Dodaj do ulubionych

pracujecie ze swoim facetem/dziewczyną?

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.04.03, 17:43
Obserwuj wątek
      • an_ni Re: pracujecie ze swoim facetem/dziewczyną? 30.04.03, 14:28
        nie zycze tego nikomu, mialam to nieszczescie pracowac z moim chlopakiem (juz
        dawno bylym) ktory okazal sie pasozytem w pracy, wykorzystywal mnie do
        wykonywania pracy za niego, i robienia wrazenia moim kosztem itp nie warto
        opowiadac a jak w koncu odszedl z tej pracy, to i tak mnie sie dostalo, bo mnie
        zwolnili za niby szpiegowanie na jego korzysc. wszyscy mowili ze stalam sie
        zupelnie inna osoba po jego odejsciu - ulzylo mi, wkrotce tez z mojego zycia,
        ktore dopiero wtedy zaczelo byc piekne
        brrrr na samo wspomnienie
    • penelopa.pitstop Re: pracujecie ze swoim facetem/dziewczyną? 25.04.03, 12:31
      Ja pracuje z facetem. Poznalismy sie w tej firmie. Spotkalismy sie zupelnie
      prywatnie - zainteresowania, zadnych flirtow w pracy czy cos. Przez dlugi czas
      nikt sie nawet nie zorientowal , ze mozemy sie spotykac czy mieszkac razem.
      Niestety i tak ludzie dowiedzieli sie po jakims czasie - musialabym chodzic
      chyba tunelami do pracy ;-)
      W kazdym razie nasz zwiazek absolutnie nie rzutuje na prace, w ogole nie
      prowadzimy zadnych prywatnych rozmow, zachowujemy sie tak jak kiedys.
      Pracujemy w jednym dziale ale nie w jednej sekcji wiec nie wlazimy sobie w oczy
      caly czas.
      Znalismy sie 3 lata zanim poznalismy sie blizej wiec wiedzialam jaki jest moj
      facet, troche slyszalam z roznych plotek biurowych, rozmawialam z nim nie raz
      na rozne tematy itd. Powiedzmy, ze z grubsza wiedzialam kim jest. Moze dzieki
      temu przeszlismy od razu do sedna, a nie zadne czarowanie, flirtowanie,
      romansowanie itd. Do tej pory nie moge sie nadziwic, ze bylismy tak blisko
      siebie przez 3 lata a rownoczesnie tak daleko.
      NIe narzekam na nadmiar spedzania czasu z facetem: dom, jazda do pracy, praca,
      zakupy itp. Wlasciwie rzadko kiedy nie jestesmy gdzies razem.
      Widocznie tak mialo byc :-)

Penelopa.

• Gość: kiwi Re: pracujecie ze swoim facetem/dziewczyną? IP: *.cst.tpsa.pl 30.04.03, 11:00
      Tak pracuję razem z moim facetem jakieś 2 lata. Nie bezpośrednio bo w
      sąsiednich działach tej samej firmy,ale pokoje obok siebie. Nie rzutuje to
      negatywnie na nasz związek. W pracy nie rozmawiamy na tematy domowe, a w domu o
      pracy. Wiele osób mi to odradzało, ale uwazam, że to zalezy od ludzi. Nasz
      związek kwitnie, widzimy się prawie cały czas i nie przenosimy sporów domowych
      do pracy. Praca to praca, a dom to dom.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka