Dodaj do ulubionych

Co sadzicie o kobietach,ktore stalkuja inna...

05.08.22, 21:48
z zawisci ? Mialyscie moze podobne doswiadczenia ?
Obserwuj wątek
    • enith Re: Co sadzicie o kobietach,ktore stalkuja inna.. 05.08.22, 22:51
      Nie miałyśmy. Natomiast znam faceta, którego stalkowała była partnerka, która pogodzić się nie mogła z rozstaniem. Okropne to było, a kobieta chyba nie do końca była całkiem normalna patrząc po akcjach, jakich się dopuszczała.
      • ellenka556 Re: Co sadzicie o kobietach,ktore stalkuja inna.. 06.08.22, 03:22
        Ja natomiast mialam przyjemnosc z takim jednym oblechem :) Mscil sie na mnie jeszcze LATAMI,bo nie bylam nim zainteresowana.Zauwazylam,ze im wiekszy glupek i brzydal,tym bardziej jest przeswiadczony,ze kazda na niego poleci.
        • enith Re: Co sadzicie o kobietach,ktore stalkuja inna.. 06.08.22, 03:37
          Cóż, tacy ludzie też się trafiają, a najgorsze jest to, że często nie wiadomo, do czego ktoś jest zdolny i dowiadujemy się dopiero po fakcie. Mam nadzieję, że zostawił cię w końcu w spokoju?
    • morska-ton Re: Co sadzicie o kobietach,ktore stalkuja inna.. 11.08.22, 13:09
      Nie wiem czemu komus chce się na to poświęcać swoją energię...
      • ellenka556 Re: Co sadzicie o kobietach,ktore stalkuja inna.. 11.08.22, 14:32
        Zawisc.Im kobieta glupsza i bardziej zakompleksiona tym bardziej zalosne ma zagrania.Dno i wodorosty ale takie osoby niestety istnieja.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka