.09.21, 17:30
     Sama nie wiesz, czego chcesz. Po co wpakowałaś się w zobowiązującą relację damsko-męską z kimś, z kim nie nadajesz na tej samej fali?

     Pomyliłaś kolejność. Najpierw trzeba kogoś trochę poznać, a dopiero potem zawierać bardziej intymną znajomość. Ty zadbałaś o to, żeby "mieć chłopaka", ale nie zastanowiłaś się nad tym, co będzie dalej. A dalej może być niefajnie, bo skoro "kazał zakończyć kontakt" nie wiedząc, że coś do tego drugiego czujesz, to później będzie Cię izolować od wszystkich znajomych, bo taki typ tak ma.

     Zrobisz, jak zechcesz. Ale mam wrażenie, że najlepiej będzie, jak rozstaniesz się z aktualnym chłopakiem.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka