Dodaj do ulubionych

gdzie szukać idealnej konsultantki?

14.11.05, 10:09
Witam Was, czytam to forum juz od roku, Wasze opinie o swioch konsultantkach
i jak Wy opisujecie swoje kontakty z klientkami, i tak sie zastanawiam gdzie
szukać idealnej konsultantki.
Przez długi okres czasu zamawiałam kosmetyki Avonu co miesiąc, ale nigdy nie
dostałam jakiś próbek extra, żadna z konsultantek nie obniżyła nigdy ceny
droższego kosmetyku byśmy mogły sobie na ten kosmetyk pozwolić, nigdy tez nie
dostałam rady, by czegoś nie kupować teraz bo w następnym katalogu będzie w
promocji, testerów kolorów np. szminek też nigdy nie widziałam. Katalog
natomiast dostawałam do domu tylko na jeden dzień albo tylko do zobaczenia w
czasie pracy i od razu zamawiać.
Powiedzcie więc jak znaleźć tą idealną konsultantkę, która na dodatek będzie
wiedziała co poradzić a co nie polecać.
W tej chwili mam taką sytuację, żę nie moge sobie pozwolić na wieksze
zamówienia ale mimo wszystko chciałabym wiedzieć jak szukać tak fajnej
konsultantki.
Pozdrawiam Was wszystkie
Ola
Obserwuj wątek
    • guduka Re: gdzie szukać idealnej konsultantki? 14.11.05, 11:29
      Może po prostu zostań konsultantką i znajdź sobie kogoś do tandemu kto
      zamawiałby razem z Tobą. Ja tak zrobiłam i obsługujemy się same świetnie z mamą
      i siostrą : mamy taniej, katalogi dla siebie, a nie musimy zamawiać przecież co
      miesiąc... A jeśli chodzi o dobre konsultantki to zapewniam, że takowe są - ja
      kilkakrotnie miałam przyjemność robić interesy z naprawdę sensownymi
      dziewczynami.
      Pozdrawiam
    • nulka8 Re: gdzie szukać idealnej konsultantki? 14.11.05, 14:09
      Dziwi mnie to co piszesz, bo ja ZAWSZE daje próbki, nawet jesli ktos kupuje
      tylko jedna rzecz; wiekszosci daje stały opust, jesli nie to zawsze "ucinam"
      końcówke, jezeli wiem, ze cos jest kiepskie - to odradzam i oczywiscie katalog
      daje na własność.
      • zetmka Re: gdzie szukać idealnej konsultantki? 14.11.05, 14:15
        Ja również robie podobnie, po prostu trafiłas na nieodpowiednią, w taki sposób
        napewno nie pozyska sobie klientów.
        Niedawno zapisałam sie do avonu, a juz od jakiegos czasu prowadze oriflame, do
        wiekszych zamówien np. 35 zł zawsze dorzucam saszetki kosmetyków i próbki,
        katalog zawsze zostawiam, często tez pokazuje nowosci jeżeli udalo mi się je
        juz nabyc. Odradzam złe kosmetyki np. ostatnio odradziłam tusz 500% z ori
        podbno fatalny!

Zapisz sie co Ci szkodzi, przynajmniej nie bedziesz sie denerwowała, a całą
        ofertę będziesz miała u siebie, a może nawet jeszcze cos zarobisz...kto wie??

Pozdrawiam!!!
        • alex331 Re: gdzie szukać idealnej konsultantki? 14.11.05, 15:55
          Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi, miałam juz kilka konsultantek i każda była
          taka sama - katalog na chwilę, żadnych próbek, upustów.
          Zastanawiałam się nad tym czy nie zostać konsultantką ale nie wiem czy mam czas
          na to( mam małe dziecko wymagające stałej opieki) i nie wiem czy uda mi się
          zebrac zamówień za te 150, ja sama za tyle nie zamówię.Może kiedyś o tym
          pomyślę, a na razie poszukam lepszej konsultantki.
          Pozdrawiam
          Ola
    • monaliza666 Re: gdzie szukać idealnej konsultantki? 14.11.05, 15:36
      czesc jesli chcesz podaj mi swoje dane: imie, nazwisko, adres, telefon, to
      wprowdze cie do bazy danych avonu i koordynatorka z twojego okregu zglosi sie
      do ciebie i wszystkie zasady ci wyjasni na czym to polega i jak bedziesz
      chciala to cie wprowdzi. jako konsultantka mozesz korzystac ze szkolen
      kosmetycznych za ktore dostaniesz certyfikat. po tych szkoleniach bedziesz
      wiedziala jakie kosmetyki uzywac i jak komus doradzic jakie ma uzywac, naucza
      rowniez jak rozpoznawac u kogos typ cery. mozesz sprobowac wejscie nic nie
      kosztuje jak ci sie nie spodoba zawsze mozesz zrezygnowac
      eliza.kudla@o2.pl
    • elwinga Re: gdzie szukać idealnej konsultantki? 14.11.05, 21:31
      Ja bym poszukała wśród znajomych, które robią zamówienia na własny użytek, a
      nie wśród osób, które z Avonu żyją. Mnie "obsługuje" przyjaciółka, która kupuje
      tylko dla siebie i mamy (no i okazjonalnie dla mnie). Ja poluję w sieci na
      najnowsze katalogi smile i jej podsyłam i czasami debatujemy potem nad zamówieniem
      czegoś wspólnie, żeby np. skorzystać z jakiejś promocji; ona za to bez pytania
      zaopatruje mnie w próbki. Obie sobie bardzo tę symbiozę chwalimy. smile
    • martyna-avon-cosmetics Re: gdzie szukać idealnej konsultantki? 15.09.16, 12:52
      Cześć smile

Mam na imię Martyna, jestem Liderem Sprzedaży jak i konsultantką w firmie Avon. Chętnie będę realizowała Twoje zamówienia, jak również mogę pokazać Ci tą "drugą stronę" mianowicie zapraszam Cię do mojego zespołu konsultantek. smile Nie ma tu żadnych umów, a każde zamówienie (nawet takie za 5zł ) jak i próbki będziesz otrzymywała z rabatem minimum 15% max 40%, nie mówiąc o darmowych kosmetykach. Wystarczy, że odezwiesz się do mnie, a wszystko Ci chętnie wytłumaczę. Oczywiście kontakt nie jest zobowiązujący. Mój e-mail: martyna.frycz@gmail.com Pozdrawiam smile
    • gaba_avon Re: gdzie szukać idealnej konsultantki? 10.11.16, 14:39
      Hej Dziewczyny!smile Zapraszam was do współpracy w moim zespole AVON, jestem liderem sprzedaży i poszukuję chętnych, nowych konsultantek. Co możesz zyskać?
      *od 15 do 45% rabat na zamówienia (W praktyce; robisz zamówienie np za 200zł, masz 45% rabatu więc płacisz za nie 110zł a 90zł to Twój zarobek)
      *co katalog prezenty i zestawy za 1zł ( ostatnio był to zestaw planet spa-krem+pianka do mycia buzi, wcześniej cherisch-balsam + perfumetka lub black suede touch-dezodorant+żel pod prysznic)
      *na start ekskluzywny perfum za 1zł (ostatnio były to; ALPHA, LIFE KENZO, DREAMS, aktualnie TODAY , TOMORROW)
      * promocje i rabaty okolicznościowe ( np teraz "na mikołaja" zestawy kosmetyków za 1 zł)
      *darmowe szkolenia i wydarzenie, wsparcie innych
      *niezależność finansowa
      Dziewczyny, jestem mamą dwójki dzieci i mam niewiele czasu ale pracę w AVON polecam w 100% niedość ze jest to praca bardzo przyjemna, to jeszcze korzystna! zapraszam chętnych na e-mail gabs.k@vp.pl lub tel. 796659265wink
    • moniczka180 Re: gdzie szukać idealnej konsultantki? 01.12.16, 14:19
      witam jestem liderem sprzedaży od wielu lat mam w swoim zespole ponad 100 osób poszukuje osób chętnych które chcą korzystać z naszych ofert teraz na Świeta Mega RABATY na kosmetyki 45% opustu od cen katalogowych i mnustwo prezentów za 1zł. Jesli chcesz dowiedzieć się wiecej zapraszam wyslę wszystkie materiały pomocne w zbieranu zamówień Lider Sprzedaży Monika Raczkowska 514 584 664 monikaraczkowska88@gmail.com
    • fifi16 Re: gdzie szukać idealnej konsultantki? 11.04.18, 12:36
      Tak naprawdę to sama zostań konsultantką, przecież możesz zamawiać kosmetyki bez pośrednictwa kogoś tam, ja skorzystałam ze strony najlepszakonsultantka.pl zarejestrowałam się samodzielnie do Avon i zamawiam kosmetyki na własny użytek.
    • chris1970 Re: gdzie szukać idealnej konsultantki? 25.04.18, 10:38
      Moja historia jest taka. Zostałem zainteresowany ofertą Avon w galerii handlowej. Panie miały stoisko, katalogi, w koszyku parę produktów. Zaprosiły do stoiska, więc pomyślałem, co mi tam. Poprosiłem o ofertę kosmetyków do pielęgnacji dla panów i może jakiś zapach. Dziewczyny jakoś sobie poradziły, dały katalog. Po kilku dniach złożyłem zamówienie. Niemałe, bo na 94 złote - zestaw zapach plus dezodorant, żel do mycia itp. Konsultantka odezwała się, umówiła na odbiór towaru. W torbie miałem katalog na nowy sezon i produkty. Również żadnej próbki. Koszt jaki dziewczyna poniosła, to maksymalnie niecałe 3 PLN - koszt katalogu oraz mała torebka. Chyba kosztuje 20 groszy. Mogła pamiętać, że byłem zainteresowany innymi kosmetykami i zapachami. Próbka kosztuje 50 groszy. Cenę zaokrągliła do pełnych złotych w górę.
      Popytałem w pracy, czy nie ma jakiejś konsultantki. Okazało się, że jest! Zamówiłem i dostałem rabat spory. Okazało się, że dziewczyna jest w ciąży i to ze skierowaniem na podtrzymanie, więc straciłem kontakt.
      Zapisałem się do Avon i teraz ja rozprowadzam kosmetyki.
    • ulamikolajczuk Re: gdzie szukać idealnej konsultantki? 13.04.19, 10:24
      Witaj! Mam na imię Ula i jestem Liderką sprzedaży Avon.
      Szukam chętnych osób do współpracy.
      Chcesz zarabiać dodatkowe pieniądze bez wychodzenia z domu???
      Zdobywać kosmetyki taniej dla siebie i swoich bliskich??
      Skorzystać z ofert dostępnych dla Ambasadorek Piękna Avon???
      Odezwij się do mnie, odpowiem na każde pytanie, wyjaśnię wszystko i pomogę!!
      Avon oferuje:
      *możliwość złożenia zamówienia w każdej chwili
      *dostawa do domu, realizowana do 48 h
      *możliwość zwrotu do 90 dni od zakupu
      *rabaty nie ma obowiązku zamawiania co katalog
      *możliwość rezygnacji w każdej chwili
      *super oferta na start dla nowych konsultantek/konsultantów
      *wartościowe nagrody już przy pierwszym zamówieniu
      Na start zaraz po rejestracji ode mnie otrzymujesz Perfumy i zastaw katalogów.
      Wejdź w ten link i sama się przekonaj:
      start.avonpolska.pl/badz-ze-mna-w-avon
      To nic nie kosztuje możesz mieć jedynie korzyści!!!
      Serdecznie zapraszam do współpracy Ula
      • monikamad Re: gdzie szukać idealnej konsultantki? 29.10.20, 05:53
        Dobra konsultantka to podstawa. Powinna dbać o swoją klientkę, doradzić, zapoznać z nowym produktem poprzez próbki itp. Jestem konsultantką od dwóch lat i nie muszę szukać klientek czy namawiać je na zakupy, gdyż same proszą o katalog. Jeśli twoja konsultantka o Ciebie nie dba sama nią zostań. To nic trudnego, nie ma żadnych opłat ani zobowiązań. Zamówienie można złożyć np raz na miesiąc albo raz na rok. Przy zamówieniu choćby tylko na 10 złotych już jest rabat 15%. Więc warto nad tym się zastanowić. Jeśli chcesz spróbować zostawię link do strony na fb. Można do mnie śmiało pisać jeśli ktoś chce wiedzieć więcej na czym to polega m.facebook.com/Katalog-AVON-Polska-100869991806438/?ref=bookmarks.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka