Dodaj do ulubionych

Co znaczy ten cytat?

01.12.22, 13:35
"Stań zawsze po właściwej stronie, nawet jeśli oznacza to, że będziesz stał sam."
Obserwuj wątek
    • horpyna4 Re: Co znaczy ten cytat? 01.12.22, 15:55
      Oznacza to, że zawsze należy zachowywać się przyzwoicie. Również wtedy, kiedy wszyscy inni zachowują się niewłaściwie.
    • mark.bono Re: Co znaczy ten cytat? 05.12.22, 09:21
      ...nie przejmuj się tym, jak inni cię postrzegają. To jak inni cię widzą, nie ma z tobą żadnego związku. To nie twój problem, lecz ich.
    • j-k nie wiem co znaczy, ale... 05.12.22, 13:18
      foka28 napisał:
      > "Stań zawsze po właściwej stronie, nawet jeśli oznacza to, że będziesz stał sam"

nie wiem co znaczy - pewnie to, zeby bronic swego zdania i swojej identycznosci

ale zawsze tak robie (z zupelnie innego powodu) - bo nie lubie tloku.

no chyba, ze jest obok ladna kobieta. wtedy bezwiednie sam sie do niej przyblizam.
    • zaczarowanyogrod Re: Co znaczy ten cytat? 06.12.22, 11:41
      Według mnie oznacza to żeby dokonywać dobrego wyboru, być dobrym człowiekiem i robić coś według swojego sumienia i zasad, nawet jakby cały świat myślał inaczej.
      • mark.bono Re: Co znaczy ten cytat? 06.12.22, 11:51
        Masz rację Bogusiu, być dobrym, a nie ......
        • taniarada Re: Co znaczy ten cytat? 06.12.22, 12:02
          Spytam się tylko Danuty czy można cię wyrzucić z jej forum panie zybii ,dynamic ,zołza i ostatnie mark .Jesteś kretynem jeśli nie jarzysz dalej ,że Zaczarowany Ogród to kobieta ,biedny i żałosny człowieku .
          • mark.bono Re: Co znaczy ten cytat? 06.12.22, 12:14
            Cóż, myślę, że inteligentny nie jesteś, ale nie każdy może być taki jak ja ;-)
          • zolza670 Re: Co znaczy ten cytat? 06.12.22, 14:21
            A ty kim jesteś skoro nie jarzysz że ja to nie zybi? 😠
      • taniarada Re: Co znaczy ten cytat? 06.12.22, 12:23
        zaczarowanyogrod napisała:

> Według mnie oznacza to żeby dokonywać dobrego wyboru, być dobrym człowiekiem i
        > robić coś według swojego sumienia i zasad, nawet jakby cały świat myślał inacze
        > j.
        “To brak wiary w siebie sprawia, że ludzie boją się poodejmować wyzwania. Ja w siebie wierzę.” bokser Muhammad Ali ładne .

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka