Dodaj do ulubionych

Plany na dłuuuuuuugi weekend ?

12.06.03, 09:13
Macie już ?
Ja wyjeżdżam na 4 dni do wielkiego i pieknego miasta to jest do Berlina!
I sporo sobie obiecuję po tym weekendzie, a raczej Wochenende.
Piękne i ciekawe miasto, muzea, kluby nocne i wszystko co pośrodku miedzy
muzeami i klubami :-))))
Obserwuj wątek
    • anahella Re: Plany na dłuuuuuuugi weekend ? 12.06.03, 09:34
      A ja sie zajme przytowaniem mieszkania do wywalania sciany. Poniewaz na
      smietnik pojdzie stara szafa wnekowa to bede musiala ja oproznic. Na szczescie
      PCK zbiera stare ciuchy - raz w miesiacu przyjezdzaja po nie. Juz mam dosyc
      mieszkania na wiecznym placu budowy, jednak nie stac mnie na to, zeby wszystko
      zrobic od razu. Mieszkam w bloku w epoki "pozny Gomulka-wczesny Gierek", wiec
      zeby z tego niezyciowego mieszkania zrobic cos wygodnego trzeba duzo pracy,
      wyobrazni i pieniedzy.
        • Gość: BozennaCool Re: Plany na dłuuuuuuugi weekend ? IP: *.toya.net.pl 12.06.03, 09:46
          Ja rowniez jade na dzialke, ale czasmu nie spedze bynajmniej tylko na czytaniu
          gazet, robieniu sobie manirure i malowaniu paznokci na tarasie. Wczoraj
          kupilam trzy rododendrony, trzy tuje i dwie ozdobne wierzby za dosc niska
          cene. Poza sadzeniem tych pieknosci, bede kopala dol zeby potem tam umiescic
          dwie beczki, nie ma odplywu w lazience, a ja mam dosc mycia sie w misce. Maz
          w tym czasie bedzie klad glazure w kuchni , mam taka nadzieje, troche sie
          boje , ze z sasiadem sobie za duzo wypije , a na drugi dzien bedzie zdychal i
          nic nie zrobi.
          • oberver Re: Plany na dłuuuuuuugi weekend ? 12.06.03, 09:51
            Gość portalu: BozennaCool napisał(a):

... Wczoraj kupilam trzy rododendrony, trzy tuje i dwie ozdobne wierzby ...

a kupiłaś kwaśny torf do rododendronów? Pamiętaj, żeby im zrobić kwaśne
            środowisko, i najlepiej posadź w grupie, bo tak lubią i lepiej rosną :-)))
            • Gość: BozennaCool Re: Plany na dłuuuuuuugi weekend ? IP: *.toya.net.pl 12.06.03, 10:05
              oberver napisała:

> Gość portalu: BozennaCool napisał(a):
              >
              > ... Wczoraj kupilam trzy rododendrony, trzy tuje i dwie ozdobne wierzby ...
              >
              > a kupiłaś kwaśny torf do rododendronów? Pamiętaj, żeby im zrobić kwaśne
              > środowisko, i najlepiej posadź w grupie, bo tak lubią i lepiej rosną :-)))
              Tak, oczywiscie, jest i torf, poza tym kupilam azofoske do podsypania,
              powinnam byla to zrobic w kwietniu, ale trudno. Rododendrony posadze przy
              tarasie, wszystkie 3, w odleglosci od siebie okolo 30- 40 cm, na tarasie nie
              mam jeszcze zamontowanej rynny( chociarz kupilismy je 4 lata temu) wiec po
              kazdym deszczu beda obficie podlewane.
          • Gość: bas Re: Plany na dłuuuuuuugi weekend ? IP: 157.25.119.* 12.06.03, 09:52
            ja mialam ten sam problem, tzn podobny. bo moj maz powiedzial mi ze w ten
            weekend nic nie robi bo chce odpoczac. ja na to, ok przeciez ja ci nic nie
            mowie, tylko wystawisz mi wszystkie meble z przedpokoju, bo bede chciala
            polozyc terakote, juz mam instrukcje co robic po kolei, jak on to uslyszal to
            zbladl i powiedzial, ze mam niczego nie dotykac bo zle poloze i co wtedy, on
            wszytsko zrobi sam bo ja mam zlote rece i pewnie zaraz zmarnuje wszytski
            plytki. kamien mi z serca spadl inaczej musialabym wszystko zrobic sama. :0
    • tralalumpek Re: Plany na dłuuuuuuugi weekend ? 12.06.03, 11:30
      a ja planuję "dokończenie" Szwajcarii, w poprzedni długi weekend
      zielonoświatkowy (tu też poniedziałek wolny) zwiedzaliśmy miasta a teraz
      chcemy z mężem południową Szwajcarię pooglądać by znowu wylądować w Genewie.
      Piękne miasto, objechaliśmy je na rowerkach, które można bez problemu
      wypożyczyć w zamian za 40€ zastawu zwrotnego. Mam nadzieję, że pogoda dopisze
      i znowu poopalam się na molo w centrum Genewy
      i będę w myślach wszystkich forumowiczów pozdrawiać
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka