Dodaj do ulubionych

Żona wieczory spędza grając w gry na kom.

28.11.22, 23:03
Mam już dość. Czuję że zaraz wybuchnę. Żona pracuje zawodowo, po pracy jest tak zmęczona ze wszystkie obowiązki są na mojej głowie. Gotowanie, pranie. Potem albo scroluje Facebooka, albo gra w gry na komórce. Mamy 2 dzieci w wieku szkolnym.Mam już tego dosyć. Co robic?
Obserwuj wątek
    • horpyna4 Re: Żona wieczory spędza grając w gry na kom. 29.11.22, 11:45
      Jaja sobie robisz? Po prostu jesteś w sytuacji typowej dla wielu żon. Poznajesz problem z drugiej strony, jak to określiła pewna akuszerka, która zaszła w ciążę.
      • shortstory5 Re: Żona wieczory spędza grając w gry na kom. 29.11.22, 18:15
        Nie. Piszę serio.
        • stasi1 Re: Żona wieczory spędza grając w gry na kom. 30.11.22, 12:35
          Hopryna nie uważa że fikcje odstawiasz. Chodziło jej o to że taki problem mają najczęściej Kobiety i jakoś z tym żyją.i nikt im pomocy nie daje
          • horpyna4 Re: Żona wieczory spędza grając w gry na kom. 30.11.22, 15:05
            Właśnie.

Dopuszczam też możliwość, że wątek założyła kobieta i napisała o mężu. Że to taka prowokacja mająca pokazać, jak nierówno traktuje się płcie. Że zachowania uważane za normalne u mężczyzn wywołują oburzenie, jeżeli dotyczą kobiet.
            • stasi1 Re: Żona wieczory spędza grając w gry na kom. 02.12.22, 08:52
              Chyba tak nie jest w tym przypadku. Ale zawsze synowi powtarzam że kobiety mają gorzej w życiu niż mężczyźni
              • obrotowy to pravda, stasiek, 04.12.22, 20:51
                stasi1 napisał:
                > Chyba tak nie jest w tym przypadku.
                Ale zawsze synowi powtarzam - że kobiety mają gorzej w życiu niż mężczyźni

to pravda, stasiek,

my mamy problem tylko z jednym - znalezc cos przyjemnego do doopcenia (i byle to bylo robotne...)

kobiety maja problem ze wszystkim innym.

(wracam po trzech miesiacach z kraju - wrazenia - jak najgorsze.)
                • stasi1 Re: to pravda, stasiek, 05.12.22, 22:28
                  Ale z seksem to mają lepiej. A już niektórzy myśleli że twoja żona dowiedziała się że ją kiedyś zdradzałeś
                  • taniarada Re: to pravda, stasiek, 07.12.22, 17:15
                    Kobiety mają z seksem lepiej ,a w jakim przypadku .Myślisz że Jasiu pociągnie z tym tematem do 70 ?
                    • stasi1 Re: to pravda, stasiek, 09.12.22, 11:44
                      Kobieta seks może mieć kiedy tylko zechce. Z facetem już gorzej
                      • taniarada Re: to pravda, stasiek, 09.12.22, 12:06
                        Stary, dobry testosteron który skraca życie. Może inaczej chce tylko czasami wychodzi gorzej .Tu jest fajny link tylko ludzie nie czytają . www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://psychologia.edu.pl/obserwatorium-psychologiczne/1419-7-najgorszych-rzeczy-w-byciu-mezczyzna.html&ved=2ahUKEwjD9sXUsez7AhUmposKHb_MDWgQFnoECAsQAQ&usg=AOvVaw29WshUHpIsMfa-CqkUOHxU
    • ta Re: Żona wieczory spędza grając w gry na kom. 30.11.22, 15:44
      Większość kobiet tak żyje, nic ci się nie stanie, to przecież tylko taki „ zwykły” podział obowiązków, tylko ty masz zaszczyt brać udział w doświadczeniu życia odwrócenia ról.
      Bądź dzielny i dumny z dobrze wykonywanych obowiązków.
      Wykrój jednak sobie jakąś godzinkę w tygodniu na własne przyjemności, nie żałuj sobie.
      Powodzenia.
    • friend_of_women Re: Żona wieczory spędza grając w gry na kom. 09.12.22, 12:51
      Co robić? Iść do roboty. Z tego co piszesz to siedzisz w domu, więc zapi.......!
      • taniarada Re: Żona wieczory spędza grając w gry na kom. 09.12.22, 18:21
        Fajna rada .Skąd tacy się biorą . Powinien być zakaz pisania dla takich durni co nie mają co robić .
        • friend_of_women Re: Żona wieczory spędza grając w gry na kom. 09.12.22, 18:28
          Znalazł się zajęty, nie ośmieszaj się emerycie, każda rada jest dobra...byle nie tania ;)
          • taniarada [...] 10.12.22, 20:15
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • xdanax Re: Żona wieczory spędza grając w gry na kom. 09.12.22, 13:20
      Pracujesz zawodowo? Ja ogarniam cały dom od lat, ale nie marudzę. Może żona jest uzależniona od internetu? Gdy miałam dzieci w wieku szkolnym, to nie było czasu na pisanie w necie. Wg mnie oddalacie się od siebie, żyjecie w swoich światach. Może warto porozmawiać z żoną, zapytać, czego oczekuje od Ciebie. Wspólne obowiązki powinny jednoczyć rodzinę, choćby przygotowywanie posiłków, zakupy, czy porządki. Chociaż powiem szczerze, że nie lubię, gdy mąż nade mną stoi i wtrąca się do gotowania. Ooo , zagrajcie razem w karty:-) Często gram z córami i mężem w tysiąca:-) To niezapomniane chwile, wspólne rozmowy, żarty. Może w jakąś planszówkę, np. monopol? Na fejsie mam tylko kilka osób, nawet rodzeństwa nie mam dodanego. Wolę zadzwonić. Internet wciąga, ale rodzina jest najważniejsza, trzeba rozmawiać. Kiedy byliście razem na spacerze?
      • taniarada Re: Żona wieczory spędza grając w gry na kom. 09.12.22, 20:26
        No właśnie i kto to mówi .
        • friend_of_women Re: Żona wieczory spędza grając w gry na kom. 09.12.22, 20:36
          Proszę bardzo zaq2.pl/video/kqzyt
          • taniarada Re: Żona wieczory spędza grając w gry na kom. 10.12.22, 14:07
            Masz wyjątkowo dużo czasu jak na zapracowanego człowieka na tym forum .A już pisanie twoje i personalne docinki to już urąganie z nieetykiety .Część

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka