Dodaj do ulubionych

Program Partnerski serwisu TextBookers

16.06.20, 18:21
Serwis TextBookers oferuje współpracę w ramach Programu Partnerskiego „Poszukiwanie Copywriterów”, dzięki któremu każdy Użytkownik serwisu może pomnażać swoje punktu użytkownika i zamieniać je na realną gotówkę!
Rozwijamy się i chcemy, aby grono naszych Klientów oraz Autorów z jeszcze większą satysfakcją korzystało z usług, które oferuje TextBookers. Stworzyliśmy zatem Program, który pozwoli nam zwiększyć liczbę Autorów piszących teksty w języku angielskim i niemieckim i mamy nadzieję, że pomożecie nam ich znaleźć, osiągając przy tym dodatkowe korzyści.

Co możesz zyskać w ramach współpracy?
- Prowizję 7% Punktów Użytkownika od każdego zamówienia w języku angielskim i niemieckim, które zrealizuje nowy Autor Serwisu zarejestrowany w systemie poprzez Twój link przez 180 dni od momentu jego rejestracji.
- Możliwość osiągnięcia statusu Super Partnera Programu, dzięki któremu Twoje punkty użytkownika wzrosną także o prowizję użytkowników z Twojego polecenia, którzy zaprosili kolejne osoby realizujące angielskie i niemieckie teksty.

Jak zacząć współpracę?
Aby dołączyć do grona osób biorących udział w Programie, wystarczy zalogować się na swoim indywidualnym koncie użytkownika na stronie www.textbookers.com, przejść do zakładki Program Partnerski i tam wybrać Program „Poszukiwanie Copywriterów”. Po zapoznaniu się z treścią Regulaminu Programu i jego akceptacji, każdy Użytkownik otrzymuje dostęp do indywidualnego linka, dzięki któremu może pozyskiwać nowych autorów i gromadzić punkty użytkownika w ramach gwarantowanej prowizji.
Po osiągnięciu 100 punktów użytkownika można zlecić wypłatę – przy pierwszej transakcji poprosimy Cię o skan wydrukowanej, wypełnionej i podpisanej umowy, która da nam możliwość realizacji transakcji przez cały czas trwania współpracy, o ile nie zmienią się Twoje dane.

Zapraszamy do artykułu na blogu, www.textbookers.com/blog/program-partnerski-poszukiwanie-copywriterow/, po więcej informacji na temat Programu.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka