Dodaj do ulubionych

gdzie szukać idealnej konsultantki?

14.11.05, 10:09
Witam Was, czytam to forum juz od roku, Wasze opinie o swioch konsultantkach
i jak Wy opisujecie swoje kontakty z klientkami, i tak sie zastanawiam gdzie
szukać idealnej konsultantki.
Przez długi okres czasu zamawiałam kosmetyki Avonu co miesiąc, ale nigdy nie
dostałam jakiś próbek extra, żadna z konsultantek nie obniżyła nigdy ceny
droższego kosmetyku byśmy mogły sobie na ten kosmetyk pozwolić, nigdy tez nie
dostałam rady, by czegoś nie kupować teraz bo w następnym katalogu będzie w
promocji, testerów kolorów np. szminek też nigdy nie widziałam. Katalog
natomiast dostawałam do domu tylko na jeden dzień albo tylko do zobaczenia w
czasie pracy i od razu zamawiać.
Powiedzcie więc jak znaleźć tą idealną konsultantkę, która na dodatek będzie
wiedziała co poradzić a co nie polecać.
W tej chwili mam taką sytuację, żę nie moge sobie pozwolić na wieksze
zamówienia ale mimo wszystko chciałabym wiedzieć jak szukać tak fajnej
konsultantki.
Pozdrawiam Was wszystkie
Ola
Obserwuj wątek
    • guduka Re: gdzie szukać idealnej konsultantki? 14.11.05, 11:29
      Może po prostu zostań konsultantką i znajdź sobie kogoś do tandemu kto
      zamawiałby razem z Tobą. Ja tak zrobiłam i obsługujemy się same świetnie z mamą
      i siostrą : mamy taniej, katalogi dla siebie, a nie musimy zamawiać przecież co
      miesiąc... A jeśli chodzi o dobre konsultantki to zapewniam, że takowe są - ja
      kilkakrotnie miałam przyjemność robić interesy z naprawdę sensownymi
      dziewczynami.
      Pozdrawiam
    • nulka8 Re: gdzie szukać idealnej konsultantki? 14.11.05, 14:09
      Dziwi mnie to co piszesz, bo ja ZAWSZE daje próbki, nawet jesli ktos kupuje
      tylko jedna rzecz; wiekszosci daje stały opust, jesli nie to zawsze "ucinam"
      końcówke, jezeli wiem, ze cos jest kiepskie - to odradzam i oczywiscie katalog
      daje na własność.
      • zetmka Re: gdzie szukać idealnej konsultantki? 14.11.05, 14:15
        Ja również robie podobnie, po prostu trafiłas na nieodpowiednią, w taki sposób
        napewno nie pozyska sobie klientów.
        Niedawno zapisałam sie do avonu, a juz od jakiegos czasu prowadze oriflame, do
        wiekszych zamówien np. 35 zł zawsze dorzucam saszetki kosmetyków i próbki,
        katalog zawsze zostawiam, często tez pokazuje nowosci jeżeli udalo mi się je
        juz nabyc. Odradzam złe kosmetyki np. ostatnio odradziłam tusz 500% z ori
        podbno fatalny!

Zapisz sie co Ci szkodzi, przynajmniej nie bedziesz sie denerwowała, a całą
        ofertę będziesz miała u siebie, a może nawet jeszcze cos zarobisz...kto wie??

Pozdrawiam!!!
        • alex331 Re: gdzie szukać idealnej konsultantki? 14.11.05, 15:55
          Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi, miałam juz kilka konsultantek i każda była
          taka sama - katalog na chwilę, żadnych próbek, upustów.
          Zastanawiałam się nad tym czy nie zostać konsultantką ale nie wiem czy mam czas
          na to( mam małe dziecko wymagające stałej opieki) i nie wiem czy uda mi się
          zebrac zamówień za te 150, ja sama za tyle nie zamówię.Może kiedyś o tym
          pomyślę, a na razie poszukam lepszej konsultantki.
          Pozdrawiam
          Ola
    • monaliza666 Re: gdzie szukać idealnej konsultantki? 14.11.05, 15:36
      czesc jesli chcesz podaj mi swoje dane: imie, nazwisko, adres, telefon, to
      wprowdze cie do bazy danych avonu i koordynatorka z twojego okregu zglosi sie
      do ciebie i wszystkie zasady ci wyjasni na czym to polega i jak bedziesz
      chciala to cie wprowdzi. jako konsultantka mozesz korzystac ze szkolen
      kosmetycznych za ktore dostaniesz certyfikat. po tych szkoleniach bedziesz
      wiedziala jakie kosmetyki uzywac i jak komus doradzic jakie ma uzywac, naucza
      rowniez jak rozpoznawac u kogos typ cery. mozesz sprobowac wejscie nic nie
      kosztuje jak ci sie nie spodoba zawsze mozesz zrezygnowac
      eliza.kudla@o2.pl
    • elwinga Re: gdzie szukać idealnej konsultantki? 14.11.05, 21:31
      Ja bym poszukała wśród znajomych, które robią zamówienia na własny użytek, a
      nie wśród osób, które z Avonu żyją. Mnie "obsługuje" przyjaciółka, która kupuje
      tylko dla siebie i mamy (no i okazjonalnie dla mnie). Ja poluję w sieci na
      najnowsze katalogi smile i jej podsyłam i czasami debatujemy potem nad zamówieniem
      czegoś wspólnie, żeby np. skorzystać z jakiejś promocji; ona za to bez pytania
      zaopatruje mnie w próbki. Obie sobie bardzo tę symbiozę chwalimy. smile
    • martyna-avon-cosmetics Re: gdzie szukać idealnej konsultantki? 15.09.16, 12:52
      Cześć smile

Mam na imię Martyna, jestem Liderem Sprzedaży jak i konsultantką w firmie Avon. Chętnie będę realizowała Twoje zamówienia, jak również mogę pokazać Ci tą "drugą stronę" mianowicie zapraszam Cię do mojego zespołu konsultantek. smile Nie ma tu żadnych umów, a każde zamówienie (nawet takie za 5zł ) jak i próbki będziesz otrzymywała z rabatem minimum 15% max 40%, nie mówiąc o darmowych kosmetykach. Wystarczy, że odezwiesz się do mnie, a wszystko Ci chętnie wytłumaczę. Oczywiście kontakt nie jest zobowiązujący. Mój e-mail: martyna.frycz@gmail.com Pozdrawiam smile
    • gaba_avon Re: gdzie szukać idealnej konsultantki? 10.11.16, 14:39
      Hej Dziewczyny!smile Zapraszam was do współpracy w moim zespole AVON, jestem liderem sprzedaży i poszukuję chętnych, nowych konsultantek. Co możesz zyskać?
      *od 15 do 45% rabat na zamówienia (W praktyce; robisz zamówienie np za 200zł, masz 45% rabatu więc płacisz za nie 110zł a 90zł to Twój zarobek)
      *co katalog prezenty i zestawy za 1zł ( ostatnio był to zestaw planet spa-krem+pianka do mycia buzi, wcześniej cherisch-balsam + perfumetka lub black suede touch-dezodorant+żel pod prysznic)
      *na start ekskluzywny perfum za 1zł (ostatnio były to; ALPHA, LIFE KENZO, DREAMS, aktualnie TODAY , TOMORROW)
      * promocje i rabaty okolicznościowe ( np teraz "na mikołaja" zestawy kosmetyków za 1 zł)
      *darmowe szkolenia i wydarzenie, wsparcie innych
      *niezależność finansowa
      Dziewczyny, jestem mamą dwójki dzieci i mam niewiele czasu ale pracę w AVON polecam w 100% niedość ze jest to praca bardzo przyjemna, to jeszcze korzystna! zapraszam chętnych na e-mail gabs.k@vp.pl lub tel. 796659265wink
    • moniczka180 Re: gdzie szukać idealnej konsultantki? 01.12.16, 14:19
      witam jestem liderem sprzedaży od wielu lat mam w swoim zespole ponad 100 osób poszukuje osób chętnych które chcą korzystać z naszych ofert teraz na Świeta Mega RABATY na kosmetyki 45% opustu od cen katalogowych i mnustwo prezentów za 1zł. Jesli chcesz dowiedzieć się wiecej zapraszam wyslę wszystkie materiały pomocne w zbieranu zamówień Lider Sprzedaży Monika Raczkowska 514 584 664 monikaraczkowska88@gmail.com
    • fifi16 Re: gdzie szukać idealnej konsultantki? 11.04.18, 12:36
      Tak naprawdę to sama zostań konsultantką, przecież możesz zamawiać kosmetyki bez pośrednictwa kogoś tam, ja skorzystałam ze strony najlepszakonsultantka.pl zarejestrowałam się samodzielnie do Avon i zamawiam kosmetyki na własny użytek.
    • chris1970 Re: gdzie szukać idealnej konsultantki? 25.04.18, 10:38
      Moja historia jest taka. Zostałem zainteresowany ofertą Avon w galerii handlowej. Panie miały stoisko, katalogi, w koszyku parę produktów. Zaprosiły do stoiska, więc pomyślałem, co mi tam. Poprosiłem o ofertę kosmetyków do pielęgnacji dla panów i może jakiś zapach. Dziewczyny jakoś sobie poradziły, dały katalog. Po kilku dniach złożyłem zamówienie. Niemałe, bo na 94 złote - zestaw zapach plus dezodorant, żel do mycia itp. Konsultantka odezwała się, umówiła na odbiór towaru. W torbie miałem katalog na nowy sezon i produkty. Również żadnej próbki. Koszt jaki dziewczyna poniosła, to maksymalnie niecałe 3 PLN - koszt katalogu oraz mała torebka. Chyba kosztuje 20 groszy. Mogła pamiętać, że byłem zainteresowany innymi kosmetykami i zapachami. Próbka kosztuje 50 groszy. Cenę zaokrągliła do pełnych złotych w górę.
      Popytałem w pracy, czy nie ma jakiejś konsultantki. Okazało się, że jest! Zamówiłem i dostałem rabat spory. Okazało się, że dziewczyna jest w ciąży i to ze skierowaniem na podtrzymanie, więc straciłem kontakt.
      Zapisałem się do Avon i teraz ja rozprowadzam kosmetyki.
    • ulamikolajczuk Re: gdzie szukać idealnej konsultantki? 13.04.19, 10:24
      Witaj! Mam na imię Ula i jestem Liderką sprzedaży Avon.
      Szukam chętnych osób do współpracy.
      Chcesz zarabiać dodatkowe pieniądze bez wychodzenia z domu???
      Zdobywać kosmetyki taniej dla siebie i swoich bliskich??
      Skorzystać z ofert dostępnych dla Ambasadorek Piękna Avon???
      Odezwij się do mnie, odpowiem na każde pytanie, wyjaśnię wszystko i pomogę!!
      Avon oferuje:
      *możliwość złożenia zamówienia w każdej chwili
      *dostawa do domu, realizowana do 48 h
      *możliwość zwrotu do 90 dni od zakupu
      *rabaty nie ma obowiązku zamawiania co katalog
      *możliwość rezygnacji w każdej chwili
      *super oferta na start dla nowych konsultantek/konsultantów
      *wartościowe nagrody już przy pierwszym zamówieniu
      Na start zaraz po rejestracji ode mnie otrzymujesz Perfumy i zastaw katalogów.
      Wejdź w ten link i sama się przekonaj:
      start.avonpolska.pl/badz-ze-mna-w-avon
      To nic nie kosztuje możesz mieć jedynie korzyści!!!
      Serdecznie zapraszam do współpracy Ula
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka