Dodaj do ulubionych

Ciemne włosy u mężczyzn dodają atrakcyjność ?

21.04.22, 21:45
Wydaje mi się że blondyn musi być bardzo przystojny by by być uznany za atrakcyjnego , a bruneci czy szatyni sa zazwyczaj częściej uznawani za przystojnych, tacy którzy są nie jacyś super przystojni są uznawani za atrakcyjnych przez kobiety czy to jest prawda czy tylko ja mam takie wrażenie. Możecie wyrazić swoją opinię? Moim zdaniem zarówno brunetki blondynki szatynka i rude są równie piękne a u mężczyzn raczej tak nie jest czy wy się z tym zgadzacie? Ja nie raz się spotkałem z opinią u dziewczyn ze bruneci mają to coś w sobie i nie wiem dlaczego tak uważa wiele młodych kobiet wy też taz tak sadzicie? Nie chodzi mi o związek bo wiadomo że na to wpływa wiele czynników nie tylko wygląd ale o sama atrakcyjność fizyczna? Nie raz też czytałem przyciąganie w sobie mają właśnie bruneci nawet mam taką teorię że dla kobiet ciemne włosy są jak dla mężczyzn piersi czyli coś podnicającego wiem ze każdy może mieć własny gust i mi to nie przeszkadza ale czy tak jest czy ta teoria jest prawdziwa czy raczej nie? Powiedz szczerze czy jak by 2 mężczyzn było tak samo przystojnych to wybrała byś bruneta czy blondyna tylko patrząc na wygląd?
Obserwuj wątek
    • horpyna4 Re: Ciemne włosy u mężczyzn dodają atrakcyjność ? 22.04.22, 10:54
      Jak kupuję jakiś towar, to nie zwracam uwagi na opakowanie. Tak samo wygląd zewnętrzny człowieka nie ma dla mnie znaczenia, o ile nie świadczy o jego negatywnych cechach (np. niechlujstwo).

Ale masz rację, że jest wiele kobiet wybierających brunetów ze względu na kolor włosów. Podejrzewam, że ciemne włosy kojarzą im się z temperamentem południowca i być może robią to podświadomie. Pomogłam?

• obrotowy nie cuduj... 22.04.22, 17:15
          stasi1 napisał:
          > Opakowanie ma znaczenie i tylko nie którzy twierdzą co innego.
          Ale i tak kupują opakowaniem

Nie cuduj - ma, ale tylko na poczatku.

Potem - gdy z samym opakowaniem nie da sie porozmawiac

- to i tak nadaje sie tylko do kontenera na opakowania :)))
          • obrotowy Ty tez nie cuduj - jestes kobieta... 22.04.22, 20:33
            horpyna4 napisała:
            > Bzdura. Jak ktoś potrafi myśleć, to wie, że ładne opakowania zawierają często k
            > iepski towar. Osoba bezmyślna nabiera się na opakowanie, które przyciąga wzrok.
            > Dla mnie liczy się zawartość.

Ty tez nie cuduj - jestes kobieta... - zatem widzisz to inaczej.

ale dopoki kogos nie pozna sie blizej - mozna ocenic tylko opakowanie.
            zatem na poczatku "prawie kazdy" (mezczyna) sie na to nabiera - a dopiero potem
            przy bliszym poznaniu - zaczyna myslec.
            • stasi1 Re: Ciemne włosy u mężczyzn dodają atrakcyjność ? 25.04.22, 17:19
              Ale czemu nie kochać za wygląd? On też ma znaczenia. Chyba że jest ciemno, to rzeczywiście nie ma znaczenia. I na wygląd patrzą i kobiety i faceci. Ja randkujac w sieci najczęściej pisałem do tych bez zdjęcia. Jednak dość często było tak że kobieta prawie na początku pisała abym podesłał swoje zdjęcie bo chce widzieć z kim ma do czynienia. Czasami po zdjęciu milkła na zawsze
              • bogus_111 Re: Ciemne włosy u mężczyzn dodają atrakcyjność ? 25.04.22, 19:13
                stasi1 napisał:

> Ale czemu nie kochać za wygląd? On też ma znaczenia. Chyba że jest ciemno, to r
                > zeczywiście nie ma znaczenia. I na wygląd patrzą i kobiety i faceci. Ja randkuj
                > ac w sieci najczęściej pisałem do tych bez zdjęcia. Jednak dość często było tak
                > że kobieta prawie na początku pisała abym podesłał swoje zdjęcie bo chce widzi
                > eć z kim ma do czynienia. Czasami po zdjęciu milkła na zawsze
                Kochać za wygląd bożesz .Ciało jest zwierciadłem duszy ,zwłaszcza twarz i oczy .Każda książka o psychologii Ci to powie .Że jak ktoś nie jest zainteresowany lub kłamie to wszystko widać na twarzy i w oczach. Wygląd ma znaczenie na początku znajomości ,ale czy później .Na portalach randkowych dużo zdjęć jest retuszowanych .W realu okazuje się inaczej .Byłem na paru spotkaniach i na końcu miałem inne wyobrażenie o wspólnym życiu .Ale to moja wina , bo pierwsza miłość mi nie przeszła i moje wyobrażenia o pierwszej kobiecie , przechodziły na następne .
      • victorinhoprawieronaldinho Re: Ciemne włosy u mężczyzn dodają atrakcyjność ? 24.04.22, 23:56
        No nie mam do was kobiet żadnych pretensji o to naprawdę ale po prostu takie mam spostrzeżenia i wydaje mi się to tendencja u większości kobiet, i dzięki wielkie za mądre słowa , ale to mi się wydaje dziwne bo ja rozumiem że można lubić np brunetow rudych satynow czy blondynów ale że jak napisałaś zeby kogoś odrzucić przez kolor włosów to według mnie bez sensu, rozumiem że ktoś może się całkowicie nie podobać ale takie coś według mnie jest bardzo płytkie, nie rozumiem tego totalnie. Nawet jeśli to podświadome tonie jest zbyt dobra cecha.
    • obrotowy moze (jak dla Ciebie) za malo brunetek w kraju ? 22.04.22, 17:00
      victorinhoprawieronaldinho napisał:
      > Wydaje mi się że blondyn musi być bardzo przystojny by by być uznany za atrakcyjnego ,
      a bruneci czy szatyni sa zazwyczaj częściej uznawani za przystojnych,

moze (jak dla Ciebie) za malo brunetek w kraju ?
      (fakt, ze wiekszosc kobiet to szatynki, lub ciemne blondynki)

gdy ide ulica z moim synem (przystojny blondyn - ale bez cudow)
      to NIE MA brunetki - ktora nie zawiesilaby na nim wzroku.

on tego nie widzi - ale ja to widze :).

• victorinhoprawieronaldinho Re: Ciemne włosy u mężczyzn dodają atrakcyjność ? 26.04.22, 16:22
        Ogólnie nie mówię ze wszystkie kobiety lubią brunetów ,są jakieś których jest mało które lubią blondynów czy rudych, po drugie serio Ty po wypowiedziach na tym forum wydajesz się bardzo normalna w pozytywnym sensie tego słowa a tacy ludzie aż tak nie patrzą na wygląd tylko na charakter drogiej osoby i na pewno mogła byś być w związku z średnio atrakcyjnym brunetem lub lysym (skoro wolisz blondynów) jeśli ten brunet czy łysy, był by super z charakteru, a u młodych ludzi nie tylko dziewczyn ale też chłopaków patrzy bardzej na wygląd niż osobowość i charakter . A ze wolisz blondynow to dobrze że takie dziewczyny są bo uważam że czym większa różnorodność w ideałów z wyglądu ludzi tym lepiej dla społeczeństwa. Głupio by było gdyby każda dziewczyna wolała brunetów a każdy chłopak blondynki, wtedy to inni by czuli się fatalnie na szczęście tak nie jest. A BTW a twoje koleżanki jakich wolą brunetów szartynów rudych czy blondynów ?Bo myślę że po prostujestes w mniejszosci ale za to jesteś wyjątkowa :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka