Dodaj do ulubionych

Pani 1szylider, czy pani jest kobietą?

09.04.04, 01:33
czy starszą panią? Bo teraz to w internecie ludzie się kryją. A czemu? Bo te
wasze kosmetyki to dla starszych są dobre, moja sąsiadka kiedyś na rynku
kupiła w Ostródzie i do dzisiaj jeszcze ma. A to było ho! ho! wieki temu. Ale
to chyba były awony albo oriflamy może już nie pamiętam. Bardzo ładne te
forum zrobiłaś. I ciekawie napisałaś i tak mądrze. Aż miło poczytać. I aż tak
dużo o tym orijflamie. Bardzo ładnie. Dobranoc.
Obserwuj wątek
    • 1szylider Re: Pani 1szylider, czy pani jest kobietą? 09.04.04, 01:39
      wszylider napisał:

> czy starszą panią? Bo teraz to w internecie ludzie się kryją. A czemu? Bo te
      > wasze kosmetyki to dla starszych są dobre, moja sąsiadka kiedyś na rynku
      > kupiła w Ostródzie i do dzisiaj jeszcze ma. A to było ho! ho! wieki temu. Ale
      > to chyba były awony albo oriflamy może już nie pamiętam. Bardzo ładne te
      > forum zrobiłaś. I ciekawie napisałaś i tak mądrze. Aż miło poczytać. I aż tak
      > dużo o tym orijflamie. Bardzo ładnie. Dobranoc.

Witam!

Juz po Twoim nicku domyslałem sie jaki to będzie post.
      Ale jednak ciekawośc zwyciężyła.

Nie dość, że podrabiasz nicki w sposób obraźliwy, to jeszcze piszesz posty hmmm
      jak to delikatnie i uprzejmie powiedzieć?
      Chyba jednak wstrzymam się od powiedzenia...
      Zaczekam na nastepną Twoją produkcję, przypominając, że mam na takie posty
      specjalny wątek...

Chcesz więcej,klinij tu:MLM, biznes po godzinach...  Katalog Oriflame
      Pozdrawiam i zapraszam!
      • wszylider Re: Pani 1szylider, czy pani jest kobietą? 09.04.04, 02:06
        A czemu ty taka nie ufna kruszynko? Takie ładne piszesz rzeczy do innych a na
        mnie tak z góry. Napisz mi lepiej trochę o tym jak to się pracuje w tych
        siatkach, bo to idzie tak przez pączkowanie, prawda? Ile trzeba wydać
        pieniążków jak chce się zacząć? A czy można jakoś się tam przyjąć zeby mieć
        stałą pensję? Czy siatkę trzeba samemu znajdować? A ta moja nazwa miała być
        pierwszylider napisane bez jedynki bo mi się ta twoja nazwa podoba, taka fajna
        jest i chcę mieć podobną.
        • 1szylider Re: Pani 1szylider, czy pani jest kobietą? 09.04.04, 02:32
          wszylider napisał:

> A czemu ty taka nie ufna kruszynko? Takie ładne piszesz rzeczy do innych a na
          > mnie tak z góry. Napisz mi lepiej trochę o tym jak to się pracuje w tych
          > siatkach, bo to idzie tak przez pączkowanie, prawda? Ile trzeba wydać
          > pieniążków jak chce się zacząć? A czy można jakoś się tam przyjąć zeby mieć
          > stałą pensję? Czy siatkę trzeba samemu znajdować? A ta moja nazwa miała być
          > pierwszylider napisane bez jedynki bo mi się ta twoja nazwa podoba, taka
          fajna
          > jest i chcę mieć podobną.

Witam!

Nieufny bom pomyslał, żeś krwiopijca.
          Tak mi się skojarzyło...
          smile))

Przejrzyj wątki a potem zadawaj pytania.
          Szczególnie polecam Ci pt "chcę zostać konsultantka"

Pozdrawiam i zapraszam!
        • 1szylider Re: Pani 1szylider, czy pani jest kobietą? 09.04.04, 02:34
          wszylider napisał:

> A czemu ty taka nie ufna kruszynko? Takie ładne piszesz rzeczy do innych a na
          > mnie tak z góry. Napisz mi lepiej trochę o tym jak to się pracuje w tych
          > siatkach, bo to idzie tak przez pączkowanie, prawda? Ile trzeba wydać
          > pieniążków jak chce się zacząć? A czy można jakoś się tam przyjąć zeby mieć
          > stałą pensję? Czy siatkę trzeba samemu znajdować? A ta moja nazwa miała być
          > pierwszylider napisane bez jedynki bo mi się ta twoja nazwa podoba, taka
          fajna
          > jest i chcę mieć podobną.

Witam!
          Poczytaj tu:
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=16274&w=10479796
          Pozdrawiam i zapraszam!
    • wszylider Re: Pani 1szylider, czy pani jest kobietą? 12.04.04, 23:33
      Dzień dobry, to ja. Ale to jest strasznie skomplikowane. Proszę mi napisać co
      mam zrobić żeby dostawać zniżkę robiac zakupy? No i mam wnuczkę w RFN i jakby
      ona chciała sobie kupować to może ode mnie czy musi tam od kogoś, no i co ja
      wtedy z tego mam? Mam też znajomą w Holandii i ona jakby kupowała to co jest z
      tego dla mnie?
      A jakby też znajomym sprzedawała? Proszę napisać jak to jest, bo zagranicą może
      lepiej bo u nas bieda a tam łatwiej coś sprzedać i ludzie mają więcej pieniedzy.
      • 1szylider Re: Pani 1szylider, czy pani jest kobietą? 12.04.04, 23:55
        wszylider napisał:

> Dzień dobry, to ja. Ale to jest strasznie skomplikowane.

+++Znacznie prostsze niz myslisz.

Proszę mi napisać co
        > mam zrobić żeby dostawać zniżkę robiac zakupy?

+++Wstąpić do Klubu Oriflame, skąd jesteś z jakiego miasta?
        Albo skontaktuję Cię z którąś z moimch iliderem w Twoim mieście, albo sam Cię
        wprowadzę do Klubu.

No i mam wnuczkę w RFN i jakby
        > ona chciała sobie kupować to może ode mnie czy musi tam od kogoś, no i co ja
        > wtedy z tego mam?

Mam też znajomą w Holandii i ona jakby kupowała to co jest z
        > tego dla mnie?

+++Gdy sprzedajesz komukolwiek, to zarabiasz 30% marży do cen zakupu.
        Gdy teraz Ty zaczniesz zapisywać do Klubu, to Oriflame wypłaci Tobie do 21% ich
        sprzedazy/zakupów.

Możemy zapisywać konsultantów w innych krajach, ale ani Niemcy ani Holandia nie
        są objete jeszcze programem sponsorowania międzynarodowego.
        > A jakby też znajomym sprzedawała? Proszę napisać jak to jest, bo zagranicą
        może
        >
        > lepiej bo u nas bieda a tam łatwiej coś sprzedać i ludzie mają więcej
        pieniedzy
        > .

+++Tu Cię zaskoczę, bo najlepiej idzie w krajach znacznie biedniejszych niż
        Polska jak Rosja czy Macedonia oraz w znacznie bogatszych jak USA

W Polsce rejestrujemy do 10 tys nowych konsultantek miesięcznie. i sprzedajemy
        za ponad 200mln zł rocznie ( ceny klubowe)
        • wszylider Re: Pani 1szylider, czy pani jest kobietą? 13.04.04, 00:19
          Muszę się jeszcze trochę zastanowić. A jak jest w Grecji i Ukraine? Czy jak na
          przyklad w takiej Ukraine (tam też mam trochę rodziny i też bieda tam) jak ktoś
          coś sprzeda to ja mam z tego zarobek? Ile muszę zapłacić na początek i co za to
          mam? Też myslę ze jak dziesięctysięcy nowych na miesiąc przyjmujecie to bardzo
          dużo. Może być trudno coś tu sprzedawać bo to już może prawie wszyscy wiedzą.
          Gdzieś pisało że firma jest już dużo lat w Polsce. Poczytam sobie jeszcze
          trochę i popytam znajomych czy bedą ode mnie kupować jak się zapiszę.
          • 1szylider Jestem mężczyzną! 13.04.04, 06:28
            wszylider napisał:

> Muszę się jeszcze trochę zastanowić. A jak jest w Grecji i Ukraine? Czy jak
            na
            > przyklad w takiej Ukraine (tam też mam trochę rodziny i też bieda tam) jak
            ktoś
            >
            > coś sprzeda to ja mam z tego zarobek? Ile muszę zapłacić na początek i co za
            to
            >
            > mam? Też myslę ze jak dziesięctysięcy nowych na miesiąc przyjmujecie to
            bardzo
            > dużo. Może być trudno coś tu sprzedawać bo to już może prawie wszyscy wiedzą.
            > Gdzieś pisało że firma jest już dużo lat w Polsce. Poczytam sobie jeszcze
            > trochę i popytam znajomych czy bedą ode mnie kupować jak się zapiszę.

Witam!

Wpisowe w Polsce wynosi 19zł, jedyne kryteria to pełnoletniość ( od 16 roku
            życia, ale zgoda rodziców na kredyt).

każdy od zaraz może zacząc budowac swoje struktury za granica.
            Wtedy wybiera kraj goscinny i rejestruje się( formalności w Kraju poprzez
            Oriflame Poland), wypełnia formularz i po wpłaceniu 30zł za każdy kraj czeka na
            załatwienie i przyznanie numeru w kraju goscinnym, co trwa ok miesiąca.
            I Grecja i Ukraina są bardzo dynamicznymi rynkami.
            Gdy bylem w Grecji na KOnferencji Złotej, to wiele osób na ulicy na zaczepiało
            i mówiło, że są konsultantakmi i oczywiście częsciej iż są klientkami.
            Ukraina jest rownie dynamicznym klubem narodowym, na Rodos mieli druga, co do
            wielkości delegację po rosyjskiej, są trzecim rynkiem po Rosji i Polsce...
            Tak,że w obu krajach super idzie biznes.

Od kiedy chcesz zacząć...

Pozdrawiam i zapraszam!
            • wszylider Re: Jestem mężczyzną! 13.04.04, 23:27
              Dobry wieczór. Bardzo się zastanawiam co zrobić. Dużo czytam tego forum i Pan
              tu często podaje takie informacje z ,Encyklopedii Zjawisk XXI w. "OKIEM"
              C Marcin Niewalda 2002' a to taka strona
              www.okiem.boo.pl/okiem/index2.html to i tam zaglądam i sobie czytam. A
              tam jest taki cały opisany rozdział o markietingu w sieci że to sekty i
              Oriflame też no i taki sam jak ten Amwey. Nie wiem co mam teraz zrobić, bo jak
              oni tam piszą prawdę to można się bardzo uzależnić i stracić nawet rodzinę.
              Naprawdę już nie wiem co zrobić. Co Pan sam sądzi o tym?
              • 1szylider Re: Jestem mężczyzną! 14.04.04, 19:30
                wszylider napisał:

> Dobry wieczór. Bardzo się zastanawiam co zrobić. Dużo czytam tego forum i Pan
                > tu często podaje takie informacje z ,Encyklopedii Zjawisk XXI w. "OKIEM"
                > C Marcin Niewalda 2002' a to taka strona
                > www.okiem.boo.pl/okiem/index2.html to i tam zaglądam i sobie czytam. A
                > tam jest taki cały opisany rozdział o markietingu w sieci że to sekty i
                > Oriflame też no i taki sam jak ten Amwey. Nie wiem co mam teraz zrobić, bo
                jak
                > oni tam piszą prawdę to można się bardzo uzależnić i stracić nawet rodzinę.
                > Naprawdę już nie wiem co zrobić. Co Pan sam sądzi o tym?

Witam!

Kaznodzieje zawsze będą krytykowali poszukiwanie "złotego cielca" i poświecanie
                czasu i wysiłku sprawom doczesnym.

Mechanizm "sekty" istnieje w każdym zespole ludzkim rywalizującym z innymi:
                nasza drużyna jest najlepsza, nasz pułk najwaleczniejszy, nasza wiara
                najprawdziwsza, nasz zastęp najlepszy wsród wszystkich harcerzy itp...

Ja nie zauważyłęm aby ktokolwiek w Klubie Oriflame stosował metody o jakich
                jest mowa w podanym przez Ciebie artykule.

Po prostu: rozwijamy biznes i tyle, zaś sprawy duchowe są sprawą kaznodziejów
                dowolnej zreszta religii.

Jedyne, co robimy to pomoc w uwierzeniu w siebie we własne mozliwości, bo to
                robią wszyscy włącznie ze sportowcami, a przecież nikt przy rozsądnym podejściu
                do spraw świata nie będzie nazywał; drużyny harcerskiej, sportowej, towarzystwa
                miłosników np. kaktusów.., sektą.

Bo to byłoby juz mocnym przegięciem.

Natomiast w sprawie systemu wynagradzania, to jest najsprawiedliwszy system
                wynagrodzenia, bo płaci wyłącznie za pracę.

I większość zarobków otrzymują właśnie początkujący i ci co faktycznie wykonali
                tę pracę, zreszta sama zajrzyj na wątek poświecony prezentacji systemu
                zarobkowego, gdy za osobista sprzedaż konsultantka otrzymuje aż 30%, podczas
                gdy dodatkowe 21% jest dzielone pomiędzy osoby budujące ten biznes.

Prawdą jest natomiast to, że tu nie wszyscy zarabiają, bo zarabiaja tylko i
                wyłącznie osoby pracujące i rozwijające biznes...

Pozdrawiam i zapraszam!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka