Dodaj do ulubionych

Co powinien mieć facet 40 lat?

16.08.22, 12:43
Cześć,

co powinien mieć facet 40 lat kawaler, nierozwodnik, bez dzieci, 180 cm wzrostu, bez piwnego brzucha, żeby być atrakcyjnym dla kobiet 25-40 lat?
Mieszkanie 3 pokojowe bez kredytu, dobrze płatna stacjonarną pracę (bez delegacji), samochód, elegancko się ubierać...?

Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • horpyna4 Re: Co powinien mieć facet 40 lat? 16.08.22, 14:06
      Znowu głupoty. Nie ma czegoś takiego, co byłoby atrakcyjne dla wszystkich kobiet. Dla jednych liczy się wnętrze, dla innych opakowanie, a w każdym przypadku gusta są różne.
    • obrotowy Wlosy na glowie... 16.08.22, 15:39
      still.83 napisał:
      > Mieszkanie 3 pokojowe bez kredytu, dobrze płatna stacjonarną pracę (bez delegac
      > ji), samochód, elegancko się ubierać...?

kpisz czy o droge pytasz ?

1. mieszkanie bez kredytu, kupione przez ciotke z Ameryki, co ?

2. Praca bez delegacji ? - a jak sie z baba poklocisz (co kazdego czeka) - to gdzie sie podziejesz ?

3. Najlepiej to w tym wieku ... miec jeszcze wlosy na glowie.

ale... niektorzy ich nie maja - a tez jakos zyja.
      • still.83 Re: Wlosy na glowie... 16.08.22, 15:57
        obrotowy napisał:

> 1. mieszkanie bez kredytu, kupione przez ciotke z Ameryki, co ?

Przecież napisałem: "dobrze płatna stacjonarną pracę". Jak masz dobrze płatna pracę 10k+ zł netto, nie masz dziewczyny i dzieci, to można sobie nazbierać do 40-stki na mieszkanie bez kredytu i bez ameryki.
        • obrotowy Re: Wlosy na glowie... 16.08.22, 16:19
          still.83 napisał:
          > Przecież napisałem: "dobrze płatna stacjonarną pracę".
          Jak masz dobrze płatna pracę 10k+ zł netto, nie masz dziewczyny i dzieci,
          to można sobie nazbierać do 40-stki na mieszkanie bez kredytu i bez ameryki.

odpowiem Ci w tym samym stylu (czyli nie na temat)
          - w wieku 30+ nie mialem mieszkania (ani najmniejszej nadziei na nie)

z pieniedzmi bylo srednio, z wlosami na glowie tez.

a mimo to nie mialem najmniejszych problemow z kobietami.

pchaly sie do mnie - w kolejce do Slubu... widac pasowalem im (jako przyszly ojciec ich dzieci ?)

moze jakies inne aspekty zniechecaja je do Ciebie - skoro mimo dobrego. statusu materialnego
          - nad odczuwalnym brakiem kobiet sie uzalasz ?
          • still.83 Re: Wlosy na glowie... 16.08.22, 17:04
            "nad odczuwalnym brakiem kobiet sie uzalasz ?" - raczej nad brakiem na to czasu i pieniedzy na to. Ja tez ponad 10 lat temu pracowalem za minimalna w PL.
            "w wieku 30+ nie mialem mieszkania (ani najmniejszej nadziei na nie)" - ja tez, dlatego stwierdzilem, ze przynajmniej pare € na zachodzie zarobie.
            • still.83 Re: Wlosy na glowie... 16.08.22, 17:09
              bo na normalne zycie, wiec tez na kobiete, nie bylo mnie stac.
              • obrotowy Re: Wlosy na glowie... 16.08.22, 17:39
                still.83 napisał:
                > bo na normalne zycie, wiec tez na kobiete, nie bylo mnie stac.

no, ale teraz Cie stac.

skladasz oferte w biurze matrymonialnym - gdzie na jedna oferte meska czekaja (srednio) TRZY oferty kobiece.
              • stasi1 Re: Wlosy na glowie... 18.08.22, 13:35
                Mam kolegę pijaczka co nie ma żadnej pracy. Z dóbr materialnych to ma chyba tylko stary rower. Tu kiedyś ze znajomą pytamy gdzie jedzie. On na to że musi się zastanowić bo dwie laski właśnie czekają na niego.
                • obrotowy rowerem mozna nie tylko Swiat objechac 18.08.22, 14:19
                  ale i wziac te dwie laski "na rame" i na bagaznik :)
                  .
                  • j-k ilustracja :) 18.08.22, 14:45
                    ...
                    wrower.pl/prawo/przewozenie-osob-rowerem,3179.html
                  • stasi1 Re: rowerem mozna nie tylko Swiat objechac 22.08.22, 10:37
                    Właśnie podobno daleko i szybko na tym rowerze gania. Oczywiście jak jest trzeźwy
              • kachaa17 Re: Wlosy na glowie... 08.09.22, 12:22
                Bez przesady. To musiało chodzić o coś innego. Ja jak byłam na studiach to nawer nei myślałam o tym kto iel ma pieniędzy i czy ma mieszkanie. Fajnie jak ktoś się postarał i postawił kawę, przyniósł kwiatki ale to nie wymagało nie wiadomo jakich pieniędzy.
                Jeśli masz mieszkanie i dobrą pracę a kobiety na Ciebie nie lecą to pewnie coś jest w Twoim zachowaniu odpychającego.
    • lumeria Re: Co powinien mieć facet 40 lat? 16.08.22, 16:17
      Zdolność założenia i utrzymania związku?
    • vivi86 Re: Co powinien mieć facet 40 lat? 16.08.22, 18:50
      A co powinna mieć kobieta 😅?
    • enith Re: Co powinien mieć facet 40 lat? 16.08.22, 20:00
      Znam panów przez ciebie opisanych, którzy sensownych partnerek sobie znaleźć nie mogą, bo są bucami i ich doczesne dobra przestają się wtedy liczyć. A więc facet musi nie być bucem. Umiarkowana pewność siebie, poczucie humoru, wygląd bez ekstremów, dystans do własnej osoby też są mile widziane. I hobby, byle nie z tych, co absorbują 100% czasu, bo wtedy na związek nie ma miejsca. To samo zresztą u pań i z moich obserwacji wynika, że ludzie obu płci, którzy te cechy posiadają, raczej nie mają problemów ze skutecznym sparowaniem się. I to niezależnie od statusu finansowego.
      • horpyna4 Re: Co powinien mieć facet 40 lat? 16.08.22, 21:08
        Związek może być udany wtedy, kiedy oboje śmieją się z tych samych dowcipów. Serio.
      • lola33366 Re: Co powinien mieć facet 40 lat? 18.08.22, 08:27
        Umiarkowana pewnosc siebie, poczucie humoru i dystans do wlasnej osoby:D myslenie w stylu 15-latki.
    • l.george.l Re: Co powinien mieć facet 40 lat? 17.08.22, 01:16
      Może bezproblemowy wzwód i zdolność jego utrzymania przez choćby parę minut?
      • still.83 Re: Co powinien mieć facet 40 lat? 18.08.22, 09:53
        l.george.l napisał:

> Może bezproblemowy wzwód i zdolność jego utrzymania przez choćby parę minut?

A jak jest problemowy wzwód, to szukasz sobie (co kilka lat) mlodszego? Czy wystarczy, ze wezmie tabletke?
    • okruchlodu Re: Co powinien mieć facet 40 lat? 17.08.22, 21:33
      Zainteresowanie kobiet można pewnie zilustrować rozkładem Gaussa. Dla większości kobiet to, co wymieniłeś, będzie wystarczające lub lekko powyżej ich oczekiwań (bo na przykład 175 by wystarczyło). Dla jakiegoś tam procenta kobiet będzie niewystarczające lub przeciwnie, zdecydowanie powyżej poprzeczki (bo wystarczyłoby im że mężczyzna ma pracę i nie pije). Zgadzam się z przedmówczyniami, że nie jedynie status społeczno-ekonomiczno-fizyczny ma znaczenie. Znam mężczyzn, u których taka sucha analiza atrakcyjności pod kątem tych kilku parametrów wypadłaby bardzo pozytywnie, a budzą u kobiet poczucie obrzydzenia. Znam też takich, dla których można stracić głowę, choć nie mają mieszkania i 180 wzrostu. Rozumiem jednak sens uproszczeń.
    • li_lah Re: Co powinien mieć facet 40 lat? 18.08.22, 12:12
      Generalnie jest coś takiego jak atrakcyjna osobowość, ona duzo daje w relacjach z kobietami i ludzmi w ogole. Jesli faktycznie posiadasz mieszkanie, dobrą prace, auto ubierasz się tak, ze robisz dobre wrazenie to wszystko raczej OK, gorzej jesli jestes skąpy, masz suchą klate, jestes wychudnięty, mały nieporadny, albo masz extremalnie paskudny charakter.
      No i jak slysze słowo "Kawaler" to od razu widze dziwaka. uzywaj slowa 'singiel' i jesli jeszce nie miales nigdy dziewczyny, to sie tym żadnej nie chwal. Generalnie najbardziej zniecheca taki typ, ktory nikogo nie mial NIGDY. Niewiadomo wtedy co z nim jest nie tak.
      • still.83 Re: Co powinien mieć facet 40 lat? 18.08.22, 13:01
        li_lah napisała:

> No i jak slysze słowo "Kawaler" to od razu widze dziwaka. uzywaj slowa 'singiel
        > ' i jesli jeszce nie miales nigdy dziewczyny, to sie tym żadnej nie chwal. Gene
        > ralnie najbardziej zniecheca taki typ, ktory nikogo nie mial NIGDY. Niewiadomo
        > wtedy co z nim jest nie tak.

Tzn. jak mojej pierwszej (i na razie jedynej, ale juz teraz bylej) dziewczynie powiedzialem, to byla zaskoczona, bo sama miala juz kilkoro chlopakow (ktorzy ja zdradzali. Lubila tez mnie kontrolowac, dzwonic, czy ją nie zdradzam. Poprzedniego chlopaka nagrala "przypadkiem" na zdradzie) Mowila, ze to "przeznaczenie", ale nie wyszlo przez roznice charakterow.
        To ile w wieku 40 lat powinno sie mowic, ze mialo sie dziewczyn? Jedną?
        • obrotowy Re: Co powinien mieć facet 40 lat? 18.08.22, 14:24
          still.83 napisał:
          > To ile w wieku 40 lat powinno sie mowic, ze mialo sie dziewczyn? Jedną?

w ogole nie mowic - gdy druga strona nie pyta.

a jezeli juz spyta - to powiedziec: - dwie, czy trzy - bo to brzmi wiarygodniej.

tylko jedna (w Twoim wieku) - sugeruje, ze "zlamala Ci zycie" i nie mogles sie po tym pozbierac...

• still.83 Re: Co powinien mieć facet 40 lat? 18.08.22, 17:10
            obrotowy napisał:

> still.83 napisał:
            > > To ile w wieku 40 lat powinno sie mowic, ze mialo sie dziewczyn? Jedną?
            >
            >
            > w ogole nie mowic - gdy druga strona nie pyta.
            >
            > a jezeli juz spyt
            a - to powiedziec: - dwie, czy trzy - bo to brzmi wiarygodniej
            > .
            >
            > tylko jedna (w Twoim wieku) - sugeruje, ze "zlamala Ci zycie" i nie mogles sie
            > po tym pozbierac...
            >

Tzn. ona wlasnie spytala, wiec powiedzialem. Chociaz nie bylem pewnien, czy lepiej nie sklamac i nie powiedziec, ze 3 dziewczyny, ale w sumie to nie chcialem klamac.

Bylem z nia jak mialem 30+ i dlugo to tez nie trwalo, wiec nie zlamala mi zycia.
            "w Twoim wieku" - w pracy mam maly kontakt z innym osobami z racji wykonywanego zawodu. Jestem typowym domownikiem, wiec w sumie to za bardzo nie mialem kiedy i gdzie poznawac tych dziewczyn.

• enith Re: Co powinien mieć facet 40 lat? 18.08.22, 17:45
              still.83 napisał:

> w pracy mam maly kontakt z innym osobami z racji wykonywanego
              > zawodu. Jestem typowym domownikiem, wiec w sumie to za bardzo nie mialem kiedy
              > i gdzie poznawac tych dziewczyn.

No, to pewnie tu jest problem. Nie poznasz nikogo nie wychodząc z domu. A jeśli jakimś cudem poznasz, małe są szanse, że trafisz akurat na kompatybilną z tobą domowniczkę. Bo one też siedzą w domach. Reszta pań raczej nie będzie widziała cię jako interesującego partnera, niezależnie od metrażu twojego mieszkania czy marki twojego samochodu. Jeśli nie jesteś skłonny wyjść ze swojej strefy komfortu, żeby kogoś poznać, to raczej nikogo nie poznasz.
            • horpyna4 Re: Co powinien mieć facet 40 lat? 18.08.22, 18:00
              Trzeba było powiedzieć, że jesteś tak dyskretny w sprawach męsko - damskich, że nie ujawniasz niczego, co ich dotyczy. Nawet ilości dziewczyn.
              • enith Re: Co powinien mieć facet 40 lat? 18.08.22, 18:05
                A wiesz, że to jest bardzo dobra rada, Horpyno? Uważam, że wypytywanie o liczbę eks-partnerów/ek jest niekulturalne. Taka informacja i tak kiedyś tam w przyszłości wypłynie w rozmowach partnerów, ale pytanie wprost, zwłaszcza na wczesnych etapach randkowania, jest moim zdaniem nie na miejscu. A jeśli ktoś upiera się i nie odpuszcza, bo musi wiedzieć, to samo w sobie jest czerwoną flagą i może warto rozważyć zakończenie znajomości.
                • still.83 Re: Co powinien mieć facet 40 lat? 18.08.22, 21:16
                  enith napisała:

> A wiesz, że to jest bardzo dobra rada, Horpyno? Uważam, że wypytywanie o liczbę
                  > eks-partnerów/ek jest niekulturalne. Taka informacja i tak kiedyś tam w przysz
                  > łości wypłynie w rozmowach partnerów, ale pytanie wprost, zwłaszcza na wczesnyc
                  > h etapach randkowania, jest moim zdaniem nie na miejscu. A jeśli ktoś upiera si
                  > ę i nie odpuszcza, bo musi wiedzieć, to samo w sobie jest czerwoną flagą i może
                  > warto rozważyć zakończenie znajomości.

Mnie sie zapytala, ile mialem dziewczyn, to jej powiedzialem, ze nie mialem ani jednej. Ja nastepnie zapytalem sie jej, ile miala chlopakow, to nic nie odpowiedziala, wiec jej sie zapytalem (zeby ja podpuscic), czy miala 15 chlopakow? To ona na to powiedziala, ze "nie przesadzaj", wiec i tak sie nie dowiedzialem, ile miala chlopakow.
                  Czesto jak z nia rozmawialem, to mowielem cos o sobie, a potem pytalem sie jej o to samo to mi odpowiadala: "Ty powiedziales, bo chciales. Ja nie musze ci mowic" i nie mowila. Przez co nawet nie chcialo mi sie z nia czasami rozmawiac.
                  Juz z nia nie jestem.

• enith Re: Co powinien mieć facet 40 lat? 18.08.22, 21:41
                    Widzisz, nie warto się ani z takimi pytaniami o przeszłość związkową wyrywać, ani na nie karnie odpowiadać, gdy pyta ktoś inny. To są twoje prywatne sprawy, jeśli czujesz wewnętrzną potrzebę, by się takimi intymnymi szczegółami dzielić, to oczywiście twoje prawo. Ktoś inny może mieć inaczej i też jest dobrze. Natomiast jeśli nie możesz się dowiedzieć absolutnie niczego o danej osobie, bo ta NIC o sobie nie mówi, to raczej nie ma co męczyć niepotrzebnie materiału i lepiej się rozstać.
                  • kochliwy111 Re: Co powinien mieć facet 40 lat? 01.09.22, 09:10
                    40 letni kawaler już wzbudza wątpliwości bo pewnych zachowań już się nie zmieni .To samo odnosi się do rozwódek ,wdów i panien w podobnym wieku. Bo ich cierpienia z poprzednich związków przekraczają wszystkie normy. One potrzebują terapeuty ,a nie faceta do związku. Bywam na różnych portalach to wiem jak ciężko dane osoby znaleźć .Przelotne miłostki tak ,ale do stałego związku ciężko. Lepiej być samemu .
              • akle2 Re: Co powinien mieć facet 40 lat? 23.08.22, 00:33
                Też kradnę tą radę. Pytanie: "a z iloma..."? działa na mnie, jak płachta na byka :)
            • stasi1 Re: Co powinien mieć facet 40 lat? 22.08.22, 10:47
              W moim wieku dziewczyny poznawało się na dyskotekach . Najlepsi potrafili zaliczyć kilka dziewczyn jednego wieczoru. . Ja marnie tanczylem więc chyba tylko jedną na tańcach poznalem. Za to poznawałem w pociągach, sklepach. Najlepszą koleżankę w autobusie. Teraz jest łatwo. Rejestrujesz się na portalu i znajomości tyle że brak czasu. Chyba że szczęścia się nie ma
    • akle2 Re: Co powinien mieć facet 40 lat? 22.08.22, 23:55
      I o co tu chodzi, Ty to wszystko masz, a jednak kandydatek do związku/małżeństwa brak?

W takim razie zapytaj się swoich byłych kobiet, co im w Tobie przeszkadzało i popracuj nad tymi cechami.

Może nie byłeś zbyt cierpliwy, może nie byłeś wspierający, może nie interesowałeś się ich sprawami, może przeciwnie - byłeś bluszczem, który dusi i nie daje spokoju 24/7 (vide sąsiedni wątek o dziecinnym facecie). Może nie chciałeś obrać azymutu na rodzinę, może nie miałeś własnych pasji i zainteresowań, może myłeś włosy raz na dwa miesiące, albo odwracałeś się plecami, zanim ona skończyła, może Twoje ego trochę szybowało za wysoko, może szukałeś tylko wśród bezdzietnych panien, podczas gdy kobiety 30+ w większości mają już dzieci? etc., etc., etc.
      A jeśli nie masz "byłych", to chociaż popytaj koleżanek, na pewno Ci odpowiedzą z babskiego punktu widzenia, czy jesteś ciacho, czy nie. I pamiętaj, że uroda i urok osobisty nie są pojęciami tożsamymi. Ja też potrafię się czasem obejrzeć za kimś, kto w ogóle nie wpisuje się w mój typ faceta, a potem cały dzień się zastanawiam, dlaczego. W każdym razie nie ma nic gorszego, niż desperacja. Zaszpanujesz mieszkaniem i na pewno znajdziesz, pytanie tylko, czy tę właściwą?
      • still.83 Re: Co powinien mieć facet 40 lat? 24.08.22, 22:01
        Tzn. ja mialem tylko jedna dziewczyne i jakbym sie jej spytal, to pewnie by mi nic nie odpowiedziala, a w najlepszym razie zapytala by mi sie: "Po co ci to potrzebne?", a jakbym jej powiedzial, ze po to, zebym przy innej dziewczynie sie poprawic, to by tez mi nie powiedziala. Taka ona juz byla.
        "chociaż popytaj koleżanek" <
    • hana2 Re: Co powinien mieć facet 40 lat? 31.08.22, 20:49
      Pasje, chęć do życia, umiejętność brania na klatę to, co przynosi los.

Ale ja nie jestem 25-40. Może kilka lat temu napisałabym inaczej.
      • kochliwy111 Re: Co powinien mieć facet 40 lat? 01.09.22, 08:30
        No właśnie ,a życie ucieka i to każdemu .Nie znamy nikogo ,s oceniamy go kompletnie nie wiedząc nic o nim .Ktoś cię osaczył ,ale tobie inni przeszkadzają ,a szkoda bo to już nie wróci .Dlaczego masz taką niską ocenę wszystkiego nie wiem .Mimozy już zakwitły .

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka