Dodaj do ulubionych

katalog13 dostepny dla wszystkich

17.10.05, 19:59
katalog jest dostepny na www.kataloavon.k9.pl
Obserwuj wątek
    • nea2 katalogavon 18.10.05, 12:13
      zabawna jesteś dziewczynko.Chcesz mi zaszkodzić?Niby co chcesz tym osiągnąć,że
      nie dostanę kolejnego skanu?Wiesz,ja w odróżnieniu od Ciebie nie żyję samymi
      katalogami i na pewno nie bedę płakać,jeżeli ktoś się nabierze na tą Twoją
      żałosną prowokację i mi nie przyśle skanu.
      Bez komentarza.
        • katia221 Re: katalogavon 18.10.05, 13:12
          A mi się wydaje że właśnie to chowanie katalogów przed klientkami powoduje
          niezdrową ciekawość i takie działania osób jak katalogavon. Wiecie zakazany
          owoc najbardziej kusi.....gdyby ktoś nie rozpoczął tej wojny o katalogi na
          forum byłby spokój a tak ciągle szarpiecie się o jedno i to samo....dziewczyny
          dajmy sobie spokój. Konsultantki proszę ignorujcie posty w stylu "mam katalog",
          itp. jak nie będzie żadnej reakcji to klientki dadzą sobie wreszcie spokój.
          tylko proszę nie kłóćcie się bo to do niczego nie prowadzi!
          • katalogavon Re: katalogavon 18.10.05, 14:28
            tak szczerze, to opublikowałam ten katalog raczej z myślą o konsultantkach,
            które nie mogą się dostać na forum dla konsultantek...
            no i masz 110% racji - gdyby katalog był ogólnodostępny, to bym go nie musiała
            publikować big_grin !
    • jahreshka Re: katalog13 dostepny dla wszystkich 18.10.05, 14:32
      Wiecie co? Całą ta dyskusja jest bez sensu. Nie rozumiem obaw konsultantek przed
      udostępnianiem katalogu wcześniej. Przecież klienci interesują się ofertą AVONu
      i to powinno być powodem do radości! A to, że chcą sobie zaplanować zakupy i
      kupić to czy tamto po niższej cenie, to tylko świadczy o ich zapobiegliwości.
      Niemniej chcą KUPIĆ coś AVONowego.
      Jestem zdecydownaie ZA udostępnianiem katalogów!
      • zosiajaniak Re: katalog13 dostepny dla wszystkich 18.10.05, 14:57
        Zgadzam się z jahreską. Ja moim klientkom jak najwcześniej udostępniam katalogi
        i informacje o promocjach. Przeważnie jesli są nastwaione na zakup np kremu
        który się im kończy, a krem będzie w promocji to wtedy coś jeszcze dodatkowo
        dokupują bo juz były nastawione na wydanie pewnej ilości pieniędzy. A dema
        użytkuję na testery jeśli nie ma próbek albo na własny użytek. A poza tym to
        nie żadna tajemnica bo w Łodzi w Avonie leży pełno Panoram i formularzy i każdy
        może sobie wejść i wziąć.
        • schera Re: katalog13 dostepny dla wszystkich 18.10.05, 16:04
          A ja chciałam podziękować KATALOGAVON za to ze go udostepnila. jestem
          konsultantką i niestety nie bardzo moge sie dostać na forum dla konsultantek.
          nie rozumiem calego zamieszania o ten katalog,czemu autorki skanu nie moga go
          poprostu udostepnic. jak ktos ma katalog z wyprzedzeniem to moze chyba
          udostepnic-przeciez to nie jest jakas gra tylko poprostu kazdy chce wiedziec co
          jest zeby sobie zaplanowac zakupy. beda wszyscy wiedziec zaplanuja zakupy,nie
          wydadza niepotrzebnie za duzo i nie ma problemu,przeciez trzeba sobie pomagac i
          ulatwiac zycie.wierzcie ze od tej waszej zapobiegliwosci i od chowania katalogow
          avon juz bardziej sie nie wzbogaci,oni i tak licza na to zeby nas jak
          najbardziej wyzyskac, wiec po co przeplacac.
          • milenkaj Re: katalog13 dostepny dla wszystkich 19.10.05, 09:36
            dawno, dawno temu...nie tak bardzo dawno, kiedy internet nie byl dobrem
            ogolnodostepnym nie bylo mowy o katalogach jeden czy dwa do przodu i jakos i
            konsultanki i o dziwo klientki dawaly rade zaplanowac zakupy, czasem
            konsultankta (co bardziej mila) dala do przejrzenia nastepny katalog. teraz
            nagle wszyscy potrzebuja, katalog avonu (najlepiej trzeci do przodu) jest nam
            niezbedny do zycia ;/
            dziewczyny, troche dystansu do tego "problemu"...bijecie sie o to jakby to byla
            gora zlota.
            • pysia2713 Re: katalog13 dostepny dla wszystkich 19.10.05, 13:49
              do wszystkich lasek kótre tak krzętnie ukrywają katalogi :Nie wiecie czmue tak
              bardzo klientki chcą katalog do przodu??Po to żebyście nas nie wyzyskiwały,żeby
              ominać przepłacania. Np w katalogu 12 kremy Accolade sa drogie a w 13 jest
              zestaw na ktorym za drugi placisz ledwo kilka zlotych. i dobrze ze laska o
              nicku "katalogavon" go udostępniła,dzięki temu zaoszczędze te kilka złotych. A
              argumenty typu ja to robiłam,czemu ruszasz co nie twoje,to ciekawe jakim
              sposobem powstał przeciek i kazdy teraz moze ten skan oglądac? I jeszcze te
              żalosne teksty o nie wchodzeniu na stronke bo jest wirus. Pozdro katalogavon.
              ps:pisałam dośc szybko więc przepraszam z góry za błędy,bo zaraz jakaś żalosna
              laska będzie mi wypominaćtongue_out
              • milenkaj Re: katalog13 dostepny dla wszystkich 19.10.05, 14:55
                jesli juz ktos ma wyzyskiwac biedne klientki to firma Avon...
                chcesz sie przekonac jak to fajnie byc konsultantka i niby wyzyskiwac klientki?
                prosze bardzo: podpisz umowe, zdobywaj katalogi, skanuj sie i rozsylaj
                klientkom...
                secundo: zawsze mozesz podpytac swoja konsultantke czy w nastepnym nie ma
                konkretnego produktu taniej...nie bedzie chciala ujawnic zmien konsultantke.
                • katalogavon Re: katalog13 dostepny dla wszystkich 19.10.05, 18:20
                  > żałosne to jest wasze zachowanie: wykradanie katalogu, pretensje, robienie na
                  > złość...

chcę po raz kolejny zwrócić uwagę, że katalog jest opublikowany dla
                  konsultantek, które nie mogą się dostać na forum sister52. A to, że klientki go
                  oglądają, po prostu nie stanowi dla mnie żadnego problemu.
                  • sieczkaa91 Re: katalog13 dostepny dla wszystkich 19.10.05, 21:35
                    a mi coś w tym wszystkim nie pasuje... na stronie www.katalogavon.k9.pl
                    jest następujący cytat napisany o ile sie nie mylę przez Panią
                    katalogavon: "Chciałam też goraco podziekować najmilszej dziewczynie na
                    swiecie, jaka jest nea2 z forum, na www.gazeta.pl (nea2@gazeta.pl) za
                    udostępnienie mi tegoż katalogu do publikacji. "
                    o ile sie nie mylę właśnie pani o nicku nea2 ma pretensje do katalogavon o to
                    ze go opublikowała.
                    podsumowując: dlaczego ktoś ma do kogoś pretensje o opublikowanie katalogu,
                    skoro sam mu go udostępnił??????? indifferent
                    • nea2 do sieczkaa 19.10.05, 21:38
                      sieczkaa91 napisała:

> a mi coś w tym wszystkim nie pasuje... na stronie www.katalogavon.k9.pl
                      > jest następujący cytat napisany o ile sie nie mylę przez Panią
                      > katalogavon: "Chciałam też goraco podziekować najmilszej dziewczynie na
                      > swiecie, jaka jest nea2 z forum, na www.gazeta.pl (nea2@gazeta.pl) za
                      > udostępnienie mi tegoż katalogu do publikacji. "
                      > o ile sie nie mylę właśnie pani o nicku nea2 ma pretensje do katalogavon o to
                      > ze go opublikowała.
                      > podsumowując: dlaczego ktoś ma do kogoś pretensje o opublikowanie katalogu,
                      > skoro sam mu go udostępnił??????? indifferent

droga sieczko odpowiedż jest prosta.Pani avonkatalog w odpowiedzi na moje posty
                      postanowiła odstawić szopkę,przygotowując nędzną prowokację.Radzę zapoznać się
                      z całym watkiem zarówno tym,jak i na forum dla konsultantek.
                      Pozdrawiam
                  • nea2 Re: katalog13 dostepny dla wszystkich 19.10.05, 21:36
                    katalogavon napisała:

> > ... po prostu nie stanowi dla mnie żadnego problemu.

Podobnie jak kłamanie od kogo dostałaś ten skan?Szkoda mi tylko osoby od której
                    rzeczywiście dostałaś ten skan,bo może być tym urażona,że ją pominęłaś w
                    podziękowaniach.
        • pysia2713 Re: katalog13 dostepny dla wszystkich 20.10.05, 08:24
          milenkaj : weś się nie ośmieszaj,tak kurde siedze i porownuje z 20 katalogami
          na przód (jesli by tak mozna bylotongue_out). Poprostu chodzi oto,że dzięki porownianiu
          moge wybrać dla siebie lepsza ofertę,a poza tym jak ktoś napisał to wy też na
          nas zarabiacie, nie tylko Avon więc zamiast ukrywać te katalogi i robić
          awantury (które są żałosne), lepiej byscie dbały o dobre klientek o a nie o te
          wasze "prawa autorskie". Katalog juz sie pokazał, więc nie ma co dalej
          prowadzić tych kłótni,jak nie od was to od kogoś innego się go zdobędzie i nie
          bedzie problemu. A wy stroszcie piórka dalej....
          • nunkis Re: katalog13 dostepny dla wszystkich 20.10.05, 09:18
            Ja jestem konsultantką i pokazuję kolejne katalogi (w wersji papierkowej) moim
            klientkom Nie ukrywam przed nimi promocji, a prawie wszystkie informuję żeby
            teraz nie kupowały bo potem będzie w promocji, jesli ma zamiar kupić coś bez
            promocji - a rzadko się to zdarza ponieważ większość kupuje kosmetyki w
            promocyjnych cenach bo cały katalog avonu opiera się na promocjach.... Więc
            jeśli twoja konslultantka ukrywa przed Tobą ten fakt to radze zmienić ją bo
            większość konsultantek otwarcie mówi, że pokazuje swoim klientkom późniejszy
            katalog ale jeden a nie dwa do przodu czy jeszcze wiecej!!!
          • milenkaj Re: katalog13 dostepny dla wszystkich 20.10.05, 09:56
            to Ty sie osmieszasz piszac takie teksty dzieki ktorym widac ze na zartach ani
            troche sie nie znasz.
            skoro katalog sie pokazal to popros o niego swoja konsultankte, jesli Ci odmowi
            zawsze mozesz zmienic na inna. nikt Ci tego nie zabroni. a jak nie to idz do
            cok-u i kup sobie katalog.
            o swoje klientki kazda konsultantka dba na swoj sposob, wiec mozesz zostac
            jedna z nich i byc super hiper idealna konsultantka.
            • pysia2713 Re: katalog13 dostepny dla wszystkich 20.10.05, 12:09
              tak,tak teraz każda będzie pisać jaką to jest wspaniałą konsultantką dbająca o
              klientki,a przed chwilą burzyły się że wogóle ktoś udostępnił katalog przed
              czasem i że wogóle go udostępnił,same nie wiecie o co sie "przysrać". Jak bym
              tylko miała skaner to bym sama to poodbijała, co nie jest taka "ciężka pracą"
              jak to niektóre płakały, i nie robiła problemów.
                • katalogavon Jak ukrywać katalogi 20.10.05, 12:22
                  Rada na przyszłość: z tajnymi dokumentami często postępuje się tak, że każda
                  kopia jest troszeczkę inna od pozostałych - np. przecinek jest przestawiony, czy
                  nawet umieszczane są sformułowania, które z dużym prawdopodobieństwem użyłby
                  dziennikarz, gdyby taki katalog dorwał.
                  W ten sposób można bardzo łatwo zlokalizować od kogo pochodził przeciek.
                  Jeśli chcecie ukrywać zeskanowany katalog, proponuję na każdej kopii przed
                  wysłaniem do konsultantki jako PDF umieścić dane tejże konsultantki. Np
                  malutkimi literkami w prawym górnym roku 2 strony kolorem bardzo zbliżonym do
                  koloru podłoża. Czy nawet numerkami...
                  Wtedy każda konsultantka będzie strzegła jak źrenicy swojej kopii i odda co
                  najwyżej osobom na 120% zaufanym!
                  No chyba, że np. młodszy brat zrobi jej tak na złość - wtedy to mogiła wink!
                    • katalogavon Re: Jak ukrywać katalogi 20.10.05, 13:52
                      Ale przecież nikt nie wie w którym miejscu!!! a jak chcesz, to robisz np koloru
                      prawie czarnego, na czarnym i myslisz ze ktos nie wiedzac gdzie szukac znajdzie?
                      Wizualnie nie do odróżnienia! A jak masz większą paranoję, to możesz i w 5
                      miejscach...
                      Nie mówiąc już o kodowaniu na pojedynczych pikselkach...
                        • katalogavon Re: Jak ukrywać katalogi 20.10.05, 14:08
                          a) nie Ty skanowałaś, więc osobiście chyba nie możesz mieć pretensji?

b) Wypowiadasz się w liczbie mnogiej, ale podpis jest tylko Twój. Hmmm

c) co do godności/niegodności mojego czynu zdania są najwyraźniej podzielone

d) a za parę dni pewnie sama zeskanuję i opublikuję efekt swojej "wielogodzinnej
                          pracy"

e) bo jak coś robić, to robić to jak należy albo wcale! big_grin
                            • katalogavon Re: CZEKAM NA KATALOG 1/2006 20.10.05, 15:13
                              1.Miałam na myśli, że zastąpie skan o który niektóre Panie się tak przyp...
                              innym skanem 13 katalogu.

2. Acrobat Reader jest programem całkowicie darmowym, możesz go oficjalnie
                              ściągnąc choćby z www.adobe.com

3. Do STWORZENIA Pdf-a możesz także używać darmowego oprogramowania np. Open
                              Office bez problemu robi PDF-y.Do MS Office też możesz bez problemu ściągnąć
                              bezpłatne oprogramowanie do konwersji doc -> PDF

4. Jedynym problemem jest konwersja typu PDF -> DOC, ale o to właśnie w tym
                              standardzie chodziło...

Pozdrawiam i przepraszam za to, że odbiegłam od tematu kosmetyków.
                              • justa_79 Re: CZEKAM NA KATALOG 1/2006 20.10.05, 16:19
                                katalogavon napisała:
                                > 4. Jedynym problemem jest konwersja typu PDF -> DOC, ale o to właśnie w tym
                                > standardzie chodziło...

nie stanowi to żadnego problemu, jeśli się ma odpowiednie oprogramowanie.
                                • katalogavon Re: CZEKAM NA KATALOG 1/2006 20.10.05, 16:43
                                  a jak się ma odpowiednią wiedzę i technologię nie stanowi żadnego problemu
                                  zbudowanie bomby atomowej...

póki co nie znalazłam żadnych DARMOWYCH programów do tego, co najwyżej wersje
                                  demonstracyjne, np. :

www.solidpdf.com/pdf/_to_doc_converter/37
                                  i co więcej, nie jest to zbyt dobre odwzorowanie!

ale oczywiście Ty justa79, jako całkowita przeciwniczka piractwa, masz zakupioną
                                  legalną wersje takiego oprogramowania (np. Adobe Acrobata Proffesional za 650$) ? tongue_out
    • katalogavon Re: katalog13 dostepny dla wszystkich 21.10.05, 20:59
      i przekroczone zostało 1200 wizyt na stronkach

1. Nie wysyłaj mi e-maili "przosze o katalog", bo po to jest na stronie, żeby
      każdy mógł sobie ściągnąć bez proszenia się...

2. temat ebusi_fam_fatal o wysyłaniu najnowszych katalogów jest NIEAKTUALNY.
      Gdzieś w środku sama ebusia_fam_fatal tak napisała i dopisując się tam można
      jedynie zyskać uśmiech politowania ze strony konsultantek, które mają, ale nie
      dają wink.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka