Dodaj do ulubionych

Perfumy reklamowane przez Salmę Hayek

10.07.04, 17:23
Cześć, nie wiem czy słyszałyście o nowych perfumach reklamowanych przez Salmę
Hayek, mają być jak te perfumy z górnej półki, czyli droższe i bardziej
ekskluzywne. Na razie zamawiam demo dla siebie, strasznie się na nie napalam,
gdyż wogóle jestem miłośniczką perfum. Mam nadzieje że zapach mnie powali.
Cena demo też nie powiem trochę powalająca. Ale tak myślę że jak Salma Hayek
reklamuje Avon to jakoś mi tak milej na duszy. Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • epa5 Re: Perfumy reklamowane przez Salmę Hayek 10.07.04, 20:32
      Docelowo perfumy maja kosztować 99,90, natomiast demo tylko(!) 59,90, nie
      opisują tam jakiej kategorii będzie zapach, ale ma to byc tercet trzech wód
      perfumowanych i maja sie pokazywać raz na kwartał. Zacytuję ci
      kawałeczek:"Tercet Miłosny powstał w jednym z najsłynniejszych domów
      perfumeryjnych Firmenich. To zapachy luksusowe- ich składniki zostały stworzone
      specjalnie na zamówienie Avonu i pochodzą z rzadkich roślin, dotąd nie
      wykorzystywanych w perfumach. Unikalne kompozycje zgodne z najnowszymi terndami
      spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów ......itd." Czyli nic
      dokładnie, nie podają dokładnie jaki to będzie zapach, mimo to myślę że mi się
      spodoba. Pozdrówka.
      • klakierka Re: Perfumy reklamowane przez Salmę Hayek 11.07.04, 11:20
        też jestem bardzo ciekawa tych zapachów ale wydaje mi sie ze raz na kwartał to
        często tym bardziej ze mają mieć dość zaporową jak na Avon cene 99,90 , wydaje
        mi sie ze klientki za taką cene wolą kupić którąś z markowych wód toaletowych a
        nie perfume Avonu , ale może mi sie tylko wydaje smile znając mnie napewno
        wykorzystam demo ale wolałabym wiedzieć jaki to zapach zebt potem nie
        wyrzucac smile) jak sie okaże kompletnym smierdzidłem dla mnie smile
      • gocha221 Re: Perfumy reklamowane przez Salmę Hayek 11.07.04, 11:38
        wow, to sporo jak na Avonowa wodę!!!
        zgadzam sie z klakierką, ze przy takiej cenie klientki bedą wolały kupić cos
        markowego. Nawet troche dołożyć,a le mieć co dobrze sie trzyma.
        Ja w ofercie Avonu mam jeden zapach ktory lubie(ind. blue) ale trwałośc jest
        fatalna i jak na razie dalam sobie spokoj z zapachami z avonu
        no chyba ze ten nowy bedzie az tak cudownysmile
        ale to i tak drogo..
        • aiszka4 cena zaporowa 11.07.04, 12:27
          W Oriflame to przeciętna cena wody perfumowanej (toaletowe są minimalnie
          tańsze), a czy są trwałe? Pożyjemy, zobaczymy.
          Na formularzach zamówień, oprócz demo, na pewno będą próbki.
          • gocha221 Re: cena zaporowa 11.07.04, 13:15
            no ale akurat wody oriflame sa rownie nijakie i malo trwale jak te dotychczasowe
            z avonu.
            wiec jesli Avon tylko wywyindowal cene i ma nadzieje na przyciagniecie klintek
            salma a nie jakoscia (a takie mam złowieszcze przeczuciasmile to moze sie zawiesc.
            • zuziarozia Re: cena zaporowa 11.07.04, 13:26
              A czy wiecie jaka będzie cena wprowadzająca, bo mam nadzieję że ta 99,90 jest
              ceną regularną i nie sądzę abym kupiła te perfumy za takie pieniądze (ale
              przecież reklama z Sayek kosztuje i ktoś musi za to płacić).
    • epa5 Re: Perfumy reklamowane przez Salmę Hayek 11.07.04, 13:43
      Do zakupu demo dają pakiet bezpłatnych próbek tej wody, natomiast panie z klubu
      róży( do którego się nie zaliczam) dostają jakąś torebkę elegancką( zdjęcia nie
      było). Jest to woda perfumowana i kształtem tak trochę mi się kojarzy z Gucci
      Eau de Parfum. Jak piszą 99,90 to cena regularna, podejrzewam że po promocji
      pewnie tak ze 20 zł opuszczą. Pozdrawiam.
              • omango Re: Perfumy reklamowane przez Salmę Hayek 12.07.04, 09:55
                Zapachy Avonu, ktore uzywam, to Incadessense (moj ulubiony) i Ind.Blue - reszty
                nie toleruje na sobie.
                Ale akurat Today jestem baardzo ciekawa smile
                Co mnie zacheca: ksztalt butelki (choc nie ma to zwiazku z zapachem smile
                no i nuty wod o zoltym zabarwieniu sa zawsze dla mnie (choc to tez nie
                przesadza o zapachu smile
                • matej_lublin Re: Perfumy reklamowane przez Salmę Hayek 14.07.04, 09:22
                  hm, wąchałam na pewno ten zapach, bo był on prezentowany dla Klubowiczów na
                  spotkaniu, ale bajer był taki, że pokazano 5 zapachów z czego 3 to nowe perfumy
                  niestety nie powiem Ci jaki zapach ma TODAY, ale wszystkie były dość oryginalne
                  o niespotykanej nucie, choć były głosy, że to przeróbki jakiś innych zapachów
                  hm, zobaczymy jak przyjdą próbki albo woda w pakiecie dla Złotego Klubu
                  pozdrawiam serdecznie,
                  Krysia
                  • omango Re: Today 14.07.04, 09:42
                    ale czy chociaz podobalo Ci sie to co wachalas? (co prawda to nie bedzie
                    mialo "przelozenia" na moj nos... - ciekawa jestem smile
                    A jaka byla logika pokazania tych zapachow? Czy mialo to wzbudzic jakies
                    wieksze pozadanie klubowiczek? wink
                    • matej_lublin Re: Today 14.07.04, 14:35
                      o tak, bardzo nam się podobało, chociaż o gustach się nie rozmawia wink
                      ale generalnie orzekłyśmy, że są bardzo intrygujące w pozytywnym słowa tego
                      znaczeniu
                      pytałyśmy się o to, czy będą produkowane w Garwolinie czy w innej fabryce, ale
                      nie powiedziano nam
                      a pytanie wynikało z tego, że trwałość wód z Garwolina a np. tych kupionych w
                      USA jest o niego lepsza na korzyść USA. Koleżanka akurat kupiła tam Rare Gold i
                      LBD i naprawdę zapach utrzymuje się od rana do popołudnia i jest wyczuwalny. A
                      u nas ? Czasami i po godzinie nic nie czuć.
                      Od razu po przerzuceniu produkcji do Garwolina zmieniło się nawet zabarwienie
                      wód, np. woda Rare Gold była o ciemniejszym kolorze.

I dlatego obawiam się, że jesli będzie to mało trwały zapach za większe niż
                      dotychczas pieniądze to Klientki będą wolały dołożyć sobie parę groszy i kupić
                      coś z kosmetyki selektywnej.

Jeżeli chodzi o logikę pokazywania zapachów - były to po prostu nasączone paski
                      z opisem prelegenta co zawierają, w sumie była to taka ciekawostka niż
                      prezentacja akurat tej serii, co będzie miało miejsce koło września oficjalnie.

Pozdrawiam serdecznie
                      Krysia
      • sister52 Re: Perfumy reklamowane przez Salmę Hayek 18.07.04, 16:05
        Witam,

cena 99,90zł będzie ceną promocyjną w katalogu, regularna będzie wyższa.
        Dlatego demo kosztuje 59,90zł smile Z całą pewnością będzie to woda perfumowana a
        nie toaletowa, tak jest napisane w Panoramie. Chodzi o to, że ma być bardzo
        trwała a zapach ma być oryginalny, luksusowy. Niestety w Panoramie nie ma słowa
        o pojemności tej wody, ale wydaje mi się, że będzie to standardowo 50 ml - choć
        może być i 30ml... Każda konsultantka, która kupi demo dostanie komplet 5
        próbek tej wody, więc będziemy mogły zbadać czy klientki będą zainteresowane,
        szczególnie biorąc pod uwagę cenę tej wody... No ale może pani Hayek nam
        pomoże, ma być dość szeroko zakrojona reklama tej wody i nowej kolorówki w
        mediach. A dla konsultantek będzie opust rosnący wraz z ilością zamówionych
        flakonów. Dziewczyny, gotujcie się na nową wodę smile Jeśli tylko będzie ładna i
        trwała, to mamy dużą szansę na spore zamówienia.
    • emilia.kosecka Today firmowane przez Salmę Hayek 16.07.04, 11:00
      Bedą kosztowa ok 100zł, ale to dlatego ze to perfumy. woda toaletowa kosztuje
      regularnie 54,90 a promocji 39,90, woda perfumowana odpowiednio 69,90 i 54,90,a
      perfumy jeszcze drozej!!!!
      Dla niewtajemniczonych podaje róznce:
      - perfumy - duzy koncentrat substancji zapachowych 15-30%
      - woda perfumowana - 8-15%
      - woda toakletowa - 3-12%

dezodoranty zawieraja około 2% substancji zapachowej
      łatwo zauważyc skad takie ceny....
    • nikasob cena 28.07.04, 08:24
      Widzę w tym wątku trochę nieścisłości. Mam przed sobą katalog i jest tam
      wyraźnie napisane: WODA PERFUMOWANA 50 ml i cena 99,90. Cena ta nie jset ceną
      promocyjną ale jeśli kupi się wodę, dostaje się elegancką kosmetyczkę za darmo,
      której wartość wyceniono na 99,90 smile. Tak więc woda + kosmetyczka za 100 zł, a
      nie za 200 i to jest chyba promocja na wejście.
      • sister52 Re: cena Today 28.07.04, 10:14
        Witam,
        tak jest, nieścisłości były, ale wynikały one z tego, że wtedy kiedy te posty
        były pisane, to nie widziałyśmy katalogu 11, w którym jest ta oferta a w
        Panoramie towarzyszącej katalogowi 10 nie ma zbytnich szczegółów.
        Woda kosztuje regularnie 99,90zł i nie jest w cenie promocyjnej na wejście.
        Natomiast każdy kto ją kupi w katalogu 11 otrzyma gratis piękną elegancką
        torebkę, która ma wartość również 99,90zł. Torebka jest ponoć na tyle
        elegancka, że jest dostarczana w ochronnym woreczku, jak głosi opis smile
        I tu jestem nieco zniesmaczona jeśli chodzi o demo w K10: konsultantki
        nieklubowiczki mogą sobie kupić wodę w demo za 59,90zł. Prawda, to taniej niż w
        katalogu, ale nie dostaną do niej gratisowej torebki, ktorą dostanie każda
        zamawiająca demo klubowiczka. Jak ktoś ma 35% i nie jest w Klubie to będzie
        wolał poczekać i kupić wodę z katalogu, tym bardziej, że nie jest to wydatek
        rzędu 10zł a 60zł, więc nikt nie kupi wody dwa razy: raz w demo, drugi raz dla
        torebki. "Zwykłe" konsultantki mają się zadowolić kompletem próbek. Nie do
        końca jest to w porządku moim zdaniem, ale być może ta woda nigdy nie będzie w
        cenie promocyjnej, zawsze będzie za 99,90zł? Tak jest w Stanach i Kanadzie z
        kremem antycellulitowym, ona zawsze jest w cenie regularnej.
        Co do samej wody, to jest w katalogu strona perfumowana i powiem Wam, że zapach
        mi się bardzo podoba. Jest oryginalny i czarujący. Zresztą - zobaczycie same,
        już za kilka tygodni smile
          • jodarek1 Re: cena Today 28.07.04, 12:12
            Masz do wyboru:
            albo zamówisz demo za 58zl bez torebki
            albo zamówisz z katalogu normalnie z torebka ale po ok. 77zł
            albo poprosisz jakąś konsultantke która ma 35% rabatu żeby Ci kupiła - wtedy
            będzie to 65zł + torebka.
            Pozdrawiam
            Joasia
              • jodarek1 Re: cena Today 28.07.04, 12:29
                mariolkka napisała:

> Dzieki za pomoc jodarek1, a czy ktoras z was widziala ta torebke?

Na żywca jeszcze nie, sama jestem bardzo ciekawa bo w katalogu wygląda mocno
                intrygująco-w stylu retro, w kolorze ecru, satynowa, z kokardą (która wzbudza
                moje wątpliwości...).
                Pozdrawiam
                Joasia
                  • omango Re: cena Today 28.07.04, 13:33
                    Hmm... mysle, ze: ecru - raczej chodzi o kolor, a satynowa - w sensie z
                    takiego materialu...
                    Noi ta nieszczesna kokarda - widzialam katem oka wink moze niebrzydka, ale
                    niestety do mnie nie przemawia...
                    • sister52 Re: Torebka Today 28.07.04, 13:47
                      Witam,
                      rzeczywiście, ta kokarda może odrzucać od tej torebki jej potencjalną
                      nabywczynię. Mogli zamiast kokardy dać takiego satynowego kwiatka, zdecydowanie
                      lepiej by to wyglądało.
                      • mariolkka Re: Torebka Today 02.08.04, 15:08
                        Wlasnie dzis dostalam katalog nr 10 i widzialam torebke, nie podoba mi sie i
                        wcale nie uwazam, ze jest elegancka. Nie skusze sie na jej zakup i podejrzewam,
                        ze moje klientki tez raczej nie.
                        • omango Re: Torebka Today 02.08.04, 15:31
                          "z gustami sie nie dyskutuje" - jedne kupia, inne nie...
                          zakladam, ze firma zrobilam jakies badanie marketingowe, na podstawie ktorego
                          zdecydowala sie na wypuszczenie tego na rynek...
                          Pozdrawiam.
                          • mariolkka Re: Torebka Today 02.08.04, 15:55
                            Oczywiscie, ze kazdemu moze sie podobac co innego, ja kupilam juz pare tego
                            typu artykulow torebke ciemnobrazowa, byla tez niedawno taka seria jazno
                            brazowa torebka kosmetyczka i duza torba i to tez mam, kupilam kiedys kiedys
                            mala czarna torebeczke taka do wieczorowego stroju, ale nie ta mi jakos nie
                            pasuje... po prostu nie w moim guscie smile
                        • sister52 Re: Torebka Today a torebka z katalogu 10 02.08.04, 15:51
                          Witam,
                          mariolkka, ale my chyba o zupełnie innych torebkach mówimy... Mowa tu o
                          kokardce przy torebce z katalogu 11 a nie 10. Jest to torebka, którą dostaje
                          gratis każda klientka, która nabędzie nową wodę perfumowaną Today. Torebka nie
                          jest do kupienia osobno. Natomiast Ty mówisz o torebce za 37,90zł z katalogu
                          10, nieprawdaż? Co do kokardek z tej torebki, to tak jak można wyczytać w
                          opisie, można je odpiąć i "kokardkowy" problem będzie z głowy smile Poza tym, tak
                          jak wspomina omango, zrobiono ankietę wśród konsultantek w całej Europie i
                          spytano je jaką torebkę by chciały - i wynikiem tej ankiety jest właśnie ta
                          torebka z katalogu 10.
                              • emilia.kosecka Re: Torebka Today a torebka z katalogu 10 03.08.04, 00:37
                                Torebke TODAY jak sie ostatnio dowiedziałam od naszej kosmetyczki, można nabyc w
                                ofercie demo do perfum, ale w jakiej cenie nie wiem, wiem tylko ze jest
                                jedwabna... poza tym 2 razy pytałam czy w DEMO i taka uzyskałam odpowiedź, ale
                                nigdzie nie znalazłam informacji o tym na formularzu, wiec juz sama nie wiem, a
                                co wy o tym sądzicie?? Macie takze takie przecieki?? Musze pogadac z moja OKS,
                                tylko ze ona na urlopie i wyłączyła telefon... wiec wisze...

pozdraiam cieplutko
                                • sister52 Re: Torebka Today a torebka z katalogu 10 03.08.04, 00:48
                                  Emilio,
                                  czytaj czasem Panoramęsmile Tam jest wszystko opisane, nie ma żadnych
                                  innych "przecieków". Każda Klubowiczka Róży (dowolny poziom) kupując w katalogu
                                  10 demo wody Today dostanie w cenie wody tę torebkę właśnie. Pozostałe
                                  konsultantki w cenie wody z demo otrzymają komplet 5 próbek tej wody (próbki
                                  mają być inne niż zazwyczaj). Wiedzy tej nie posiadam z przecieków a z
                                  Panoramy. Sądzę, że Twoja OKS także udzieli Ci takiej odpowiedzi smile
                                  Natomiast torebka raczej nie jest z jedwabiu, gdyby była, byłoby to nadmienionw
                                  w jej opisie w katalogu 11. A nie jest. Info z opisu głosi, iż jest to torebka
                                  satynowa.
                                  Być może, jako koordynator, będziesz miała ją w pakiecie nowości. Sprawdź to na
                                  swojej stronie internetowej koordynatora na www.avon.com.pl.
    • epa5 Re: Perfumy reklamowane przez Salmę Hayek 28.07.04, 19:25
      Mam już ten perfum, uczucia mieszane co do zapachu- na początku zapach wydał mi
      się podobny do Rare Pearls ale po porownaniu jednak to zupelnie inny zapach
      taki niespotykany na razie nie umiem go określić, na mnie pachniał cały dzień.
      Natomiast butelka jest przepiekna, z takiego grubego szkła, bardzo ciężka. Co
      do torebki w katalogu, no to skojarzyła mi się z taką torebką babciną, wcale mi
      się nie podoba, ale to kwestia gustu, musiałabym chyba zobaczyc jak wygląda
      jako dodatek do stroju, może zmieniłabym zdanie. Pozdrówka.
    • kasiaavon Re: Perfumy reklamowane przez Salmę Hayek 03.08.04, 09:13
      Uważam że nie jest fair w stosunku do zwykłych konsultantek ( nie będących w
      Klubie Róży )że przy zakupie demo nie dostają do perfum Today prezentu w
      postaci torebki.Co do takich sytuacji każda konsultantka powinna być traktowana
      tak samo niezależnie na jakie kwoty składa zamówienia,czy jest to 160,01 czy
      nawet 9999 i nawet więcej.
      • debno1 Re: Perfumy reklamowane przez Salmę Hayek 03.08.04, 09:20
        Witam
        to jest właśnie sprawiedliwe nie możesz porównywać nas do zwykłych konsultantek
        my musimy się więcej wykazać niż taka konsultantka która składa zamówienie
        160zł raz na katalog i firma w ten sposób postanowiła nas wynagrodzić
        pozdrawiam Ewa
        • kasiaavon Re: Perfumy reklamowane przez Salmę Hayek 03.08.04, 09:29
          Ale klubowiczki i tak już są wynagradzane chodźby stałym upustem, ofertami na
          próbki i innymi rzeczami.Nie można myśleć tylko w taki sposób.Bo na moim
          przykładzie mogę powiedzieć że nie każdego jest stać zapłacić za perfumy 99,9
          żeby dostać dodatkowo torebkę ale czasem jest tak że "syty głodnego nie
          zrozumie"
          • sister52 Re: torebka i Klub Róży 03.08.04, 21:25
            Witam,
            nie zgadzam się z Ewą a zgadzam się z Kasią w tym przypadku. Każda osoba
            powinna otrzymac tę torebkę w cenie demo, niezależnie od tego czy jest
            klubowiczką czy nie. Po prostu ta oferta nie jest fair. Jestem klubowiczką, ja
            torebkę dostanę, ale wiem jak będą się czuły konsultantki, które też się
            starają a torebki nie dostaną. Po prostu część z nich nie kupi demo tylko
            poczeka i zamówi wodę z katalogu.
            Avon mógł zrobić inny prezent dla Klubowiczek Róży, np zamiast 5 próbek to 20
            próbek tej wody w cenie demo.
            A swoją drogą, Kasiu, to klubowiczki nie mają wcale tylu wspaniałych bonusów. W
            tym roku wszystko się sypie, nie ma kto się zajmować Klubem Róży i w zasadzie
            Klubowiczki większości z obiecanych przywilejów z zzeszłego roku jeszcze nie
            otrzymały. Tak więc niech Ci się nie wydaje, że traktują nas jak VIPy i
            zasypują prezentami. Może kiedyś tak było, ale teraz nie jest.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka