Dodaj do ulubionych

Dlaczego kobiety kochaja brunetów?

13.01.06, 11:35
Jak wyzej:)
Obserwuj wątek
    • mroofcia Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 11:36
      Nie wiem. Ja kocham blondyna. I też się sobie dziwię ;-)
      • don.experto Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 11:36
        Jestes rzadkim przypadkiem:)
      • starawyjadaczka Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 11:36
        mroofcia napisała:

> Nie wiem. Ja kocham blondyna. I też się sobie dziwię ;-)

ja tez :) ale sie sobie nie dziwie :) za brunetami nie przepadam :)
        • don.experto Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 11:38
          Teraz to zadna nie bedzie lubila ciemnowlosych:)
          • starawyjadaczka Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 11:39
            don.experto napisał:

> Teraz to zadna nie bedzie lubila ciemnowlosych:)

dlaczego TERAZ? nigdy nie lubiłam, moze dlatego ze sama jestem brunetka, a
            jakos te przeciwienstwa niby sie przyciagaja, nie? ;)
            • don.experto Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 11:39
              Mnie to ani brunetki, ani blondynki nie daja spokoju:)
              • starawyjadaczka Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 11:43
                don.experto napisał:

> Mnie to ani brunetki, ani blondynki nie daja spokoju:)

tak to juz jest z facetami :DD nie zapominaj o rudych :)
                • don.experto Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 11:43
                  Powiem ci, ze niektore rude to mi sie podobaja, takie z dlugimi kreconymi
                  wlosami:)
    • maretina Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 11:36
      nieprwda. zawsze woalalam jsnowlosych:D
      • starawyjadaczka Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 11:37
        maretina napisała:

> nieprwda. zawsze woalalam jsnowlosych:D

jak widac wcale nie jest to rzadki przypadek :D
      • don.experto Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 11:37
        Teraz bedziecie sie wypierac wy niedobre:)
        • starawyjadaczka Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 11:38
          don.experto napisał:

> Teraz bedziecie sie wypierac wy niedobre:)

haha..ma wyslac zdjecie mojego meza, czy jak? :D
          • don.experto Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 11:38
            To, ze jest twoim mezem nie musi ci sie zaraz podobac:)
            • starawyjadaczka Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 11:39
              don.experto napisał:

> To, ze jest twoim mezem nie musi ci sie zaraz podobac:)

ale własnie TO oznacza :DD
              • don.experto Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 11:40
                To nie mam sie co ciebie obawiac:)
                • starawyjadaczka Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 11:43
                  don.experto napisał:

> To nie mam sie co ciebie obawiac:)

a dlaczego mialbys sie mnie obawiac?? :DD
                  • don.experto Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 11:44
                    Ze bedzie mnie zaczepiac znaczaco:)
                    • starawyjadaczka Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 11:46
                      don.experto napisał:

> Ze bedzie mnie zaczepiac znaczaco:)

ale z nie, tylko nieznaczaco haha :)
                      • don.experto Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 11:50
                        Nie skusilabys sie?:)
                        • starawyjadaczka Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 11:54
                          don.experto napisał:

> Nie skusilabys sie?:)

na co? :>
                          • don.experto Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 11:55
                            Na takiego bruneta:)
                            • starawyjadaczka Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 11:56
                              don.experto napisał:

> Na takiego bruneta:)

ale na JAKIEGO? :D
                              • don.experto Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 11:59
                                Na jakiegos przystojnego:)
                                • starawyjadaczka Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 12:07
                                  don.experto napisał:

> Na jakiegos przystojnego:)

nie moge powiedziec publicznie, mam meza i jeszcze jakis zyczliwy mnie
                                  podpierd....:)
                                  • don.experto Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 12:08
                                    W porzadku, nie nalegam:)
                    • starawyjadaczka Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 11:46
                      don.experto napisał:

> Ze bedzie mnie zaczepiac znaczaco:)

a to Ty sie boisz kobiet, ktore zaczapiaja znaczaco? :>
                      • don.experto Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 11:51
                        Nie boje sie, ale wiele z nich czegos ode mnie chce:)
          • rraaddeekk Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 11:40
            don experto nie wiedziałeś, ze kobiety przekorne są?
            Przez Ciebie teraz spadają notowania brunetów :-(
            • don.experto Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 11:40
              Trudno, ja juz dosc tych kobiet, ile mozna:)
        • maretina Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 11:40
          don.experto napisał:

> Teraz bedziecie sie wypierac wy niedobre:)

nie wypieram sie. lubie niebieskie oczy i jasne wlosy. sama tez takie mam:D
          • don.experto Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 11:41
            Wiesz, ale taki brunet, jeszcze wieczorowa pora:)
            • maretina Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 11:43
              don.experto napisał:

> Wiesz, ale taki brunet, jeszcze wieczorowa pora:)

smieszny byl:)
              • don.experto Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 11:44
                Nie podobal ci sie?:)
                • maretina Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 12:05
                  don.experto napisał:

> Nie podobal ci sie?:)

film? fajny, ale wole misia i rozmowy kontrolowane:D
                  • don.experto Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 12:06
                    Szczerze mowiac nie cierpie Bareji:)
    • sagis Ja kocham mojego blondyna z niebieskimi oczami:-)) 13.01.06, 11:42
      Zresztą ciemnym typem też nie wybrzydzałabym:-))))))))))
      Ale, mój anioł najbardziej mnie zniewolił:-)
      • don.experto Re: Ja kocham mojego blondyna z niebieskimi oczam 13.01.06, 11:43
        Wyraznie piszecie na przekor, te kobiety sa przewrotne:)
        • sagis Re: Ja kocham mojego blondyna z niebieskimi oczam 13.01.06, 11:56
          A, co chcesz przeczytać?:-))
          • don.experto Re: Ja kocham mojego blondyna z niebieskimi oczam 13.01.06, 11:58
            Zadna nagle nie lubi brunetow, conajmniej zastanawiajace:)
            • sagis Re: Ja kocham mojego blondyna z niebieskimi oczam 13.01.06, 12:08
              Bo, nie.
              To Ty chyba myślisz, że kobiety wolą ich niż może Ciebie.
              Albo, bo tyle lasek wokół Ciebie kręci się:-))))

Którym jesteś, bo już kiedyś słyszałam rozżalony głos jednego blondyna, że
              kobiety wolą niebieskookich brunetów.

Bzdura. Miłość nie wybiera. Ja np. nigdy nie miałam jakiegoś ideału.
              Najważniejsze są dla mnie cechy charakteru.
              Oczywiście nic na siłę. Nie mogę brzydzić się na jego widok:-))))
              W końcu to ma być przyjemność:-)
              • don.experto Re: Ja kocham mojego blondyna z niebieskimi oczam 13.01.06, 12:09
                Ja juz sam nie wiem, ale tak mi sie wydawalo:)
            • starawyjadaczka Re: Ja kocham mojego blondyna z niebieskimi oczam 13.01.06, 12:09
              don.experto napisał:

> Zadna nagle nie lubi brunetow, conajmniej zastanawiajace:)

nic dziwnego w tym nie widze, w koncu podobno mezczyzni tez wola blondynki :)
              • don.experto Re: Ja kocham mojego blondyna z niebieskimi oczam 13.01.06, 12:10
                Ja niekoniecznie, rozne mi sie podobaja, wszystkie typy mi sie podobaja:)
                • sagis Re: Ja kocham mojego blondyna z niebieskimi oczam 13.01.06, 12:34
                  :-)
                  Tylko nie słuchaj zazdrosnych brunetek, jak wymyślają kawały o blondynkach;-))))))
                  • starawyjadaczka Re: Ja kocham mojego blondyna z niebieskimi oczam 13.01.06, 12:36
                    sagis napisała:

> :-)
                    > Tylko nie słuchaj zazdrosnych brunetek, jak wymyślają kawały o blondynkach;-
                    )))
                    > )))
                    >

kawaly o blondynkach to kawaly o kobietach, nie wydaje mi sie zeby zwiazek z
                    nimi mialy kobiety w ogole, raczej podejrzewalabym o to mezczyzn :)
                    • sagis Re: Ja kocham mojego blondyna z niebieskimi oczam 13.01.06, 12:46
                      Jesteś blondynką?;-)))
                      • starawyjadaczka Re: Ja kocham mojego blondyna z niebieskimi oczam 13.01.06, 12:47
                        sagis napisała:

> Jesteś blondynką?;-)))
                        >

tak, jak widac na załączonym zdjęciu, bardzo jasną, wrecz bialą :DD
                        • sagis Re: Ja kocham mojego blondyna z niebieskimi oczam 13.01.06, 12:52
                          ;-)))
                  • don.experto Re: Ja kocham mojego blondyna z niebieskimi oczam 13.01.06, 12:49
                    Zima podobaja mi sie blondynki, latem brunetki takie opalone, najlepiej w
                    bieli:)
                    • sagis Re: Ja kocham mojego blondyna z niebieskimi oczam 13.01.06, 12:53
                      Zimą blondynki pewnie ubrane na czarno;-))
                      • don.experto Re: Ja kocham mojego blondyna z niebieskimi oczam 13.01.06, 12:55
                        Czern lamana z biela, jeszcze takie w garsonkach i garniturach:)
                    • starawyjadaczka Re: Ja kocham mojego blondyna z niebieskimi oczam 13.01.06, 13:00
                      don.experto napisał:

latem brunetki takie opalone, najlepiej w
                      > bieli:)

ups, ale tandeta, sorry :)
                      • lady284 Re: Ja kocham mojego blondyna z niebieskimi oczam 13.01.06, 13:06
                        zazdrośnica:)))
                        • sagis Re: Ja kocham mojego blondyna z niebieskimi oczam 13.01.06, 13:09
                          Masz moją odpowiedź poniżej. Czego zazdrościć:-)))
                        • starawyjadaczka Re: Ja kocham mojego blondyna z niebieskimi oczam 13.01.06, 13:11
                          lady284 napisała:

> zazdrośnica:)))

oczywiscie ze zazdrosnica :) zazdroszcze tez wiszacych cyckow i pryszczy :)))
                      • sagis Re: Ja kocham mojego blondyna z niebieskimi oczam 13.01.06, 13:07
                        Szkoda tych brzoskwinek. Co teraz nie zrobią, aby tylko podobać się jakiemuś
                        chłopcu, a na starość żaden na nie nie spojrzy, bo będą miały wysuszoną i
                        pomarszczoną skórę, jeśli wcześniej nie umrą na czerniaka.
                        Ale, też jeśli chodzi tylko o seks u mężczyzn, to mózg u kobiety nie jest
                        ważny:-)))))
                        Sorry za szczerość:-))
                        • starawyjadaczka Re: Ja kocham mojego blondyna z niebieskimi oczam 13.01.06, 13:13
                          sagis napisała:

> Szkoda tych brzoskwinek. Co teraz nie zrobią, aby tylko podobać się jakiemuś
                          > chłopcu, a na starość żaden na nie nie spojrzy, bo będą miały wysuszoną i
                          > pomarszczoną skórę, jeśli wcześniej nie umrą na czerniaka.
                          > Ale, też jeśli chodzi tylko o seks u mężczyzn, to mózg u kobiety nie jest
                          > ważny:-)))))
                          > Sorry za szczerość:-))
                          >
                          z ust mi to wyjełas :) ja tez zazdroszcze uszkodzonych włókien kolagenowych i
                          zazdroszcze moim mlodszym kolezankom, ktore dzieki pieknej opaleniznie
                          wygladaja na 10 lat starsze ode mnie :)
                      • don.experto Re: Ja kocham mojego blondyna z niebieskimi oczam 13.01.06, 13:08
                        Dlaczergo tandeta, bialy len latem albo jasny bez z brazem, podoba mi sie:)
                        • sagis Re: Ja kocham mojego blondyna z niebieskimi oczam 13.01.06, 13:13
                          A, wiesz na czym polega ten lep na mężczyzn?
                          W poradach, jak wpaść komuś w oko jest, że powinno się np. pomalować sobie
                          powieki jakimś kontrastowym do koloru oczu cieniem. Wtedy temu delikwentowi
                          wpada się w oko:-))))))))
                          Cała tajemnica.
                          Nie trzeba być pięknym, czy mieć to coś:-))))))))

• don.experto Re: Ja kocham mojego blondyna z niebieskimi oczam 13.01.06, 13:15
                            Mnie to nie bierze, ja patrze glownie na rysy twarzy i figure:)
                        • starawyjadaczka Re: Ja kocham mojego blondyna z niebieskimi oczam 13.01.06, 13:14
                          don.experto napisał:

> Dlaczergo tandeta, bialy len latem albo jasny bez z brazem, podoba mi sie:)

ja tez lubie biały, ale nie podoba mi sie mocna opalenizna w zestawieniu z
                          biela. od razu widze biale stringi wystajace spod bialych biodrówek, no
                          sorry...tandeta :) lubie klasyke :)
                          • don.experto Re: Ja kocham mojego blondyna z niebieskimi oczam 13.01.06, 13:16
                            Ja nie mowilem o lasce spalonej w solarium, lecz o ladnie opalonej brunetce w
                            bieli:)
                            • starawyjadaczka Re: Ja kocham mojego blondyna z niebieskimi oczam 13.01.06, 13:20
                              don.experto napisał:

> Ja nie mowilem o lasce spalonej w solarium, lecz o ladnie opalonej brunetce w
                              > bieli:)

jestem zwolenniczka dobrego samoopalacza :)
                              • don.experto Re: Ja kocham mojego blondyna z niebieskimi oczam 13.01.06, 13:21
                                A ja wysokich filtrow:)
                                • starawyjadaczka Re: Ja kocham mojego blondyna z niebieskimi oczam 13.01.06, 13:22
                                  don.experto napisał:

> A ja wysokich filtrow:)

ja tez. ale jak w przypadku wysokich filtrow uzyskac opalenizne????
                                  • don.experto Re: Ja kocham mojego blondyna z niebieskimi oczam 13.01.06, 13:26
                                    Delikatna oczywiscie, taka dla podkreslenia urody mozna:)
                                    • starawyjadaczka Re: Ja kocham mojego blondyna z niebieskimi oczam 13.01.06, 13:27
                                      don.experto napisał:

> Delikatna oczywiscie, taka dla podkreslenia urody mozna:)

kazda opalenizna niszczy wlokna kolagenowy czyli urode. nie zgadzam sie :)
                                      • don.experto Re: Ja kocham mojego blondyna z niebieskimi oczam 13.01.06, 13:28
                                        Promienie sloneczne to dawka witaminy D, nie zgadzam sie z toba:)
                                        • starawyjadaczka Re: Ja kocham mojego blondyna z niebieskimi oczam 13.01.06, 13:32
                                          don.experto napisał:

> Promienie sloneczne to dawka witaminy D, nie zgadzam sie z toba:)

witamine D mozna sobie lyknac z butelki, a niekoniecznie niszczac przy tym
                                          wlokna kolagenowe :) nie zgadzam sie :)
                                          • don.experto Re: Ja kocham mojego blondyna z niebieskimi oczam 13.01.06, 13:33
                                            Wiem, ja codziennie lykam witaminki:)
    • roman_tyczka wole blondynow, jak Roman btxtx 13.01.06, 11:43

• don.experto Re: wole blondynow, jak Roman btxtx 13.01.06, 11:45
        Wszystkie forumowiczki nagle kochaja blondynow:)
    • katarzyna_z Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 11:46
      ja tam kocham blondyna.. chociaż były czasy, że tylko bruneci mi w głowie
      byli.. widocznie blondyn mi pisany;)
      • don.experto Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 11:51
        Jestem bez szans:)
    • alpepe spadaj siur 13.01.06, 11:47
      • don.experto [...] 13.01.06, 11:52
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • ewelina3011 Czy zostalaś może porzucona przez bruneta 13.01.06, 13:19
        na którego teraz mówisz siur, czy cie nie zechciał?
        • starawyjadaczka Re: Czy zostalaś może porzucona przez bruneta 13.01.06, 13:21
          ewelina3011 napisała:

> na którego teraz mówisz siur, czy cie nie zechciał?

nieee. ja mysle ze zazdroscila wiszacyych cyckow i dlatego tak sie ulozylo .
    • spazmusek Re: a co ?? ty jesteś blondii zazdroscisz czy co ? 13.01.06, 11:47

• don.experto Re: a co ?? ty jesteś blondii zazdroscisz czy co 13.01.06, 11:52
        Ja mialbym zazdroscic?
    • starawyjadaczka no dobra, zeby nie bylo, ze kobiety sa przewrotne 13.01.06, 11:48
      znam takiego jednego bruneta....hmmmmmmm...ale TYLKO jednego, fajny jest :)
      • don.experto Re: no dobra, zeby nie bylo, ze kobiety sa przewr 13.01.06, 11:52
        Podobny do mnie?:)
        • starawyjadaczka Re: no dobra, zeby nie bylo, ze kobiety sa przewr 13.01.06, 11:57
          don.experto napisał:

> Podobny do mnie?:)

a widziałam Cie? :D
          • don.experto Re: no dobra, zeby nie bylo, ze kobiety sa przewr 13.01.06, 11:58
            Nie wiem, kto wie:)
    • druga.strona.marzen Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 11:54
      Przyszedl Juan sie dowartosciowac
      • don.experto Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 11:55
        Nie musze sie dowartosciowywac
    • kohol Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 11:54
      Myślę, że kobiety ogólnie najczęściej zachwycają się facetami o harmonijnej
      urodzie. Nic w tym dziwnego :D
      Kolor włosów nie ma znaczenia. Jak facet jest ciacho, to jest ciacho
      niezaleznie od włosków.
      • don.experto Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 11:56
        Tak slyszalem, ze szaleja za brunetami:)
        • kohol Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 12:00
          Moja siostra ma taką teorię, że nietrudno jest być fajnym przystojnym szatynem
          lub brunetem, takich jest wielu, ale jak już blondyn jest fajny, to jest w
          stanie tamtych totalnie zakosić - bo fajny blondyn - mimo że rzadko spotykany -
          no to po prostu okazja nie do przegapienia!
          • don.experto Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 12:04
            To prawde, ze tak moze byc. Bruneci z reguly sa bardziej atrakcyjni:)
      • starawyjadaczka Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 12:10
        kohol napisała:

> Myślę, że kobiety ogólnie najczęściej zachwycają się facetami o harmonijnej
        > urodzie. Nic w tym dziwnego :D
        > Kolor włosów nie ma znaczenia. Jak facet jest ciacho, to jest ciacho
        > niezaleznie od włosków.
        >
        ja tam lubie tortowe...ciacha :)
        • don.experto Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 12:12
          Tortowe sa mdle jak cholera:)
          • starawyjadaczka Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 12:23
            don.experto napisał:

> Tortowe sa mdle jak cholera:)

eee...zalezy JAKIE :)
            • don.experto Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 12:50
              Nie lubie tortow ani zadnych ciastek tortowych, zmulaja i pozniej mi sie po
              nich w glowie krecie, blee:(
              • starawyjadaczka Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 13:01
                don.experto napisał:

> Nie lubie tortow ani zadnych ciastek tortowych, zmulaja i pozniej mi sie po
                > nich w glowie krecie, blee:(

nastepnym razem wez tortowe a nie z alkoholem :D
                • don.experto Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 13:09
                  One zazwyczaj sa nasaczone spirytusem, okropienstwo, blee
    • salomea78 Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 12:13
      chyba chodzi o oprawe oczu.... bruneci maja ciemniejsza..... i czesto oczka tez
      ciemniejsze no i... dobra za duzo gadam...
      A ja koffam szpakowatego:;P
      • don.experto Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 12:51
        To podobno lubia:)
    • bez.wyksztalcenia Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 12:41
      a ja uwielbiam "skandynawski" ew. "kalifornijski" typ. no po prostu b.lubie
      blondynow, ale jakos zawsze mi sie ciemnowlosi trafiaja (ale zawsze chlopiecy,
      nie mescy)
      • don.experto Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 12:51
        To sie za nich nie bierz, jak ci nie odpowidaja
        • bez.wyksztalcenia Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 13:04
          jak sa chlopiecy to daje sie zlapac, wiesz lepszy wrobel w ...... :))))
          wyluzuj
          • don.experto Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 13:10
            NIe ma problemu w takim razie, oni tez sie tylko bawia:)
            • bez.wyksztalcenia Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 13:14
              no nie, pisalam o moich stalych zwiazkach. w takich ukladach to, czy to
              blondyn, czy brunet schodzi na dalszy plan - preferencje sobie, a rzeczywistosc
              sobie
              potencjalnie: gdyby przede mna stalo 2 facetow, super przystojnych, blondyn i
              brunet, to wybralabym........ tego, ktory ma bardziej chlopiecy typ urody.
              jesli tak samo chlopiecy - to teoretycznie blondyna. ale znowu: rzeczywistosc
              weryfikuje wszystko
              amen
              • don.experto Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 13:16
                Ja to ci sie musze podobac:)
                • bez.wyksztalcenia Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 15:30
                  bardzo
                  co prawda dzis pierwszy raz na twoj watek trafilam, ale to nie zmienia faktu,
                  ze od razu zaiskrzylo:)
          • lilarose Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 13:36
            Ja tam sie częściej oglądam za blondynami, ale to nie znaczy, że brunetów
            skreślam z powodu koloru włosów, jeśli koleś do rzeczy, to czemu nie :))

A utarło się że kobiety wolą ciemnych, czarne włosy, ciemne oczy śniada
            skóra...to z powodu stereotypu gorącego, temperamentnego południowca, wylewnego
            w okazywaniu emocji i świetnego kochanka. Taki mit.
            • don.experto Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 13:50
              Nadal mnie zastanawia skad nagle u wszystkich pan zainteresowanie blondynami:)
    • roman_tyczka don.experto. pelna jestem podziwu 13.01.06, 13:22
      tylu nowych nickow w jednym watku naraz jeszcze nie widzialam. jak ty to
      chlopie robisz? no i ze ci sie chlopie kce.
      • don.experto Re: don.experto. pelna jestem podziwu 13.01.06, 13:23
        spytaj sieciowego, ja w przeciwienstwie do ciebie nie gadam sam ze soba
    • fajnaret Wcale Nie bo sa wyjątki 13.01.06, 14:58
      Wiekszosc to kocha bogatych i zaradnych zyciowo
      pozdr.
    • second_time Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 15:07
      nie wiem kto kogo kocha
      ja nigdy nie przepadalam za jasnowlosymi blondaskami
      moze dlatego ze wygladali zbyt dziecinnie ;)
      • victorinhoprawieronaldinho Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 28.09.22, 13:52
        Kurcze nie mam pojęcia jak Ci może wiking czy aktor z Thora wyglądać dziecinie albo taki Dolph Lundgren
    • zeussss Tez mnie to cieszy:) 13.01.06, 15:18
    • nattashaa Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 13.01.06, 15:35
      Mnie się tylko bruneci podobają:)))
    • victorinhoprawieronaldinho Re: Dlaczego kobiety kochaja brunetów? 09.10.22, 12:30
      To pokazuje że mimo upływu tylu lat ewolucji my jako ludzie nadal jesteśmy tylko zwierzętami ale powiadamy świadomość w przeciwieństwie do pozostałych zwierząt kobiety preferują brunetów dla tego iż podświadomie myślą że oni są silniejsi bardzej mescy pewniejsi siebie ten kolor też kobietą może się kojarzyć z tajemnicą . Było takie doświadczenie które pokazywało że mysz samica wybierze zawze samca o ciemniejszym futrze nawet jeśli ten jaśniejszy jest większy. Oczywiście mogą być kobiety które wolą inne kolory włosów ale to jest bardzo mała liczba kobiet. W sumie to dobrze bo na całym Świecie prawie wszyscy mężczyźni to bruneci
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka