Dodaj do ulubionych

Zakład pogrzebowy

20.03.14, 18:45
Możecie polecić jakiś zakład pogrzebowy? Tyle ich jest...
Obserwuj wątek
    • kerkor Re: Zakład pogrzebowy 20.03.14, 22:08
      Miałem wątpliwą potrzebę skorzystania w zeszłym miesiącu z takiego zakładu.
      Był to "Styx" przy murowanym kościele przy cmentarzu Bródzieńskim.
      Solidnie i profesjonalnie ,tylko nie wiem czy najtaniej.
      Ale nie miałem "głowy" szukać innych ofert mimo ,że tych zakładów w okolicy jest kilka.

Pozdrawiam!!
    • sibeliuss Re: Zakład pogrzebowy 21.03.14, 08:05
      W 2010 zmarła najbliższa mi osoba, skorzystałem z zakładu pogrzebowego "Bródno". Nie ukrywam, że otoczono mnie wyjątkową opieką na bardzo wysokim poziomie, obsługa była empatyczna i subtelna, pani po uzyskaniu informacji zajmowała się ze mną pomagając ponad wymagane kompetencje. Widząc moje załamanie dzwoniła i przypominała o formalnościach prosząc o bieżacy kontakt. Mimo tak traumatycznego przeżycia pozowolono mi pożegnać Mamę z należną jej czcią, a organizacja samego pochówku była iście królewska.
      Jeśli miałbym ich polecić to z całą odopowiedzialnością powiem same superlatywy. 22 678 78 77
    • osmokach Re: Zakład pogrzebowy 31.03.14, 11:32
      Przy Cm. Brodnowskim:

CEDR - bardzo profesjonalnie, ceny konkurencyjne, moja rodzina korzystala z ich uslug dwukrotnie w ubieglym roku.

PRAGA - hieny cmentarne to najlepsze okreslenie standardow i cen.
      • megdelle Re: Zakład pogrzebowy 14.04.14, 22:32
        ZP "JELONKI" przy Cm. Bródnowskim, naprzeciwko restauracji
        trafiłam przypadkiem miesiąc temu organizując pogrzeb brata i trafiłam cudownie. kompetentny i przemiły personel, rozważone i podpowiadane wszystkie opcje na korzyść klienta i dostosowane do moich możliwości finansowych.

• orkiestradeta Re: Zakład pogrzebowy 02.08.16, 13:58
      Ja polecam jakubisiak.eu - można na stronie przejrzeć ofertę. Wieloma rzeczami się zajmują, od transportu ciała, po nekrolog, pomoc w wyborze trumny, a następnie dbania o nagrobek (oczywiście jeśli rodzina sobie życzy). Ich usługi są naprawdę tanie, nie ukrywają kosztów.
    • elunia7878 Re: Zakład pogrzebowy 19.10.20, 14:37
      Ja mogę polecić ten zakład Eden. Szeroki wachlarz usług, co ułatwia organizację pogrzebu w jednym miejscu. Obsługa i pracownicy bardzo kompetentni i mili. Organizowali pogrzeb mojego taty, wszystko było dopięte na ostatni guzik. Spełnili ostatnią wolę taty i moje oczekiwania.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka