Dodaj do ulubionych

Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów

18.10.05, 09:43
To nieprawdopodobne, że jeszcze nie ma wątku o tym "szlachetnym przybytku" i
jego ofiarach....Będę pierwsza-rocznik 73'
Obserwuj wątek
    • ania.zalogowana Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 18.10.05, 09:45
      przepraszam za literówkę-powinno być-Szarych Szeregów
    • roborobi Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 18.10.05, 15:05
      ania.zalogowana napisała:
      "szlachetnym przybytku" i jego ofiarach....

Chyba nie było tak źle, ja wspominam dosyć pozytywnie.
      Pozdrawiam, Robert - rocznik 71'
    • beata118 Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 19.10.05, 10:15
      Skończyłam te szkołę i uważam że była całkiem fajną szkołą ( po niej dostałam
      się do ogólniaka. Piszę była bo jest tam teraz tylko gimnazjum. Cieszę się
      natomiast że moje dziecko będzie chodzić za kilka ładnych lat tam do gimnazjum.
      Jestem rocznik 1972.
    • mrufkorzaba Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 19.10.05, 20:31
      Ta szkoła to syf nad syfami. Nauczyciele scholastycy ( Kula – lubiła bić dzieci
      a jej usatysfakcjonowaną gębę widzę do tej pory, im więcej bólu na dziecięcej
      buźce tym lepsze samopoczucie), antysemici (Steć vel Jaroszek, na godzinie
      wychowawczej przekonywała nas, że wszystkiemu są winni Żydzi), Giza (miałem
      koszmarne kłopoty z matmy, ale mama pracowała w gospodarstwie domowym, trójki
      dostawałem za różne pierdoły, a czas podły nic na półkach). Dyrektorka z tą
      jej „ chałką” na głowie, przekonywała matkę, że skończę w kryminale (babsko nie
      wiedziało, że istnieje coś takiego jak ADHD, zresztą nikt jeszcze wtedy nie
      wiedział), ale się pomyliła mimo wielkich wysiłków tej przypadkowej zbieraniny
      udało mi się skończyć studia i funkcjonować w społeczeństwie jak normalny
      człowiek. Na szczęście spotkałem na swojej drodze PRAWDZIWYCH nauczycieli.

P.S. Nie wszyscy pewnie jednak byli tacy obrzydliwi. Świetlaną postacią na tym
      firmamencie wieprzów była polonistka pani Krzyżanowska, tak to był dobry belfer.

d – rocznik 66
      • anka75 Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 19.10.05, 21:32
        Pani Krzyżanowska przez dwa lata była moją wychowawczynią w liceum- najlepszą
        wychowawczynią, na jaka trafiłam podczas mojej edukacji. Była wymagająca, ale w
        mądry sposób, i miała w sobie niezmierzone pokłady życzliwości dla nas.Bardzo
        wiele się od Niej nauczyłam. Zgadzam się z opinią, że to dobry belfer, oby
        takich jak najwięcej!!!
        • ogella Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 30.01.06, 23:54
          zupelnie mam inne wspomnienia co do Pani Krzyzanowskiejsad
      • doral2 Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 02.03.06, 11:20
        no tak, ale ciebie nie maglowała słynna Bratkowska...ta to potrafiła nie tylkow
        gebę walnąć, ale jeszcze dziennikiem strzelić w baniak....albo oderwac
        ucho.....cudowna była wręcz...ciekawe jak się teraz miewa...
        • neftyda1 Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 24.03.06, 18:08
          A jak Bratkowska potrafiła nawyzywać od różnych, jak sobie dziś przypomnę...
    • mrufkorzaba Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 19.10.05, 20:39
      Szatniarka Kazia (nazwiska nie znam)to też cholerna sadystka, szrpała za awłosy
      z wielkim zapamiętaniem, dyrektorka musiała o tym wiedzieć. Jak babę widziałem
      na ulicy po szkole to zapominałem o oddychaniu. Chętnie bym ją teraz kopnął w
      dupę.
    • mrufkorzaba Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 19.10.05, 20:42
      Zanim oddacie swoje dziecko do tej szkoły upewnijcie się, że nie ma tam tych
      starych capów, choćby jednego, odrobina zakwasu psuje całe ciasto.
    • honora Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 20.10.05, 18:55
      ja też chodziłam do tej szkoły. rocznik '78. Imoja siostra - rocznik '82 też.
      Mam chyba to szczęście, że złych rzeczy po prosu nie pamiętam. Taka wybiórcza
      pamięć smile Z Kulą złych doświadczeń nie mam, wręcz przeciwnie - wychowawczyni w
      klasach 1-3 zawsze mile wspominana przeze mnie i wszystkich znajomych. Najgorsze
      doswiadczenie - Herman, coś okropnego, do dziś się nie mogę otrząsnąć.
      Najmilsze? Chyba pani Jasionowska - niezła piła z matmy, ale nauczyć potrafiła.
      Zresztą wychowawczyni mojej siostry - też bardzo dobrze ją wspomina. W moich
      latach poziom musiał być całkiem niezły, o i ja i moi znajomi na ludzi wyszliśmy smile)
      • neftyda1 Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 24.03.06, 18:11
        i obmacywał uczennice, ale wtedy nikt nie mówił o molestowaniu dzieci.
    • aeiou1 Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 21.10.05, 11:45
      Ja też miałam "przyjemność" uczeszczać do 105.Niestety nie zaliczam tego okresu
      do najlepszych,udanych,wyjatkowych.Porządnie we znaki dała mi sie Kubicka
      (uczyła polskiego).Straszliwe babsko a raczel GLUGLA i LELUM POLELUM bo tak do
      nas mówiła.Poniżanie dzieci to jej hobby!
      Świetny duet tworzyła z A.Szepanik(albo Szepaniak)która uczyła matmy i lubiła
      kolorowe flamastry!Przekupna kobieta! coś za coś!Brrr na samą myśl dostaję
      gęsiej skórki.
      Jednak byli i tacy których się pamieta od innej strony.Np pan Krzewski(nie wiem
      czy dobrze zapamiętałam nazwisko)nauczyciel geografi który grał na akordeonie i
      przynosił jajka (kurze oczywiście) dla innych nauczycielek. Fajne były jego
      lekcje geografi połaczone z muzyką smile
      • rafik67 Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 21.10.05, 17:14
        Pozdrówka dla starych pierdzieli z rocznika 67'
        Kubicka i Kazia - najpiękniejszy duet w 105-ce smile
        • doncia68 Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 15.12.05, 10:38
          Ja tez mialam "zaszczyt " uczeszczac do 105-tki jeszcze do dzis pamietam moja
          slynna uwage w dzienniczku" prosze aby corka zakladala pod fartuszek sweterki
          w ciemniejszych kolorach" Kubicka-i jej slynne "Ty gluglo" pozdrowka dla
          rocznika 68winkczy ktos pamieta p Adamiec? (moja 1 wychowawczyni a pozniej Sobiech
          jak sie nie myle byla tez wice dyr.)
          • ania.zalogowana Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 19.12.05, 08:03

Witamy koleżankęsmile
          • doncia68 Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 05.01.06, 13:51
            czyzby takie "dinozaury" jak ja nie odwiedzaly tego forum?
            • aeiou1 Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 05.01.06, 23:33
              Owszem ,owszem odwiedzają...moja siostra pilnie sledzi poczynania na tym
              forum.Jest z rocznika 70 i chodziła do klasy "B"
              Pozdrawiam Kochaną siostrunię!!!
              • ania.zalogowana Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 06.01.06, 12:04
                aeiou1 nie sądzę żeby Twoja siostra czuła się dinozaurem
                Droga B... dlaczego tylko czytasz? Napisz coś-na przykład jak bardzo irytowały
                Cię koleżanki siostrysmile
                Pozdrawiam czytających Ania

...A mogło przecież być i tak
                że od nadmiaru win
                Przegapiłbym ten jeden znak
              • doncia68 Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 08.01.06, 12:27
                no prosze prosze ..a juz myslalam ze sama jestem..moj maz jest rowniez '70 i
                tez byl uczniem 105wink tylko nie pamietam jaka klasa wink
        • kobi_ag Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 26.12.05, 18:33
          Witam !!!
          Kłania się rocznik 73, ale mój brat jest 67. Pamiętacie kiosk przy szkole,
          pracowała w nim mama jednego z chłopców ze 105, właśnie uczeń ten to też
          rocznik 67,kolega braciszka, oczywiście jak dobrze pamiętam.
          Pozdrawiam wink.
          • ogella Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 31.01.06, 00:01
            a moj brat - rocznik 68smile byl genialny z w-f, pani Socik go uwielbiala, a ze ja
            zbyt zwinna nie bylam, to mnie gnebilasad
          • neftyda1 Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 24.03.06, 18:13
            również rocznik 73, klasa D, natomiast małżonek rocznik 72. Pozdrawiam
            • doncia68 Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 25.03.06, 00:50
              neftyda1 widze nie ty jedna osamotniona moj rocznik to juz chyba wymarl;P
      • aeiou1 Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 21.10.05, 23:15
        Zapomniałam dopisać ,że jestem z rocznika 73' a pan Krzewski chodził w
        zajefajnym fioletowym garniturku.
        Moją wychowawczynia w klasie 1-3 była pani Basia (nazwiska w tej chwili nie
        pamiętam,niska brunetka).Uczyła nas grać na flecie "pojedziemy na łów" i
        dzieliła się urokami Lasku Bielańskiego smile
        • abrodek Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 24.10.05, 12:36
          Rocznik '73 Pozdrowionka....najleprzy rocznik.
          W klasach 1-3 Barbara i potem też Barbarawink co za zbieg okolicznści...
          Bracie?? Siostro?? - !!!!
          Ja również skończyłem tu "ośmiolatke" wspomnień sporo i leprzych i gorszych,
          ale to normalne. Naprwdę znam wiele inych nauczycieli duzo gorszych.
          Moze przedstawiciele klasy "A" i "A'" sie skrzykna i powspominamy wspólnie
          stare dobre czasy wink
          • aeiou1 Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 24.10.05, 23:06
            ha,więc chodziliśmy do jednej klasy!!!
      • ogella Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 30.01.06, 23:59
        o rany - od Pani Szczepanik to ja mialam prace wakacyjnasad wtedy bylam tylko
        matolem z matmy, dzis wiem, ze jest cos takiego jak dyskalkulia - ja to na
        pewno mamsmile to cos w stylu dysleksji i dysgrafii, tyle, ze z matmy. a swoja
        droga - w naszych czasach nie bylo czegos takeigo, z dysleksja, nie?smile
    • abrodek Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 24.10.05, 12:49
      Witaj- nie jesteś pierwsza, taki watek już był (no moze nie taki) ogólny o 105,
      ale zniknol jakieś 2 miesiące temu ..., ale tam nikt sie nie odezwał mam
      nadzieje że tu będzie więcej szczęścia wink pozdrawiam r'73 z klasy"A" wink
      • ania.zalogowana Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 31.10.05, 08:13
        przyznam się bez bicia....też jestem z A i też 73'...A ta pani na B to
        Kostrzewa-pedagog że pożal się boże...
        • abrodek Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 02.11.05, 10:50
          Aniu zaczyna robić się milo wink) Co do p.B. Kostrzewy mam chyba leprze odczucia
          niz co do jej następczyni rowniez p.B. Kępczyńskiej... wink, ale zawsze mozemy to
          przedyskutowac smile
    • roborobi Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 06.11.05, 00:56
      A pania Krawczyk ktoś pamięta? Ja miałem gwarantowaną tróję!!!!
      • abrodek Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 07.11.05, 10:44
        No jasne że pamietamy, pana Szczepkowskiego, pania Żukowską i Błędowską
        też wink, ...
        • roborobi Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 08.11.05, 09:19
          Mało pamiętam, a pani Błędowska kojarzy mi się z chemią (jeżeli to ona, to
          lubiła patrzeć w czasie lekcji na Ogródek Jordanowski), pani Boguszewska z fizą
          i matmą (była naszą wychowawczynią i dlatego ta matma).
          Pozdrawiam, Robert
          • abrodek Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 08.11.05, 12:00
            Błedowska to stanowczo WF wink, matmę miałem ze Szczepanik, polski było różnie
            Krzyżanowska (chylę czola) i przez moment ś.p. Artur ale nazwisko wyleciał mi z
            głowy ale chyba jakos na K... no własnie ciekawe kto pamieta tego super
            pedagoda... Facet był naprawde super uczył tez muzyki...
            • aeiou1 Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 08.11.05, 22:01
              Karwowski.
              • ania.zalogowana Re: nauczyciele...czego mnie nauczyli... 17.11.05, 10:37
                Pani Kostrzewa...Dzięki niej zapamiętałam na całe życie, że wszyscy uczniowie
                (ludzie) są równi, ale niektórzy są równiejsi...cdn...czekam na komentarze...
                Pozdrawiam ania.zalogowana
                • abrodek Re: nauczyciele...czego mnie nauczyli... 18.11.05, 15:16
                  Odnoszę wrazenie ze cos Ci p.Kostrzewa zalazła za skórkę smile, mi chyba mniej.
                  Ale za to p.Kępczyńska zostanie w mej pamięci na bardzo długo (nie wiem czy
                  nazwisko aktualne bo różne słuchy chodziły) i to niestety nie koniecznie
                  pozytywmie...
                • aeiou1 Re: nauczyciele...czego mnie nauczyli... 18.11.05, 22:51
                  Kostrzewa ze swoją ulibienicą z pierwszej ławki i Kępa nadęta stara(?)panna.
                  Obie żle mi się kojarzą ...
                  • ania.zalogowana Re: nauczyciele...czego mnie nauczyli... 20.11.05, 16:30
                    Zalazła czy nie zalazła...smile Napiszcie, proszę czego Was nauczyciele nauczyli
                    P Boguszewska nie nauczyła mnie niczego-przy ogromnych możliwościach ściągania
                    wcale nie uczyłam się fizyki...
                    Pozdrawiam ania.zalogowana
                    • roborobi Re: nauczyciele...czego mnie nauczyli... 20.11.05, 23:28
                      Mnie też nie nauczyła fizyki, ale w średniej też mnie nikt nie nauczył fizy,
                      więc to chyba nudny przedmiot.
          • ogella Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 30.01.06, 23:53
            apropo Pani Błędowskiej od wf - chodzila z nami do klasy jej corka - Monika.
            Byla chyba kiedys modelka - widzialam ja na okdladce jakiegos pisma!
          • neftyda1 Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 24.03.06, 18:16
            Pani Błędowska uczyła WF
        • duszek73 Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 20.11.05, 22:13
          Witam roczniki 73 , czy ktoś pamieta pania (Adamska )stawiała oceny za kawe i
          papierosy Caro Pozdrawiam
          • abrodek Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 21.11.05, 09:40
            Adamskiej nie pamietam, czegó uczyła ??

A pamietam jeszcze Smolińską od polskiego... w przeciwieństwie do Kubickiej ta
            mi sie zapisała wmirę nieźle w Pamieci. Kubicka nauczyła mnie że każde dziecko
            to debil który nic nie umie, braku szacunku dla innych, że wszystkie regółki
            trzeba mówić takimi samymi słowami i w tej samej kolejnośi jak ona podawała. I
            co najciekawsze to to że dzięki Kubickiej zrozumiałem do czego sluzą
            opracowania lektór... Tak tego mnie nauczyła zamiast lektóre przeczytaj jej
            opracowanie i na 100% starczy wink
            Mimo wszystko lubie wspominać 105, ale wracac do niej ... nie nie co to to nie
            hehehe smile
            POZDRAWIAM
          • aeiou1 Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 21.11.05, 23:14
            Adamska? Też nie pamiętam. Najmilej wspominam Marię Socik od wf.Niezłe były
            biegi przełajowe wokół szkoły i przedszkola wink
            Najnudniejsze były wycieczki do Muzeum Wojska Polskiego gdzie prowadzała nas
            Pyza (Kepczyńska) z racji swojego zboczenia.
            • ania.zalogowana Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 22.11.05, 07:31
              Ja na wycieczki nie narzekam-zawsze to wolny dzień (od budysmile, a poza tym-te do
              Zamku Królewskiego naprawdę lubiłam. A pamiętacie wycieczkę (chyba naszą
              ostatnią) do Łazienek...kto to wtedy szalał z aparatem fotograficznym?

PS Czy P Kubicka naprawdę była taką jędzą, bo ja raczej dobrze ją wspominam,
              czego nie mogę powiedzieć o Smolińskiej (Pani-wypada zachować formę
              grzecznościową) mnie oceniała negatymie prace nawet ich nie przeczytawszy...
              • abrodek Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 22.11.05, 08:51
                Hmmm wycieczki było ich kilka...smile ta do Łazienek nie utkwiła mi w pamieci...,
                ale możliwe że ta była ostatnia.
                A pamieta ktoś wojny o fartuszki??, kontrole zmiany obuwia?? (stroje szkolne) i
                akcje obowiązkowego przynoszenia makulatury wink, to były fajne czasy...
                • bniedzwiedz Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 22.11.05, 15:54
                  Cześć, właśnie założyli mi internet na nowym mieszkaniu i dowiedziałem się od
                  kolegi o tej stronie 105-tkowiczów, morda mi się uśmiechnęła no i jetem, też '73
                  jak część z was. Jeśli chodzi o "Pyzę" to wiem z dobrego źródła, że wyszła za
                  mąż i to niebawem po naszym ukończeniu szkoły.
                  • aeiou1 Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 22.11.05, 23:07
                    O nie !!! To nie może być prawdą!
                    A pamietacie wycieczkę w Góry Świętokrzyskie? Kupiłam sobie tam ciupaskę! Do
                    dzisiaj ją mam. Może przyda mi się za jakieć 30-40 lat.
                  • ania.zalogowana Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 23.11.05, 07:40
                    Cześć B...Ciągle kucharzysz? Dawno Cię nie widziałam...Pozdrawim serdecznie
                    Ania...domyśl się którasmile

Powoli przestaje być anonimowo... co tam, ja się nie bojęsmile
                    Pozdrawiam wszystkich
                    • bniedzwiedz Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 23.11.05, 10:52
                      Cześć Aniu. Jeśli masz jeszcze zdjęcie całej naszej 8-mej klasy to stoisz w
                      rzedzie na samej górze druga od prawej. Mam nadzieję, że się nie pomyliłem?!
                      Już nie kucharzę. Teraz studiuję na WSHGiT na 2-gim roku. Trochę z opóźnieniem
                      ale kontynułuję naukę. Mieszkałem na Pradze Płd., ale wróciłem na stare
                      Bródzienko. Do tej pory utrzymuję kontakt z dwoma osobami z naszej klasy i mam
                      nadzieję, że to grono się rozszerzy.
                  • abrodek Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 23.11.05, 09:27
                    Witamy witamy...
                    Gratulujemy nowego mieszkanka z dostępem do netu, dzięki temu jest nas tu coraz
                    więcej smile.
                • aeiou1 Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 22.11.05, 23:11
                  Oczywiscie ,że pamiętam wojny o fartuszki. I ciągłe kombinacje z tarczą jakby to
                  ja przymocować na kilka godzin a potem jednym ruchem oderwać po lekcjach.
                  Pamietam też awantury o kolory ubrań chłopców.I do dzisiaj mam przed oczami
                  czerwień sweterka Maćka Sobczaka wink
                • roborobi Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 23.11.05, 08:48
                  abrodek napisał:
                  A pamieta ktoś wojny o fartuszki??, kontrole zmiany obuwia?? (stroje szkolne) i
                  akcje obowiązkowego przynoszenia makulatury wink, to były fajne czasy.

Tak to były super czasy, szkoda, że dopiero teraz się z tego śmiejemy, wtedy to
                  był horror.
                  Pozdrawiam, Robert.
              • roborobi Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 23.11.05, 08:54
                ania.zalogowana napisała:
                PS. Czy P Kubicka naprawdę była taką jędzą, bo ja raczej dobrze ją wspominam,
                czego nie mogę powiedzieć o Smolińskiej (Pani-wypada zachować formę
                grzecznościową) mnie oceniała negatymie prace nawet ich nie przeczytawszy...

Holender - nie mam pamięci do nazwisk, ale Smolinska w/g mnie była OK. P.
                Kubicka niestety nie pamiętam, czego uczyła?
                Pozdrawiam, Robert.

• abrodek Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 23.11.05, 09:37
                  Kubicka uczyła polaka i ja osobiście mam z nia tylko złe wspomnienia.
                  • roborobi Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 23.11.05, 10:01
                    Mnie uczyła p. Smolińska (była OK.). Nie wiem, czy ktoś pamięta babkę od
                    plastyki, przezwana była przez nas "drzewo" z racji wymowy tego słowa (przez
                    Nią) oraz z racji chyba programu plastycznego w siódmej klasy (rysowaliśmy,
                    malowaliśmy, wyklejaliśmy, lepiliśmy itp. tylko drzewo).
                    • ania.zalogowana Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 23.11.05, 13:15
                      Nauczycielka plastyki zwana Dżewo uczyła nas tego przedmiotu tylko w ósmej
                      klasie, wcześniej była Gembarowska a kto wcześniej to nie pamętam...
                      A kto pamięta P. Serwina (ZPT)
                      • bniedzwiedz Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 23.11.05, 15:38
                        Ale Serwin uczył tylko pierwszą połowę klasy; drugą połowę uczył taki szczupły
                        blondyn. Jak mu tam było?; chyba Sajdek
                        • aeiou1 Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 24.11.05, 00:13
                          Z jednym z nich wypiekaliśmy w piekarniku jakieś cudeńka z modelinysmile
                          Nas ZPT-u uczyła kobieta (nazwiska nie pamiętam)-porażka!
                          Rylec do metalu,nożyk do papieru po co to komu?
                          Aniu,do dziś pamiętam twój świecznik z metalowej taśmy meblowej.
                          Pozdwaiam,
                          • aeiou1 Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 24.11.05, 00:14
                            MIAŁO BYĆ tongue_outOZDRAWIAM!!!
                            • beata118 Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 24.11.05, 09:13
                              ZPT uczyła Tyszkiewicz. Do dziś mam stres jak widzę maszynę do szycia wink
                              • abrodek Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 24.11.05, 09:30
                                A jak sie gotowało kompociki, piekło ciasteczka, tkało makatki...smile no
                                prawdziwie męskie zadania hehehe.
                                Albo zajęcia dla dziewczyn w stylu z imadłem, młotkiem i pilnikiem niczym Adam
                                Słodowy heheh....
                                • ania.zalogowana Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 25.11.05, 14:57
                                  ZPT z Serwinem były super!, z Tyszkiewicz dno-mimo ciast, kompocików i bloku
                                  (czy ma ktoś jeszcze ten przepis-chętnie skorzystam)i mimo tego, że młotkiem i
                                  pilnikiem potrafiłam się posługiwać, nie lubiłam zajęć z tą kobietą, natomiast
                                  elektryka z panią Herman to poprostu mistrzostwo świata-te lampki, kolorofony,
                                  przedłużacze-jak ja lubię bawić się prądemsmile
                                  PS Ja robiłam podstawkę pod gorące naczynie-do tej pory korzysta z niego moja
                                  babcia
                                  • aeiou1 Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 25.11.05, 22:40
                                    Byłam święcie przekonana ,że to był świecznik!
                                    No cóż, w tym wieku i pamięć powoli nawala wink
                                    • bniedzwiedz Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 01.12.05, 08:44
                                      Czyżby forum wygasało zamiast się powiększać? A może zabrakło tematów do
                                      rozmowy? Chciałem poruszyć taki dość smutny temat. Wiecie, że nie wszyscy
                                      spośród osób, które chodziły z nami do szkoły są wśród żywych?
                                      • ania.zalogowana Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 01.12.05, 09:39
                                        B... wiem że nie żartujesz, to nie w Twoim stylu..napisz o kogo chodzi to nie
                                        niezdrowa ciekawość, ale troska...
                                        Mam nadzieję, że wątek nie zniknie-ma nas tu odwiedzić Viola, ale widać nie
                                        może trafić...Czekamy na Ciebie Violusmile
                                        Ściskam Was przedświąteczniesmile
                                        ania.z...
                                        • bniedzwiedz Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 01.12.05, 16:22
                                          Mariusz Petruczenko zginął w tym roku w wypadku samochodowym na Mazurach a z
                                          tego co pamiętam(żebym tylko nie skłamał) to sporo lat wcześniej Ania Kawka z
                                          8b-także w wypadku samochodowym.
                                        • bniedzwiedz Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 01.12.05, 16:34
                                          Apropos Viola - z panieńskiego K. czy M.?
                                          • bniedzwiedz Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 01.12.05, 16:51
                                            Wiem także, że Maciek mieszka poza Warszawą i jest szczęśliwym mężem i tatą.
                                            Pod warunkiem, że nic sie nie zmieniło przez ostanie 2-3 lata.
                                        • kobi_ag Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 02.12.05, 14:01
                                          Cześć Aniu,
                                          Witam Wszystkich z klasy "A",
                                          Też mam na imię Ania i chodziłam z Wami do klasy smile i również czekam na moją
                                          kochaną koleżankę Violę.
                                          Ty Aniu wiesz kim jestem smile Do miłego zobaczenia lub usłyszenia. Buziaki.

• viola321 Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 06.12.05, 14:34
                                            Czekasz, więc jestem. To ja Wiola. Nie mam jednak pojęcia kim jesteś Ty.
                                            Podaj mi jakiś wskazówki, żebym mogła sama zgadnąć...
                                            • kobi_ag Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 06.12.05, 19:29
                                              Super prezent od Mikołaja !!! Viola na forum, wielkie dzięki.
                                              Mała podpowiedź: mój mąż ma na imię Jacek ( ten sam od ..... lat smile )mam córkę
                                              o imieniu Klaudia, już wiesz ?? Zapomniałaś ?? Miałyśmy razem super przygody,
                                              zawsze coś się fajnego działo.
                                              Pozdrawiam.
                                              • ogella Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 30.01.06, 23:34
                                                Ania, z rozrzewnieniem wspominam dzien z zycia harcerek w zakopanem, gdzie ty
                                                poznalas jacka, a ja krzyska z grojcasmile fajnie, ze wam wyszlosmile))

• kobi_ag Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 06.12.05, 19:31
                                              UPS !!! Wskazówki o nie!!! nie mogę podać przecież to forum!!! smile
                                              • viola321 Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 07.12.05, 07:46
                                                Cześć Ania! Już tyle czasu się nie widziałyśmy.
                                                Co u Ciebie słychać? Słyszałam, że zmieniłaś mieszkanie -gratuluję.
                                                Pozostałych forumowiczów w zasadzie zidentyfikowałam,
                                                mam tylko problem z abrodek. Kto to może być?
                                                • kobi_ag Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 10.12.05, 17:10
                                                  tak naprawdę to ja też nie wiem kto to abrodek, ale myślę ... ,że to ciemny
                                                  blondyn, kiedyś z grzywką i lekko falującymi (ale krótkimi) włosami.
                                                  Pozdrawiam Ania Sz.
                                                  • abrodek Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 12.12.05, 17:18
                                                    Witaj Aniu i to chyba sie zgadza, bo zdajesię że tak mi zostało do dziś i tylko
                                                    włosów trochę mniej smile
                                                  • kobi_ag Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 12.12.05, 20:13
                                                    Hejka !!!
                                                    Uważam,że z tymi włosami to przesada. W naszym (młodym wink) wieku włosy nie
                                                    wypadają, a grzywkę do tej pory pamiętam i tak skojarzyłam ( czyli z moją
                                                    pamięcią nie tak krucho jak myślałam).
                                                    Pozdrawiam Ania już G. ( kiedyś Sz.) smile
                                                  • ogella Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 30.01.06, 23:36
                                                    a zmoja kruchosad abrodek - kim jestes, piiiis, bo ciekawosc mnie zzera,,,
                                                  • kajaktom Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 09.03.06, 18:20
                                                    bardzo fajna szkoła...ukończyłem ją w 1984 roku... i cały czas obok niej
                                                    mieszkam... pozdrowionka
                                              • ogella Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 30.01.06, 23:35
                                                moze bysmy zalozyli prywatne, zamkniete forum? mozna by bylo wiecej napisac...
                                      • abrodek Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 01.12.05, 09:41
                                        Tak, pewne informacje docierają ale chyba nie do wszystkich. [']... i mam
                                        nadzieje że nie jest nas dużo mniej... ja wiem o jednej osobie.
                                        • ania.zalogowana Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 02.12.05, 09:47
                                          K... pisała sie przez W (z tego co pamiętam)-rozmawiałam z M
                                          Jeszcze trochę tak popiszemy (Violetta M, Wioletta K), a forum będzie wyglądało
                                          jak info o przestępcach albo zbiorczy list gończysmile
                                          Anna J.
                                          PS abrodek jeżeli wiesz napewno, to napisz o kogo chodzi...jeżeli możesz
                                          • abrodek Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 02.12.05, 13:14
                                            Aniu, nie uzupełniałem informacji bo widziałem że po moim wpisie uzupełnił ja
                                            B... a pisałem o Mariuszu P.
                                            Widzę że na forum pozostaje "nasz" team z „a” wink Czekamy na kolejnych współ
                                            klasistów smile Ja pośród kontaktów jakie mam staram się informacje o forum
                                            rozpowszechnić, ale za wiele kontaktów mi nie zostało smile,...
                                            • ania.zalogowana Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 02.12.05, 13:54
                                              Bądźcie bezwstydni i przyznajcie się z kim utrzymujecie kontaktysmile!
                                              • kobi_ag Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 02.12.05, 14:04
                                                Ja z Tobą, Asią i niedługo nawiążę z Violą
                                              • aeiou1 Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 02.12.05, 18:54
                                                Ja utrzymuję kontakt z Anią J i jej rodzinką (buziaki od Dawidka) i od niedawna
                                                mailowo z Anią S.
                                                Widziałam sie raz ale przez bardzo krótką chwilę z Violką M.
                                                Od czasu do czasu widuję z okien tramwaju Artura J.
                                                Kilka razy widziałam Renatę K.Tylko WIDZIAŁAM bo albo bardzo się zmieniłyśy
                                                ,albo żadna z nas nie miała odwagi podejść sad
                                                Pozdrawiam Was wszystkich!!!
                                                Jo Anna
                                                • ogella Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 30.01.06, 23:42
                                                  juz cie chyba rozszyfrowalam - joanna o. (teraz s.)?

no aska - jak slowo daje!!! od czasow mojego rozstania z tomkiem, nie widzialam
                                                  cie ani razu, naprawde! co jakis czas tylko mailuje z tomkiem i sie wypytuje o
                                                  pewna ekipe, z ktora bylam zzyta za czasow liceum...a co do zmiany wygladu - no
                                                  coz, przytylo mi siesad milo wspominam nasze bieganie po poloneziesmile
                                                  • aeiou1 Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 11.02.06, 21:34
                                                    hmm no tak nie widziałyśmy się juz chyba z 15 lat(?)
                                                    Moja dziecinka ma już 6 latek.Kiedys proponowałam ci spotkanie ale nie miałaś
                                                    czasu sad więc strzeliłam focha... A jak jest teraz???
                                                  • ogella Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 12.02.06, 21:26
                                                    no troche krocej sie nie widzialysmysmile bo meza swojego kochanego znam 13.5
                                                    rokjusmile a wspolnie bylismy na jakiejs imprezie, z ktorej zreszta mam zdjeciasmile
                                                    ty je masz? chcesz?

co do mojej zajetosci...wlasnie zaliczylam 9 egzaminow w sesji, nowy semestr
                                                    studiow zaczyna mi sie w przyszla sobote, a jutro ide do szpitala na operacjesmile
                                                    to wszystko wymaga ode mnie niezlej akrobacji, zeby sie wyrobic, ale moze za
                                                    jakis czas mi sie to uda... naprawde widzialas mnie gdzie na ulicy/w
                                                    autobusie??? ja przysiegam, ze widzialam cie ostatni raz na tej imprezie u
                                                    lecha...
                                              • aeiou1 Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 02.12.05, 18:58
                                                Zapomniałam dopisać ,ze kilka razy wymieniła maila z Arturkiem P.
                                                Pozdrawiam abrodek wink
                                                ...no i teraz już wszyscy jesteśmy w DOMU!
                                              • viola321 Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 06.12.05, 14:30
                                                Hej! To ja Wiola M. Nie macie pojęcia jak się cieszę, że Was znalazłam.
                                                Nigdy nie korzystałam z forum, więc się zastanawiam gdzie się pojawi
                                                to co napisałamwink
                                                • abrodek Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 06.12.05, 15:18
                                                  viola321 napisała:

> Hej! To ja Wiola M. Nie macie pojęcia jak się cieszę, że Was znalazłam.
                                                  > Nigdy nie korzystałam z forum, więc się zastanawiam gdzie się pojawi
                                                  > to co napisałamwink

POJAWIŁO SIĘ TU GDZIE POWINNO smile - czyli u nas smile

Witamy witamy
                                                  Zbiera na sie coraz więkrza gromadka smile My równiez (a przynajmniej ja) sie
                                                  cieszymy z Twego "przybycia" smile...
                                                  • ania.zalogowana Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 07.12.05, 13:11
                                                    kochamy Cię Violusmile
                                                    Nareszcie jesteś!
                                                    Muszę uciekać Pa...
                                                  • viola321 Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 07.12.05, 14:05
                                                    Ja też was kocham i cieszę się, że was znalazłam!
                                                    Od wczoraj intensywnie wspominam naszą byłą klasę.
                                                    Pamiętacie innych np. Olgę B. albo Kingę K. (ostatnio widziałam ją
                                                    jakieś 14 lat temu - miała wtedy malutkiego synka i mieszkała
                                                    w Legionowie). Pozdrawiem was wszystkich jeszcze raz serdecznie
                                                    z ponurego Płocka - dzisiaj u mnie cały dzień pada a w dodatku
                                                    mam mdłości, bo jestem w drugim miesiącu ciąży.
                                                  • abrodek Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 07.12.05, 16:09
                                                    Cze Violu smile
                                                    Gratuluje "mdłości" wink
                                                    Ja dołoze z pośród zapamietanych smile
                                                    Krzysztof C. ( podobno nadal warszawa), Jacek D. (podobno Kraków), Artur M.
                                                    (ostatnio widziany na Bródzienku), Agnieszka S. (ponoc tez Bródzienko), Jarek
                                                    S. (nadal Bródzienko), Arek K. (ponoć gdzieś w lesie), Monika N. (brak
                                                    danychsmile, Monika B. (brak danych) Adam M. (podobno Targówek), Katarzyna S
                                                    (Ursynów), Agata M (kiedyś Ursus - nie wiem czy aktualne), .... kto dalej ..smile
                                                  • ania.zalogowana Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 09.12.05, 11:32
                                                    Monika N. nadal na Bródnie, Marcin T-zameldowany wciąż na Bródnie (głosował w
                                                    105)-miejsce pobytu nieznane...
                                                    Moi drodzy uważajcie, bo na pierwszy rzut oka widać, że jesteście w coś
                                                    zamieszani. Nie wiadomo w co i nie wiadomo w jakim charakterze, ale zamieszania
                                                    jesteście napewnosmile
                                                  • kobi_ag Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 10.12.05, 17:36
                                                    Zamieszana chyba w nic nie jestem, ale pewności nie mam.Wiem napewno, że miałam
                                                    koleżankę z klasy "A" na ul. Malborskiej, gdzie mieszkałam, nie widziałam jej
                                                    od ukończenie szkoły podstawowej, chociaż jestem tam codziennie. Co się dzieje
                                                    z Renatą K. ???
                                                  • ogella Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 30.01.06, 23:09
                                                    witajcie kochanismile melduje sie renata (juz nie k.smile przeczytalam caly watek z
                                                    wypiekami na twarzy, dostarczyliscie mi wielu wzruszen, ozyly wspomnieniasmile
                                                    tyle razy o was myslalam, a wy sobie tu mailujecie jakby nigdy nic.

Ania - podziekuj swojemu tacie, ze was dzis tu znalazlamsmile

aeiou - kim jestes, bo nie przypominam sobie nikogo z autobusu, kogo bym
                                                    widziala?... nie wiem, czy pamietasz, ale ja krotkowidz jestem - obecnie juz -5
                                                    dioptrii, ale w podstawowce zdaje sie okularow nie nosilam, bo sie wstydzilamsmile

ja strasznie malo ludzi widzialam z podstawowki, mimo, ze jeszcze pare lat na
                                                    brodnie mieszkalam. niedawno spotkalam jarka (na przytoczonym zdjeciu z VIII
                                                    klasy - gorny rzad, 5 od lewej) - mi sie rozwalil samochod, on przyjechal jako
                                                    pomoc drogowa. patrzylismy na siebie i nic. mi cos switalo, jak sie pozniej
                                                    okazalo, jemu tez. ja w domu rzucilam sie do pudel ze zdjeciami i w koncu go
                                                    poznalam. potem znowu mi sie zepsul samochod, dziwnym trafem znow on sie
                                                    pojawil i juz wtedy sie rozpoznalismy i pogadalismysmile takze jak kogos "udaje"
                                                    ze nie widze, to bardzo przepraszam, ale lata juz nie te, smiala tez nigdy nie
                                                    bylam. jak ogladam nasze zdjecie klasowe, to mam problem z przypomnieniem sobie
                                                    nazwisksad

Ania - widzialysmy sie jakies 12 lat temu - pamietam, ze obie lecialysmy do
                                                    pracy i doslownie chwile pogadalysmy. Wiole tez kiedys (jeszcze wczesniej)
                                                    spotkalam w poradni "K" na lojewskiej. Joanne O. spotykalam jakis czas troche
                                                    zywiej, troszke sie przyczynilam przypadkowo do tego, ze poznala swojego
                                                    obecnego meza. Artura P. tez wieki temu spotkalam, ale nie pamietam juz w
                                                    jakich okolicznosciach. Olge B. spotkalam kiedys twarza w twarz w banku na
                                                    kondratowicza, ale albo mnie nie poznala, albo co, bo nie pokazala, ze mnie
                                                    zna, a mnie zamurowalo i nie zareagowalamsad

przeczytalam o Mariuszu...szoksad ['] Co do Ani Kawki - czy ktos ma jakies jej
                                                    zdjecie? kurcze - kojarze osobe, tylko nie bardzo moge sobie przypomniec. Nie
                                                    zyje rowniez Pan od Muzyki - ale to pewnie wiecie...
                                                  • kobi_ag Re:Nareszcie i Ty z nami jesteś Renatko !!! 31.01.06, 20:55
                                                    Witam serdecznie,podziękowania należą się również Twojej mamie, że przekazała
                                                    informację o forum Tobie, za co jestem niezmiernie wdzięczna. Tacie
                                                    podziękowałam od razu jak przeczytałam Twoje posty (jeszcze raz tato dziękuję
                                                    wiem, że nieraz czytasz). Zaszalałaś wczoraj i dzisiaj na forum, to super,
                                                    mocno całuję. Ania
                                                    Ps.Harcerki byłyśmy najlepsze, omijałyśmy wszelkie regulaminy, mam
                                                    nadzieję smile.
                                                  • ogella Re:Nareszcie i Ty z nami jesteś Renatko !!! 31.01.06, 21:05
                                                    hi hi - no z tego naszego harcerstwa to mam kupe wspomniensmile

ania, a czy ty znasz kaske nowak z mojego bloku na malborskiej?
                                                  • kobi_ag Re:Odpowiedź 01.02.06, 08:16
                                                    Hejka!. Jeżeli dobrze pamiętam to blondynka mieszka nad wejściem do bloku,
                                                    chyba 4 lub 5 piętro, nie wiem, czy o tą Kaśkę Tobie chodzi, aa wiem jeszcze,
                                                    że ma młodszą siostrę i widziałam ją nie tak dawno w sklepie. Najwięcej moich
                                                    znajomych to właśnie z Malborskiej 4, z dawnych lat i nie tylko. Studiowałam
                                                    razem z Wandą z 10 piętra, ma 2 córki(jedna w naszym wieku)chyba Elizę i nie
                                                    pamiętam smileza to męża pamiętam doskonale - przystojniak.Przeprowadzili się w
                                                    lato do domku, ale mieszkanko wynajmują, więc wpadają na stare
                                                    śmieci.Pozdrawiam.
                                                  • ogella Re:Odpowiedź 01.02.06, 18:10
                                                    nie - to byla kasia skotnicka z 4 pietra. a kaska nowak mieszkala na 6 p. kaska
                                                    jest jedynaczka, b. szczupla, a jej mama wrecz odwrotnie.

myslalam, ze ja pamietasz - w zeszlym roku, jak bylo tsunami w tajlandii, to
                                                    ona z mezem i mala corka byly na morzu w malej lodce i uratowali sie -
                                                    wystepowali w rozmowach w toku w tvn...
                                                  • kobi_ag Re:Odpowiedź 01.02.06, 21:02
                                                    Tak, oczywiście,że pamiętam i wdziałam program, Kaśka mieszka z mężem w
                                                    Szwecji>
                                                  • ogella Re:Odpowiedź 01.02.06, 23:28
                                                    o, no wlasnie. kurcze, patrzylam na to zszokowana. ciesze sie, ze wszystko
                                                    skonczylo sie dobrze, choc pewnie trauma zostala...sad
                                                  • przygodaa Re:Nareszcie i Ty z nami jesteś Renatko !!! 01.02.06, 22:15
                                                    Widzę że zawitał też wątek harcerski, czyżbyście wspominały 83 WDH "DREPCE" pod
                                                    przewodnictwem Piotra P.
                                                  • ogella Re:Nareszcie i Ty z nami jesteś Renatko !!! 01.02.06, 23:30
                                                    chiba tak? Ania? bo ja cos mam na bakier z pamiecia, ale to chyba piotrek? taki
                                                    blondynek? i bzyku byl?smile i nosek? i oboz harcerski (zdary) na ktorym schudlam
                                                    chyba z 5 kg - rajd 60 km w I dniu do dzis sni mi sie po nocachsmilemialysmy wtedy
                                                    po 13 latsmile
                                                  • kobi_ag Re:Odpowiedź 02.02.06, 16:32
                                                    Oczywiście,że Piotrek, ksywa Pietrucha. Pamiętam te czasy, fajowo było i ten
                                                    pamiętny obóz harcerski, dobrze wspominam również rajd do Zakopca i to
                                                    wspominam go razem z Jackiem. To były latka, zero zmartwień, trosk, nio chyba,
                                                    że jakaś klasówa się szykowała.
                                                  • kobi_ag Re:Odpowiedź 02.02.06, 21:47
                                                    aaa i oczywiście wejdźcie w mój login i zobaczcie nową wizytówkę mojego
                                                    pupilka, zdjęcie zawsze oszukuje, ona jest piękna.
                                                  • ivoni66 Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 09.09.06, 00:08
                                                    Witam wszystkich rozrzewnionych po nauce w 105-ce,ja rowniez naleze....jestem
                                                    rocznik 66 i jakby znalezli sie koledzy i kolezanki z klasy "E" to bradzo
                                                    prosze o wpis i kontakt na forum......pozdrawiam reszte towarzystwa Iwona
                                                  • bniedzwiedz Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 10.12.05, 20:39
                                                    No jak to "...kto dalej...?" Ja, Bartek N. Wróciłem na stare "Bródzienko"
                                                  • ania.zalogowana Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 19.12.05, 08:16

Bartek witamy na Bródnie
                                                    PS. Na zdjęciu z Gór Świętokrzyskich kucam z ciupaszką w dłoni, ale wyznam Ci w
                                                    sekrecie, że ta stojąca Ania też tu jestsmile
                                                  • ogella Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 30.01.06, 23:44
                                                    ranyyy - po tych pierwszych literach nazwisk nie bardzo moge skojarzyc osobysad
                                                  • ania.zalogowana Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 31.01.06, 12:17
                                                    to łap za zdjęciesmile
                                                  • aeiou1 Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 11.02.06, 21:48
                                                    A co z Wierzbą(Agnieszką) i Kingą K ? czy ktoś je widział,słyszał?
                                                    Artura M. widziałam z synkiem w przychodni na Łojewskiej.
                                                  • ogella Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 12.02.06, 21:27
                                                    Artur M? ktory to? ja kojarze Artura P...
                                                  • aeiou1 Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 12.02.06, 21:31
                                                    Arturów było trzech:jeden jest na forum ,drugi mieszkał w bloku agaty a trzeci
                                                    mieszkał w okolicach koscioła,zresztą chyba był ministrantemsmile
                                                  • ogella Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 12.02.06, 21:59
                                                    jesli chodzi o nazwiska, to mam dziury w mozgusmile
                                                  • aeiou1 Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 12.02.06, 23:01
                                                    a nie mówiłam ...to ten fukier
                                                  • kobi_ag Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 10.12.05, 17:04
                                                    Viola Wiieeelllkiiieee Gratulacje !!!!
                                                    Bardzo się cieszę, zawsze wiedziałam, że z Ciebie będzie bardzo fajna mama smile.
                                                    Chyba nasze marzenia się spełniają ??? smile
                                                  • bniedzwiedz Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 20.12.05, 21:08
                                                    Zdrowych, Wesołych i Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego
                                                    Roku dla wszystkich 105-tkowiczów. Bartek z byłej 8a PS: może nie macie czasu,
                                                    ale napiszcie coś bo jakoś to nasze forum stanęło w miejscu.***********
                                                  • ania.zalogowana Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 21.12.05, 07:39
                                                    Cześć Bartek dzięki za życzenia !
                                                    Czytaj uważnie wątek-wczoraj odpowiedziałam na Twoje pytanie
                                                    Pozdrawiam i znikam, bo nie mem czasu...
                                                  • ania.zalogowana Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 21.12.05, 07:46
                                                    Boże Narodzenie 2005

Pomódlmy się w noc Betlejemską
                                                    w Noc Szczęśliwego Rozwiązania,
                                                    by wszystko się nam rozplątało,
                                                    węzły, konflikty, powikłania

Oby się wszystkie trudne sprawy
                                                    porozkręcały jak supełki,
                                                    własne ambicje i urazy
                                                    zaczęły śmieszyć jak kukiełki.

I oby w nas złośliwe jędze
                                                    pozamieniały się w owieczki,
                                                    a w oczach mądre łzy stanęły
                                                    jak na choince barwne świeczki. (...)

Wszystkiego dobrego, nie tylko na święta,
                                                    Życzy Ania
                                                  • mazelka Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 21.12.05, 10:53
                                                    Hej Wszystkim,

Z zainteresowaniem śledzę rozwój tego wątku. Oczywiście jestem absolwentką 105.
                                                    Klasę A (licznie tutaj reprezentowaną) pamiętam doskonale, razem z wycieczką w
                                                    Góry Świętokrzyskie. Byliśmy na tej wycieczce razem. Ja jestem rocznik 74 i
                                                    moją wychowawczynią była p. Rytelewska (od biologii) - swoją droga to aż dziwne
                                                    że nikt do niej do tej pory nie wspomniał - bo też była ciekawą postacią tej
                                                    szkoły.

Pozdrawiam Wszystkich świątecznie
                                                    Agata
                                                  • ania.zalogowana Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 21.12.05, 11:41
                                                    panią Rytelewską pamiętam doskonale-wpadła na "cudowny " pomysł robienia
                                                    klasówek w sobotę na pierwszej lekcji (specjalny sobotni plan lekcji)na którą
                                                    wiecznie się spoźniałam i dostawałam z klasówki lufy-za nieobecność
                                                    Jeżeli dobrze pamiętam to właśnie na waszej lekcji zaliczałam w czerwcu I
                                                    semestr 8 klasy, bo P.Rytelewska stwierdziła, że nie wystawi mi nawet 3 jeżeli
                                                    tego nie zrobię...no kobita cudna była ...
                                                  • kobi_ag Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 23.12.05, 23:39
                                                    Przepraszam, że tak późno, ale jestem cały czas przy garach (;. Całuję całą
                                                    105 - tkę.
                                                    Kiedy Boże Narodzenie nadchodzi,
                                                    przesłać życzenia się godzi.
                                                    Proszę przyjąć zatem z rąk moich
                                                    garść życzeń najlepszych
                                                    zdrowia, spokoju, radości,
                                                    a w Nowym Roku - olbrzymiego Rogu Obfitości.
                                                    Myśle serdecznie o Was Wszystkich Wasza Ania.
                                                  • aeiou1 WESOŁYCH ŚWIĄT!!! 25.12.05, 00:06
                                                    Choć Wigilia dobiega końca,gasną świece... moje życzenia są nieco spóżnione
                                                    (szczere jednak) zyczę Wam wszystkiego co najlepsze ,spełnienia marzeń, spokoju
                                                    ,miłości...WESOŁYCH ŚWIĄT
                                                    Joanna
                                                  • ania.zalogowana Re: WESOŁYCH ŚWIĄT!!! 25.12.05, 13:06
                                                    Cześć Asiu
                                                    Byłyśmy na-forum-w-tej-samej-chwili,tylko-że-ja-nie-miałam-już-siły-żeby-pisać
                                                    Dzięki-za-życzenia
                                                    Witam-wszystkich
                                                    Niniejszym-ogłaszam-że-mam-w-domu-stałe-łączesmile
                                                    Mam-nadzieję,że-pogadamy-ale-jeszcze-nie-wiem-jak-to-się-robi
                                                    jak-będę-miała-więcej-czasu-to-się-dowiem
                                                    nie-mogę-używać-spacji-bo-mi-się-klawiatura-spsuła-
                                                    Pozdrawiam-Ania

• aeiou1 Re: WESOŁYCH ŚWIĄT!!! 25.12.05, 18:59
                                                    Aniu,
                                                    Na sprzynkę gazety przesyłam swój nr na gadu gadu.
                                                    pa
                                                  • ania.zalogowana Re: święta, świeta i już po... 29.12.05, 17:27
                                                    Gdzie się podzialiście? W Bieszczadach siedzicie czy co? A może Świąteczne
                                                    jedzonko zaszkodziło? Trzeba się było nie obrzerać...
                                                    Pozdrawiam poświątecznie i przedsylwestrowo Ania
                                                  • ogella Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 30.01.06, 23:43
                                                    Violu - moje gratulacje!
                                                  • abrodek Świeta świeta i po świętach 30.12.05, 14:37
                                                    Święta .... i już koniec roku nas dopada smile
                                                    Z tej okazji wszystkim współtowarzyszom i towarzyszkom szkolnej doli i niedoli,
                                                    oraz tym wszystkim którzy również borykali się z kamiennymi schodami tego
                                                    przybytku... pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia:

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU,
                                                    SAMYCH MIŁYCH DNI I NOCY smile,
                                                    BY NOWY ROK CHOJNIE OBDARZYŁ WSZYSTKICH...
                                                    BY NIE DOSKWIERAŁY NAM SMUTKI I ZGRYZOTA...

PO PROSTU ŻEBY BYŁ LEPSZY OD MIJAJĄCEGO.

I mam nadzieje że uda nam się w nadchodzącym roku zorganizować coś wspólnie…
                                                  • abrodek NOWY ROK 03.01.06, 13:27
                                                    Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku dla wszystkich 105-wiczów smile
                                                    No i może forum nam w tym roku trochę ożyje, bo coś sie uśpiło.
                                                  • ania.zalogowana Re:Postanowienia noworoczne... 11.01.06, 15:48
                                                    macie jakieś, czy może wszelkie plany realizujecie na bieżąco?

• ogella Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 30.01.06, 23:38
                                            o rany - Z Wiola K. to nawet przez chwile pracowalam w 1 firmie. boszzzz, chyba
                                            sobie jakas lecytyne kupiesmile
                          • neftyda1 Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 24.03.06, 18:21
                            ZPT uczyła Tyszkiewicz. Czy nie ma nikogo z d rocznik 73 sad
              • ogella Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 30.01.06, 23:30
                uprzejmie informuje, ze to chyba ja szalalam z tym aparatem fotograficznym -
                smiena bodajzesmile
            • ogella Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 31.01.06, 00:08
              pamietam Pyzęsmile dzieki niej znalismy na pamiec wszystkie muzeasmile
              pamietam Panią Krzyzanowska - niestety tu mam srednie wspomnieniasad nie
              nauczyla mnie gramatyki, musialam brac korki, zeby nie dac plamy na egzaminie
              do liceum, a w liceum....zaczela mnie uczyc Pani Krzyzanowskasad w liceum miala
              przezwisko Kura.

za to b. dobrze wspominam Panią Kubicka - mowilismy na nia Kobyła, pamiętacie?smile

a kto nas uczyc biologii i chemii?

kochany bardzo byl Pan Karwowski od muzyki - powiedzial mi kiedys, ze mam ladny
              glos, tylko na ucho jakis slon nadepnalsmile pamietam tez, ze kiedys wszedl do
              klasy w samym srodku bitwy na scierki i dostal jedna z nich - usmial sie tylkosmile

i pamietam uwage w dzienniczku od Pyzy - "wyrywam klamke z drzwi pracowni"smile
              • doncia68 Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 31.01.06, 10:18
                ogella a twoj brat do jakiej klasy chodzil? bo widze on moj rocznikwink
                • ogella Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 31.01.06, 20:59
                  kurde - nie wiem. piotrka k. pamietasz? kołka? na pewno do klasy z nim chodzil
                  rosolowski, duch, bocian...
                  • doncia68 Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 31.01.06, 23:07
                    ogella Nazwiska znane mi sa ale napewno nie chodzilismy do tej samej klasy ja
                    chodzilam do "d"..ale chyba jak mnie pamiec nie myli to ktos z mojej klasy
                    mieszkal na Malborskiej...ehhh ta moja super pamiec ;P
              • aeiou1 Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 11.02.06, 21:42
                >kochany bardzo byl Pan Karwowski od muzyki - powiedzial mi kiedys, ze mam ladny
                glos, tylko na ucho jakis slon nadepnalsmile <
                Miałam okazję się o tym przekonać jak wracałyśmy kiedyś z wypadu nad Zegrze (z
                Izą Siwą)smile))Pamiętasz? A co u niej???
                • ogella Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 12.02.06, 21:28
                  maaatko - nie pamietam? naprawde odwazylam sie publicznie spiewac?smile))

do do Izki - jutro bede sie widziala z mama, to sie zapytam.
                  • aeiou1 Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 12.02.06, 21:33
                    nie pamiętasz? No tak to był okres kiedy dużo piłaś wina u fukiera wiec możesz
                    tego nie pamiętaćwink spiewałaś w autobusie jak wracałyśmy znad zegrza
                    • ogella Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 12.02.06, 22:00
                      a ty nie pilas, lobuzico jedna?smile hi hi. tamte czasy minely, teraz jestem
                      stateczna starsza paniasmile
                      • aeiou1 Re: Szkoła Podstawowa Nr 105 im. Szarych Seregów 12.02.06, 22:38