Dodaj do ulubionych

Dziwna sytuacja i mieszane uczucia

08.11.21, 01:08
Witam nie lubię szukać pomocy na forach ale jestem w takiej sytuacji że chyba muszę zapytać o opinie.
A więc od jakiegoś czasu mam sąsiada naprzeciw mnie młodszego około 28lat i kilka tygodni temu jak wstałam w nocy do kuchni zauważyłam sąsiada z naprzeciwka że chodzi nagi po domu...pogasilam światła żeby mnie czasem nie zobaczył i sama nie wiem czemu zaczęłam obserwować go...po jakimś czasie zaczął się masturbować, zaczęło mnie to nawet podniecać na tyle że teraz ciągle czekam wieczorami aż znowu będzie się masturbował ... Czasami nawet w głowie wyobrażam sobie jak uprawiałeś nim seks jednakże z drugiej strony jestem sporo starsza... Nie wiem jak się zachować... miała któraś podobnie ? Co byście zrobiły na moim miejscu...
Obserwuj wątek
    • obrotowy mieszane uczucia - no wlasnie... 08.11.21, 15:41
      onazamyslona777 napisała:
      Co byście zrobiły na moim miejscu...

a to zalezy o co Ci chodzi...

- jesli on Cie glownie denerwuje - to zaslon zaslonki i po klopocie.

a jesli nabierasz na niego ochoty - to sama zacznij wieczorami chodzic nago po mieszkaniu

- gdy go naprzeciwko zobaczysz...
    • akle2 Re: Dziwna sytuacja i mieszane uczucia 09.11.21, 16:16
      A on wie, że go podglądasz? Jeśli małolat, to go pewnie rozpierają hormony. Albo się nie interesuj, albo daj mu sygnał, że się przyłączysz. Ew. możesz jeszcze zareagować stanowczo, że nie życzysz sobie takich przedstawień. W każdym razie masz pola do reakcji i szukanie "pomocy" na forum jest zbyteczne. Nie chce być niemiła, ale w czym niby to forum ma pomóc?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka