Dodaj do ulubionych

Tragedia islamskich malzenstw......ratujcie Polki

11.12.05, 22:13
www.mateusz.pl/wdrodze/nr382/08.htm
Obserwuj wątek
    • maialina1 same niech sie ratuja! 11.12.05, 23:12
      Same niech sie ratuja jak byly takie madre!
      Tyle co sie wkolo klepie o tym ze nie nalezy za tych ludzi wychodzic, chocby
      nie wiem jak piekna i kwitnaca byla milosc.
      Jak same chcialy, mimo tylu przestrog, to teraz niech maja!
    • moja_opinia1 Re: Tragedia islamskich malzenstw......ratujcie P 11.12.05, 23:52
      Same niech sie ratują! Na głupotę nie ma lekarstwa!Znam wiele mieszanych
      małżenstw. Najgorsze są te z muzułmanami, ale wbrew pozorom znam kilkanaście
      małżeństwo polsko-ormiańskich i tam wcale nie jest lepiej!Kiedyś uważałem,że co
      to za róznica,czy małżonkowie są tej samej narodowości,czy nie, ale teraz
      widze, ze jeśli idzie o muzułamnów i ormian to lipa i pic na wodę,ale baby
      często nie mówią, że im źle w małżenstwie.Co więcej na "egzotykę" lecą inne
      babki i ci faceci to nieźle się puszczają...:\
      • izka82 Re: Tragedia islamskich malzenstw......ratujcie P 12.12.05, 00:27
        Mieszkam w Londynie. Jak wielu narodowosci, sa tu tez muzlumani. Znam kilku ze
        sklepu z kebabem gdzie czesto jemy po imprezie:) Mili, szarmanccy, o tych
        wlasnie duzych, niewinnych orzechowych oczach.. Zawsze niesamowicie mili,
        oczywiscie znaja kilka slow po polsku, jeden z nich spotykal sie z Polka...

Osobiscie nie podobaja mi sie Arabowie, Turcy, Pakistanczycy itp.., i dzieki
        Bogu za to!!! :))
        Zal mi tych kobiet, ktore jednak wybieraja sobie i zakochuja sie w tych
        mezczyznach...Wydaje mi sie ze sa to slabe kobiety,potrzebujace takiej opieki
        ze strony mezczyzny, a taki muzlumanin wie jak sprawic aby kobieta czula sie
        jak Ksiezniczka.. Szkoda tylko, ze oparte to jest na klamstwach , a potem ten
        cudowny wymarzony Ahmed czy inny pokazuje swa druga, przebiegla,klamliwa twarz..
        A nie daj Boze jak rodza sie dzieci..
        To jest inna kultura, inna religia, tak rozna od naszej..Przepasc.. Ja nie
        wierze w cuda.... Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka