Dodaj do ulubionych

Czy nudna osoba może mieć udany związek?

05.09.22, 19:33
Przyjaciółka została zostawiona przez faceta po 6 latach. Obie uważamy, że facet chce sprawdzić jeszcze, jak życie wyglądało by bez niej, chce sprawdzić, czy czeka go coś lepszego. Oboje przed 40stka. Dziewczyna jest raczej mało rozrywkowa, dobrze jej w relacji dom-praca-dom i nie ma znajomych. Najbliższa rodzina i ukochany wystarczają jej do szczęścia. Czy takie osoby mogą mieć udany związek, czy zawsze się znudzą? Ostatnio rozmawiałyśmy, że chyba mało kto docenia tę jedną jedyną osobę, która zawsze z sercem czeka i jest dla drugiej osoby. Każdy chce od życia coraz więcej. Co sądzicie?
Obserwuj wątek
    • zaczarowanyogrod Re: Czy nudna osoba może mieć udany związek? 05.09.22, 20:17
      Nie wiem czy mają udane związki, ale znam takie małżeństwa, które ze sobą są mimo tego że jak piszesz nudni i mało rozrywkowi. Też dom i praca. A znajomych albo nie mają, albo mają tylko się z nimi rzadko lub wcale nie spotykają. Tyle że każde takie jest to i może koleżanka powinna być z kimś podobnym sobie.
    • enith Re: Czy nudna osoba może mieć udany związek? 06.09.22, 18:23
      To, że ktoś jest domatorem, nie oznacza, że jest nudny. Problemem jest intensywne uwieszenie się na drugiej osobie i uzależnienie własnego szczęścia od niej. Wypadki/rozstania/rozwody chodzą po ludziach i co taka osoba, która nie ma nikogo innego w życiu, ma zrobić? Zostaje sama, bez jakiegokolwiek zaplecza w postaci wspierających przyjaciół czy członków rodziny. Nie mieć nikogo poza partnerem/mężem? Dla mnie osobiście przerażająca perspektywa.
      • zaczarowanyogrod Re: Czy nudna osoba może mieć udany związek? 07.09.22, 10:30
        Ta osoba która jest opisywana ma rodzinę i przyjaciółkę która to pisze.
    • stasi1 Re: Czy nudna osoba może mieć udany związek? 06.09.22, 21:08
      Ale tez nie wiadomo czy ta niby nudna osoba jest naprawdę nudna
      • horpyna4 Re: Czy nudna osoba może mieć udany związek? 06.09.22, 21:17
        A poza tym co dla jednego ciekawe, to dla drugiego nudne. I na odwrót.
      • zaczarowanyogrod Re: Czy nudna osoba może mieć udany związek? 07.09.22, 10:32
        Z tego co tu pisze ona i przyjaciółka uważają ja za nudna bo nie imprezuje. Nie wiem co innego mogłoby znaczyć że jest mało rozrywkowa.
        • xdanax Re: Czy nudna osoba może mieć udany związek? 07.09.22, 20:45
          Moja córa też nie lubi imprezować, woli przeczytać książkę, pójść do teatru, każdy człowiek jest inny i trzeba to uszanować.
          • zaczarowanyogrod Re: Czy nudna osoba może mieć udany związek? 08.09.22, 11:11
            No ja też jestem nudna według wielu osób. Nie imprezuje nie mam bliższych znajomych. Chodzę na spacery, jeżdżę rowerem i zwiedzam swój region. Znajomych to mam takich że jak ich spotkam gdzieś na ulicy to z nimi chwilę porozmawiam. Ale nie lubię nikogo odwiedzać ani żeby ktoś odwiedzał mnie.
        • stasi1 Re: Czy nudna osoba może mieć udany związek? 11.09.22, 21:38
          Dla imprezowicza osoba która nie imprezuje jest na pewno nudna
    • taniarada Re: Czy nudna osoba może mieć udany związek? 06.09.22, 21:25
      Nudna osoba ? Nie ma takich .Każdy ma coś w sobie .Idealna na związek trwały .
    • akle2 Re: Czy nudna osoba może mieć udany związek? 07.09.22, 13:43
      Jeśli dziewczyna jest introwertykiem i nie ma ADHD, to wcale nie musi oznaczać, że jest nudna. Może mieć bogate wnętrze, szereg zainteresowań i może bić tego gościa na głowę inteligencją. Może być wspaniałą kompanką do długich dyskusji i różnych, niekoniecznie grupowych, aktywności. Jednak moim zdaniem swój powinien trafić na swego, jeśli chodzi o temperament życiowy, żeby nie było tak, że jedno chce pielić co weekend ogródek, lub oglądać filmy w zaciszu domowym, a drugie być za każdym razem w innej stolicy Europy. Mówiąc kolokwialnie, powinna znaleźć takiego, kto doceni ją i całe spektrum, które może dać partnerowi oraz żeby sama też mogła brać z tego partnerstwa garściami. Ludzie przestali się ze sobą komunikować, artykułować własne oczekiwania i wątpliwości i stąd mogą wynikać tego typu problemy.
      Może dobrze się stało, że "ukochany" sobie poszedł. Będzie miejsce dla kogoś wartościowszego, na kogo będzie można liczyć i kto nie da dyla z byle powodu.
      • horpyna4 Re: Czy nudna osoba może mieć udany związek? 08.09.22, 11:43
        Zawsze mówię, że związek może być udany wtedy, kiedy oboje lubią ten sam sposób spędzania wolnego czasu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka