Dodaj do ulubionych

Przerażające. Woli nawet muzułmanizm od Kaczyzmu

03.07.22, 08:31
tak zniszczono nasz piękny kraj przez te 8 lat ..
Obserwuj wątek
  • lasalu Re: Przerażające. Woli nawet muzułmanizm od Kaczy 03.07.22, 08:40
   Fajny artykuł. Dubajki to największe szambo, a akurat ze słowami Mai w wielu punktach się utożsamiam. Sam zresztą mieszkam z dziewczyną z Armenii.
  • artu30 Re: Przerażające. Woli nawet muzułmanizm od Kaczy 03.07.22, 10:31
   Polski już nie ma. Z głupoty Polaków kaczyński doszedł do władzy a wraz z nim ludzie tak głupi, że aż na skraju choroby psychicznej.
  • gr_ub_y Re: Przerażające. Woli nawet muzułmanizm od Kaczy 03.07.22, 11:51
   Co najzabawniejsze, jest przerażona polskim radykalizmem, ale ta wyzwolona babka musiała na ślub wdziać te fatałaszki, bo muzułmańska tradycja nakazywała. Uśmiałem się też, gdy mąż zachęcił ją do samorealizacji przez pisarstwo, zamykając w domciu jak kurę domową. A to dopiero początek. Bo potem to już tylko dzieciary i proza życia, a nie rzadko płacz i ucieczka do radykalnej Polski. Znam dziesiątki takich przypadków, również w najbliższej rodzinie.
   • lasalu Re: Przerażające. Woli nawet muzułmanizm od Kaczy 03.07.22, 12:28
    Po prostu nie warto patrzeć na to, co kobiety mówią, tylko co robią. Jak się pojawiłby śniady, dobrze zbudowany facet i w dodatku z dobrymi finansam, to założę się, że wiele z tych instafluencerek zmieniłoby poglądy o 180 stopni.
  • szmytka1 Re: Przerażające. Woli nawet muzułmanizm od Kaczy 03.07.22, 12:35
   Chciałam tylko zauważyć, że wszelkie zPisy zawarte w kontrakcie ślubnym, które są sprzeczne z Koranem, nie mają mocy prawnej. Zatem jeśli mąż zapragnie mieć 2 żonę, to żaden zaPis o monogramie go nie powstrzyma. Małżonce pozostanie albo rozwód albo akceptacja żony nr 2

  • qatroscc Re: Przerażające. Woli nawet muzułmanizm od Kaczy 03.07.22, 13:14
   hehe fajna bajka z krainy tysiąca nocy... w UK poznałem Polkę, która żyła z Pakistańczykiem, mieli dziecko. Pakol weszedł w ciemne interesy (m.in. narkotyki), przyszli smutni panowie z bronią, wystraszyli rodzinę i pozostałych lokatorów, później kryminalni przez kilka tygodni obserwowali dom. Koniec końców Polka z dzieckiem przeprowadziła się do innego miasta i zerwała kontakt z Pakolem. Zakręciła się koło Angola i teraz z nim siedzi.

   bajka GWna vs rzeczywistość
  • obrotowy ale kto tak woli ? 03.07.22, 16:40
   bo ja tam jednak wole Kaczyzm od islamizmu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka