Dodaj do ulubionych

Drogie Panie czy to prawda?

19.06.22, 13:36
stapler.pl/hydepark/10-powodow-dlaczego-swietnie-byc-dzis-kobieta#:~:text=U%20kobiet%20w%20przeciwie%C5%84stwie%20do,oraz%20zamiary%20u%20innych%20ludzi.
Znalazłem artykuł mówiący że lepej byc kobietą i przedstawia was w samych superlatywach czy naprawdę tak jest jest ze jesteście bezprzenie lepsze od nas ? Mi się wydaje że ten artykuł jest trochę podejrzany ale to tylko moja opinia
Ale na pewno jesteście od nas piękniejsze ale o tym nic nie ma w tym artykule:)
Obserwuj wątek
    • yadaxad Re: Drogie Panie czy to prawda? 19.06.22, 15:26
      Przyroda stoi na samicach, to one mają kompetencje socjalne, one przewodzą i pilnują stada, na nich zależy równowaga biologiczna gatunku. Kobiety nie są piękniejsze, tylko cywilizacją mają wypielęgnowane do absurdu cechy przyciągające samców ludzkiego rodzaju. Ciało człowieka "pierwotnego" jak u buszmenów jest silnie androgeniczne, tylko po genitaliach odróżnisz kobietę od mężczyzny. Piękno kobiecej nogi w szpilkach jest tak samo niepiękne jak połamana stopa Chinki, podniecająca zapachem mężczyzn obumierającej części.
    • obrotowy nie lepiej byc kobietą. 19.06.22, 16:21
      mimo, ze wiekszosc tych punktow z listy moze odpowiadac rzeczywistosci - nie lepiej byc kobietą.

1. mezczyznie samemu latwiej sie zyje. otoczenie mu nie docina, ze jest kawalerem
      - a kobiecie samotnej czesto dokuczaja (jej wlasne kolezanki)

2. mezczyzna ma tylko jeden glowny zyciowy problem - znalezc sobie kobiete do lozka

- bo jak bedzie chcial znalezc sobie zone i matke dzieci - to odpowiednie zawsze sie znajda...

3. Kobieta ze znalezieniem sobie partnera do seksu nie ma zazwyczja wiekszch problemow - ale znalezc sobie odpowiedniego partnera na meza i ojca dzieciom - to juz duzo powazniejszy i trudniejszy problem...

ERGO: - mezczyznom , zyje sie moze i nie LEPIEJ, ale za to wygodniej i bezpieczniej.
      • victorinhoprawieronaldinho Re: nie lepiej byc kobietą. 19.06.22, 17:09
        Ja się z tą wypowiedzią nie zgadzam bo jeśli chodzi o partnerki i partnerów którzy nadają się na dobrych rodziców i dobrych partnerów życiowych w mojej opinii nie ma nic wspólnego z płcią ale jest wiele innych czynników np wychowanie i środowisko z jakiego się wywodzi charakter temperament i osobowość jednak kobiecie statystycznie latwej znaleźć odpowiedniego partnera do seksu niż mężczyźnie
            • obrotowy nic nie jest jednoznaczne, ale... 19.06.22, 20:31
              victorinhoprawieronaldinho napisał:
              > Nie zgadzam się tylko z częścią ze kobiety mają trodnej znaleźć odpowiedniego p
              > artnera który ma poukładane w głowie moim zadaniem to nie jest takie jednoznaczne

nic nie jest jednoznaczne, ale... w zyciu wiele razy od kobiet slyszalem, ze 3/4 mezczyzn do niczego (powaznego) sie nie nadaje

a my , mezczyzni, az tak zlego zdania o kobietach - to nie mamy.
            • stasi1 Re: nie lepiej byc kobietą. 24.06.22, 17:30
              Pewnie że nie. Większość znajomości kończy się że jednak kobieta stwierdza że traci w danym związku, więc jednak dla niej jest trudniej znaleźć tego odpowiedniego faceta niż w przeciwną stronę. Mnie większość kobiet ,,rzucała', nie ja ich. Pewnie tak samo było i w twoim przypadku że ty więcej odrzucasz niż oni ciebie
              • obrotowy nie lepiej, oj nie lepiej... 25.06.22, 18:25
                stasi1 napisał:
                Mnie większość kobiet ,,rzucała', nie ja ich.
                Pewnie tak samo było i w twoim przypadku że ty więcej odrzucasz niż oni ciebie

ja tam jestem bardzoo spolegliwy i od kobiety niewiele wymagam
                (no moze, zeby tylko nie chlapala jezorem bez sensu)

a mimo to one wszystkie mnie rzucaly (nie mogac sie doczekac oswiadczyn)

- no... tylko jedna sam rzucilem, ale byla tak upierdliwa, ze nie dalo sie dluzej wy3miec :)
                • stasi1 Re: nie lepiej, oj nie lepiej... 28.06.22, 21:27
                  Dlatego pisze że jednak kobiecie trudniej znaleźć odpowiadającemu jej faceta. Jakiego kolwiek to oczywiście bez problemu . Ale kobiety nie idą po łatwiźnie, lepiej byc samą niż byc facetem który nie ma jednej cechy którą byśmy chciały
                  • obrotowy jasne... 28.06.22, 21:56
                    stasi1 napisał:
                    Ale kobiety nie idą po łatwiźnie, lepiej byc samą niż byc facetem który nie ma jednej cechy którą byśmy chciały

jasne...
                    tylko niech potem nie placza po forach, ze "nie ma faceta na rynku" i ze sa same.

bo ja tam nigdy nie narzekalem - bralem . jak sie trafialo i ... nie zaluje...
                      • obrotowy Re: jasne... 30.06.22, 15:32
                        stasi1 napisał:
                        > Skoro nie ma tego co by chciały to czemu mają nie płakać?

- bo placz nic nie daje - to rekcja i uczucie niekonstruktywne.

a moga brac to, co. by "mniej chcialy" - chocby z nudow i dla rozrywki.
                          • obrotowy nie jasne... 01.07.22, 17:25
                            stasi1 napisał:
                            > Ale kobiety nie zadawała ją się półśrodkami. Wolą mieć 100% możliwość nawet za
                            > cenę tego że nic in zostanie

i to jest ich zyciowy blad - bo te 100 % (czy chocby 90) - nie zdarza sie czesto.

a alternatywa jest samotnosc i placz w rekaw.

ja tam bralem to, co mi w rece wpadlo - i zadnego przypadku nie zaluje...
    • zaczarowanyogrod Re: Drogie Panie czy to prawda? 24.06.22, 18:02
      To raczej zależy od cech charakteru i indywidualnych umiejętności a nie od płci.
      1. Lepsze zdolności komunikacyjne- znam kobietę która wybucha złością na wszystko i nie da się z nią dogadac chyba że to cechą chaarakteru
      2.czy ja wiem czy kobiety potrafią docenić może tak inne potrafią znaleźć co ktoś robi źle i krytykować.
      3. W pea y miałam dwie kobiety które rywalizowały ze sobą a mężczyźni wszystkim ustępowali i też za dobrze im to rządzenie nie wychodziło.
      4.znam osoby które skończyły jak i nie skończyły studiów i raczej jest to po rowno
      5.ja nie potrafię wykonywać wielu czynności na raz ale mogę być wyjatkiem
      6.ja mam słaba pamięć ale znam mężczyzne co pamięć ma dobrą pamięta nawet mało istotne rzeczy i szczegóły
      7.ja sobie ze stresem na rozmowach kwalifikacyjnych nie radzę ale też mogę być wyjatkiem
      8.z tym się zgadzam mężczyźni z mojej rodziny źle wychodzą na inwestycjach a ich zakupy nie są do końca przemyślane
      9.z tym to różnie bywa, ale może być prawda bo do prac dorywczych zgłasza się wiecej kobiet mimo że tyle samo bezrobotnych mężczyzn by się znalazło, ale nawet jak się ich prosi to nie chcą przyjść i wysyłają żonę
      10.znam mężczyzn co bardziej się stroją niż kobiety
      • obrotowy jestes tu pieknym kobiecym wyjatkiem 30.06.22, 15:35
        zaczarowanyogrod napisała:
        > 5. ja nie potrafię wykonywać wielu czynności na raz ale mogę być wyjatkiem

jestes tu pieknym kobiecym wyjatkiem

- bo ja znam takie, ktore zawsze robia kilka rzeczy na raz i prawie zawsze , ktoras z tych czynnosci spie*dola...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka