Dodaj do ulubionych

Basen Polonez - opinie.

19.11.05, 19:15
Był ktoś z was w tym przybytku rozrywki ?? Namiastką pływalni nazywane to to
jest. Ja osobiście jestem zdegustowany, ale poczekam na wasze opinie.
Obserwuj wątek
    • bodziach Re: Basen Polonez - opinie. 20.11.05, 10:49
      Ja jeszcze parę miesięcy temu chodziłem tam regularnie i nie mam nic do
      zarzucenia. W sumie zależy kto czego oczekuje. Ja na basen chodzę tylko i
      wyłącznie, żeby pływać - żadne zjeżdżalnie i inne bajery mnie nie interesują,
      więc może dlatego dla mnie jest ok. Jedyny minus - dużo ludzi. Jedynym
      rozwiązaniem jest przychodzenie na 6 rano, co swego czasu praktykowałem smile
      • magoo_king Re: Basen Polonez - opinie. 20.11.05, 19:55
        Właśnie tym jestem zdegustowany. dla porównania, basen inflandzka 9,5 za
        godzinę pływania. basen potocka 11 pln/h. a np w grodzisku mazowieckim godzina
        pływania 7 złotych i basen większy jak polonez i 2 x więcej gadżetów.
        • abrodek Re: Basen Polonez - opinie. 21.11.05, 09:16
          Ja osobiście uważam że Polonez to troszkę inna klasa basenu niż Inflancka.
          Prysznice działeją, nie tak jak na inflanckiej pourywane, albo nie dzialaja.
          Jest tu dużo czyściej niż na Inflanckiej, woda nie jest tak mocno schlorowana,
          nie kaleczysz się o popękane poodrywane płytki, no i co ważna (przynajmniej dla
          mnie)dużo milsz obsługa. A poza tym Polonez jest chyba basenem nastawionym
          bardziej na rodzinne pływanie, jedyny minus to jest mniejszy. Co do ceny...hmmm
          no fakt mogła by byc niższa.
    • aeiou1 Re: Basen Polonez - opinie. 24.11.05, 00:02
      Dobrym rozwiązaniem jest wykupienie karnetu,wtedy koszt jednego wejścia znacznie
      się obniża .Karnet ważny jest 2 misiace .
      A co do basenu w Grodzisku (?)-to chyba bez sensu jest jezdzić tam z Bródna i
      wydać 2x więcej za przejazd, zresztą nie ma co porównywać-w stolicy wszystko
      jest trochę droższe.Takie są uroki mieszkania w dużym mieście!
      • arekmiz Re: Basen Polonez - opinie. 24.11.05, 10:15
        > A co do basenu w Grodzisku (?)-to chyba bez sensu jest jezdzić tam z Bródna

No cóż. Ja codziennie dojeżdżam z osiedla Derby - tu mieszkam (z drugiej strony
        Trasy Toruńskiej niż Bródno) do Grodziska Maz. (pracuję w Polfie) by
        komunikacja miejska (120 do Wschodniego) & KM (pociąg). I nie narzekam.

Zdarzają się jednak tacy, którym tłuste dooooppppska poprzyrastały do biurowych
        krzeseł i foteli w drogich full wypasiastych foorach.... smile))))
        • abrodek Re: Basen Polonez - opinie. 24.11.05, 11:42
          arekmiz napisał(a):

> > A co do basenu w Grodzisku (?)-to chyba bez sensu jest jezdzić tam z Bród
          > na
          >
          > No cóż. Ja codziennie dojeżdżam z osiedla Derby - tu mieszkam (z drugiej
          strony
          >
          > Trasy Toruńskiej niż Bródno) do Grodziska Maz. (pracuję w Polfie) by
          > komunikacja miejska (120 do Wschodniego) & KM (pociąg). I nie narzekam.
          >
          >
          > Zdarzają się jednak tacy, którym tłuste dooooppppska poprzyrastały do
          biurowych
          >
          > krzeseł i foteli w drogich full wypasiastych foorach.... smile))))

NO TO CZŁOWIEKU NIE TRAC CZASU NA BASEN NA POLONEZIE, ODMACZAJ SWOJE KOŚCI W
          GRODZISKU....

Są też tacy dla których specjalna wyprawa na basen do Grodziska to po prostu
          dodatkowy czas i koszt który niekoniecznie może być zrekompensowany ceną biletu
          na basenie i to uważam że argument, a nie porównywanie swoich tłuszczów do
          innych... A tym bardziej UJAWNIANIE SWOJEJ ZAZDROŚCI że ktoś może mieć inaczej
          (może nawet lepiej) w życiu i w pracy.
          • magoo_king Re: Basen Polonez - opinie. 24.11.05, 19:57
            Spokojnie, spokojnie. Ja ten basen w Grodzisku przytoczyłem tylko przykładowo.
            Byłem tam przypadkiem (w budynku pływalni) i zwróciłem uwagę na cene. Równie
            dobrze mógłbym przytoczyć cenę basenu w Wyszkowie czy innym Nasielsku smile
    • teddy-boy Re: Basen Polonez - opinie. 25.11.05, 11:39
      Basen jest OK, nie ma jakichs wielkich minusow. Wkurzajaca jest tylko ilsoc
      osob (za duzo!) no i to wkurza mnie totalnie to, ze place za godzine i godzine
      plywac nie moge, a przy wyjsciu zawsze mi kaza doplacic sad CHce plywac godzine
      a kogo obchodzi ile sie czasu przebieram??
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka