Dodaj do ulubionych

związkowo

24.11.21, 21:49
Kilka miesięcy temu rozstałam się z chłopakiem po 2 letnim związku. Rozstanie z mojej inicjatywy. Rozstanie było emocjanalnie bardzo trudne dla mnie i dla niego myślę ze też ale obyło się bez oskarżeń czy pretensji. Przez kolejne 3 miesiące nie mieliśmy ze sobą żadnego kontaktu. Po tym czasie zaczął wysyłać mi zdjęcia i filmiki ze swoją nową dziewczyną. Jak się przytulają, całują i takie tam podobne. Może macie jakiś pomysł dlaczego to robi? Co nim kieruje? Co chce oaiągnąć? Jeżeli to ma znaczenie to mamy po 18 lat
Obserwuj wątek
    • horpyna4 Re: związkowo 24.11.21, 22:32
      Ma znaczenie, bo jesteście niedojrzali.

W takich sytuacjach należy gościa olać, a to co przysyła, kasować bez oglądania. Ja wiem, że to trudne (ciekawskość jest cechą dość powszechną), ale tylko w ten sposób można mieć kontrolę nad własnym życiem, a nie pozwalać, żeby robili to inni.
      • kasiaasia1 Re: związkowo 25.11.21, 09:09
        nie chciałam zrywać ale musiałam. I zrobiłam to jak tylko dotarło do mnie ze ten związek nie ma przyszłości. Mamy inne oczekiwania po prostu. Dla przykładu ja chce zamieszkać w Gdansku to tylko 40 km od naszej miejscowości ale dla Niego to zbyt duża zmiana, lepiej się czuje w naszej miejscowości. Dalej ja bym chciała w przyszłości mieć dziecko. On nie ze względu na choroby w jego rodzinie ( schizofrenia u babci, u niego dwubiegunowka, inni członkowie rodziny również niestabilni ). Te 2 lata były wspaniałe ale to prowadziło do nikąd. Rozstałam się z bólem serca i nadal bardzo to przeżywam. Nie rozumiem wiec dlaczego On to robi. Dlaczego podsyła mi te zdjęcia i filmy?
        • tt-tka Re: związkowo 25.11.21, 09:18
          Zeby cie ukarac za zerwanie z nim ?
          Albo nadal uwaza cie za bliska osobe i dzieli sie swoim szczesciem ?

Bol serca przejdzie z czasem, a ty zajmij sie soba, a nie nim. I nie ogladaj tego, co on ci wysyla.
            • kasiaasia1 Re: związkowo 25.11.21, 10:09
              w wieku 16 lat nie myślałam o dzieciach i przyszlisci, później lokdown. Przez ten lokdown dużo dziwnych zachowań dało się ukryć. Dopiero teraz wyszły rozmowy o tym ze dziecka nie chce/nie może miec. Że boi się duzych miast/skupisk ludzi, że najlepiej czuje się w domu tylko ze mną bo np już obecność mojego brata jest zbędna i go blokuje, że nie podejdzie do matury bo stres. Że muszę go ciągle wspierać, dopingować, zapewniać o miłości. Kurczę źle się czuję z tym czuje, że takie przeszkody się pojawiają i ani On ani ja nie mozemy ich zmienic
        • horpyna4 Re: związkowo 26.11.21, 10:43
          Bo jest urażonym smarkaczem i odgrywa się. Ale Ciebie to nie powinno obchodzić, więc go szybko zablokuj i nie rozmyślaj o tym więcej.

A zanim zdecydujesz się na następny związek, to trochę dorośnij. Zrozumiesz, że najpierw człowieka trzeba poznać, a dopiero potem decydować się na trwały związek.
        • stasi1 Re: związkowo 26.11.21, 17:50
          To dobrze zrobisz. Rozumienia nie ma w tym żadnego, chce abyś była zazdrosna. A dokopać chce dlatego że go zostawiłaś, proste. Innymi słowami po prostu cię kochał na swój sposób
          • kasiaasia1 Re: związkowo 26.11.21, 18:08
            no właśnie kochał. I dlatego czasami jak nachodzą mnie te miłe wspomnienia a było ich naprawdę dużo to myślę że może niepotrzebnie zrywałam, że postąpiłam pochopnie, że nie ma ideałów 😕
            • lumeria Re: związkowo 26.11.21, 20:23
              > nie ma ideałów 😕

No nie ma.

Mozesz zachowanie tego mlodzienca interpretowac jako proby dokopania Tobie, a mozesz na to popatrzec tak, ze Tobie nie pasowal, ale jakas inna go przygarnela, wiec krzywdy mu nie zrobilas. Oboje sie czegos (miejmy nadzieje) nauczyliscie, zycie toczy sie dalej.

Nastepny tez nie bedzie idealny, ale o to chodzi, by Ciebie szanowal, byscie czuli sie razem dobrze, dzielili podobne systemy wartosci, mieli kompatybilne plany zyciowe i umieli sie dogadac.
            • stasi1 Re: związkowo 27.11.21, 10:02
              Ideałów nie ma niestety. zerwałaś to zerwałaś już nic na to nie poradzisz. czy on mówi ci że w zasadzie nic złego się nie stało ?raczej nie pewnie wie że jesteś sama a on chce pokazać że ma kogoś abyś była zazdrosna
              • kasiaasia1 Re: związkowo 27.11.21, 15:44
                moja mama mówi ze za jakiś czas nasz drogi i tak by się rozeszły. Ale jednak jak ktoś z zawnątrz, nawet ludzie z tego forum, którzy mnie nie znają i nie znają sytuacji tez mi napiszą co o tym myślą to jakoś tak mi łatwiej to sobie w głowie poukładać
                • stasi1 Re: związkowo 27.11.21, 20:28
                  My możemy tylko stwierdzić że pewnie chce abyś była zazdrosna. Jak jest naprawdę tego nikt nie wie poza nim. Cóż skoro taki jest jak jest może rzeczywiście dobrze że zerwałaś

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka