Dodaj do ulubionych

Czy poddasz sie operacji plastycznej?

18.07.05, 17:34
Czy warto cierpieć z powodu kompleksów np za duży nos czy odstające uszy?

Czy chcecie siE godnie zestarzeć wiedząc,że operacja plastyczna odejmie wam
co najmniej 15lat?

Czy warto męczyć się na diecie jak można odessać sobie tłuszcz i po krzyku.

Co z ryzykiem takich opercji bo one przecież istnieje?Czy warto ryzykować
zyciem i zdrowiem dla dobrego samopoczucia?
Obserwuj wątek
    • mary_an Re: Czy poddasz sie operacji plastycznej? 18.07.05, 17:59
      Ja tam nie widze problemow, ciachac rowno!!! :) A co tam, jedyny minus to cena,
      a te kliniki sa na takim poziomie i zapewniaja taki komfort, ze nie widze
      problemow. Moje znajome sobie odsysaly tluszcz, ja zreszta tez w klinice bylam
      i mi sie b. podobalo, nie widze problemu, zeby sobie np. piersi powiekszyc czy
      cos innego ciachnac. :) A po co sobie zalowac, zyje sie tylko raz :D
          • nataan Re: Czy poddasz sie operacji plastycznej? 18.07.05, 19:28
            b-beagle napisała:

> nataan napisał:
            >
            > > A moze troche zmienie temat. Chirurgiczne powiekszanie penisa = chirurgic
            > zne
            > > powiekszanie piersi?
            >
            > Nie równa się.Penis musi spelniać wiele funkcji i nie jest łatwo go
            powiększyć
            > wprzeciwieństwie do piersi.

Tak wiem, ale chodzi mi barzddziej o kwestie zwiazane z postrzeganiem takiego
            typu praktyk przez postronnych ludzi...
            • b-beagle Re: Czy poddasz sie operacji plastycznej? 18.07.05, 19:45
              nataan napisał:

> b-beagle napisała:
              >
              > > nataan napisał:

> Tak wiem, ale chodzi mi barzddziej o kwestie zwiazane z postrzeganiem takiego
              > typu praktyk przez postronnych ludzi...

Oglądałam kiedyś film dokumentalny na temat powiększania penisów.To była bardzo
              smutna i pouczająca historia pewnwgo faceta ,który zapragnął poddać się takiemu
              zabiegowi.Pojechał w tym celu do jakiegoś słynnego doktora.Jego kobieta mówiła
              mu;nie rób tego jestem szczęśliwa i jest dobrze jak jest.Ale on był
              uparty.Przed operację dali mu do podpisania paier,że jest świadom zagrożeń i w
              razie czego nie biorą odpowiedzalności za niepowodzenie.
              Opercja udała się,penis rzeczywiscie był wiekszy ale przestał działać(w
              sprawach męskich).Biedny facet poddawał sie kolejnym operacjom i nic.Wydał na
              to wszystkie swoje oszczedności,kobieta odeszła od niego......i tak to się
              skończyło...
              • nataan Re: Czy poddasz sie operacji plastycznej? 18.07.05, 20:03
                b-beagle napisała:

> nataan napisał:
                >
                > > b-beagle napisała:
                > >
                > > > nataan napisał:
                >
                > > Tak wiem, ale chodzi mi barzddziej o kwestie zwiazane z postrzeganiem tak
                > iego
                > > typu praktyk przez postronnych ludzi...
                >
                > Oglądałam kiedyś film dokumentalny na temat powiększania penisów.To była
                bardzo
                >
                > smutna i pouczająca historia pewnwgo faceta ,który zapragnął poddać się
                takiemu
                >
                > zabiegowi.Pojechał w tym celu do jakiegoś słynnego doktora.Jego kobieta
                mówiła
                > mu;nie rób tego jestem szczęśliwa i jest dobrze jak jest.Ale on był
                > uparty.Przed operację dali mu do podpisania paier,że jest świadom zagrożeń i
                w
                > razie czego nie biorą odpowiedzalności za niepowodzenie.
                > Opercja udała się,penis rzeczywiscie był wiekszy ale przestał działać(w
                > sprawach męskich).Biedny facet poddawał sie kolejnym operacjom i nic.Wydał na
                > to wszystkie swoje oszczedności,kobieta odeszła od niego......i tak to się
                > skończyło...

A ja z kolei widzialem program, gdzie sie to udalo calkowicie...:)

ale

Szit hepens...... Ja tylko ze swojej strony dodam, ze w swiecei chyba wieksze
                parcie jest na duzego penisa niz na duzy biust. I koncze z tym podtematem...
                Dziekuje za odpowiedzi....

A ja bym sobie ciachnal nos. Mam krzywa przegrode. Bylem u lekarza, zwyklego
                chirurga a on mi powiedzial, ze to jest ulomnosc "plastyczna". Za to "plastyk"
                powiedzial, ze skoro utrudnia mi to choc w malym stopniu oddychanie (a
                utrudnia) to jest to robota dla zwyklego chirurga.... Badz tu bracie madry...
                :)
    • sumire Re: Czy poddasz sie operacji plastycznej? 18.07.05, 18:02
      Kompleksów nie mam zasadniczo. Na diecie się nie męczę, bo mam niedowagę, poza
      tym uprawiam sporty w bardzo dużej dawce. Godne starzenie się, jak sądzę, nie
      polega na urodzie.
      Ale nie wykluczam, że kiedyś zechcę. Póki co zupełnie takich myśli nie posiadam.
    • kohol Re: Czy poddasz sie operacji plastycznej? 18.07.05, 18:15
      Może to być ryzyko zdrowiem dla zdrowia.

Przykład: jeśli teraz ktoś jest otyły i ma zwiększone ryzyko chorób różnych, to
      odsysając sobie tłuszcz zamienia ryzyko jednych chorób na ryzyko innych chorób,
      i to ryzyko może byc bardziej kontrolowane.

A tak w ogóle: sobie przeczytaj moją sygnaturkę :)
    • nero_19 Re: Czy poddasz sie operacji plastycznej? 18.07.05, 23:19
      Ja bym sie poddala operacji zmniejszenia ust , ale chyba sie nigdy nie
      odwaze,poza tym juz chyba latwiej cos powiekszyc,no nie? Te wielkie wargi
      czasami doprowadzaja mnie do szalu ,a najgorzej wygladaja jak wstaje takie
      spuchniete ,a jak z kolezankami malujemy sie roznymi szminkami to doprowadza
      mnie widok moich ust w kolorze jeszcze bardziej do placzu o0

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka