Dodaj do ulubionych

Tesco Kondratowicza ma zniknąć - o co chodzi ?

30.06.13, 16:31
W artykule ze stycznia piszą, że Tesco ma funkcjonować jeszcze kilka miesięcy:
www.gazetaecho.pl/kondratowicza-ziemniakami-walcza-o-parking-przy-tesco_63585
O co chodzi ? Czemu Tesco ma zniknąć ? Co planują w tym miejscu ?
Obserwuj wątek
    • sibeliuss Re: Tesco Kondratowicza ma zniknąć - o co chodzi 01.07.13, 00:55
      forum.gazeta.pl/forum/w,16112,142469908,142469908,Co_z_Tesco_.html
      • kilovolt Re: Tesco Kondratowicza ma zniknąć - o co chodzi 01.07.13, 16:18
        Podałeś link do forum z ostatnimi postami z lutego. Aktualne informacje jakie słyszałem są takie, że Tesco zniknie jako kolejny etap po wyburzeniu tej ruiny na tyłach i starego Centrum Handlowego. To miejsce jest przeznaczone na zabudowę mieszkaniową, zresztą link do dewelopera który ma tu budować już gdzieś podawałeś. Jak gdzieś masz go jeszcze to zapodaj go tu bo to są zdecydowanie świeższe informacje niż ten wątek z lutego z którego nic nie wynika.
        • sibeliuss Re: Tesco Kondratowicza ma zniknąć - o co chodzi 01.07.13, 18:24
          Gdzie słyszałeś i na ile jest to wiarygodne? Do wyburzenia miał iść też czarny pawilon.
          • kilovolt Re: Tesco Kondratowicza ma zniknąć - o co chodzi 01.07.13, 19:37
            Info mam tylko z drugiej ręki, od znajomego mieszkańca bloku przy Tesco żywo zainteresowanego sprawami parkingu itp. Informacja ponoć od bezpośrednio zainteresowanych. Ja nie potwierdzałem tego gdyż tam akurat rzadko robię zakupy.
        • lawkeeper Re: Tesco Kondratowicza ma zniknąć - o co chodzi 01.07.13, 18:32
          Deweloper wg artykułu: www.targowek.info/2013/05/burza-pustostan-przy-kondratowicza/
          to Kronos.
          Z tego artykułu wynika tylko, że prawdopodobnie budynek mieszkalny powstanie po zburzonej niedokończonej budowie i że prawdopodobnie ELE nic nie grozi.
          Ale też brak konkretnego info, też tylko gdybanie uncertain
    • sibeliuss Re: Tesco Kondratowicza ma zniknąć - o co chodzi 30.09.13, 22:00
      Tesco przegrało przetarg na najem obskurnego blaszaka i jak głosi kartka na drzwiach działa tylko do 30 października. Kto je zastąpi? Kolejna Biedronka?
      • lawkeeper Re: Tesco Kondratowicza ma zniknąć - o co chodzi 30.09.13, 22:52
        Nie wiem jak Wy, ale ja za Tesco nie będę tęsknić. Kolejki, systematycznie kartka na drzwiach, że nie jest awaria płatności kartą i personel (jest taki gruby kasjer ok. 30 lat, który mówi sam do siebie coś pod nosem i je swoje gile). Mam nadzieję jednak, że nie będzie to kolejny na Bródnie Społem gdzie ceny mają z kosmosu.
      • lawkeeper Re: Tesco Kondratowicza ma zniknąć - o co chodzi 05.10.13, 12:56
        Byłem dzisiaj - żadnej kartki nie było, a kasjerki były niepokojąco miłe dla klientów. Jak nigdy - uśmiechnięte i do każdego klienta "miłego dnia"
        • lawkeeper Re: Tesco Kondratowicza ma zniknąć - o co chodzi 19.11.13, 18:16
          Poszedłem przed chwilą do Tesco na Kondratowicza.
          A tam kartka, że Tesco nieczynne i najbliższe jest gdzieś tam.
          A obok Rossmann jest jakaś budka ochroniarska - chyba chcą zamknąć parking przy Tesco...

Wie ktoś coś w temacie ?
          • sibeliuss Re: Tesco Kondratowicza ma zniknąć - o co chodzi 19.11.13, 22:06
            Najbliższe jest na Toruńskiej 92.
            Od października nie było alkoholu, czyżby wchodziła jakaś tam Apia lub nie daj Boże kolejna Biedronka?
            • mmagi Re: Tesco Kondratowicza ma zniknąć - o co chodzi 21.11.13, 15:22
              albo bank+ciuchland+apteka+monolopolowy w jednymbig_grin
              big_grin
              • lawkeeper Re: Tesco Kondratowicza ma zniknąć - o co chodzi 21.11.13, 23:56
                Ja słyszałem od fryzjerki z ELE, że Alma, ale to chyba za mała powierzchnia na Almę.
                Biedronka to chyba nie, bo jest i na Głębockiej i Łabiszyńskiej, więc za blisko trochę na kolejną.

Ale dziwne, że zamknęli biznes w środku miesiąca i bez jakieś wcześniejszej informacji o tym na sklepie.
                • sibeliuss Re: Tesco Kondratowicza ma zniknąć - o co chodzi 22.11.13, 11:20
                  Alma w takiej stodole?
                  • mmagi Re: Tesco Kondratowicza ma zniknąć - o co chodzi 25.11.13, 15:30
                    a od czego są remonty?
                    • lawkeeper Re: Tesco Kondratowicza ma zniknąć - o co chodzi 25.11.13, 22:54
                      Co do opinii mmagi zgadzam się w 100%. Był taki kasjer grubszy ok. 30 lat co jadł swoje gile.
                      Tam zresztą to chyba przyjmowali rencistów na kasę, bo chyba o żadnym z kasjerów nie można powiedzieć, że był w pełni zdrów.
                      A pamiętacie jak tam był Leader Szajs (Price) ? Nie wiem co było lepsze Leader czy Tesco.
                      • sibeliuss Re: Tesco Kondratowicza ma zniknąć - o co chodzi 26.11.13, 08:06
                        Kasjera zdjęto po kilku chorych akcjach, potem układał towary na półach.
                        • lawkeeper Re: Tesco Kondratowicza ma zniknąć - o co chodzi 26.11.13, 08:54
                          Ja mam nadzieję, że nie będzie to kolejna Pelcowizna, bo jest ich już na Bródnie za dużo.
                          A wiecie może po co postawili tą budkę dla ochrony przy Rossmanie ?
                          • sibeliuss Re: Tesco Kondratowicza ma zniknąć - o co chodzi 26.11.13, 09:42
                            Zapytałem panów, ale usłyszałem, że to nie mój interes.
                          • pixocentauri Re: Tesco Kondratowicza ma zniknąć - o co chodzi 26.11.13, 16:04
                            Wczoraj widziałam jak przymierzali napis Leader Price. Więc wygląda na to, że to jest odpowiedź na pytanie jaki będzie sklep. Kilka lat temu Tesco przejęło sieć sklepów Leader Price od Geant'a. Zatem wynika z tego, że to będzie nadal Tesco, tyle, że pod nazwą Leader Price. Pewnie chodzi o koncesję na alkohol. Tesco straciło koncesję , więc powstaje niby nowy sklep, który dostanie nową koncesję. Dlatego też personel pytany o likwidację zaprzeczał, aby takowa miała nastąpić.
                            • mmagi Re: Tesco Kondratowicza ma zniknąć - o co chodzi 26.11.13, 16:43
                              i znów syf kiła i mogiłabig_grin
                              • lawkeeper Re: Tesco Kondratowicza ma zniknąć - o co chodzi 26.11.13, 17:50
                                To do tego Leader Szajsa to chyba tylko menele będą przychodzić po alkohol
                                • sibeliuss Re: Tesco Kondratowicza ma zniknąć - o co chodzi 26.11.13, 19:34
                                  Ale w czym problem, nie będziecie tam kupować i tyle. Ja mam ten sklep po drodze i będę tam kupował.
                                • mmagi a tam nie było już kiedyś Leader Price??? nt 27.11.13, 09:44

• sibeliuss Re: a tam nie było już kiedyś Leader Price??? nt 27.11.13, 12:31
                                    Był, po nim było Tesco.
                      • mmagi a fuj,zniesmaczyłam sie:( nt 26.11.13, 11:39

• patrycja19800 Re: Tesco Kondratowicza ma zniknąć - o co chodzi 25.11.13, 12:44
      No i po naszym Tesco...Nie był to może renomowany i super zaopatrzony sklep, ale mimo to w mojej okolicy najbliższy market. Ktoś orientuje się, kiedy będzie coś nowego?Jaka sieć? Alma chyba nie, bo taki blaszak...i Alma to chyba nie ten kieruneksmile, chyba że go usuną i postawią nowy. Ktoś ma przeciekismile?
      • olajosz Re: Tesco Kondratowicza ma zniknąć - o co chodzi 25.11.13, 13:54
        Przed chwilą ściągnęli z dachu napis "Tesco",definitywny koniec.
        • mmagi Re: Tesco Kondratowicza ma zniknąć - o co chodzi 25.11.13, 15:28
          nie ma po czym płakać,paskudny ,brudny sklepuncertain bajzel a sprzedawcy tak nieapetyczni,ze pozygac sie mozna było na widok kasjerki bez zębów:/ochyda
    • mmagi DZWONIŁAM DO GMINY NA INFORMACJĘ 26.11.13, 11:38

i pan z kluchą w gardle powiedział,ze gmina jeszcze nie wie co tam bedziesmile,mozliwe to?nic do nich jeszcze nie wpłyneło.......
      • sibeliuss Re: DZWONIŁAM DO GMINY NA INFORMACJĘ 26.11.13, 13:39
        Pawilon należy do SM Bródno.
        • mmagi Re: DZWONIŁAM DO GMINY NA INFORMACJĘ 26.11.13, 16:41
          dziwny był ten facet na infolinii:/,pewnie gówno wiedział
    • patrycja19800 Re: Tesco Kondratowicza ma zniknąć - o co chodzi 27.11.13, 12:27
      Jak to Leader Price?Nie ma już chyba w POlsce Leader Price...
      • sibeliuss Re: Tesco Kondratowicza ma zniknąć - o co chodzi 27.11.13, 12:31
        Będzie smile
        • pieskuba Re: Tesco Kondratowicza ma zniknąć - o co chodzi 27.11.13, 15:56
          Leader Price? No to nie jestem zachwycona (raczej). Chyba, że będzie się różnił od tego, co było tam wcześniej.
          • ewa.mama Re: Tesco Kondratowicza ma zniknąć - o co chodzi 27.11.13, 19:44
            znak lider price był ponieważ, zdejmowali znak tesco a pod nim był jeszcze lider price
            • pieskuba Re: Tesco Kondratowicza ma zniknąć - o co chodzi 28.11.13, 16:43
              Też mi to przeszło przez myśl smile
    • patrycja19800 Re: Tesco Kondratowicza ma zniknąć - o co chodzi 28.11.13, 17:44
      Też mi się tak wydaje, bo nigdzie chyba nie ma już Leader Price...Może ktoś coś nowego wiewink
      ?Swoją drogą bieda bez tego sklepu...Mimo, że nie był ideałem, było blisko po cokolwiek..
      • pixocentauri1 Re: Tesco Kondratowicza ma zniknąć - o co chodzi 29.11.13, 14:19
        Na dawnym Tesco wisi kartka, że powstanie Aldi
        • lawkeeper Re: Tesco Kondratowicza ma zniknąć - o co chodzi 29.11.13, 14:51
          www.aldik.pl/
        • mmagi marzyciel:)) 29.11.13, 15:01

nt
    • sibeliuss Będzie Aldik 03.12.13, 21:19
      www.aldik.pl/
    • patrycja19800 Re: Tesco Kondratowicza ma zniknąć - o co chodzi 07.12.13, 23:19
      Czy ktoś wie kiedy może otworzyć się Aldiksmile?Dziękismile
      • rafa-kolorowa Re: Tesco Kondratowicza ma zniknąć - o co chodzi 13.12.13, 10:57
        po nowym roku - dopiero prowadzą rekrutację
        • lawkeeper Re: Tesco Kondratowicza ma zniknąć - o co chodzi 14.12.13, 11:15
          Nie lubiłem tego Tesco, a teraz mi go brakuję smile I czekam na nowy sklep. W okolicznych małych sklepikach osiedlowych mają ceny z kosmosu -> np. Społem, więc taka mała sieciówka w okolicy jednak jest potrzebna.
          A propos Aldika na stronie www wszystko wygląda ładnie, ale słyszałem, że Aldiki zagranicą to takie Leader Price, które mają tylko towary produkowane dla nich, tańsze, ale jakościowo gorsze.
          • patrycja19800 Re: Tesco Kondratowicza ma zniknąć - o co chodzi 14.12.13, 11:30
            Wydaje mi się, że sklepy o których mówisz-odpowiedniki Leader Price za granicą to nie ALDIki, tylko Aldi-zagraniczna sieć. Aldik to wyraźnie sieć polskich sklepów..Tak mi się wydaje..
            • lawkeeper Re: Tesco Kondratowicza ma zniknąć - o co chodzi 14.12.13, 11:44
              Może masz rację, bo u nas też dużo osób przekręcało nazwę i mówiło, że będzie Aldi na Kondratowicza.
              Teraz jak patrzyłem na gazetkę na stronie Aldika to mają normalne produkty i to nawet w dobrych cenach (chyba, że ceny w Warszawie będą wyższe niż te w Lublinie uncertain)
    • panda74 Kiedy otwarcie Aldika? 17.01.14, 19:42
      Sąsiadki plotkują smile że pod koniec stycznia nastąpi otwarcie. Znacie może konkretną datę?
      • nasza-warszawa.pl Re: Kiedy otwarcie Aldika? 23.01.14, 19:19
        Pierwszy warszawski Aldik otwiera się 30 stycznia o godz.9.00
        www.nasza-warszawa.pl/content/sieć-aldik-otwiera-pierwszy-sklep-w-warszawie
        • lawkeeper Re: Kiedy otwarcie Aldika? 30.01.14, 20:01
          Ktoś z forumowiczów był może dzisiaj już i przetestował nowy sklep ?

Przechodziłem obok po południu i widziałem tam dzikie tłumy - ludzie wchodzili i wychodzili (rezygnowali), bo były kilkumetrowe kolejki przy wszystkich kasach i brak wolnych koszyków/wózków.

Czyżby dawali towar za darmo, że tyle ludzi tam dziś przyszło ?
          • olajosz Re: Kiedy otwarcie Aldika? 30.01.14, 21:02
            Byłam teraz.Sklep bardzo duży,nie wiem czy poszerzony o dawne zaplecze?Jest stoisko z mięsem,drugie z wędliną,trzecie z serami i też jest z ciastkami i tortami.Na regałach mnóstwo towarów,oprócz żywności jest też chemia,kosmetyki,trochę klocków Lego,trochę gospodarstwa domowego.Ceny raczej wyższe niż w Tesco,mięso chyba dosyć korzystne,no i to tyle z pierwszych obserwacji.
            • panda74 Re: Kiedy otwarcie Aldika? 31.01.14, 07:13
              Koło 18 nie było już tłumów. W porównaniu z przygnębiającym i brudnym Tesco, Aldik jest czysty i kolorowy. Wiele cen korzystnych, tylko pytanie na jak długo? Wiadomo, że część z nich jest jest promocyjna na otwarcie.
              Generalnie pierwsze wrażenie bardzo pozytywne smile
              • sibeliuss Re: Kiedy otwarcie Aldika? 31.01.14, 09:25
                Dla zdrowotności wracam od Łabiszyńskiej do Malborskiej z buta, do tej pory robiłem zakupy w Pelcowiźnie (Kondratowicza 27), wczoraj odwiedziłem Aldika. Coś tam kupiłem, ale nie ukrywam, że z Pelcowizny nie zrezygnuję, może jest bardziej przaśnie i nie tak kolorowo, ale jakoś tak mam, że wolę polskie produkty. W Aldiku też będę kupował, ale nie ma tam niczego czego nie ma w innych sklepach, ceny też bardzo średnie.
                • mmagi Re: Kiedy otwarcie Aldika? 31.01.14, 10:04
                  średnie>???Aldik jest po byku drogi
                  na otwracie banany po 6zł/kg...............ogólnie warzywa drogie,np. wołowe o 4zł drozsze niż w Pelcowiżnie,która do tej pory wydawała mi sie droga,znane mi wędliny tez droższe,inne towary tez droższe,niech sie waląuncertain
                  • lawkeeper Re: Kiedy otwarcie Aldika? 31.01.14, 13:30
                    Właśnie wróciłem z zakupów.
                    Ten Aldik jest beznadziejny szczerze mówiąc. Nie lubiłem Tesco, ale było już lepsze niż to co jest obecnie.
                    Średni wybór towaru, wędliny i mięso nie ciekawe, ceny faktycznie wyższe nie tylko niż w dyskontach, ale nawet wyższe niż w Pelcowiznie.

Ludzie wchodzą i wychodzą z pustymi wózkami i koszykami, w sumie mogłem zrobić tak samo, ale więcej tam się już nie wybiorę.
                    • sibeliuss Re: Kiedy otwarcie Aldika? 31.01.14, 15:48
                      W Pelcowiźnie dział mięsny jest jak na moje potrzeby w sam raz, obsługa miła i pomocna. Nie, żebym reklamował - stwierdzam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka