Dodaj do ulubionych

Czy to jest złe?

13.11.22, 14:46
Czy śledzenie kogoś jest złe?
Obserwuj wątek
    • foka28 Re: Czy to jest złe? 13.11.22, 14:53
      Czy to znaczy że się źle kogoś traktuje?
    • zaczarowanyogrod Re: Czy to jest złe? 13.11.22, 14:59
      Tak
      A ty byś chciał żeby Cię ktoś śledził?
      • foka28 Re: Czy to jest złe? 13.11.22, 15:02
        Nie i to jeszcze kilka razy
        • horpyna4 Re: Czy to jest złe? 13.11.22, 15:23
          Śledzenie to naruszanie czyjejś prywatności.
          • taniarada Re: Czy to jest złe? 13.11.22, 20:30
            To teraz takie modne .Na topie jest .I co mu można zrobić Nic 😢
            • foka28 Re: Czy to jest złe? 13.11.22, 20:36
              Co jest modne, śledzenie kogoś jest modne?
              • taniarada Re: Czy to jest złe? 13.11.22, 22:16
                foka28 napisał:

> Co jest modne, śledzenie kogoś jest modne?
                Nie jarzysz dobrze .Ja piszę o zachowaniu na tych forach. Paskudne jest śledzenie kogoś i ohydne .I niewiele można zrobić w tym temacie .Oczywiście jak go się nie złapie .
            • mircja Re: Czy to jest złe? 13.11.22, 20:56
              taniarada napisał:

> To teraz takie modne .Na topie jest .I co mu można zrobić Nic 😢

Osoba śledzona może się na niego obrazić i zerwać z nim kontakty (jeśli jest jego znajomą).
              • foka28 Re: Czy to jest złe? 13.11.22, 21:21
                Czy potrzebny jest w takiej sytuacji psycholog i terapia jeśli to trwa już długo?
                • foka28 Re: Czy to jest złe? 13.11.22, 21:22
                  foka28 napisał:
                  Czy osoba która śledzi potrzebuje w takiej sytuacji psychologa i terapii jeśli to trwa już długo?
                • enith Re: Czy to jest złe? 13.11.22, 21:58
                  Śledzenie kogoś zdecydowanie świadczy o jakimś problemie śledzącego. Takie zachowania nie biorą się znikąd. Co niektóre z nich, w zależności od nasilenia, mogą być podciągnięte pod stalking, a to już jest karalne. Terapia może pomóc, o ile osoba przyzna, że ma problem i tej pomocy poszuka.
                  • foka28 Re: Czy to jest złe? 13.11.22, 22:02
                    Wiesz może jak wygląda taka terapia, o co lekarz pyta? Chcę wiedzieć jak to będzie wyglądać?
                    • enith Re: Czy to jest złe? 13.11.22, 22:33
                      Pojęcia nie mam, to dość nietypowy problem. Czy to ty kogoś śledzisz?
                      • foka28 Re: Czy to jest złe? 13.11.22, 23:15
                        Tak ale już z tym skończyłem raz na zawsze
                        • taniarada Re: Czy to jest złe? 14.11.22, 06:11
                          I oczekujesz braw to brawo .Są specjalistyczne fora psychologiczne .
                        • enith Re: Czy to jest złe? 14.11.22, 08:34
                          To obsesyjne śledzenie pewnie podpada pod jakiś rodzaj kompulsji, a takie zachowania się leczy najczęściej terapią behawioralno-poznawczą. Szukaj takiej właśnie.
                    • enith Re: Czy to jest złe? 14.11.22, 08:36
                      www.mp.pl/pacjent/psychiatria/choroby/72914,zaburzenie-obsesyjno-kompulsyjne
    • ta Re: Czy to jest złe? 14.11.22, 13:26
      Pytasz o to kolejny już raz, nie tylko na tym forum. Otrzymałeś już wiele odpowiedzi, wszystkie potępiające ten proceder, a ty nadal swoje. Kompulsywnie śledzisz, kompulsywnie pytasz o to samo.
      Zadajesz pytania naiwne, jak dziecko we mgle, jakbyś nie był z tej planety.

Jesteś z Kosmosu ;) ?
      • ta Re: Czy to jest złe? 14.11.22, 13:30
        forum.gazeta.pl/forum/w,16,174219489,174219489,Bez_tematu.html?so=0

To jest link do twojego postu na ten sam temat.
        Czego z odpowiedzi forumowiczów nie zrozumiałeś, by zakładać nowy wątek o tym samym?
        • horpyna4 Re: Czy to jest złe? 14.11.22, 14:00
          Ma nadzieję, że wreszcie ktoś pogłaszcze go po główce i pochwali. A tu nic z tego, na ewentualne przyszłe wątki reakcja forumowiczów będzie taka sama.

Jest takie stare powiedzenie: jak już trzecia osoba mówi ci, że jesteś pijany, to nie kłóć się, tylko idź do domu i połóż się spać.
      • akle2 Re: Czy to jest złe? 14.11.22, 19:29
        Właśnie, mam jakieś déjà vu. Był taki wątek, ten sam nadawca, ci sami komentujący, ja też się produkowałam, a tu znowu wypływa coś w ten deseń. Coraz bardziej się przychylam ku temu, aby jakiś admin decydował, czy puszczać kolejne wątki tych samych osób na ten sam temat, bo jest to irytujące, przynajmniej dla mnie.
        • taniarada Re: Czy to jest złe? 14.11.22, 19:57
          Cenzura ,cenzura i admin na forum niszowym .Nie przeszkadza ci jak ktoś podbija stare wątki ? Można nie wychodzić .I tak to forum zrobiło się typowo psychologiczne z dobrymi radami. Gdzie te czasy gdy tu był aktywny Jasiu Obrotowy ,Stasiu pisał częściej i inni .Fora padają i coraz gorsze dyskusje .
          • akle2 Re: Czy to jest złe? 14.11.22, 20:42
            Faktycznie, tanie są te Twoje rady. Jak w nicku.
            Stare wątki? Niektóre przywoływane są bez sensu, dla żartu. Włączanie się w taką dyskusję zwykle nic nie daje, bo autorzy są już pewnie w innych momentach życiowych i pewnie tu nie zaglądają. Ale niektóre stare wątki są uniwersalne, można sobie i 100 lat tak dywagować i temat wciąż będzie aktualny i ciekawy.
            Jak chcesz wiedzieć, to lat temu naście byli tu admini z prawdziwego zdarzenia i taki wątek ubocznie spłodzony "pod wpływem", po godzinie lądował na "oślej ławce". I nie cenzura, tylko porządek. Stare wątki były archiwizowane, można było je poczytać, ale bez możliwości komentowania po iks latach.
            Fora padają, bo ludzie wolą media społecznościowe, zupełnie inne boźdźce.
            Co masz przeciwko dobrym radom? Chyba po to ktoś zadaje pytanie, aby poznać wielorakie punkty widzenia.
            • taniarada Re: Czy to jest złe? 14.11.22, 21:16
              Wiesz dlaczego fora padają bo ludzie nie umieją rozmawiać już to pokazałaś na początku swojego postu . Nie ma ludzkiej zwykłej przyjaźni .Ludzie pojawiają i dostają jakieś informacje niekoniecznie zadowalające ich i już ich nie ma .I tak się to buja, grunt by zadowolony z siebie był ten co udzielił porady .
              • akle2 Re: Czy to jest złe? 15.11.22, 22:26
                Że co? Przyjaźnie na forum?
                Chociaż... mam kontakt z jednym forumowym trollem, który prywatnie jest fajną, ciepłą i inteligentną osobą. Ale to wyjątek potwierdzający regułę.
                Generalnie ludzie przenieśli się na fejsbuki, instagramy i tindery i to im wystarcza.
                "...grunt by zadowolony z siebie był ten co udzielił porady" - nieładnie, nieładnie. Nie chcesz, to się nie włączaj, nie masz nic do powiedzenia - nie włączaj się tym bardziej. Proste.
            • hana2 Re: Czy to jest złe? 15.11.22, 09:53
              Fora padają, bo wykruszają się ludzie do rozmów, którzy nadawali na podobnych falach i mieli podobne oczekiwania co do celu funkcjonowania forum. Nie łatwo rozmawiać jeśli nie odnajduje się jakby "odbicia".

• taniarada Re: Czy to jest złe? 15.11.22, 11:22
                Mylisz się to dalej ci sami ludzie niektórzy pozmieniali nicki ,ale dalej są .Tylko gorsi w swoim przekazie .Młodość radosna starość okropna .To jest kwestia odbioru i zachowań człowieka .Nikt nikogo nie zmusi do przyjaźni , miłości do niczego ,jeśli sami nie będziemy tego chcieli ." A czas jak rzeka płynie ,tam każdy dzień jak skarb. youtu.be/QJRHnHYUvjE
                • taniarada Re: Czy to jest złe? 15.11.22, 14:54
                  Jak ktoś nie chce rozmawiać to nie rozmawia .Jak mówił astro odpychanie ,przyciąganie . Życie ucieka czy warto się szarpać .Myślę że dalej będziesz mogła spoglądać na pewne forum ,Ostatnio spotykamy się nie tam gdzie powinniśmy być jak dawniej i normalniej było .Ja wiem co przeżywasz i jak masz ciężko .Może wróci ta radość kiedyś do Ciebie . Bo złościa byś obdarowała wszystkie fora .
                  • hana2 Re: Czy to jest złe? 15.11.22, 16:12
                    Jak zwykle pierniczysz.
                    • taniarada Re: Czy to jest złe? 15.11.22, 16:39
                      😉👍

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka