Dodaj do ulubionych

kolejna "oferta wspolpracy"

19.09.05, 01:55
na poczte z loginu, tym razem z producentem podrobek perfum Federico Mahora.
pewnie tez dostalyscie?
ech, szkoda gadac... i te 2 PERFUMY, ble
Obserwuj wątek
      • slawek403 Re: kolejna "oferta wspolpracy" 20.09.05, 23:03
        Proszę spróbować jakosci tych perfum , a skoro "pełno tego na allegro"czyli
        dobrze sie sprzedaje , bo nikt nie wystawia rzeczy na allegro które się nie
        sprzedają(płacąc za wystawienie).Nie fair jest mówić że cos jest niedobre nie
        próbując tego...
        • gocha221 Re: kolejna "oferta wspolpracy" 21.09.05, 09:47
          Nie bede "próbowała jakości tych perfum", bo nie mam na to żadnej ochoty.
          Napisalam "podobno", ja słyszalam takie opinie i moge je powtórzyć, wolny kraj.
          Poza tym: nie wszytkie tu jestesmy konsultantkami Avonu (ja np. tylko klientka)
          a agresję wywołuje w nas zbieranie adresów z forum i zapychanie nam skrzynek
          głupotami, których sobie nie życzyłysmy.Jest to zwykłe spamerstwo i trudno
          wymagac, bysmy sie do takiej osoby odnosiły z niebywałą sympatią.

• slawek403 Re: kolejna "oferta wspolpracy" 21.09.05, 16:11
            Pani Gosiu (zwracam się do gocha 221)jeśli moja oferta uraziła Panią to bardzo
            przepraszam.Ale proszę uwierzyć nie wysyłam ofert bez pokrycia.Naprawdę są to
            dobre produkty i sprzedają się bardzo dobrze a przy okazji można sobie trochę
            zarobić.Firma jest jak najbardziej godna zaufania , można sprawdzić ją na
            oficjalnej stronie www.perfumy.fm.
            Nie oczekiwałem wyrazów sympatii , ta oferta ma wyłącznie charakter biznesowy
    • slawek403 Re: kolejna "oferta wspolpracy" 20.09.05, 23:12
      Jeśli dla kogoś odpowiednik alternatywny jest to samo co podróba to ta osoba nie
      ma zielonego pojęcia o czym mówi.Firma Federico Mahora jest zarejestrowaną firmą
      i nie mogłaby pozwolić sobie w świetle prawa na sprzedaż "podróbek".Na zadnej
      butelce nie znajdziesz napisu typu:chanel , c.dion itp.Proszę zobaczyć jak
      wygląda plan marketingowy firmy i ile można w krótkim czasie zarobić na
      marketingu sieciowym(o ile ktoś wie co oznacza słowo "marketing
      sieciowy")Pozdrawiam wszystkie konsultantki Avon , używam waszych produktów i
      twierdzę że są naprawdę dobre , ale dlaczego tyle w was agresji...?
      • justa_79 Re: kolejna "oferta wspolpracy" 21.09.05, 16:53
        Sławku, może wyjaśnisz mi taką jedną rzecz - te perfumy są podobno produkowane
        przez jakąś włoską firmę. co to za firma, czy ma stronę internetową? bo
        nazwa "Federico Mahora" jest znana tylko w Polsce i u naszych południowych
        sąsiadów...
        • slawek403 Re: kolejna "oferta wspolpracy" 21.09.05, 20:49
          Oficjalny adres strony w Polsce www.perfumy.fm
          Firma działa w Polsce , Czechach , Słowacji , Austrii , Ukrainie i w najbliższym
          czasie w USA. Czy to mało jak na firmę która jest od niespełna roku na rynku...?
          Dlaczego jest jeszcze tak mało znana? Dlatego że jest krótko na rynku polskim ,
          ale to jest najlepszy moment żeby rozpocząć współpracę z nimi.Jeśli ktoś spotkał
          się z terminem "marketing sieciowy"to wie o czym mówię.
          Na samym początku działalności każdej firmy można zarobić najwięcej.Kto zarabia
          w avonie największe pieniądze?Osoby które są od kilku lat w firmie.
          Czy rozpoczynając teraz współprace z avonem mozesz zarobic dobre pieniądze ?
          Napewno jest to bardzo trudne , a dlaczego? odpowiedź jest prosta - konsultantek
          avonu jest ogromna ilość i co raz trudniej pozyskiwać nowych klientów
          Pozdrawiam
            • slawek403 Re: kolejna "oferta wspolpracy" 22.09.05, 17:18
              Siedziba Federico Mahora mieści się we Włoszech z tamtąd są przywożone
              komponenty do produkcji perfum , a w Psarach pod Wrocławiem mieści się
              rozlewnia (jedyna w Polsce)podałem tobie adres strony w Polsce ale jah chcesz to
              mogę podać adres strony we Włoszech ale przecież jest tam wszystko napisane po
              włosku...chyba że znasz włoski...
              • justa_79 Re: kolejna "oferta wspolpracy" 22.09.05, 19:11
                wiesz, nawet francuskie firmy mają angielską wersję strony... polskie także...
                tym bardziej ta włoska firma powinna mieć, skoro sprzedaż odbywa się na terenie
                całej Europy, a nie tylko we Włoszech wink ale skoro nie ma, to wystarczy mi
                adres strony po włosku, będę wdzięczna za podanie.
                • slawek403 Re: kolejna "oferta wspolpracy" 22.09.05, 20:11
                  Czy ja powiedziałem że sprzedaż odbywa się w całej Europie...? Swoje produkty od
                  niespełna roku firma sprzedaje w Polsce , Czechach , Słowacji ,Ukrainie , Austrii
                  Nie wiem jaki sens ma przeglądanie obcojęzycznych stron internetowych.Wszystkie
                  informacje są na polskiej stronie www.perfumy.fm .Po wejściu na tą stronę w
                  linku "o nas" dowiesz się wszystkiego o firmie(gdzie powstała , czym się zajmuje
                  , kto ją reprezentuje itp.)Jeśli możesz to odpowiedz mi czego ty naprawdę
                  szukasz i co cię interesuje?
                  Pozdrawiam
                  • justa_79 Re: kolejna "oferta wspolpracy" 22.09.05, 20:36
                    w całej Europie - to było uogólnienie, nie czepiaj się słówek. chcę się
                    dowiedzieć więcej o włoskim producencie perfum, obejrzeć jego stronę
                    internetową - to tak wiele. polska strona mówi tylko o polskiej firmie, mnie
                    interesuje producent, o którym nigdzie żadnych informacji nie mogę znaleźć.
                    skoro twierdzisz, że istnieje włoska strona, to dlaczego robisz z niej
                    tajemnicę? przecież im więcej dostępnych informacji, tym bardziej znana firma,
                    lepsza promocja.
                      • slawek403 Re: kolejna "oferta wspolpracy" 22.09.05, 22:05
                        Tak macie racje firma nie istnieje wzięła się z kosmosu...Jedyną firmą
                        kosmetyczną na rynku jest avon...Ale długo już nie pociągnie , czujecie
                        zagrożenie ze strony FM i bardzo dobrze bo firma ta rozwija sie sto razy
                        szybciej od waszego avonu.Jeśli nie mieliście do czynienia z produktami FM to
                        nie macie bladego pojęcia o ich jakości , ale najłatwiej krytykować.Perfumy te
                        sa dużo tańsze a o jakości i trwałości nie wspomnę (avon nie dorasta do pięt)
                        Teraz droga Pani założycielko tego forum może mnie Pani umieścić na liście
                        chwastów , bo to jest widać wasza jedyna obrona pozbywać się niewygodnej
                        konkurencji , avon stał się dla was jak druga religia , macie klapki na oczach i
                        patrzycie w jednym kierunku , ale uwaga każda droga na wprost kiedyś się
                        kończy...Z przyjemnością podzieliłbym się z wami listą konsultantek avonu które
                        sa w mojej grupie FM a uczestnicza w tym forum , ale jednak nie zrobię wam tej
                        przyjemności.Podam tylko liczbę:przez 3 dni 5 osób.Przekonałem się że sa jednak
                        osoby którą potrafią myśleć racjonalnie i bije im za to brawo
                        Mimo wszystko Pozdrawiam
                        • chicarica Re: kolejna "oferta wspolpracy" 22.09.05, 22:37
                          Wszedłeś tu po to, żeby nas atakować? Jeśli tak, to odpuść sobie, nie zamierzam
                          dopuszczać tu do kłótni. Nic o nas nie wiesz a już wysnuwasz jakieś wnioski że
                          mamy klapki na oczach itp. Już tacy tu byli misjonarze, trochę im się nie udało.
                          Trochę dystansu, facet.
                          Jeśli masz chęć rozmawiać o FM, to bardzo proszę, załóż forum o FM, bo tutaj
                          piszesz po prostu nie na temat.
                          • slawek403 Re: kolejna "oferta wspolpracy" 22.09.05, 22:44
                            Kto kogo atakuje? Agresja jest tutaj tylko z waszej strony!Nikomu na tym forum
                            nie ubliżyłem w przeciwieństwie do was.Zostałem tu już nazwany chamem przez
                            osobę która nie zna chyba znaczenia tego słowa.Podobno za obrazę wysyłasz takich
                            ludzi na listę chwastów wiec dlaczego tego nie zrobiłas! Czy są tutaj jakieś
                            wyjątki.
                            zgadzam się że jest to forum na temat avonu ale jeśli ktoś zadaje mi pytania
                            związane z FM to nie mogę na nie odpowiedzieć? komu to przeszkadza ? kto na tym
                            ucierpi? nie rozumie was...
                      • justa_79 Re: kolejna "oferta wspolpracy" 22.09.05, 22:14
                        niepotrzebnie się tak unosisz, dla mnie Avon nie jest jedyną firmą. a jako
                        klient domagam się po prostu informacji, zaś od sprzedawcy oczekuję, że mi ich
                        dostarczy bez oburzania się tak, jak Ty to tutaj robisz. wiem, gdzie są
                        produkowane perfumy Diora czy Chanel, chcę wiedzieć, gdzie i kto produkuje
                        Federico Mahora wink nie czuj się atakowany tylko dlatego, że ktoś zadaje
                        pytanie. pierwsza z podanych stron mi się nie otwiera, zaś druga jest po
                        węgiersku. nadal nic włoskiego wink i jak tu się związać z taką firmą, klient
                        zada mi to samo pytanie, a ja nie będę w stanie mu nic powiedzieć o
                        producencie. podobnie jak chicarica, podejrzewam, że perfumy są produkowane w
                        Polsce (zatem to raczej fabryka, a nie rozlewnia), a we Włoszech jest być może
                        producent surowców do produkcji perfum. nie wiem, czy to od razu czyni perfumy
                        włoskimi. ja mogę sobie mieć w Polsce fabrykę perfum, sprowadzać surowce z
                        całego świata, od Tybetu po Nową Zelandię, a perfumy nadal będą polskiej
                        produkcji.
                        • slawek403 Re: kolejna "oferta wspolpracy" 22.09.05, 22:35
                          Ale mnie ubawiłaś , jakby każdy klient nizależnie co kupuje miał pytać się
                          sprzedawcy skąd jest produkt , gdzie go produkują itp. to byłby czysty obłęd.Po
                          to mamy do dyspozycji próbki naszych perfum żeby każdy klient mógł powąchać i
                          wybrać odpowiedni dla niego zapach i chyba to jest najważniejsze!!!!!!!!!!!!!!!!
                          Proszę zapytać o cenę naszych perfum bo to jest chyba jedna z najważniejszych
                          rzeczy dla potencjalnego klienta.Cena naszych perfum to połowa ceny perfum z
                          avonu!!!!!!!!!!
                          Czy chodząc do byle jakiego sklepu i kupując obojętnie to zawsze pytasz o to
                          samo co mnie.Jeśli tak to chyba jesteś z innego świata.
                          • justa_79 Re: kolejna "oferta wspolpracy" 22.09.05, 23:20
                            nie, w przypadku innych firm nie muszę o nic pytać w sklepie, bo każdy
                            producent ma swoją stronę i zawsze znam wcześniej pochodzenie firmy. i jeszcze
                            mi się nie zdarzyło, żeby jakaś firma udawała zagraniczne pochodzenie, będąc
                            firmą polską. ja bardzo lubię polskie kosmetyki, co tu ukrywać i czego się
                            wstydzić? nie rozumiem.
                              • justa_79 Re: kolejna "oferta wspolpracy" 23.09.05, 16:12
                                a co w tym widzisz chorego? powiedz, bo dziwi mnie Twoja opinia. i daruj sobie
                                obrażanie, jeśli nie masz nic rzeczowego do powiedzenia. a Ty lubisz kupować
                                kota w worku? bo ja nie. kosmetyki to co, co nakładam na własną skórę, a mam ją
                                tylko jedną. dlatego chcę wiedzieć, kto je produkuje i z czego.
                                • slawek403 Re: kolejna "oferta wspolpracy" 23.09.05, 20:40
                                  I tutaj zgadzam się z tobą w 100% (chociaż raz) Jeśli mam wydać dosć duzą kwotę
                                  to staram się dowiedzieć wszystkiego co mnie interesuje.Ale bądźmy powazni kto
                                  szuka po internecie danych o produktach które kosztują w granicach 30 zł , dla
                                  mnie jest to naprawdę chore i według mnie świadczy to o braku zajęcia i
                                  marnowaniu czasu na przeszukiwanie stron.Chyba że ktoś nie wie co robić ze swoim
                                  czasem...
                                  • chicarica Re: kolejna "oferta wspolpracy" 25.09.05, 10:59
                                    Szczerze mówiąc, uważam poszukiwanie informacji na temat firmy, do współpracy z
                                    którą ktoś nas zaprasza, za bardzo rozsądne - ja na przykład bardzo lubię
                                    wiedzieć z kim dokładnie współpracuję. Jeśli zapraszasz do współpracy z jakąś
                                    firmą, to naiwne są pretensje że ktoś chce sprawdzić co to za firma zanim się do
                                    niej zapisze.
                                    • agnus31 Re: kolejna "oferta wspolpracy" 25.09.05, 11:52
                                      Uważnie przyglądam się tej dyskusji i twierdzę że ten Pan wyraźnie podał adres
                                      strony tej firmy którą reprezentuje.Byłam na tej stronie i wszystko dokładnie
                                      jest tam podane.Nie ma więc trudności w nawiązaniu kontaktów z FM , a ponadto
                                      firma ta jest dokładnie opisana i przedstawiona.Myślę że zachowujesz się nie
                                      fair w stosunku co do tego Pana , który zostaje na forum wyzywany od chama , a
                                      osoba która to robi cały czas jest na forum , powiedz mi gdzie tu jest
                                      sprawiedliwośc?
                                      • chicarica Re: kolejna "oferta wspolpracy" 26.09.05, 13:55
                                        Nikomu i nigdzie nie obiecywałam, że będę sprawiedliwa, zwłaszcza że mamy zdaje
                                        się inne poczucie sprawiedliwości. Główną przyczyną zabanowania "tego Pana",
                                        którym notabene jesteś Ty sam/-a (po co zakładasz nowe nicki?) jest jego
                                        zaśmiecanie forum ogłoszeniami. To jest forum prywatne i admin ma prawo
                                        decydować o jego treści - ja decyduję, że miejsce na reklamy jest tylko w jednym
                                        wątku, który wyraźnie wskazałam.
                                        Nie mam zamiaru więcej na ten temat dyskutować, możesz się z tym pogodzić albo
                                        zmienić forum - są ich tu setki, do wyboru, do koloru.
        • slawek403 Re: kolejna "oferta wspolpracy" 21.09.05, 20:58
          Dlaczego tak uważasz?
          Na forum jest mnóstwo ofert dotyczących współpracy z avonem , więc dlaczego
          przeszkadza tobie moja oferta.Obawiasz się że ktoś może z niej skorzystać?
          Jeśli tak to masz rację , właśnie dzisiaj wysłałem umowy do podpisania z dwoma
          konsultantkami avonu.Tym Panią jakoś nie przeszkadzała moja oferta , wręcz
          odwrotnie były zadowolone ze bedą miały sznsę spróbować swoich sił w nowym
          biznesie i oczywiście zadna z nich nie rezygnuje z avonu , przecież jedno nie
          przeszkadza drugiemu
          Pozdrawiam
          • gocha221 Re: kolejna "oferta wspolpracy" 21.09.05, 21:38
            Umieszczanie ofert na forum to jednak co innego niz wysyłanie ich na prywatne
            skrzynki i korzystanie z faktu że forumowy nick=adres pocztowy.
            A własnie niechciane reklamyi wszelkie niezamówione maile sa określane spamem.
            Zapewne o to koleżance chodziło.
            • misioczat Re: kolejna "oferta wspolpracy" 22.09.05, 22:28
              Obserwuje to forum od jakiegos czasu i pare razy chcialam cos napisac, ale w
              okienku AUTOR pojawial sie moj adres smile - dlatego nie udzielalam sie, bo mnie
              to wkurzalo i myslalam, ze robie cos zle, ale skoro to normalne, to zaczne sie
              udzielacsmile Zamotalam. Witam wszystkich smile))
          • chicarica Re: kolejna "oferta wspolpracy" 21.09.05, 21:44
            To jest forum dotyczące Avonu i bardzo proszę nie zaśmiecać go spamem ani
            postami nie na temat. Można zamieścić ogłoszenie w odpowiednim wątku (szukam
            konsultantki lub klientek). Twoje wypowiedzi podające kontakt do firmy i adres
            strony w innych wątkach będą kasowane, więc nie wpisuj ich więcej, szkoda prądu.
            Jeśli się do tego nie zastosujesz, trafisz na "listę chwastów".
            Zapraszam natomiast do dyskusji o Avonie, bo to forum temu służy. Chcesz gadać o
            FM - załóż forum FM.
              • chicarica Re: kolejna "oferta wspolpracy" 21.09.05, 22:32
                Swoją ofertę możesz wpisać tu
                forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=16217&w=10222935&v=2&s=0 i tylko tu.
                Wszystkie inne ogłoszenia, jak również zakładane oddzielnie wątki będą kasowane,
                ponieważ spotkałam się z zarzutem, że na moim forum kwitnie biznesik.
                Informacja o tym gdzie należy wpisywać ew. ogłoszenia znajduje się w opisie
                forum, bardzo proszę przestrzegać podanych przeze mnie zasad.
          • chicarica Re: kolejna "oferta wspolpracy" 22.09.05, 23:32
            Na forum jest JEDEN WĄTEK dotyczący tej sprawy i do niego zaglądają osoby
            zainteresowane. Nikt tutaj nie rozsyła ofert wszystkim zalogowanym osobom.
            Jeśli nie pojmujesz różnicy pomiędzy UMOŻLIWIENIEM dotarcia do informacji osobom
            które tego chcą, a rozsyłaniem niechcianej poczty, to sorry ale chyba musisz
            bliżej zapoznać się z definicją spamu, która jest jasna.
              • chicarica Re: kolejna "oferta wspolpracy" 23.09.05, 16:15
                Wyrzucam.
                Różnica jest jednak taka, że ktoś kto przysyła do mnie ulotki, zapłacił za ich
                druk i dystrybucję. Ty natomiast chciałeś to samo uzyskać za darmo, jak to się
                brzydko mówi podpiąć się pod forum "na krzywy ryj", łamiąc w ten sposób
                netykietę, która ZABRANIA rozsyłania treści reklamowych. Nie wiem czy zdajesz
                sobie sprawę, że za coś takiego możesz nawet zostać zablokowany przez swojego
                dostawcę usług internetowych, tym bardziej że podałeś swoje nazwisko i miasto w
                którym mieszkasz. Naiwniak z Ciebie.
                • slawek403 Re: kolejna "oferta wspolpracy" 23.09.05, 20:53
                  Nie robię nic złego , a podając swoje dane chcę być wiarygodny a nie chce być
                  osobą abstrakcyjną.Jeśli ktoś ma pytanie to zwraca się do mnie.Ja nie mam nic do
                  ukrycia , jestem dystrybutorem legalnie działającej firmy.Straszysz mnie że mogę
                  mieć zablokowany dostęp do internetu.Na twoim miejscu zastanowiłbym sie czy to
                  twoje forum szybciej nie może być zamknięte , przeciez jawnie dochodzi tu do
                  transakcji finansowych typu kupie - sprzedam , a forum chyba do tego nie służy ,
                  chyba się nie mylę...?
                  P.S Nie rozsyłam treści reklamowych tylko oferty współpracy , ktos może z nich
                  skorzystać albo nie , to wszystko na ten temat
                  • chicarica Re: kolejna "oferta wspolpracy" 25.09.05, 11:03
                    Jest to jak najbardziej treść reklamowa, a Ty wykorzystujesz DARMOWE konto do
                    rozsyłania spamu czysto komercyjnego, łamiąc w ten sposób regulamin poczty na
                    Gazeta.pl.
                    Na moim forum nie dochodzi do transakcji, jest JEDEN wątek na ponad 20 tys.
                    dotyczący ofert wymiany i odsprzedaży kosmetyków, jeśli się przyjrzysz to
                    zobaczysz że ceny w nim są cenami z upustem dla konsultantek, a więc są to
                    oferty niekomercyjne, ot taka międzykonsultantkowa wymiana.
                    Twoja kariera raczej już się na tym forum kończy, po prostu przegiąłeś z
                    reklamą. Jeśli chciałbyś porozmawiać o avonie, to napisz do mnie na priv, a
                    jeśli nadal zamierzasz pieprzyć o swoim FM, to załóż sobie do tego własne forum
                    - ciekawe czy ktoś tam w ogóle zajrzy.
      • slawek403 Re: kolejna "oferta wspolpracy"jestem zadowolona 24.09.05, 16:10
        Bardzo się cieszę że nie jestem już sam , a te "przemiłe panie" zapatrzone w
        avon może dostrzegą że istnieja produkty lepsze od oferty avonu.Prosze zobaczyć
        jakie głupoty wypisują w temacie tego forum i czego się czepiają.Nie mają
        żadnych argumentów a tylko oczerniają produkt z którym nie miały nic do czynienia
        • jahreshka Re: kolejna "oferta wspolpracy"jestem zadowolona 25.09.05, 10:46
          Niektórzy mają problem z czytaniem ze zrozumieniem. To przykre.
          Nawet "wielkimi literami" do nich nie dociera...
          Człowieku! To jest forum o AVON-ie. Tak ciężko jest przyjąć to do wiadomości?
          Ludzie, którzy TU zaglądają, chcą dyskutować o kosmetykach TEJ firmy. I to nie
          oznacza, że są "zapatrzeni". Po prostu akceptują fakt, że to forum ma jasno
          określony temat
          Załóż swoje forum o FM i TAM informuj o perfumach. Sama chętnie bym poczytała.
          Ale nie TU. W takiej atmosferze robisz swojej firmie antyreklamę. Spam to też
          nie najlepsza droga do potencjalnych zaiteresowanych. Popełniasz kardynalne
          błędy, wybierając nieprzemyślane formy docierania do klientów i dziwisz się, że
          to się nie podoba.
          Powtarzam, załóż swoje forum i rzuć link do niego. Nawet na forum AVON-u.
          Opiekunka naszego forum na pewno nie skrzywi się na taką formę reklamy.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka