Dodaj do ulubionych

Dziewczyny będzie coś z tej relacji więcej?

16.07.22, 23:45
Poznana dziewczyna po rozwodzie. 1 randka poznajemy się, w międzyczasie pisze do niej sms o podtekstach seksualnych - ripostuje je., rozmawiamy pare razy przez tel z mojej inicjatywy. 2 randka - zaczyna wspominać o byłym, że taki fajny był, od razu ucinam temat.Trochę ją przytulam, dotykam. Nie protestuje. Znajome mówią, że pierwsza się tez powinna już odzywać, nie pisze pierwsza. Moje sms 10 zdań. Jej dwa. Warto działać dalej, czy nie ma chemii?
Obserwuj wątek
    • enith Re: Dziewczyny będzie coś z tej relacji więcej? 17.07.22, 03:27
      Jeśli tylko ty inicjujesz kontakt, to zwolnij trochę i daj się pani wykazać. Szybko okaże się, czy jej zależy, czy dąży do podtrzymania znajomości.
      Co do chemii lub jej braku, to zazwyczaj się to jednak czuje, czy partner/rka pozytywnie na próby zbliżenia odpowiada. Twoja daje się dotykać, nie protestuje, ale sama, jak rozumiem z inicjatywą nie wychodzi. Czyli znowu ty jesteś stroną aktywną, ona tylko bierze, daje się obsługiwać. To też tak sobie.
      Wspominki i zachwyty nad byłym to dla mnie żółta kartka. Może zdarzyć się raz, przypadkiem. Potem odpuszczam, bo to zazwyczaj oznacza, że dana osoba nie uporała się z przeszłością, więc nie jest gotowa na kolejną relację.
      • lumeria Re: Dziewczyny będzie coś z tej relacji więcej? 22.07.22, 20:37
        > daje się obsługiwać

Co????

>>Trochę ją przytulam, dotykam. Nie protestuje.

Brak odwzajemnienia jakiegoś ruchu ku zbliżeniu jest sygnałem by więcej nie robić. Jak trzeba protestować, to dotykanie, zbliżanie się zaszło za daleko. Mam wrażenie, ze tuwa nie odbiera bardziej subtelnych sygnałów.
        • lola33366 Re: Dziewczyny będzie coś z tej relacji więcej? 23.07.22, 10:10
          Niekoniecznie. Nie dramatyzuj. Brak odwzajemnienia moze stanowic o wielu rzeczach, zwlaszcza, kiedy nie ma knebla i mozna sie odezwac.
        • stasi1 Re: Dziewczyny będzie coś z tej relacji więcej? 24.07.22, 08:46
          Nie koniecznie. Kiedyś byłem na randce z laską, chyba dopiero drugi raz. I ją wodzę w pasie. Ona nic. Więc i ja przestalem. Później w zwykłym mailu co się wymienialiśmy napisała że lubi moje ręce na swoim ciele. Ale i tak to schrzanilem
          • lumeria Re: Dziewczyny będzie coś z tej relacji więcej? 24.07.22, 17:10
            Jak trzeba się domyślać co jest grane albo komunikaty są sprzeczne, to będzie d. a nie związek.
          • xdanax Re: Dziewczyny będzie coś z tej relacji więcej? 24.07.22, 23:30
            Nie da się tego naprawić?
            • stasi1 Re: Dziewczyny będzie coś z tej relacji więcej? 25.07.22, 09:48
              Pewnie by się dało, 15 lat temu. Akurat wczoraj by miała imieniny
    • eriu Re: Dziewczyny będzie coś z tej relacji więcej? 19.07.22, 13:03
      1. Dopiero się poznajecie, nie każda kobieta lubi jak się facet tak pcha z łapami od razu na 2 spotkaniu. Może nie protestować, ale nie znaczy że sama od razu wyskoczy z inicjatywą.

2. Na 2 randce gada że były był taki fajny? Słabo.

3. Może być z gatunku "facet powinien za mną latać". Może się wolno rozkręca. Ja bym wywaliła kawę na ławę: czy ma ochotę na 3 randkę, bo jej się nie chcesz narzucać w razie czego. I zobacz co powie.
    • lola33366 Re: Dziewczyny będzie coś z tej relacji więcej? 19.07.22, 18:08
      Moze za pomoca Twojej osoby testowac czy milosc do bylego jej przeszla. Ja bym poczekala, czy zateskni.
    • lumeria Re: Dziewczyny będzie coś z tej relacji więcej? 19.07.22, 21:29
      Za szybko podteksty seksualne i macanie. Brrr...

Zastanowiłam sie, czy to ja staroświecka jestem, ale skoro autor wcześniej pisał, ze kobiety od niego zwiewają, to raczej myślę, ze nie tylko ja odebrałam opisane zachowania jako obleśne.
      • stasi1 Re: Dziewczyny będzie coś z tej relacji więcej? 20.07.22, 16:47
        Skoro nie miała problemów z tym macaniem widocznie jej nie przeszkadzało to. Jednej przeszkadza, innej nie. Może nic z tego nie będzie ale jeśli jest miła atmosfera to można ciągnąć dalej. Tylko bez angażowania się na poważnie
        • tuwa6 Re: Dziewczyny będzie coś z tej relacji więcej? 22.07.22, 08:56
          Nie ma chemii. Dziewczyna tego nie czuje. Zakończylismy spotykanie się po dwoch randkach.
          • lumeria Re: Dziewczyny będzie coś z tej relacji więcej? 22.07.22, 15:33
            Zachowujesz się obleśnie, to nie ma.
          • stasi1 Re: Dziewczyny będzie coś z tej relacji więcej? 22.07.22, 18:47
            Ale prócz chemii nie było to miłe spotkanie? Tak pospacerowac poopowiadać o ptakach?
          • xdanax Re: Dziewczyny będzie coś z tej relacji więcej? 24.07.22, 15:48
            Znajdziesz inną, widocznie nie była dla Ciebie. Jest wiele samotnych, fajnych dziewczyn.
    • akle2 Re: Dziewczyny będzie coś z tej relacji więcej? 26.07.22, 15:40
      Pewnie jeszcze tęskni za ex i nie rozliczyła tego w swojej głowie. Myślę, że na tym etapie nie warto jeszcze jej skreślać i trzeba dać jej i sobie trochę czasu. Samo wyjdzie, czy byłeś tylko mankietem do wypłakiwania się, czy kolegą, czy kandydatem na kogoś więcej. Weź też pod uwagę, że nie każda kobieta to torpeda, co szyje suknię ślubną po drugiej randce. Są takie, co wolno się rozkręcają, bo ten typ tak ma i wina w tym niczyja. Jak to się mówi - czas pokaże.
      • stasi1 Re: Dziewczyny będzie coś z tej relacji więcej? 27.07.22, 07:48
        Już skreślona
    • pozytywnemysli Re: Dziewczyny będzie coś z tej relacji więcej? 28.07.22, 06:50
      Przeważnie wszystkie nie mogą zapomnieć swoich byłych i to jest chore.
      • stasi1 Re: Dziewczyny będzie coś z tej relacji więcej? 29.07.22, 18:33
        skoro było dobrze?
    • jan_stereo Re: Dziewczyny będzie coś z tej relacji więcej? 20.08.22, 02:01
      hehe.... zycie na Ziemi jest jednak przykre. Moze sluchaj co ona pisze i nie nawalaj zdaniami jak szalony jamnik.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka