Dodaj do ulubionych

co robić, by mój chłopak kochał mnie bardziej?

15.08.06, 11:14
Jestem z nim już 2 lata i zrobiło się dziwnie...już nie tak jak na początku,
nie okazuje mi, że mnie kocha, stał się jakiś taki pewniejszy siebie...czego
na początku nie było,był raczej niedowartościowany.
Najgorsze, kiedy oglądamy jakiś film, w którym jest mowa o zdradzie mężczyzny
z kobietą, cieszy się jak małe dziecko, w sensie, daje mi do zrozumienia, że
mógłby mnie zdradzić...a kiedy jest mowa o zdradzie kobiety to obawia się, że
mogłabym zrobić tak samo.Kiedyś wypytywał co sądzę o zdradzie itp.Pytał czy
zdradziłabym go, teraz już tego nie ma.
Jestem jego pierwszą dziewczyną, dlatego zastanawiam się, czy warto jeszcze
budować ten związek...
Poradźcie...
Obserwuj wątek
    • souls_hunter Re: co robić, by mój chłopak kochał mnie bardziej 15.08.06, 11:47
      soulshine1 napisała:

> Jestem z nim już 2 lata i zrobiło się dziwnie...już nie tak jak na początku,
      > nie okazuje mi, że mnie kocha, stał się jakiś taki pewniejszy siebie...czego
      > na początku nie było,był raczej niedowartościowany.
      > Jestem jego pierwszą dziewczyną, dlatego zastanawiam się, czy warto jeszcze
      > budować ten związek...
      > Poradźcie...

Czytac uwaznie wiekszosc watkow tutaj i wyciagac prawidlowe wnioski + na forum towarzyskie-> brak seksu w malzenstwie. Pouczajaca lektura. Tak w ogole ile macie lat? Moze synek jeszcze nie dorosl do prawdziwych zwiazkow? Dlaczego ty masz byc krolikiem doswiadczalnym?
    • mad-ewela Re: co robić, by mój chłopak kochał mnie bardziej 15.08.06, 12:06
      prawda ze poczatki sa najmilsze, pozniej jest juz tak 'normalnie'. zastanawiam
      sie czy podobny problem maja zwiazki o jeszcze dluzszym stażu ;) i prawda jest
      tez, ze z czasem partner jest coraz bardziej pewny siebie, ojojoj jakie nasze
      zycia podobnie zbudowane ;) co zrobic ? chyba najlepszym rozwiazaniem bedzie
      rozmowa

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka