Dodaj do ulubionych

Dołącz do ludzi sukcesu Oriflame za 9,90zł

13.06.05, 13:28

Obserwuj wątek
      • ignorant11 Re: Dołącz do ludzi sukcesu Oriflame za 9,90zł 13.06.05, 15:16
        kacam74 napisał:

> Ja jednak wolę Amway.
        > To wedlug mnie najlepsza firma, choć rozumiem że inni mogą mież inne zdanie.
        > Pozdrawiam

Sława!

Ja rozmumiem,ze kaszka liszka swój ogonek chwali, ale moze przytoczysz jakies
        argumenta merytoryczne?

Bo zaklecia potrafia pisac wszyscy....

A swoja droga gdybym nie robił Oriflame, to byc moze calkiem prawdopodobnie
        robiłbym Amwaya, który jednak wg moich ocen jest firma na bogatsze rynki i
        głownie na amerykańska mentalnośc....

Bardzo mnie ciekawi jakby szedł Oriflame na rynku usańskim, ale to jest
        operacja na miare inwazji na Chiny czy Indie, albo nawet znacznie
        kosztowniejszasmile))

Moze po zrealizowaniu zysków i umocnieniu pozycji na tych zjatyckich rynkach
        przyjdzie kolej na Brazylię, Japonie i USA...

Choc jeszcze sa przed nami rynki UE/ cesarstwa: Włochy, Francja i Niemcy, co
        tez wymaga zaiwestowania kroci i ogromnego zaangazowania kadr...

Pozdrawiam i zapraszam na:
        Forum Słowiańskie
          • 1szylider Re: Dołącz do ludzi sukcesu Oriflame za 9,90zł 14.06.05, 00:09
            kacam74 napisał:

> Nie chcę się kłócić. Po prostu napisałem to co sądzę. Ty chwalisz Oriflame, ja
            > wolę Amway.
            > Argumenty merytoryczne nic tu nie dadzą.
            > Każdy robi to co woli.

Witam!

Kłotnie to pyskówki, amnie chodzi o to abys pokazal co jest tak bardzo
            atrakcyjne w ofercie Amwaya.

I nie ma mowy tu o żadnej kłótni gdy przedstawiamny fakty i faktyczne korzyści.

Chcesz więcej,klinij tu:MLM, biznes po godzinach...
            Pozdrawiam i zapraszam!
            gg 172 85 85
            • kacam74 Re: Dołącz do ludzi sukcesu Oriflame za 9,90zł 14.06.05, 09:58
              Oriflame ma produkty kosmetyki. Na tym opiera swą działalnaść i na ich sprzedaży.
              W Amway kosmetyki to tylko część produktów.
              Są tam artykuły spożywcze, jest kawa, herbata,sprzęt RTV,Komputerowy, sprzęt
              kuchenny i biurowy.Biżuteria, preparaty witaminowe,artykuły do wyposażenia
              łazienek,fotografika, rowery imógłbym jeszcze wymieniać wiele innych rzeczy.
              Jak napisałem wyżej, dla mnie to lepszy wybór. Kupuje wszystko to w Amway,dla
              siebie, a w Oriflame miałbym tylko kosmetyki,
              Wyjaśnłem dlaczego więc Amway jest dobry dla mnie??
              Wydaje mi się że tak.
              • ignorant11 Re: Dołącz do ludzi sukcesu Oriflame za 9,90zł 14.06.05, 13:21
                kacam74 napisał:

> Oriflame ma produkty kosmetyki. Na tym opiera swą działalnaść i na ich
                sprzedaż
                > y.
                > W Amway kosmetyki to tylko część produktów.
                > Są tam artykuły spożywcze, jest kawa, herbata,sprzęt RTV,Komputerowy, sprzęt
                > kuchenny i biurowy.Biżuteria, preparaty witaminowe,artykuły do wyposażenia
                > łazienek,fotografika, rowery imógłbym jeszcze wymieniać wiele innych rzeczy.
                > Jak napisałem wyżej, dla mnie to lepszy wybór. Kupuje wszystko to w Amway,dla
                > siebie, a w Oriflame miałbym tylko kosmetyki,
                > Wyjaśnłem dlaczego więc Amway jest dobry dla mnie??
                > Wydaje mi się że tak.

Sława!

NO jasne!

Ale ja nie uważam,ze wszystko co potzrebuje do zycia musze kupowac we wlasnej
                firmie.

Juz chocby dlatego, ze lubie miec wiekszy wybor.

Pozatem Oriflame celowo rezy7gnuje z innych branż, bo nie chce byc firma
                dystrybucyjna jak Amway, ale kosmetyczna taka jest nasza misja i nisza rynkowa.

PO prostu łatwiej jest skocentrowac sie na tym na czym znamy się najlepiej, co
                umiemy robicsmile))

Nie wiem jak jest teraz, ale przez wiele lat oriflame w Poslce miał wiecej
                produktów kosmetycznych niz Amway wszystkich, nie wiem czy Amway ma 500
                produktów w ofercie?

Pozatem w branzy kosmetycznej mamy jeszcze ogromne pole do ekspansji zarowno w
                asortymentach: kosmetyki dziecinne, jamy ustnej ( w ostatnich latach zrobilismy
                ogromny postep w kosmetyce włosów), a opanowanie tych nastepnych nisz wymaga
                krociowych nakładów na technologie.

Mamy tez olbrzymie rezerwy w dostepnych rynkach i to zzarówno przez zwiekszanie
                udzialów na rynkach nawet na tych na których jestęsmy juz liderem, jak na słabo
                jeszcze exlorowanych, a sa też nowe rynki, których opanowanie jest przed nami
                jeszcze jak: Japonia, Brazylia, USA, kraje cesarstwa....
                Kraje arabskie.

Mamy jeszcze przed soba ogromny rozwój!

Zatem nie byłoby rozsadne brac się za nowe branże na których nie znamy sie
                jeszczesmile))

Zreszta porownajmy: Loreal 15mld$ zaś Oriflame ca 1mld$ rocznego obrotu, co
                daje wyobrazenie o skali mozliwego rozwojusmile))

Wcale nie musimy brac się za proszki do prania czy bilety lotnicze...

POtwierdza to wszystko nasza niepodwazalna pozycja w ESW i na rynkach CIS.

Równiez w samej Polsce obrót Oriflame był przez ostanie lata znacznie wyższy
                niz Amwaya.

Lepsza tez jest logistyka, tansze wpisowe, kredyt, co sprawia, że biznes
                Oriflame robi sie znaczni8e łatwiej niż Amwaya, wiec rowniez wiecej sie zarabia.

Mamy tez najlepszy system sponsorowania miedzynarodowego, gdyz nie musimy np
                zakladać działalności w kraju goscinnym...

NO i wspólpracując z Oriflame wspieram polski przemysl kosmetyczny, co tez ma
                znaczenie chocby moralne...

Forum Słowiańskie
                • kreative Re: Dołącz do ludzi sukcesu Oriflame za 9,90zł 14.06.05, 15:25
                  Amway ma blisko 20 000 produktów w ofercie, w tym art.spożywzce, uslugi
                  medyczne oraz komputery i wiele innych, z czego ok 600 produktów wlasnych,
                  ktorych przybywa kilkadziesiat rocznie. W Europie zachodniej w grę wchodzą
                  nawet podróże. Poza tym to uznana firma, której jakość produktów niezwykle
                  trudno jest podważać.
                  • ignorant11 Re: Dołącz do ludzi sukcesu Oriflame za 9,90zł 14.06.05, 18:37
                    kreative napisał:

> Amway ma blisko 20 000 produktów w ofercie, w tym art.spożywzce, uslugi
                    > medyczne oraz komputery i wiele innych, z czego ok 600 produktów wlasnych,
                    > ktorych przybywa kilkadziesiat rocznie. W Europie zachodniej w grę wchodzą
                    > nawet podróże. Poza tym to uznana firma, której jakość produktów niezwykle
                    > trudno jest podważać.

Sława!

Nie podważam, ale w Polsce to mieliście znacznie mniejsmile))

Forum Słowiańskie
                      • 1szylider Re: Dołącz do ludzi sukcesu Oriflame za 9,90zł 14.06.05, 22:22
                        kreative napisał:

> no jasne polska to tylko 1 z ponadz 80 krajow do ktorych plyna te pieniadze.
                        > nma szczescie nie trzeba sie ograniczac do 1 kraju. pozdrawiam.... smile zycze
                        > powodzenia i sukcesow

Witam!

OK!

Tylko ilu ludZi ma sieciw 80 krajach?

W Oriflame jakos działania miedzynarodowe nie cieszą się duzym wzieciem wsrod
                        moich Koleżanek i Kolegów, a znam prawie wszystkich Wielkich...

To znaczy, że działania poza własnym krajem, mimo iz Oriflame ma najlepszy
                        system działań miedzynarodowych, są znacznie trudniejsze. Pozatem moi koledzy
                        uważaja,ze nadal w Polsce maja bardzo wiele do powiedzenia jeszcze mimo prawie
                        15 lat działaniasmile))

Ja jestem jedym znanym mi liderem Klubu Oriflame, który propaguje działania
                        miedzynarodowe, ale tez mimo zarejestrowania sie jako sponsor miedzynarodowy
                        jakos jeszcze nie rozpcozałem działań w CZechach, ani na Ukrainie, czy w Rosji,
                        która niewatpliwie jest najlepszym rynkiem mlm...

Zreszta ile tzreba byłoby zarabiac aby opłaciło sie jechać na spotkanie z grupą
                        we Władywostoku?

Nie mniej jednak działania miedzynarodowe maja znaczny potencjał gdy przypomne
                        iz mam bliżej do Pragi niz do Warszawy...

Ale jak tlumaczyć Czechom, że warto zarabiac kase, skoro Polakom czasem trudno
                        wytłumaczyćsmile))

Pozdrawiam i zapraszam!
                        gg 172 85 85
                  • ignorant11 Re: Dołącz do ludzi sukcesu Oriflame za 9,90zł 14.06.05, 18:42
                    kreative napisał:

> Więcej się zarabia????
                    +++No jasne! W Polsce napewnosmile))
                    Amway potrafi wyplacić 2 000 000 000$ netto premii
                    > rocznie.
                    ++++To jakis nonsens "netto". Oczywiście zapomniałes oddac, że takie premie
                    moga dotyczyć wyłacznie ludzi klasy Dextera Yagera, a jest pewnie a całym
                    światowym Amway 2, 3, 5ciusmile))

Znam ludzi, ktorzy zarabiaja w Pols min 1000 000zł rocznie, w poslkim Amway nie
                    ma takichsmile))

Do tego dochodzi poszczególna marża, którą nie zajmuje sie Amway.
                    +++Marża, która nie zajmuje sie Amway? To rzeczywiscie jakaś bardzo szczególna
                    marżasmile))

A
                    > ile tam jest w Ori?
                    > Łatwiej się pracuje? Taaaak?
                    +++NO jasne! Wpisowe male, kredyt, wpsnaiala logistyka, najlepszy w calym
                    światowym mlm system miedzynarodowysmile))
                    A odpowiedz mi na pytanie co bardziej boli: poród,
                    >
                    > czy kopniak w jaja?
                    +++NIe wiem, bo Oriflame nie wymaga od nas tak trudnych i bolesnych rzeczy, ani
                    tez nie kopie nas w jajasmile))
                    • kreative Re: Dołącz do ludzi sukcesu Oriflame za 9,90zł 14.06.05, 20:59
                      ++++To jakis nonsens "netto". Oczywiście zapomniałes oddac, że takie premie
                      > moga dotyczyć wyłacznie ludzi klasy Dextera Yagera, a jest pewnie a całym
                      > światowym Amway 2, 3, 5ciusmile))
                      TO SĄ PREMIE DLA WSZYSTKICH - WYLICZ SOBIE ŚREDNIĄ.

+++NO jasne! Wpisowe male, kredyt, wpsnaiala logistyka, najlepszy w calym
                      > światowym mlm system miedzynarodowysmile))
                      >>>>> MALE WPISOWE - HM SKĄŚ TO ZNAM
                      KREDYT? TO WŁĄSNIE DLATEGO AMWAY MA NAJWYŻSZY KOD WYPLACALNOSCI NA ŚWIECIE - BO
                      NIE MA DŁUGÓW - DLACZEGO? BO JEST KLAROWNY PRZEPLYW PIENIEDZY - MOZE TEGO NIE
                      DOSTRZEGAĆ "ZWYKLY" FORUMOWICZ, ALE BANK ŚWIATOWY TO WIDZI.
                      LOGISTYKA - TAK DOCENIAM TO CUDO -FUNKCJONUJE, PRAWDA? U NAS TEŻ smile))
                      SYSTEM MIĘDZYNARODOWY - BLOGOSŁAWIĆ TEN DAR NIEBIOS smile WLĄŚNIE DLATEGO MOGĘ TAK
                      PRZYJEMNIE WSPOLPRACOWAC Z AMWAY...

PS - NIE MAM NIC DO ORIFLAME, CIEKAWIMNIE TYLKO DLACZEGO WSZYSCY LUDZIE INNYCH
                      MLMÓW NIŻ AMWAY TAK OBFICIE O NIM ROZPRAWIAJA, A AMWAYOWCY MALO WIEDZĄ NA TEMAT
                      INNYCH FIRM.... CZYŻBY BYŁO TAK, JAK Z PREZYDENTEM? - WSZYSCY WIEDZĄ KTO NIM
                      JEST I ROZNE RZECZY O NIM, ALE ON NIE MA JAKO ZYWO BLADEGO POJECIA O KAZDYM,
                      KTO GO ZNA.... A DLACZEGO????? Nie odpowiem, bo jestem skromny....hehe
                      • 1szylider Re: Dołącz do ludzi sukcesu Oriflame za 9,90zł 14.06.05, 22:32
                        MOżesz mieć racje, ale dlaczego tak krzyczysz na mnie
                        Ja sie krzyku nie boje.

kreative napisał:

> ++++To jakis nonsens "netto". Oczywiście zapomniałes oddac, że takie premie
                        > > moga dotyczyć wyłacznie ludzi klasy Dextera Yagera, a jest pewnie a całym
                        >
                        > > światowym Amway 2, 3, 5ciusmile))
                        > TO SĄ PREMIE DLA WSZYSTKICH - WYLICZ SOBIE ŚREDNIĄ.

+++Amwayowiec zarabia średnio 2mln $ rocznie?
                        smile)))
                        Hahahahahahahahahaha!

>
                        > +++NO jasne! Wpisowe male, kredyt, wpsnaiala logistyka, najlepszy w calym
                        > > światowym mlm system miedzynarodowysmile))
                        > >>>>> MALE WPISOWE - HM SKĄŚ TO ZNAM
                        > KREDYT? TO WŁĄSNIE DLATEGO AMWAY MA NAJWYŻSZY KOD WYPLACALNOSCI NA ŚWIECIE -
                        BO
                        >
                        > NIE MA DŁUGÓW - DLACZEGO? BO JEST KLAROWNY PRZEPLYW PIENIEDZY - MOZE TEGO NIE
                        > DOSTRZEGAĆ "ZWYKLY" FORUMOWICZ, ALE BANK ŚWIATOWY TO WIDZI.

++++Nie zrozumiałeś, albo nie chcesz zrozumieć: ORIFLAME JAKO JEDYNA firma MLM
                        daje kredyt kazdemu konsultantowismile)))
                        A jakoś Amway tego nie robi, a co nie stać go na opóźnianie płatnosci?
                        Skoro ma takie dobre notowania?

> LOGISTYKA - TAK DOCENIAM TO CUDO -FUNKCJONUJE, PRAWDA? U NAS TEŻ smile))
                        > SYSTEM MIĘDZYNARODOWY - BLOGOSŁAWIĆ TEN DAR NIEBIOS smile WLĄŚNIE DLATEGO MOGĘ
                        TAK
                        >
                        > PRZYJEMNIE WSPOLPRACOWAC Z AMWAY...

+++Ile macie pktów ze sprzedaża natychmiastowa od reki? Typu wchodze, biore i
                        płace dopiero po 3 tygodniach...?

Ile kosztuje dostawa do domu? ile czasu musze czekać?

>
                        > PS - NIE MAM NIC DO ORIFLAME, CIEKAWIMNIE TYLKO DLACZEGO WSZYSCY LUDZIE
                        INNYCH
                        > MLMÓW NIŻ AMWAY TAK OBFICIE O NIM ROZPRAWIAJA, A AMWAYOWCY MALO WIEDZĄ NA
                        TEMAT
                        >
                        > INNYCH FIRM.... CZYŻBY BYŁO TAK, JAK Z PREZYDENTEM? - WSZYSCY WIEDZĄ KTO NIM
                        > JEST I ROZNE RZECZY O NIM, ALE ON NIE MA JAKO ZYWO BLADEGO POJECIA O KAZDYM,
                        > KTO GO ZNA.... A DLACZEGO????? Nie odpowiem, bo jestem skromny....hehe

+++Tak właśnie Amwayowcom nalezy się wiecej pokory, bo nie sa jedyna firma mlm.
                        Nie maja też najlepszych wyników. Dlatego z całym szacunkiem nie mozna nazywac
                        ich Isza firmą mlm, zresztą seria skandali poplamiła nieco wizerunek tej
                        skadinąd zasłuzonej firmy.

Amway niewatpliwie jako pionier jest twórca pewnego standardu, a gdyby i to
                        chcieć zakwestionowac, to napewno jest tego standardu najwiekszym, choc
                        niekoniecznie najlepszym popularyzatorem.

Warto tu zauważyć, że sytetm Oriflame jest w 90% wzorowany na Amwayu, zas te
                        10% poprawek czynia znacznie lepszym niz pierwowzór, podobnie jak z diametntem,
                        który dopiero po oszlifowaniu i oprawieniu zyskuje na wartoścismile))

Standarty w ESW wyznacza Oriflame, a nie Amwaysmile))
                          • 1szylider Re: Dołącz do ludzi sukcesu Oriflame za 9,90zł 15.06.05, 00:12
                            kreative napisał:

> okok, tak tak...
                            > mam tylko jedno pytanie: skad ten kompleks amwaya? przeciez macie 10% lepszy
                            > biznes...

Witam!

Chłopie

Jakiz znowu komplex Amwaya?

Ja nie ma żadnego komplexu Amwaya, co wiecej piałem, że Amway jest bardzo
                            zasluzona firma, której wizerunek bardzo niesłusznie jest utozsamiany
                            ze "skandalami", których ja nawet nie uważam za skandale...

Napiosalem też, że nasz system jest zmodyfikowanym, więc lepszym dzieki tej
                            modyfikacji sytetemem rozprogowanym przez Amway.

NB slyszałem,że nie Amway jest autorem tej tabelki 3-21%, ale jakas firma z lat
                            30 tych, nie mniej jeston powszechnie utozsamiany z Amwayem.

Dalej mlm amwayowski ma juz prawie 50 lat, podczas gdy Oriflame stosuje mlm
                            dopiero od lat 20tu, a wczesniej firma pracowała w systemie zblizonym do Avonu(
                            który tez raczej nie wynalazł DS...) i nadal w tradycyjnych krajach ten sytem
                            funkcjonuje, np w Szwecji...

Natomiast po Tobie widzę, że to TY raczej masz komplex Oriflame, przeciez ten
                            watek jest poswiecony Oriflame, a nie Amwayowi.

Co innego gdybys załozył osobny watek nt Amwaya, przeciez to forum jak
                            najbardziej sluży aby przedstawiać rózne powazne firmy MLM.

Ja oczywiście najdalszy jestem od dyskusji typu czy Oriflame jest lepszy od
                            Amwaya, ale natomiast porównania pewnych rozwiazań i załozeń, jak tez
                            realizacji służą włąsnie zrozumieniu istsoty i wspólczesnosci i perspektyw MLM.

Jeszcze raz powtarzam, że Amway jest prawdopodobnie najkeopsza firnm a mlm na
                            bogate rynki i gdybym zył w USA lub UK, to byc moze robiłbym własnie Amwaya.

Ale żyję w ESW i musze sie zajmowac firma bardziej dostowaną do jej realiów, co
                            zreszta doskonale widac po wynikach sprzedazy obu firmsmile))

Pozdrawiam i zapraszam!
                            gg 172 85 85
                              • 1szylider Re: Dołącz do ludzi sukcesu Oriflame za 9,90zł 15.06.05, 00:43
                                kreative napisał:

> twórcą podwalin biznesu i tajemniczą firma, która wynalazła ów gratyfikację 3-
                                > 21% jest zalożona w 1934 roku firma Nutrilite, która jest wląsnością "Amwaya".
                                > Pozdrawiam.
                                > Ps:
                                > Ja również szanuję każdy uczciwy biznes. I życzę powodzenia

Witam!

BYc moze jest ta firma, ale ścislej to ona nie jest załozona przez Amwaya, ale
                                została przez niego przejeta, a wąłsciwie chyba przez "ojców załozycieli"
                                Amwaya...
                                Gdyby nutrilite miala być pierwowzorem Amwaya to był to bardzo ciekawy fakt
                                historyczny...

Pozdrawiam i zapraszam!
                                gg 172 85 85
                                • kreative Nutrilite !!! 15.06.05, 15:12
                                  Historia zaczyna się w pierwszym dziesiecioleciu XX wieku, gdy to założyciel
                                  firmy Nutrilite Carl Rehborg odkrył, że podstawową przyczyną chorób ludzkich są
                                  nie bakterie i wirusy - jak dotychczas sądzono, lecz nieprawidlowe odżywianie.
                                  Wjechał wiec do Tybetu (wówczas Chin), by podpatrywać tamtejszych rolników i
                                  ich zwyczaje zywieniowe (Chińczycy żyja najdluzej na świecie). Trafił tam na
                                  okres rewolucji i jako Amerykanin trafil do niewoli, ktorą przeżyli tylko
                                  ludzie z jego najblizszego otoczenia (i on sam), którym gotowal wg poznanych
                                  wcześniej receptur (gotowanie gwoździ, ziola i in.). Po powrocie do stanów
                                  stworzyl suplement, który dał rodzinie i znajomym. Rewelacyjne rezultaty drogą
                                  pantoflową szybko się rozeszły i welu ludzi zglaszalo sie do niego, by pomógl
                                  im ustalić odpowiednia dla nich dietę.
                                  Carl nie potrafil sprzedać swoich produktów, wiec poprosił tych znajomych, by o
                                  nich mówili, za co dzilil się z nimi swoimi zyskami. Tak oficjalnie powstal
                                  multilevel marketing wraz ze splotem sprzedazy bezpośredniej, gdyz firma pod
                                  nazwą Nutrilite tak zaczęła funkcjonować. W latach po II wojnie światowej
                                  jednymi z dystrybutorów byli Jay van Andel i Rich deVos, którzy mieli wspaniale
                                  rezultaty spzredazy. W 1958 roku postanowili zrobić coś jeszcze i opatentowali
                                  preparat do czyszczenia pod nazwa LOC i w 1959 roku zaczęli go produkować jako
                                  firma Amway, opierajac sprzedaż na doswiadczeniach dystrybutorskich z
                                  Nutrilite.
                                  W roku 1972 Amway przejął Nutrilite i od tego czasu te suplementy są częścia
                                  oferty Amway'a.
                                  Obecnie NUTRILITE jest jedną z kluczowych marek produkowanych i sprzedawanych
                                  przez AMWAY. Produkty NUTRILITE są wytwarzane przez sześć oddzielnych
                                  jednostek, które hodują rośliny, przetwarzają koncentraty i/lub wytwarzają
                                  suplementy żywieniowe sprzedawane na całym świecie pod znakiem towarowym
                                  NUTRILITE™.
                                  Dystrybutorzy Amway maja wylączność na dystrybucję tych suplementów, w miarę
                                  mozliwosci potwierdzona indywidualnymi certyfikatami uwierzytelniajacymi ich
                                  fachową wiedzę. W Polsce są to certyfikaty Instytutu Żywności i Żywienia -
                                  najblizsze szkolenie/egzamin dla dystrybutorów Amway juz w następny weekend w
                                  Instytucie.
                                  Dziekuję za uwagę smile) Papa
                                  • 1szylider Re: Nutrilite !!! 15.06.05, 15:59
                                    kreative napisał:

> Historia zaczyna się w pierwszym dziesiecioleciu XX wieku, gdy to założyciel
                                    > firmy Nutrilite Carl Rehborg odkrył, że podstawową przyczyną chorób ludzkich

>
                                    > nie bakterie i wirusy - jak dotychczas sądzono, lecz nieprawidlowe
                                    odżywianie.
                                    +++Wg mnie to jest jedna z podstawowych przyczyn, ale stwierdzenie, że wirusy i
                                    bakterie oraz grzyby nie istnieja i nie szkodzą jest baaaaaardzo gruba
                                    przesadąsmile))

> Wjechał wiec do Tybetu (wówczas Chin), by podpatrywać tamtejszych rolników i
                                    > ich zwyczaje zywieniowe (Chińczycy żyja najdluzej na świecie).
                                    +++Od kiedy?? smile)) Według statystyk, nie kwestionowanych przez nikogo to
                                    najdłuzej żyja Szwedzi, bo dłuzej znacznie niz Amerykaniesmile))

Trafił tam na
                                    > okres rewolucji i jako Amerykanin trafil do niewoli, ktorą przeżyli tylko
                                    > ludzie z jego najblizszego otoczenia (i on sam), którym gotowal wg poznanych
                                    > wcześniej receptur (gotowanie gwoździ

+++To bardzo pozywne danie, zreszta zawiera tyle żelaza, od którego i
                                    hemoglobina i hlorofil mi sie podnosismile)) Uwielbiam zupe z gwoździ, a nie
                                    biernie na nich lezec jak ci fakirzysmile))

ziola i in.). Po powrocie do stanów
                                    > stworzyl suplement, który dał rodzinie i znajomym. Rewelacyjne rezultaty
                                    drogą
                                    > pantoflową szybko się rozeszły i welu ludzi zglaszalo sie do niego, by pomógl
                                    > im ustalić odpowiednia dla nich dietę.

+++Przekonali sie szybko do kotletow z gwoździsmile))
                                    Ja to znam z żeglarstwa: "stek z handszpaka polany zęzą" danie opiewane w
                                    licznych szantachsmile))]

> Carl nie potrafil sprzedać swoich produktów,

++Wcale nie dziwie się: Lud pwewnie był zbyt prymitywny aby rozsmakowac sie
                                    w "gwoździach"... Zatem szerz kaganek oswiaty nies w lud!

wiec poprosił tych znajomych, by o
                                    >
                                    > nich mówili, za co dzilil się z nimi swoimi zyskami.

+++To oni tego nie robili bezinteresownie? Ale dla doraźnego zysku? ZGROZA!!!
                                    Przekupywał klientów i za łapówki brał ich dobre opinie..?

Tak oficjalnie powstal
                                    > multilevel marketing wraz ze splotem sprzedazy bezpośredniej, gdyz firma pod
                                    > nazwą Nutrilite tak zaczęła funkcjonować.

+++Trudne były poczatki, ale jakoś w końcu ruszyłosmile))
                                    Brawo!!! Brawisssimo!

W latach po II wojnie światowej
                                    > jednymi z dystrybutorów byli Jay van Andel i Rich deVos, którzy mieli
                                    wspaniale
                                    >
                                    > rezultaty spzredazy.

+++ W to tez nie watpie, przeciez kazdy zdolny biznesmen musi byc dobrym
                                    sprzedawcą, a wymienieni byli wybitnymi...

W 1958 roku postanowili zrobić coś jeszcze i opatentowali
                                    > preparat do czyszczenia pod nazwa LOC i w 1959 roku zaczęli go produkować
                                    jako
                                    > firma Amway, opierajac sprzedaż na doswiadczeniach dystrybutorskich z
                                    > Nutrilite.

+++Preparat podobno był tak swietny, ze od tego czasu nie zmieniali receptur?
                                    Od 50 lat góruje nad wszystkim, co wymyslił przemysł i jego krocie na badfania
                                    i całe pułki naukowców
                                    To sie nazywa miarą geniuszusmile))

> W roku 1972 Amway przejął Nutrilite i od tego czasu te suplementy są częścia
                                    > oferty Amway'a.

+++Dopiero? Myslałem,że znacznie wcześniej...

> Obecnie NUTRILITE jest jedną z kluczowych marek produkowanych i sprzedawanych
                                    > przez AMWAY. Produkty NUTRILITE są wytwarzane przez sześć oddzielnych
                                    > jednostek, które hodują rośliny, przetwarzają koncentraty i/lub wytwarzają
                                    > suplementy żywieniowe sprzedawane na całym świecie pod znakiem towarowym
                                    > NUTRILITE™.
                                    +++NO tak, to wiemy, ale ad rem!

> Dystrybutorzy Amway maja wylączność na dystrybucję tych suplementów, w miarę
                                    > mozliwosci potwierdzona indywidualnymi certyfikatami uwierzytelniajacymi ich
                                    > fachową wiedzę.

+++NO chetnie zobacvze Twój certyfikat, bo z fachowością u Ciebie całkiem
                                    calkiem, ale sam rozumiesz: miałeś wpadki, ktore kilkakrotnie wyłapałem już,
                                    wiec sam rozumiesz...
                                    A pozatem wierzę Tobiesmile))

W Polsce są to certyfikaty Instytutu Żywności i Żywienia -
                                    > najblizsze szkolenie/egzamin dla dystrybutorów Amway juz w następny weekend w
                                    > Instytucie.

+++NO chyba nie sadzisz, ze się stawiesmile))

> Dziekuję za uwagę smile) Papa
                                    +++JAk widzisz bardzo uwaznie wysłuchałem Cięsmile))
                                    Papapapapapapa
                                    • kreative No comments 15.06.05, 16:17
                                      nO COmMents.
                                      NIE TEN POZIOM. DO WIDZENIA. TKWIJ SOBIE W SWOIM GRAJDOLE. JAK CHCESZ KOGOŚ
                                      OBRAŻAĆ MAJAC NA ZAPLECZU COS TAKIEGO JAK ORIFLAME...ECH.. przypominasz mi
                                      Czarnego rycerza ze "Swietego Graala" Monty pythona, który dopiero po odcięciu
                                      wszystkich kończyn w pojedynku powiedzial: " no dooobra - remis.
                                      zegnam.
                                      • 1szylider Re: No comments 16.06.05, 13:21
                                        kreative napisał:

> nO COmMents.
                                        > NIE TEN POZIOM. DO WIDZENIA. TKWIJ SOBIE W SWOIM GRAJDOLE. JAK CHCESZ KOGOŚ
                                        > OBRAŻAĆ MAJAC NA ZAPLECZU COS TAKIEGO JAK ORIFLAME...ECH.. przypominasz mi
                                        > Czarnego rycerza ze "Swietego Graala" Monty pythona, który dopiero po
                                        odcięciu
                                        > wszystkich kończyn w pojedynku powiedzial: " no dooobra - remis.
                                        > zegnam.
                                        Witam!

A sam zacząłeś wypisując głupoty o zupie z gwoździsmile))

I popisując się impertynecjami, nie mówiac już o zaspamowaniu watku, który ani
                                        słowem nie wspomniał o Amwayu.

To forum traktuje o mlm, wiec oczywiscie nowy watek o Amwayu byłby jak
                                        najbardziej na miesjcu, ale TY wybrałes inna dorge: nieuczciwej konkurencji i
                                        spamu...

I do tego jeszcze impertynecje i inwektywy...

Ostrzegam Cie,że grozi Ci BAN!

Pozdrawiam i zapraszam!
                                        gg 172 85 85
                                        • kreative Re: No comments 16.06.05, 14:32
                                          widze, ze wszystko trzeba powtarzac ci 2 razy.
                                          trafilem na ten watek, wpisujac do wyszukiwarki slowo AMWAY. sprytne to - ktos
                                          szuka Amwaya, a trafia -"zupelnie przypadkiem"- na Oriflame.
                                          Podobno Amway nie jest dla was konkurencja, wiec o co ci chodzi? wink
                                          • 1szylider Re: No comments 16.06.05, 14:54
                                            kreative napisał:

> widze, ze wszystko trzeba powtarzac ci 2 razy.
                                            > trafilem na ten watek, wpisujac do wyszukiwarki slowo AMWAY. sprytne to -
                                            ktos
                                            > szuka Amwaya, a trafia -"zupelnie przypadkiem"- na Oriflame.
                                            > Podobno Amway nie jest dla was konkurencja, wiec o co ci chodzi? wink

Witam!

Na tym forum jak najbardziej sa mile widziane watki o Amway, bo forum traktuje
                                            o mlm, w których to hasle miesci jak najbardziej Amway.

Natomiast z całą pewnoscia nie otworzył Ci sie watek o Oriflame, który TY
                                            zaspamowałes uprawiajac nieuczciwa i kłamliwa konkurencje...

A co komplexy jakies wobec lidera mlm???

Pozdrawiam i zapraszam!
                                            gg 172 85 85
                    • kreative ps 14.06.05, 21:05
                      premie klasy dextera mogą dotyczyć każdego, kto będzie sumiennie pracował.
                      tak naprawde mam w nosie ile amway zarobi i wyda. tak samo jakikolwiek inny
                      dystrybutor - np dexter, w ktorego organizacji na szczescie nie jestem. dla
                      mnie licza sie moje zarobki, moja rzetelnosc, moja uczciwosc, mpoja praca i to
                      co z siebie dam dla innych...
                      • 1szylider Re: ps 14.06.05, 22:34
                        kreative napisał:

> premie klasy dextera mogą dotyczyć każdego, kto będzie sumiennie pracował.
                        > tak naprawde mam w nosie ile amway zarobi i wyda. tak samo jakikolwiek inny
                        > dystrybutor - np dexter, w ktorego organizacji na szczescie nie jestem. dla
                        > mnie licza sie moje zarobki, moja rzetelnosc, moja uczciwosc, mpoja praca i
                        to
                        > co z siebie dam dla innych...

Witam!

Teoretycznie rzecz jasna, ale pod warunkiem takiej dobrej pracy jak Dexter i
                        oczywiscie tylu lat pracy ( chyba 50lat), że o koniunkturze nie wspomnę, a
                        jakos ostatnie lata w ESW nie sa pod auspicjami Amwayasmile))

Pozdrawiam i zapraszam!
                        gg 172 85 85
                        • kreative Re: ps 14.06.05, 23:02
                          1. co to jest esw
                          2. po 2 -jesli to jest mlm, to jest zawsze pod auspicjami amwaya, chocbys pisal
                          tu 10000 razy, ze nie.
                          amway-europe.com
                          • kreative Re: ps2 14.06.05, 23:29
                            tak sobie jeszcze pomyslalem:
                            ESW ESW ...
                            ELEKTROWNIA STALOWA WOLA (wg Google)
                            kombinuje dalej: europejska spzredaż wysylkowa (to nie amway rzeczywiście),
                            enigmatyczny system wynagradzxania (hm...)
                            szczerze nie wiem... chyba rzeczywiście Amway nie jest pionierem w tej
                            dziedzinie...
                            ja znam:
                            *MLM - multilevel marketing (network marketing)
                            *sprzedaz bezpośrednia (pssb.pl)
                            *afiliate marketing - marketing partnerski
                            *holding prosumencki i prosumpcja

ps ostatnie: sprawdzilem: obroty oriflame wynosza ok 500 000 000 $ (slownie
                            pięćset milionów) rocznie, obroty zas amway to 4 900 000 000 na rok (slownie
                            cztery miliardy dziewiećset milionów). aha! dystrybutorów jest 3,5 miliona,
                            więc średni obrót, z którego uzyskuje się zysk od 30% do 60% wynosi ok 1 400 $
                            rocznie na glowę. to jest obrót netto, bez marży, która w tym modelowo-średnim
                            wypadku wynosi od 420$ do 840$ rocznie. Czyli miesięcznie ok 70$ zarobku.
                            Srednio, a wiadomo, ze tychrobiacych biznes i faktyczne obroty jest mniej.
                            Znacvzy to tyle, ze taśrednia, to srednia także ZAOSZCZĘDZONYCH pienędzy na
                            środkach Amwaya na gospodarstwo domowe.

fajnie, ze macie 10% lepszy biznes. szkoda, że to subiektywna ocena, szkoda...
                            POZDRAWIAM I DZIĘKUJĘ ZA UWAGE. "INNE GROSZE NIE WYSTĘPUJĄ".
                            powodzenia w biznesie i zyciu prywatnym smile))
                            • 1szylider Re: ps2 15.06.05, 00:37
                              kreative napisał:

> tak sobie jeszcze pomyslalem:
                              > ESW ESW ...
                              > ELEKTROWNIA STALOWA WOLA (wg Google)
                              > kombinuje dalej: europejska spzredaż wysylkowa (to nie amway rzeczywiście),
                              > enigmatyczny system wynagradzxania (hm...)
                              > szczerze nie wiem... chyba rzeczywiście Amway nie jest pionierem w tej
                              > dziedzinie...
                              > ja znam:
                              > *MLM - multilevel marketing (network marketing)
                              > *sprzedaz bezpośrednia (pssb.pl)
                              > *afiliate marketing - marketing partnerski
                              > *holding prosumencki i prosumpcja

+++ A pojęcia Europy Środkowo- Wschodniej nie znasz?
                              Przeciez jest ono powszechnie uzywane w politologii, geografii politycznej,
                              gospodarczej, historycznej, jak rownież w zwykłej geografii fizycznej...]
                              smile))

>
                              > ps ostatnie: sprawdzilem: obroty oriflame wynosza ok 500 000 000 $ (slownie
                              > pięćset milionów) rocznie, obroty zas amway to 4 900 000 000 na rok (slownie
                              > cztery miliardy dziewiećset milionów).

++++Zatem masz co do Oriflame dane baaaaaaaaaaardzo nieaktualne, bo za ostani
                              rok wyniosły one ca 700 mln Eu, a to jest prawie 1mld$ zatem dwa rzay wiecej...

Zaś nt Amwaya wynika,ze przez ostanie lata mocno im spadły, bo koló roku 1996
                              wynisiły ok 7mld$, ato jest ąz 40 % regres, wiec moze cos jest nie tak z tym
                              pomnikiem MLM, moze potrzebuje jakiegos faceliftingu, może jakiegos swoistego
                              agiornamento? Może ten kosciólsmile)) czeka na swojego Jana XXIII i jakies
                              Vaticanum II...?

aha! dystrybutorów jest 3,5 miliona,
                              > więc średni obrót, z którego uzyskuje się zysk od 30% do 60% wynosi ok 1 400
                              $
                              > rocznie na glowę. to jest obrót netto, bez marży, która w tym modelowo-
                              średnim
                              > wypadku wynosi od 420$ do 840$ rocznie. Czyli miesięcznie ok 70$ zarobku.
                              > Srednio, a wiadomo, ze tychrobiacych biznes i faktyczne obroty jest mniej.
                              > Znacvzy to tyle, ze taśrednia, to srednia także ZAOSZCZĘDZONYCH pienędzy na
                              > środkach Amwaya na gospodarstwo domowe.
                              +++No dobrze, że Amwayowiec zarabia, oszczędza...
                              Tyle,że znowu przeginasz, bo Amway jest siecia głownie konsumencka i te 30 %
                              jest razczej iluzoryczne gdy nie jest marża uzyskana ze sprzedazy i zpłacona
                              przez realnego klienta, pozatem 420$( 60% włozmy pomiedzy bajkismile), rocznie
                              to jedynie ca 35$ miesiecznie, co chyba nie jest szokujaca oszczednoscia gdy
                              mowimy o ludziach zarabiajacych przecietnie po 40 tys $ roczniesmile))

35$ razy 3 = 105zł, to ca tyle ile zyskałem zmieniając plan taryfowy w
                              telefonii dialog, yzsykując 4 razy lepszy internetsmile))

>
                              > fajnie, ze macie 10% lepszy biznes. szkoda, że to subiektywna ocena,
                              szkoda...
                              +++Chciałbys aby tak byłosmile))
                              Amway radzi sobie baaaardzo umiarkowanie na rynkach ESW, zobaczymy jak poradzi
                              sobie w Rosji, bo watpię czy kiedykolwiek dorówna nam na tym rynku...

> POZDRAWIAM I DZIĘKUJĘ ZA UWAGE. "INNE GROSZE NIE WYSTĘPUJĄ".
                              > powodzenia w biznesie i zyciu prywatnym smile))

+++JAk widzę nie potrafisz spokojnie dyskutowac bez manipulowania faktami, lub
                              co gorsza zniekształcając je czyli kłamiacsad((
                              A przecież Awmay to dobra firma i nie trzeba klamać aby ja bronić, zreszta ja
                              wcale nie atakujesmile))

Witam!
                              Pozdrawiam i zapraszam!
                              gg 172 85 85
                              • kreative Re: ps2 15.06.05, 14:37
                                ja chcialbym, zeby tak bylo? Mi to jest obojętne. Dlazcego nie podajesz
                                oficjalnych danych popartych choćby linkiem (ktore nie sa najwiarygodniejszym
                                źrodłem, ale wypada przedstawić choćby to).
                                moja dane są wg Forbes'a - jak już wspomniałem 4,9 milarda do 0,5 miliarda dla
                                Amwaya. Poza ytym rok 2004/5 jest juz pod względem obrotów rekordowym w
                                historii zarówno na świecie, jak i w Polsce. Skoro to dla Ciebie umiarkowane,
                                to ok. Ja też widzę, ze jest wiele do zrobienia.
                                Pozdrawiam.
                                • 1szylider Re: ps2 15.06.05, 14:41
                                  kreative napisał:

> ja chcialbym, zeby tak bylo? Mi to jest obojętne. Dlazcego nie podajesz
                                  > oficjalnych danych popartych choćby linkiem (ktore nie sa najwiarygodniejszym
                                  > źrodłem, ale wypada przedstawić choćby to).
                                  > moja dane są wg Forbes'a - jak już wspomniałem 4,9 milarda do 0,5 miliarda
                                  dla
                                  > Amwaya. Poza ytym rok 2004/5 jest juz pod względem obrotów rekordowym w
                                  > historii zarówno na świecie, jak i w Polsce. Skoro to dla Ciebie umiarkowane,
                                  > to ok. Ja też widzę, ze jest wiele do zrobienia.
                                  > Pozdrawiam.

Witam!

BO to ja jestem zródłemsmile))

Możesz sprawdzić, że obroty Amwaya były ok 1996 7mld$ zatem 5mld$ oznaczłoby
                                  regres i przegrana z Avonem, czyli spadek w rankingu swiatowym na drugie
                                  miejsce w DSsmile))

Dane nt obrotów Oriflame za ostatni rok są na tym forum, poszukaj Leniuszkusmile))

Pozdrawiam i zapraszam!
                                  gg 172 85 85
                              • kreative Re: ps2.2 15.06.05, 14:39
                                marża to coś iluzorycznego? gotówka jest mniej iluzoryczna, niz -preferowany
                                przez was - kredycik. takie jest moje subiektywne zdanie, które poddaję
                                oceinie.
                                Widzę, ze nawet badania, analizy, periodyki ekonomiczne nie są w stanie pokazać
                                ci, who is the boss, ale dobra ytwoja - mówisz, myślisz - masz! smile
                                pozdrawiam... saaaamych sukcesów.
                                • 1szylider Re: ps2.2 15.06.05, 14:47
                                  kreative napisał:

> marża to coś iluzorycznego? gotówka jest mniej iluzoryczna, niz -preferowany
                                  > przez was - kredycik. takie jest moje subiektywne zdanie, które poddaję
                                  > oceinie.

+++Kredycik??? Nazywasz kredycikiem procedurę firmy, która finasuje na 1mld$
                                  swoich konsultantów. i Z definicji rezygnuje z odsetek..?
                                  A wiesz ile one wybnosza za kazdy dzień..?

Chciałbys mieć 1/1000 tej sumy, nawet gdyby miało to byc dla Ciebie dorobkiem
                                  całego Twojego zycia, zreaszta licząc Twoje zyski po 105zł miesiecznie, to ile
                                  musiałbyś miec zyc? Jak w głupawej grze komputerowej...

> Widzę, ze nawet badania, analizy, periodyki ekonomiczne nie są w stanie
                                  pokazać
                                  >
                                  > ci, who is the boss, ale dobra Twoja - mówisz, myślisz - masz! smile
                                  > pozdrawiam... saaaamych sukcesów.
                                  +++KOlego! Ty przedstawiasz same swoje enuncjacje, w przeciwieństwie do mnie,
                                  gdy ja mam wszystko udokumentowane na tym forum...

Poszukaj Leniuszkusmile))
                                  • kreative kredycik 15.06.05, 15:19
                                    a widzisz - od razu coś nie gra - oficjalne obroty Ori (wg Forbesa) i to ok 500
                                    000 000 $ rocznie netto, a na 1 000 000 000 $ daje kredyt???? uuuuuu
                                    Ps: jaki ma w takim razie Oriflame kod wiarygodnosci w kodzie bankowym Banku
                                    Światowego? To chyba źle, ze dystrybutorów przyciaga sie wizja kredytu, ktory
                                    co do zasady nie musi być splacony, gdyż nie podlega klauzuli wykonalnosci
                                    sądownictwa... Hm...
                                    • 1szylider Re: kredycik 15.06.05, 15:43
                                      kreative napisał:

> a widzisz - od razu coś nie gra - oficjalne obroty Ori (wg Forbesa) i to ok
                                      500
                                      >
                                      > 000 000 $ rocznie netto, a na 1 000 000 000 $ daje kredyt???? uuuuuu
                                      > Ps: jaki ma w takim razie Oriflame kod wiarygodnosci w kodzie bankowym Banku
                                      > Światowego? To chyba źle, ze dystrybutorów przyciaga sie wizja kredytu, ktory
                                      > co do zasady nie musi być splacony, gdyż nie podlega klauzuli wykonalnosci
                                      > sądownictwa... Hm...

Witam!

A miałem Amwayowców za ludzi inteligentnych...
                                      sad((
                                      Co to jest Forbes? Przeciez ich wiarogodnośc nie jest wcale wieksza niz naszych
                                      dziennikarzy z GW, którzy zaliczyli ostanio ogromna wpadke, ale Wam podobno nie
                                      wolno czytac gazetsmile))

Na tym forum masz linki do danych firmowych czyli do raportów dla
                                      akcjonariuszy, a te są jak wiadomo audytowane...

Masz, więc sprawdź. Bo Forbes jest dla mnie zódłem takim samym jak GW, zreszta
                                      tu też jestes gołosłowny i nie podajesz linku do odpowiedniej strony, którego
                                      wymagasz ode mnie, a przeciez moje dane sa udokumentowane i znajdziesz te
                                      dokumenty gdy poczytasz forum.

Ale Ty wolisz to swoje bala, bla, bla, które nie jest nawet oficjalnym
                                      stanowiskiem i nie jest informacja potwierdzona i uwierzytelniona przez
                                      Amwaysmile))

Pozdrawiam i zapraszam!
                                      gg 172 85 85
                                      • kreative Re: kredycik 15.06.05, 16:13
                                        Oczywiscie podawanie źrodeł i wyliczenia są blablabla, a jakieś enigmatyczne
                                        pzrechwalki nie. Oczywiście.
                                        Ze znajomości Amwaya nie masz nawet zal. Poczytaj. Oczywiscie lepiej dla
                                        Ciebie, że bedziesz wiedział mniej na temat Amwaya, bo tylko wówczas znikną te
                                        kompleksy.
                                        prosze o uwierzytelniona informację czego jest Oriflame liderem.
                                        Ps: nie ma co się obrazać na Forbes'a.
                                        Poza tym a propos Loreal: Juz abstrachujac od tego, ze to inna dzialka, tylko
                                        po części zbieżna z Artistry, dlaczego zajmujesz sie akurat tą firmą? Czyżby
                                        dane Ori nie byly w stanie podolać porównaniom?

Ps: Proszzzę Cię... wiarygodnosc Forbesa jest niepodważalna i nie usiluj tego
                                        zmeinić. fakt, ze jest to źródło pośrednie, lecz uwierzytelnione i na pewno nie
                                        gorsze niz twoje linki.
                                        • ignorant11 Re: kredycik 16.06.05, 00:15
                                          kreative napisał:

> Oczywiscie podawanie źrodeł i wyliczenia są blablabla, a jakieś enigmatyczne
                                          > pzrechwalki nie. Oczywiście.
                                          > Ze znajomości Amwaya nie masz nawet zal. Poczytaj. Oczywiscie lepiej dla
                                          > Ciebie, że bedziesz wiedział mniej na temat Amwaya, bo tylko wówczas znikną
                                          te
                                          > kompleksy.
                                          > prosze o uwierzytelniona informację czego jest Oriflame liderem.
                                          > Ps: nie ma co się obrazać na Forbes'a.
                                          > Poza tym a propos Loreal: Juz abstrachujac od tego, ze to inna dzialka, tylko
                                          > po części zbieżna z Artistry, dlaczego zajmujesz sie akurat tą firmą? Czyżby
                                          > dane Ori nie byly w stanie podolać porównaniom?
                                          >
                                          > Ps: Proszzzę Cię... wiarygodnosc Forbesa jest niepodważalna i nie usiluj tego
                                          > zmeinić. fakt, ze jest to źródło pośrednie, lecz uwierzytelnione i na pewno
                                          nie
                                          >
                                          > gorsze niz twoje linki.

Sława!

Chłopino Ty nawet podajesz źródła tylko przedstawiasz gołoslowne stwierdzenie
                                          nie poparte żadnym źródłem.

Oczywiscie, że dane uzrędowe sąwiarogodne w przeciwieństwie do Twojej relacji,
                                          że cos wyczytałes gdzies, czego nawet nie dokumentujesz...

Wlasnie takie balablanie zwalczam, bo potem wychodzi jak w twoich wywodach,
                                          Amwayowcy zarabiaja po 2mln$ rocznie.
                                          Owszem prawda, ale tylko wobec paru najwybitniejszych w skali światowej.

Wairogodnosc MLM w tym i Amwaya wymga prostowania i uscislania takich rewelacji.

Źle sluzysz wizerunkowi MLM pisząc takie goiówslowne stwierdzenia.

Źle słuzysz okazując lekceważenie i próbuja odebrac wiarogodnośc jednej z
                                          najsilniejszych w sklai światowej firm MLM.

Forum Słowiańskie
                                          • kreative Re: kredycik 16.06.05, 01:53
                                            po pierwsze nigdy nic nie pisałem o 2 milionach. czytaj uważniej. po drugie:
                                            jeszcze raz czytaj uważniej. po trzecie: źrodla zawsze podawalem - czytaj
                                            uważniej.
                                            po czwarte: jakie dane urzędowe?? zdajesz sobie sprawę co ty pleciesz?
                                            • 1szylider Re: kredycik 16.06.05, 12:22
                                              kreative napisał:

> po pierwsze nigdy nic nie pisałem o 2 milionach. czytaj uważniej. po drugie:
                                              > jeszcze raz czytaj uważniej. po trzecie: źrodla zawsze podawalem - czytaj
                                              > uważniej.
                                              > po czwarte: jakie dane urzędowe?? zdajesz sobie sprawę co ty pleciesz?

Witam!

Powołanie sie na rzekoma relcje Forbsa, bez podania numeru ani linku jest
                                              zupełnie gołosłowne, i nie podnosi wiarogodności Twojej relacji.

Dane urzedowe sa to raporty osoby prawnej. Raport dla akcjonariuszy. Zatem to
                                              moje dane sa wiarogodne a nie Twoje, tym bardziej,ze nawet nie podajesz za jaki
                                              okres one miały dotyczyc gdyby rzeczywiście Forbes cos takiego napisał. Pozatem
                                              dane gazetowe sa zawsze danymi gazetowymi, wiec niskiej wiarodgodności. O
                                              wiarogodności relacji dziennikarskiech pisalem juz. Np dla mnie duzo bardziej
                                              wiarogodna jest informacja od samego Amwaya niz od jakiegos Forbesa...

Pozdrawiam i zapraszam!
                                              gg 172 85 85
                                              • kreative Re: kredycik 16.06.05, 14:33
                                                dane urzedowe najpierw musza byc - a tu ich nie ma. poza tym dane o amwayu sa
                                                ogolnie dostepne na ivh oficjalnej stronie amway.com - prosze bardzo.
                                                • 1szylider Re: kredycik 16.06.05, 14:55
                                                  kreative napisał:

> dane urzedowe najpierw musza byc - a tu ich nie ma. poza tym dane o amwayu sa
                                                  > ogolnie dostepne na ivh oficjalnej stronie amway.com - prosze bardzo.

Witam!

Wejdź na strone www.oriflame.com i tam poszukaj raportów finansowychsmile))
                                                  Masz tam raporty dla akcjonariuszy...

Pozdrawiam i zapraszam!
                                                  gg 172 85 85
                                  • piotrbbyd Re: ps2.2 19.06.05, 13:58
                                    Amway też daje kredyt kupiecki dla osób które są wiarygodne( mają
                                    stałe obroty własne oraz premię), jak również sprzedaje droższe
                                    produkty w systemie ratalnym( na 12 rat) bez odsetek i kosztów
                          • 1szylider Re: ps 15.06.05, 00:18
                            kreative napisał:

> 1. co to jest esw

No jak to? Europa Środkowo Wschodnia
                            > 2. po 2 -jesli to jest mlm, to jest zawsze pod auspicjami amwaya, chocbys
                            pisal
                            >
                            > tu 10000 razy, ze nie.
                            ++++????????????????????????
                            No tu to przegiałeśsmile))
                            Oriflame nie jest ani filia ani kopia Amwaya, ale firma kosmetyczna stosująca
                            MLM do sprzedazy swoich produktów i tyle...
                            Jakie auspicja Amwaya...

Czy my nasladujemy Amwaya?
                            CZy wprowadzamy proszki do prania, płyny do naczyń...
                            Czy my prosimy Amwaya o rade
                            Czy konsultujemy sie z Amwayem, czy prosimy o zgodę

Przeciwnie w swojej branży jesteśmy bardzo silnym i wygrywającym konkurentem
                            Amwayasmile))

No bez jaj!
                            smile)))

> amway-europe.com
                            • kreative Re: ps 15.06.05, 00:29
                              naturalnie - wasze kosmetyki są dobre, wiedziecie prym w handlu kosmetykami
                              przez mlm. naturalnie. gratuluję.
                              są jednak powody dla których wybralem markę Artistry.

Ps: A wiesz, ze Artistry jest w pierwszej piatce najlepiej spzredajacych sie,
                              ekskluzywnych marek kosmetyków (razem z dior, lancome, clinic i E.L.) wg
                              ośrodka banań EUROMONITOR (najnowsze dane pochodzą z 2002 roku, jednak lada
                              chwila opubliokowany zostanie rok 2003). Papa
                              • 1szylider Re: ps 15.06.05, 00:41
                                kreative napisał:

> naturalnie - wasze kosmetyki są dobre, wiedziecie prym w handlu kosmetykami
                                > przez mlm. naturalnie. gratuluję.
                                > są jednak powody dla których wybralem markę Artistry.
                                >
                                > Ps: A wiesz, ze Artistry jest w pierwszej piatce najlepiej spzredajacych sie,
                                > ekskluzywnych marek kosmetyków (razem z dior, lancome, clinic i E.L.) wg
                                > ośrodka banań EUROMONITOR (najnowsze dane pochodzą z 2002 roku, jednak lada
                                > chwila opubliokowany zostanie rok 2003). Papa

Witam!

Ty swoje amwayowskie bla, bla bla...

A ile sprzedajecie w Polsce i całej ESW...

Bo produkt nie wystarczy,że jest dobry, podobno artistry jest dobra marką, ale
                                dzisiaj nie wystarczy mkiec dobry produkt, ale tzreba go jeszcze umiec sprzedać.

A geniusz wcale nie polega na zrobieniu Royls-Rycea, ale na umiejetnosci
                                wyprodukania go za 1000$ i to tak aby bił na głowe jakośćia swój pierwowzórsmile))
                                Podobnie jak to się dzieje w branzy elektronicznej...

Pozdrawiam i zapraszam!
                                gg 172 85 85
                                • kreative Re: ps 15.06.05, 14:33
                                  zaznajomilem Cię już z wynikami sprzedażyt, co uzaleś za amwayoskie nie wiadomo
                                  co. A teraz o to pytasz. Artistry = pierwsza piątka rezultatów sprzedaży
                                  światowej. Pozdrawiam.
                                  • 1szylider Re: ps 15.06.05, 14:49
                                    kreative napisał:

> zaznajomilem Cię już z wynikami sprzedażyt, co uzaleś za amwayoskie nie
                                    wiadomo
                                    >
                                    > co. A teraz o to pytasz. Artistry = pierwsza piątka rezultatów sprzedaży
                                    > światowej. Pozdrawiam.

Witam!

Skad te dane??
                                    Ze 1sza 5tka?

Porównajmy zreszta: LOreal 15mld$ obrotu ogółem, zas Amway az 5mld$ na
                                    wszystkie branże, a podobno ma ich całe tysiacesmile))

Znaj swe miejsce Mocium Panie!]

Pozdrawiam i zapraszam!
                                    gg 172 85 85
                                      • kreative add 15.06.05, 15:22
                                        Artistry nie zajmuje sie wlosami. Asortyment jest zbiezny z Lancome, które też
                                        jest na tej liscie w ttym ekskluzywnym gronie.
                                        Ps: czy Oriflame produkuje zele do włosów i szampony? A czy Loreal produkuje
                                        peeling, serum regenerujące do twarzy lub krem pod oczy, lub na zmarszczki??
                                        Nie wiedzialem.
                                        • 1szylider Re: add 15.06.05, 16:02
                                          kreative napisał:

> Artistry nie zajmuje sie wlosami. Asortyment jest zbiezny z Lancome, które
                                          też
                                          > jest na tej liscie w ttym ekskluzywnym gronie.

+++JA wiem,ze Artistry wymienia Lancomea, ale czy Lancome wymienia Artistry gdy
                                          mówi o branzy..?

> Ps: czy Oriflame produkuje zele do włosów i szampony? A czy Loreal produkuje
                                          > peeling, serum regenerujące do twarzy lub krem pod oczy, lub na zmarszczki??
                                          > Nie wiedzialem.

+++To już sie dowiedziałeśsmile))
                                          Coraz bliżej jestes poziomu wiedzy na "zal"...
                                          • kreative Re: add 15.06.05, 16:21
                                            A czy Amway wymienia Oriflame, żeby określić jak funkcjonuje? A dlaczego Ori
                                            wynmienia Amway.... hmm...
                                            Lancome to firma produkujaca cudowne kosmetyki, pierwsza super liga światowa,
                                            tylko apskudnie droga. Ceny w porównaniu z Artisty są ok 2 razy wyzsze (choć
                                            niekoniecznie), wiec trudno wymieniać kogoś o tym samym poziomie produktów i z
                                            nizszymi cenami, uzyskanymi - jak pewnie wiesz - dzieki systemowi
                                            prosumpcyjnemu - spzredazy bezpiosredniej.
                                            • ignorant11 Re: add 16.06.05, 00:21
                                              kreative napisał:

> A czy Amway wymienia Oriflame, żeby określić jak funkcjonuje? A dlaczego Ori
                                              > wynmienia Amway.... hmm...

+++Ori wymienia Amwaya? Cos koteczku odwracasz kota ogonem. Zreszta przeczytaj
                                              jeszcze raz tytul watku. Watek jest poswiecony nowej promocji Oriflame, a TY
                                              wciskasz tu Amwaya i atakujesz i Oriflame i autora...

> Lancome to firma produkujaca cudowne kosmetyki, pierwsza super liga
                                              światowa,
                                              > tylko apskudnie droga. Ceny w porównaniu z Artisty są ok 2 razy wyzsze (choć
                                              > niekoniecznie), wiec trudno wymieniać kogoś o tym samym poziomie produktów i
                                              z
                                              > nizszymi cenami, uzyskanymi - jak pewnie wiesz - dzieki systemowi
                                              > prosumpcyjnemu - spzredazy bezpiosredniej.

+++Widzisz np Oriflame nie musi sie porównywac ani do Guerlaina, ani Diora ani
                                              Lancoma, choć wielokrotnie wygrywała testy porównawcze organizowane przez rózne
                                              osrodki. NIgdy w takich testach nie widziałem Artistry. Nie wiem czy brali w
                                              nich udział czy tez zajmowali tak dalekie miejsca, ze nie byli relacjonowani.

Ja na miesjcu Lancomea obraziłbym sie na takie porownaniesmile))

Sława!

Forum Słowiańskie
                                              • kreative Re: add 16.06.05, 02:12
                                                jako amwayowuiec obrażam się na porownywanie tego biznesu z tym czymś zwanym
                                                oriflame. ps: wciaz nie podaleś żadnych wiarygodnych xródel swoich banialuk.
                                                • 1szylider Re: add 16.06.05, 12:24
                                                  kreative napisał:

> jako amwayowuiec obrażam się na porownywanie tego biznesu z tym czymś zwanym
                                                  > oriflame. ps: wciaz nie podaleś żadnych wiarygodnych xródel swoich banialuk.

Witam!

No tak! To bełkot typowy dla niewydarzonych dystrybutorów Amwaya.
                                                  Oczywiscie to nie wpłynie na moje postrzeganie Amwaya jako poważnej i
                                                  zasłuzonej firmy. Natomiast przypominam,że na tym forum obowiazuje bezwgledny
                                                  zakaz obrazania firm zrezszonych w PSSB. Uwazaj bo moze grozic Tobie BAN.

Pozdrawiam i zapraszam!
                                                  gg 172 85 85
                                              • kreative aha! hahahah! 16.06.05, 02:14
                                                oriflame wygrywa z diorem i lancome... hahaha tak samo jak z amwayem.
                                                hahahahaha - "różne ośrodki" hahaha ciekawe czy istnieja... hahaha
                                                chceasz wiedzieć co to jest klasa w kosmetyce??? wejdź na efunkhouser.com i
                                                przeczytaj uważnie. gacie ci zleca z zazdrości...
                                                czarny rycerzu......
                                                • 1szylider Re: aha! hahahah! 16.06.05, 12:44
                                                  kreative napisał:

> oriflame wygrywa z diorem i lancome... hahaha tak samo jak z amwayem.
                                                  > hahahahaha - "różne ośrodki" hahaha ciekawe czy istnieja... hahaha
                                                  > chceasz wiedzieć co to jest klasa w kosmetyce??? wejdź na efunkhouser.com i
                                                  > przeczytaj uważnie. gacie ci zleca z zazdrości...
                                                  > czarny rycerzu......

Witam!

Twoja frustracja będzie jeszcze wieksza gdy przeczytasz ten post:

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=19026&w=19874400&a=19906281
                                                  Czy ktokolwiek tam zająknął sie chociaz nt Artistry? Nawet nie jest
                                                  klasyfikowana. Pozostaje odpowiedź na pytanie: zajał tak dalekie miejsce czy
                                                  bał sie konfrontacji?

KOsmetyki Oriflame co kilka miesięcy sa odznaczane prestizowymi nagrodami, zaś
                                                  o Aritstry jakos nie słychac.

Moze nie są złe.., bo Amway jest poważna firma i powinien radzic sobie z
                                                  jakoscia produktów, ale gdzie nagrody na salonach?

Krzyczeć gołosłownie to za mało, aby zyskac wiarogodności.

Mysle,że problemem Amwaya sa własnie tacy jak Ty dystrybutorzy, którzy tak
                                                  znakomicie obniżaja wiarogodnośc tej dobrej skadinąd firmy, ale umiarsmile))

Równiez skandale, z którymi jest kojarzony Amway nie powinny obciążać samej
                                                  firmy, ale roznych oszołomów takich jak sfilmowani przez pana Dederkesmile))

A Kolega cały czas pogrąża i siebie i luminowaną przez siebie firme...

Pozdrawiam i zapraszam!
                                                  gg 172 85 85
                                                  • kreative Re: aha! hahahah! 16.06.05, 14:36
                                                    hihihi - cvzepiasz sie forbesa, a podajesz jako "zroodlo' zasciankowa gazete -
                                                    hihihi - to sa te "wasze oficjalne rankingi"??? hehehehehe
                                                    No comments... "poradnik domowy" - taaak - na poziomie Oriflamu...
                                                  • 1szylider Re: aha! hahahah! 16.06.05, 15:32
                                                    kreative napisał:

> hihihi - cvzepiasz sie forbesa, a podajesz jako "zroodlo' zasciankowa gazete -

> hihihi - to sa te "wasze oficjalne rankingi"??? hehehehehe
                                                    > No comments... "poradnik domowy" - taaak - na poziomie Oriflamu...

Witam!

OK sam tego chciales...
                                                    Czuj sie ZABANOWANY!

Za uprawianie nieuczciwej konkurencji, łamanie regulaminu forum, dobrych
                                                    obyczajów, kodeksu PSSB, oraz poslugiwanie sie inwektywami...

Ostrzegałem Cie kilkakrotnie...

Pozdrawiam i zapraszam!
                                                    gg 172 85 85
                                              • kreative MOJA KONKLUZJA 16.06.05, 03:08
                                                aha. trafilem na ten wątek, bo wpisalem haslo w wyszyukiwarce - jak ktoś szuka
                                                amwaya, to nadziewa sie na Oriflame... ładnieladnie. Na dodatek jest tu
                                                nabluchane co niemiara jakieś niestwozrone historie. Amway bije na glowę
                                                Oriflame pod każdym względem z poruszanych watków - obroty, jakość, uslugi,
                                                spedycja, wiarygosdność i wyplacalność, nooo ok - w Ori są jakieś wspaniale
                                                kredyty... ok. poza tym jest to typowa firma żerujaca na cudzyum pomyśle i
                                                sukcesie. Nie podoba mi sie kiedy ktoś kto ma kilkakrotnie słabsze zaplecze
                                                wojuje nim i porywa sie z motyką na slońce... O odwracaniu kota ogonem to
                                                lepiej milcz, bo ten cyrk, co ty tu nawywijaleś, jest PASKUDNY.

jeszcze raz powtórzę: WEJDZ NA STRONĘ "EFUNKHOUSER.COM" - i zobacz z czym
                                                przyjdzie Ci się zmierzyć.
                                                I pamiętaj - żeby nas dogonić, każdy z was-dystrybutorow ori musialby pracować
                                                i osiagać rezultaty o 9 razy większe. Powodzenia zatem - wtedy mozemy rozmawiać
                                                jak rowny z równym.

Ps: Nie twierdzę, ze moja propozycja biznesu jest najlepsza na świecie -
                                                zwyczajnie nie lubie chamstwa i pieniactwa - a juz szczególnie krytykanctwa od
                                                niewlaściwej osoby z niewlaściwym orężem.
                                                • 1szylider Re: MOJA KONKLUZJA 16.06.05, 13:18
                                                  kreative napisał:

> aha. trafilem na ten wątek, bo wpisalem haslo w wyszyukiwarce - jak ktoś
                                                  szuka
                                                  > amwaya, to nadziewa sie na Oriflame... ładnieladnie. Na dodatek jest tu
                                                  > nabluchane co niemiara jakieś niestwozrone historie. Amway bije na glowę
                                                  > Oriflame pod każdym względem z poruszanych watków - obroty, jakość, uslugi,
                                                  > spedycja, wiarygosdność i wyplacalność, nooo ok - w Ori są jakieś wspaniale
                                                  > kredyty... ok. poza tym jest to typowa firma żerujaca na cudzyum pomyśle i
                                                  > sukcesie. Nie podoba mi sie kiedy ktoś kto ma kilkakrotnie słabsze zaplecze
                                                  > wojuje nim i porywa sie z motyką na slońce... O odwracaniu kota ogonem to
                                                  > lepiej milcz, bo ten cyrk, co ty tu nawywijaleś, jest PASKUDNY.

+++?????
                                                  Czy są dytrybutorzy Amwaya, którzy nie byliby oszołomami?
                                                  W tym zaspamowanym przez Ciebie watku nie było ani słowa o Amway, wiec raczej
                                                  to Ty żerujesz na moim pomysle.

Osmieszasz Amwaya znieważając firme, która na intereującym nas rynku ma wyniki
                                                  kilka razy lepszesmile))

Jak widać po tonie Twojej wypowiedzi tracisz grunt pod nogami i jak małe
                                                  dziecko zaczynasz tupać nózkami, zamiast przyjąc do wiadomosci fakty.

Zaczynasz obrażac mnie, obrażasz najbardziej wiarogodna i najlepszą firme MLM.
                                                  Zaczynasz byc wulgarny, bo impertynecki byłeś od samego poczatku.

My takich nie lubimy i BANUJEMY.

Bo tolerujemy kazda kulturalna dyskusje, ale nie znosimy ani kłamstw jakich
                                                  pełeno w Twoich wypowiedziach i zwykłych wulgaryzmów jaki są wypowiadane przez
                                                  Ciebie inwektywy...

Natomisat bzdury o zupie z gwości i9 o rzekomo milionowych zarobkach w Amwayu
                                                  mozesz pisać do woli.

Z zupy z gwoździ posmiejemy sie wszyscy, bo osmieszasz tu tylko siebie, a nie
                                                  Amwaya.

Natomiast Twoje kłamstwa źle służa wizerunkowi i Amwaya i MLM i DS...

Amway w Polsce jest moim zdaniem obecnie na 4-5miejscu po takich firmach jak:
                                                  Avon, Oriflame, Herbalife i chyba jednak (nienalęzacy do PSSB Zepter)( nie znam
                                                  ich aktualnej pozycji, ale przez lata była silna i gwarantowała im "medalowe"
                                                  miejsce na polskim rynku...

>
                                                  > jeszcze raz powtórzę: WEJDZ NA STRONĘ "EFUNKHOUSER.COM" - i zobacz z czym
                                                  > przyjdzie Ci się zmierzyć.
                                                  > I pamiętaj - żeby nas dogonić, każdy z was-dystrybutorow ori musialby
                                                  pracować
                                                  > i osiagać rezultaty o 9 razy większe. Powodzenia zatem - wtedy mozemy
                                                  rozmawiać
                                                  >
                                                  > jak rowny z równym.
                                                  >
                                                  > Ps: Nie twierdzę, ze moja propozycja biznesu jest najlepsza na świecie -
                                                  > zwyczajnie nie lubie chamstwa i pieniactwa - a juz szczególnie krytykanctwa
                                                  od
                                                  > niewlaściwej osoby z niewlaściwym orężem.

Witam!
                                                  Pozdrawiam i zapraszam!
                                                  gg 172 85 85
                                                  • kreative Re: MOJA KONKLUZJA 16.06.05, 14:40
                                                    dziwne, ze nad obrazaniem i szydzeniem z zalozyciela Nutrilite ie nie
                                                    zastanawiales.
                                                    I tym razem masz racje - TWOIM zdaniem Amway moze byc nawet na 20 miejscu - ale
                                                    pobozne zyczenia to slij tam na goore i nie w formie stwierdzen...
                                                    twoje zdanie to jest wg ciebie urzedowy dokument. nie podales zadnego linku
                                                    poza strona oriflame i (hehe) poradnikiem domowym. gratuluje.
                                                    Oszolom to ktos, kto ignoruje fakty i do zdechlego twierdzi, ze ogon slonia
                                                    jest wezem.
                                                  • 1szylider Re: MOJA KONKLUZJA 16.06.05, 14:58
                                                    kreative napisał:

> dziwne, ze nad obrazaniem i szydzeniem z zalozyciela Nutrilite ie nie
                                                    > zastanawiales.
                                                    > I tym razem masz racje - TWOIM zdaniem Amway moze byc nawet na 20 miejscu -
                                                    ale
                                                    >
                                                    > pobozne zyczenia to slij tam na goore i nie w formie stwierdzen...
                                                    > twoje zdanie to jest wg ciebie urzedowy dokument. nie podales zadnego linku
                                                    > poza strona oriflame i (hehe) poradnikiem domowym. gratuluje.
                                                    > Oszolom to ktos, kto ignoruje fakty i do zdechlego twierdzi, ze ogon slonia
                                                    > jest wezem.

Witam!

Chyba Cię zabanuję za podwazanie wiarogodnosci firmy stowarzyszonej w PSSB.

I za uprawianie nieuczciwej konkurencji...
                                                    Czytałes kodeks forum, kodeks PSSB..?

Poradnik domowy jedynie relacjonuje badania prestizowej niemieckiej firmy.

Pozdrawiam i zapraszam!
                                                    gg 172 85 85
                                        • kacam74 Re: add 15.06.05, 16:10
                                          Jak napisałem wyżej, nie chcę się kłócić.
                                          Ale to się teraz dzieje chyba.
                                          Każdy chwali to co lubi. Ja jednak jeszcze raz stwierdzę że Amway jest jedną z
                                          najlepszych firm na świecie.Jeśli nie najlepszą.
                                          Choć wiem i rozumiem że są ludzie którzy mają zupełnie inne zdanie.

Pozdrawiam
                                          • 1szylider Re: add 16.06.05, 14:09
                                            kacam74 napisał:

> Jak napisałem wyżej, nie chcę się kłócić.
                                            > Ale to się teraz dzieje chyba.
                                            > Każdy chwali to co lubi. Ja jednak jeszcze raz stwierdzę że Amway jest jedną z
                                            > najlepszych firm na świecie.Jeśli nie najlepszą.
                                            > Choć wiem i rozumiem że są ludzie którzy mają zupełnie inne zdanie.
                                            >
                                            > Pozdrawiam

Witam!

Oczywiscie!

Przeciez ja sie nie kłóce.

Natomiast sa fakty, które sprawiają, że np w polskich warunkach, zreszta w
                                            całej ESW nad Amwayem góruje Oriflame i wygrywa z nim przez nokaut, przez
                                            ipon...

Dlateo dla potzreb rynków ESW mozemy bez falszywej nieskromnoscismile))
                                            powiedzieć,że MLM to Oriflame, gdyz nop w Polsce obroty Oriflame sa wieksze niz
                                            wszystkich konkurentów razem wzietychsmile))

Jeszcze wieksza przewage ma Oriflame w Rosji z obrotami ponad ćwierć mld Eu

gdybym zył w USA lub np w Japonii, to pewnie zajmowałbym sie Amwayem, ale
                                            niestety sa realia jakie sa, wiec robie biznes, który jest znacznie bardziej
                                            dostosowany do realiów rynkow na których jestem i na których mam zamiar byc...

Pozdrawiam i zapraszam!
                                            gg 172 85 85
                                        • piotrbbyd Re: add 19.06.05, 13:54
                                          Loreal akurat produkuje różne kremy (również Garnier- a to ten sam
                                          właściciel). Jednak euromonitor brał pod uwagę kosmetyki z najwyższej
                                          półki, do których Loreal nie należy choć jest oczywiście wysoko
                                          pozycjonowany
                                          • 1szylider Re: add 24.06.05, 02:33
                                            piotrbbyd napisał:

> Loreal akurat produkuje różne kremy (również Garnier- a to ten sam
                                            > właściciel). Jednak euromonitor brał pod uwagę kosmetyki z najwyższej
                                            > półki, do których Loreal nie należy choć jest oczywiście wysoko
                                            > pozycjonowany

Witam!

JAk to nie?

Producent Lancomea i Vichy nie nalezy do najwyzszej półki?

Dla mnie najwyższa półka w kosmetyce kolorowej i zapachowej to oczywiscie
                                            Guerlain, ale w białej to bedzie chyba Lancome...

Pozdrawiam i zapraszam!
                                            gg 172 85 85
                                      • 1szylider Re: ps 15.06.05, 16:00
                                        kreative napisał:

> to dane instytutu pod nazwa Euromonitor - poszukaj leniuszku wink Chodzi o
                                        > kosmetyki - loreal to do włosów jest...

Witam!

Co?

Doucz się Chlopie nt Loreala, pogadamy potem zrobie Ci egzamin, bo TY tak
                                        bardzo lubisz zdawać egzaminy, ale na razie nie masz u mnie "zal"

Pozdrawiam i zapraszam!
                                        gg 172 85 85
                                        • kreative jeszcze 1 15.06.05, 16:40
                                          myślalem, ze skoro sie pztrekomarzamy, to na argumenty. Oriflame moze być dla
                                          Ciebie najlepsze, dla mnie Amway. W moim przypadku jest to podparte gruntowną
                                          analizą ekonomiczna oparta z kolei na opiniach Banku Swiatowego, publikacji
                                          uczelnianych, periodyków powszechnych tematycznych, stosownym zapoznaniem się z
                                          dostawcom i producentami produktów oraz moimi indywidualnymi mozliwosciami.
                                          Moja z kolei subiektywna ocena porównawcza tych dwu firm jest krótka i oparta o
                                          zaplecze produktowe:
                                          Domowy biznes oparty o kosmetyki tylko i wyłącznie nie moze sie w żaden sposób
                                          mierzyć z biznesem opartym o najwieksze 2 rynki: potzreb wlasnych (czyli
                                          kosmetyczny, środków czystości i zdrowia) oraz rynek spozywczy (spozywka
                                          najwyższwej jakości, często nie spotykana w naszym kraju), uzypelnione o inne
                                          rynki tj.: uslug medycznych, bankowych, odzieżowy, AGD, i in. czyli docelowo
                                          każdej dziedziny życia.
                                          Dalzcego Amway? Jest pare powodów, ale po co mam je wymieniać, bo ktoś znowu
                                          uzna to za sztuczną gadkę, choć jest to wynikiem gruntownej analizy
                                          ekonomicznej.
                                          • ignorant11 Re: jeszcze 1 16.06.05, 00:33
                                            kreative napisał:

> myślalem, ze skoro sie pztrekomarzamy, to na argumenty. Oriflame moze być dla
                                            > Ciebie najlepsze, dla mnie Amway. W moim przypadku jest to podparte gruntowną
                                            > analizą ekonomiczna oparta z kolei na opiniach Banku Swiatowego, publikacji
                                            > uczelnianych, periodyków powszechnych tematycznych, stosownym zapoznaniem się
                                            z
                                            >
                                            > dostawcom i producentami produktów oraz moimi indywidualnymi mozliwosciami.

+++Ale to wszystko teoria liczby, którymi mozna manipulowac do woli. Vide
                                            polemiki prawych i lewych ekonomistów nt polityki gospodarczej Goerge Busha.

Ja sie opieram o rzeczy realne sprawdzalne i moja wieloletnia pratyke.

Amway był kiedyś dla nas konkurentem. Wtedy ok 1996 roku walczyliśmy o plame
                                            pierwszeństwa na polskim rynku. Wkońcu daliśmy sie niznacznie
                                            wyprzedzic ..Avonowi, zaś Amway przestyał sie liczyć w walce o mistrzostwo
                                            Polski. Od wielu nie odczuwam żadnej presji konkurencyjnej ze strony Amwaya.

Zreszta przyznam się,że zaczynałem od Amwaya, ale Oriflame szedł znacznie
                                            lepiej i nawet przy mniejszym wysiłku. Dlatego zrezygnowalem z budowania tej
                                            sieci. Proste i banalne. Zadecydowala kasa, a ta caly jest wieksza w Oriflame.
                                            I tylesmile))

> Moja z kolei subiektywna ocena porównawcza tych dwu firm jest krótka i oparta
                                            o
                                            >
                                            > zaplecze produktowe:
                                            > Domowy biznes oparty o kosmetyki tylko i wyłącznie nie moze sie w żaden
                                            sposób
                                            > mierzyć

+++Bla, bla bla...
                                            Obroty w Polsce: Oriflame ma kilka razy wieksze niz Amway. Raczej oczekiwałbym
                                            od Ciebie przyznania tego faktu i przeanalizowania przyczyn, niz zaklinania
                                            deszczusmile))

z biznesem opartym o najwieksze 2 rynki: potzreb wlasnych (czyli
                                            > kosmetyczny, środków czystości i zdrowia) oraz rynek spozywczy (spozywka
                                            > najwyższwej jakości, często nie spotykana w naszym kraju),
                                            +++Spotykanasmile)) I to często po cenach znacznie konkurencyjniejszych niz
                                            proponowane przez Amwaysmile))

uzypelnione o inne
                                            > rynki tj.: uslug medycznych, bankowych, odzieżowy, AGD, i in. czyli docelowo
                                            > każdej dziedziny życia.

++++NO i co z tego skoro obroty sa klika razy mniejsze niż nasze wyłacznie z
                                            kosmetyków..?

> Dalzcego Amway? Jest pare powodów, ale po co mam je wymieniać, bo ktoś znowu
                                            > uzna to za sztuczną gadkę, choć jest to wynikiem gruntownej analizy
                                            > ekonomicznej.

+++A gdzież ta Twoja gruntowna "analiza ekonomiczna". OK gotów jestem nawet
                                            załozyć,że masz kwalifikacje do przeorpowadzenia "gruntownej analaizy
                                            ekonomicznej". Ale przedstaw argumenty zamiast ciagle zaklinac deszcz! Bo czy
                                            ja bardzo u mnie leje w tej chwili, wiekszego deszczu chyba nie moze juz byc,
                                            zatem mniej wody Kolego, a wiecej faktów!
                                            • kreative Re: jeszcze 1 16.06.05, 02:10
                                              Mam prośbe - podaj swoje rezultaty i obroty, a nie ściemniaj.
                                              AMWAY POLSKA JEST NAJWIĘKSZĄ FIRMĄ MLM W POLSCE I NA ŚWIECIE. WIODĄCA MARKA I
                                              NIEDOSCIGNIONE OBROTY TO JEJ ATRYBUT ZAROWNO W POLSCE, EUROPIE, JAK I NA
                                              ŚWIECIE.
                                              widzę, ze czytasz uważnie: obroty Amway Corporation za rok 2003-2004 wyniosly
                                              blisko 5 milirdów dolarow, obroty Oriflame zaś 500 milionow dolarów. Jako
                                              amerykańskie firmy można je śmialo porownać - Amway jest 19 najwieksza prywatna
                                              firmą w USA, a Oriflame???
                                              Poza tym w samej Polsce w tym czasie Amway zarobił z gola 85 milionów zlotych
                                              obrotu. a ile Oriflame??? Napisz! i daj źródło - moje źródło to amway.com,
                                              forbes.com oraz business harverd review.
                                              Argumenty pzredstawiałem juża teraz jak krowie na rowie pokażę ci skrót:
                                              - amway jest najwieksza firma mlm w tym kraju z najlepszej jakości wiodącymi
                                              markami produktow na globie ziemskim
                                              - szczególnie dba o środowisko (2 nagrody ONZ w terj dziedzinie)
                                              - daje mozliwość tantiemów - pasywnych dochodów za określona pracę dozywotnio i
                                              z prawem dziedziczenia 3 pokolenia zstępnych.
                                              - najlepszy system logistycznyt
                                              - posiadam swooj sklep internetowy na licencji i w jej ramach dysponuję
                                              produktami o warości 35 milionów euro.
                                              - Amway ma gwarnacje wyplacalności najwyższe z mozliwych na Ziemii, ktorych nie
                                              ma ani Norwegia, ani Szwajcaria i tylko ekskluzywne grono firm (między innymi
                                              dlatego, ze nie pożycza swoichj produktów udzielajac ktredytow stanowiacych
                                              źrodlo niepewnosci finansowych)
                                              - jest to doskonaly partne, który placi zawsze na czas i zawsze zgodnie z
                                              umowa, którego logistyka opiera się na kolaboracjio z microsoftem.
                                              - amway posiada swojego prywatnego satelite, ktory koordynuje cale moje
                                              zaplecze.
                                              etc etc...
                                              koniec.
                                              Mam szczerze dosyć tych firm, ktore zeruja na sukcesie Anmwaya. Taki podrybek
                                              pływajacy za rekinem i karmiacy się ochlapami, ktore wylecą z jego pyska.
                                              • 1szylider Nonsensy, nonsensy... 16.06.05, 12:56

Witam!

Kto żeruje i na czyjej wiarogodnosci?

Kto zaspomowuje watek zupeplnie niepotwierdzonymi enuncjajami?

jakie sa obroty Amwaya w Polsce?

To jest ca 4 : 1 dla Oriflamesmile))

Oriflame rzedu 200mlnzł ząs Amway rzedu 50mln...

Pozatem skoro Oriflame jest tak zła firma jak twierdzisz, to Amwaya jakos
                                                przegrywa z nami w calej ESW, nie mówiąc juz np o Rosjismile))

Umniejszajac zwyciescy jeszcze bardziej pogrążasz swoją firme, która usiłujesz
                                                promować.

Ale promowanie powinno byc uczciwe.

Ja mimo wypisywania przez Ciebie ewidentnych głupstw i gołoslownych stwierdzeń
                                                nie zmienie zadania o Amway, który rzeczywiście zrobił bardzo wiele dla DS i
                                                MLM, ale nie jest jednak ani wyrocznia, ani tez nie jest jedyna firmą, tym
                                                bardziej w ostatnich latach wiele innych firmzrobiło znacznie wieksze sukcesy
                                                niż Amway.

A kwestionujuąc to umniejszasz znaczenie Amwaya...

Po co?

Bo są lepsi, którzy lepiej potrafia się zorganizowac i lepsze potrafia osiągać
                                                wyniki na wielu rynkach.

I tak jest i musisz się z tym pogodzić.

Bo Amway jest poważna firma, ale nie jest mozliwe byc najlepszym we wszystkim,
                                                tym bardziej że oceny firmom wystawia RYNEK, zaś spadek obrotów o ca 40% w
                                                ciagu 6-7 lat dowodzi, że Amway potrzebuje zmian.

Co znowu samo w sobie nie deprecjonuje calkowicie Amwaya, bo wzloty i upadki
                                                maja wszystkie wielkie firmy, weźmy chocby Boeinga, IBM, czy GMC...

A wychodząc poza usanskie podwórko: FIAT, Daewo...

Pozdrawiam i zapraszam!
                                                gg 172 85 85
                                                • kreative Re: Nonsensy, nonsensy... 16.06.05, 14:44
                                                  hehehe - coraz bardziej sie w tym swoim watku zatapiasz. skoro tak ochoczo
                                                  prosisz o linki a rzucasz wymyslonymi liczbami nie podajac zadnego - 1/10
                                                  swiatowego obrotu Ori jest robiona w Polsce. Ludzie!!! To fenomen!!!! hehehehe
                                                  poooomyśl...
                                                  Z tym wszystkim cię zostawiam w twoim wyimaginowanym świecie. Powodzenia.
                                                  Pamiętaj - pogadamy jak jeszcze troche popracujecie....
                                                  • 1szylider Re: Nonsensy, nonsensy... 16.06.05, 15:14
                                                    kreative napisał:

> hehehe - coraz bardziej sie w tym swoim watku zatapiasz. skoro tak ochoczo
                                                    > prosisz o linki a rzucasz wymyslonymi liczbami nie podajac zadnego - 1/10
                                                    > swiatowego obrotu Ori jest robiona w Polsce. Ludzie!!! To fenomen!!!!

+++NIe przeliczalem udzialu polskiego rynku w swiatowych obrotach Oriflame.

Ani nie wiem czy wynosi on 10% swiatowej sprzedazy..
                                                    Ale jest on znaczny na 3cim do wielkosci rynku na swiecie.
                                                    Rosja ma ok 30% światowych obrotów: ca 250mln Eu, trzecia jest Ukraina
                                                  • 1szylider Re: Nonsensy, nonsensy... 16.06.05, 15:16
                                                    1szylider napisał:
                                                    > +++NIe przeliczalem udzialu polskiego rynku w swiatowych obrotach Oriflame.
                                                    >
                                                    > Ani nie wiem czy wynosi on 10% swiatowej sprzedazy..
                                                    > Ale jest on znaczny na 3cim do wielkosci rynku na swiecie.
                                                    > Rosja ma ok 30% światowych obrotów: ca 250mln Eu, trzecia jest Ukraina
                                                    >
                                                    PS Gdyby przyjac dla Polski 200mlnzł i liczyc euro po 4zł, to wyszłoby ca 50mln
                                                    Eu, a to dawaloby ca 1/14 swiatwoych obrotów...
                                                    >
                                                    >
                                                  • 1szylider Najswieższe dane 16.06.05, 15:22
                                                    1szylider napisał:

> 1szylider napisał:
                                                    > > +++NIe przeliczalem udzialu polskiego rynku w swiatowych obrotach Oriflam
                                                    > e.
                                                    > >
                                                    > > Ani nie wiem czy wynosi on 10% swiatowej sprzedazy..
                                                    > > Ale jest on znaczny na 3cim do wielkosci rynku na swiecie.
                                                    > > Rosja ma ok 30% światowych obrotów: ca 250mln Eu, trzecia jest Ukraina
                                                    > >
                                                    > PS Gdyby przyjac dla Polski 200mlnzł i liczyc euro po 4zł, to wyszłoby ca
                                                    50mln
                                                    >
                                                    > Eu, a to dawaloby ca 1/14 swiatwoych obrotów...

Witam!

Za rok 2004 te liczby wyniosą ca 40mln Eu dla Polski oraz ca 700mln Eu na
                                                    swiecie, wiec jednak 4/70, wiec nieco mniej niz 10%...

Nie wiem czy dane polskie zwieraja VAT.

W systemie Oriflame rabat 21% jest odksiegowany od obrotu. Zwracam uwage,że w
                                                    inny6ch firmach jest on liczony w koszty dzialalnosci. Dla wymiaru podatków nie
                                                    ma to oczywiscie znaczenia. ale prownujac oszacowania zawszlatwo jest popełnic
                                                    ten 20% bład.
                                                    Zatem widać,że Oriflame przeracza 1mld$ rocznego obrotu

Pozdrawiam i zapraszam!
                                                    gg 172 85 85
                                            • kreative Re: jeszcze 1 16.06.05, 02:47
                                              jakości kosmetyków nie porownasz z niczym procz tej "wielkiej piatki".
                                              produktow do domu - nie masz szans, suplementy nutrilite - ewenement światowy,
                                              ceny.... tak to jest to co ewidentnie przyciaga myślacych i dbajacych o siebie.
                                              zastanawialeś się dlaczego 1 peeling kosztuje 10 zl, a inny 100??? Takich
                                              produktow nie da się porównać, bo to są zupelnie inne produkty. tak samo
                                              POLOkokta nigdy nie bezie taka jak Cocacola...

Aha! obliczylem 0- Amway ma obroty ok. 9 krotnie przewyższajace Oriflame, mimo,
                                              że proponuje towar ekskluzywny w porownaniu z wasza ofertą - taki na ktory nie
                                              stać każdej gimnazjalistki i nie każdy czlowiek dba o swoja urodę na tyle, by
                                              kupować towar dobry, lub najlepszy.
                                              rozumiesz... mamy innych klientow - ja bardziej wymagajacych, ty tych, kttórych
                                              interesuje WYLĄCZNIE cena... co bywa zgubne - tanio jedza psy - ten kto kupuje
                                              tanio 2 razy przeplaca - stara zasada.
                                              • 1szylider Re: jeszcze 1 16.06.05, 13:05

Witam!

Amway ma według dostarczonych przez Ciebie danych, jesli dane dotyczące Amway
                                                sa prawdziwe, obrot ok 5 krotnie wyzszy niz Oriflame w skali światowej, co jest
                                                znakomitym wynikiem dla znacznie młodszej i specjalistycznej firmy.

Tak sie dzieje,ze dobre smopoczucie przedstawicieli koryguje RYNEKsmile))

W Poslce obroty Amway są ok 4 krotnie niższe.

Zwróc sie do obu firm i dowiesz sie prawdy.

Ja sledziłem przez wiele lat, ale nie chce mi się sprawdzać...

Bo w obecnej sytuacji na rynku jedynymi naszymi konkurentami są LOreal ze
                                                wzgledu na wielkosc obrotów oraz Avon ze wzgledu na obroty orz ilośc
                                                konsultantek i dodatkowo ich miesjce w DS. Natomiast gurujemy nad nimi tym, że
                                                jesteśmy MLM wiec dajemy znacznie wieksze szanse konsultantkom.

Pozatem jesli chcesz prawdy to od wielu lat żadem powazny lider Oriflame nie
                                                interesuje sie sytuacja Amwaya, bo to nie ta skala biznesu...

Natomiast dobrze jest że ta zasluzona i klasyczna firma jest na naszym rynku,
                                                bo to dymyka nasza kolecje na polskim rynku...

Pozatem przeypominam,ze to TY zaspamowałeś watek o Oriflame zupelnie bzdurnymi
                                                wypowiedziami o zupie z gwoździsmile))

Pozdrawiam i zapraszam!
                                                gg 172 85 85
                                                • kreative Re: jeszcze 1 16.06.05, 14:49
                                                  znacznie mlodsza firma??? 74 rok bodajrze a 59 nie robi rooznicy. a w polsce
                                                  jada roowno po 12 lat. nie tlumacz sie.
                                                  4:1 dla Ori??? Moze w przyszlości - podaj link a nie plec 3 po 3 ...
                                                  strasznie się pienisz.

do widzenia.

ps: uważam, ze oriflame jest dobra firmą, zrozum. nie wiem tylko dlaczego
                                                  chcesz z niej zrobic jakiegos mistrza swiata, bez podpierania sie NICZYM. -
                                                  pamietaj biuletym pssb dotyczy roowniez (a i pzrede wszystkim) amwaya. Jak
                                                  dotad to jedyny oficjalny link, ktoory podales i wcale nie swiadczacy na twoja
                                                  korzysc.

ok - juz koncze. dam ci zyc.
                                                  • 1szylider Re: jeszcze 1 16.06.05, 15:10
                                                    kreative napisał:

> znacznie mlodsza firma??? 74 rok bodajrze a 59 nie robi rooznicy. a w polsce
                                                    > jada roowno po 12 lat. nie tlumacz sie.
                                                    > 4:1 dla Ori??? Moze w przyszlości - podaj link a nie plec 3 po 3 ...
                                                    > strasznie się pienisz.
                                                    >
                                                    > do widzenia.
                                                    >
                                                    > ps: uważam, ze oriflame jest dobra firmą, zrozum. nie wiem tylko dlaczego
                                                    > chcesz z niej zrobic jakiegos mistrza swiata, bez podpierania sie NICZYM. -
                                                    > pamietaj biuletym pssb dotyczy roowniez (a i pzrede wszystkim) amwaya. Jak
                                                    > dotad to jedyny oficjalny link, ktoory podales i wcale nie swiadczacy na
                                                    twoja
                                                    > korzysc.
                                                    >
                                                    > ok - juz koncze. dam ci zyc.

Witam!

To sa dane sprzed paru lat. Amway miał wtedy 50mlnzł obrotu zaś Oriflame ponad
                                                    200mlnzł.

Od paru lat zupepnie nie ineteresuje sie wynikami firm tarktując jako
                                                    ciekawostke, wskaźnik ogólnej koniunktury.

Jedynymi statystykami jakie mnie interesuja w bieżacej chwili to wyniki stopa
                                                    wzrostu mojej grupy z robiciem na postepy poszczegolnych liderów...

Natomiast wyniki jakie cytuje z pamieci pochodza bezposrednio od
                                                    zainteresowanych firm, gdy przed paru laty pisalem do prasy nt mlm i DS

Chcesz to zwróc sie do poszczegolnych firm, raczej udostepniaja.., albo
                                                    posprawdzaj we własciwych sadach, bo osoby prawne musza składac szczególowe
                                                    raporty...

Mnie sie nie chce, bo wiem co piszę, wiem jakie dane otzrymalem kilka lat temu
                                                    i nie sadze aby w rankingu firm pod wzgledem obrotów ani pod wzgledem ilosci
                                                    konsultantów nastapiły jakies dramatyczne zmiany..

Amwaya prawie wcale nie widac na rynku mlm, natomiast jedyne silen ruchy wsrod
                                                    czołowki DS toicagła wyraxna rywalizacja Oriflame i Avonu o palmę pierwszenstwa.

Ale Avon przy calym szacunku do niego i jego konsultantek nie jest firma mlm,
                                                    wiec nieco poza tematyka tego forum.

I jedyne wspólne z Avonem co mamy to zabiegamy o konsultantki, zabiegamy o
                                                    klientów, natomiast Avon z załozenia jest poza mlm wiec poza konkurencja.

Bo ja jestem przekonany o wyzszosci mlm nad systemem DS Avona i sadzę,że te
                                                    przewage nad nami zdobył swoją siła finansowa i dopłacają przez lata do
                                                    polskiego rynku...

JA robie czynnie mlm i Amway nie liczy sie dla mnnie jako konkurent w moich
                                                    rachubach i rozgrywce marketingowej

Pozdrawiam i zapraszam!
                                                    gg 172 85 85
                                  • 1szylider Re: ps 22.06.05, 23:10
                                    piotrbbyd napisał:

> Nie mów że firmy naśladowcze oraz podróbki to przyszłość gospodarki

Witam!

MAsz na mysli siebie i swoja korporacje?

To dlaczego tak czesto powołujecie sie na McDonaldsa Diora czy inne..

My nie musimysmile))

Pozdrawiam i zapraszam!
                                    gg 172 85 85
    • 1szylider Reasumując dlaczego Oriflame... 16.06.05, 14:51

Witam!

Ja przy moim doswiadczeniu biznesowym jestem w stanie załozyć firme
      dystrybucyjna w typie Amwaya, ale nie jestem w stanie zaloztyc firmy o
      programie zblizonym do Oriflame.

Bo nie mam technologii ani kapitaów na zbudowanie instalacji produkcyjnych, nie
      ma tez receptur aby zlecic produkcje komus.

A dystrybucja jest znacznie łatwiejsza.

Latwo byłoby podpisac kilka umów z liniami lotniczymi i zając sie akwizycja
      biletów dla nich.

Latwo byłoby handlowac nieruchomociami: ja jako firma mam koncesje, konsultanci
      sa akwizytoramismile)

Łatwo byłoby sprzedawać jakies wycieczki, bo biur jest mnóstwo, wiec podpisac
      umowy z najwiekszymi sieciami byłoby rowniez latwo.

Do tego usługi bankowe i kredytowesmile))

Czyli mam tak łatwo wszystko czym tak bardzo szczyca sie Amwayowcy

Proszki do prania, jakies "Ludwiki" itp plus agd...

Tu równiez nie zakladałbym od razu własnych magazynów ale szukalbym sieci
      handlowych, z którymi podpisałbym umowy o stałym partnerstwie...

Biorac pod uwage, że przecietny hipermarket ma w ofercie ponad 100 tys
      produktów szybko doszedłbym do klikuset tysiecy lub przeroczył miliony...

Zyskując pozycje zaczalbym zamawiać pewne partie produktów pod własna marka i
      umieszczac w sieciach handlowych.

MLM polegalby tu na sprzedazy usług oraz akwiaycji na rzecz istniejacyh
      produktów i sieci handlowych, przeciez umowa z mediamarktem lub jakims ich
      odpowiednikiem-konkurentemsmile)) dałaby dostep do takiej ilosci produktów o
      jakich snic nawet nie moze np Amway...

Podobnie rzecz by sie miała z akwizycja uslug medycznych, prawnych itp...

Jak widac mozna to osiagnac wzglednie łatwo i nie trzeba jakis krociowych
      nakładów, wystarczy tylko gora kilkadziesiat tys na zalozenie porzadnego sewisu
      inertnetowego, dobranie kilkudziesieciu dobrych mlmowców i lecimy...

Nawet jak napisalem wczesniej byłbym w stanie kredytowac te zakupy i operacje,
      bo uslugi bankowe plus ubezpieczenia mialbym w ofercie smile))

Natomiast nie bylbym w stanie wypromować nowej marki kosmetyków; wyprodukowac
      nawet zlecając produkcje tej jakosci produktów uzyskac tak znakomitego stosunku
      jakosc/cena gdy jakosc nalezy do scisłej swiatowej czołowki, zas ceny sa
      własciwe dla produktów ze sredniej półki.

Nie byłbym w stanie wdrozyc tak oryginalnego i niepowtarzalnego programu
      kosmetycznego...

Dlatego pozostane przy Oriflame, tym bardziej że Orfilame jest firmą sukcesu,
      czego nikomu nie trzeba udowadniac.

I jestem dumny z tego, ze tym wielkim sukcesie firmy ja miałem swoja własna
      czastke, choc nie jestem jakims bardzo wybitnym liderem, to jednak naleze do
      pierwszej 100 liderow MLM w Polsce i mój udział w sukcesie Oriflame oceniam na
      kilka pro mille, ale biorac skale sukcesu te kilka pro mille znaczy calkiem
      dobry wynik.

Oczywiscie zachowuje swoja skromnosc, bo wiem że są liderzy, których udzial
      musi byc szacowany na kilkadziesiat % sukcesu firmy w Polsce.

NA tym kończe dywagacje dlaczego nie Amway, bo wychodze z załozenia i jestem
      zwolennikiem pogladu, że jesli jakis lub podobny biznes jestem w stanie
      zalozyc, to nie musze pracowac dla kogos, ale moge wylacznie dla siebie...

Daleczgoż zatem mialbym pracować dla jakiejs sieci, ktorej oferte latwo moge
      zdublowac, mając o wilele wieksze pole zarowno do wlasnej kreatywnosci jak i do
      osiaganych zysków...

Pozdrawiam i zapraszam!
      gg 172 85 85
      • europeanprosumerclub Re: Reasumując dlaczego Oriflame... 16.06.05, 15:38
        ekhem... przepraszam, że się wtrącę - ja też z amwaya. mam kila uwag.
        nieistotne jest dla mnie ktora firma jest lepsza. dobrze? nic nie wiem na temat
        oriflamu, nawet gdybym nie był stałym klientem amwaya, nie używałbym waszych
        produktów, tylko mniej wiecej odpowiedniki jakości amwayowskich produktów.

pozwolę sobie zauważyć kilka istotnych rzeczy:

oriflame i amway nie mogą ze sobą konkurować - docelowy klient obu firm to inna
        osoba. tak jak osoba, ktoa kupuje samochód dewoo nie jest klientem salonów
        mercedesa. oriflame jest dla ludzi używajacych pospolitych kosmetyków za
        jaknajniższa cenę, amway jest dla tych, którzy pozwalaja sobie wyłożyć więcej
        pieniędzy w zamian za to oczekując konkretnych rezultatów. oriflame jest firma
        pełna sukcesów i super. z pewnościa mozna w niej odnieść sukces i to wielki. mi
        jest obojętne czy firma nazywa się tak, czy siak - mnie interesuje moja firma,
        jak również - jako klienta - produkty (a należę do tej drugiej grupy
        konsumentów).

w oriflame jest ok 500 produktów. wiec dlaczego piszesz, że w porównaniu z
        amway jest to szeroka oferta? przecież oferta amway w polsce to okolo 20 000
        produktów - ok 600 marki amway i pozostala oferta dla klientów amway od
        adidasa, przez komutery, aż po produkty spożywcze i uslugi medyczne.

na koniec:
        mógłbyś zachować tę resztkę godności i nie pisać, że w amwayu w przeciwieństwie
        do firmy oriflame pracuje sie na kogoś, bo to źle świadczy i o tobie i o
        oriflamowcach. czy nie potrafisz ustosunkować się do swojej firmy bez deptania
        konkurencji niczym polityk podczas kampanii wyborczej - chcesz przyciagnać tzw.
        negatywny elektorat?

jednym slowem - oriflame to sprawdzony sposób na biznes. lecz trzeba pamiętać o
        rzetelności - nie tylko w stosunku do klientow, ale i w stosunku do tzw.
        konkurencji.
        • 1szylider Re: Reasumując dlaczego Oriflame... 16.06.05, 19:43
          europeanprosumerclub napisał:

> ekhem... przepraszam, że się wtrącę - ja też z amwaya. mam kila uwag.
          > nieistotne jest dla mnie ktora firma jest lepsza. dobrze? nic nie wiem na
          temat
          >
          > oriflamu, nawet gdybym nie był stałym klientem amwaya, nie używałbym waszych
          > produktów, tylko mniej wiecej odpowiedniki jakości amwayowskich produktów.

+++Nie przesadzajmy, bo jakosć produktów Amwaya jest dobra, ale za wygórowane
          ceny.
          Mogę się wypowiadac tylko nt branzy, która znam tj kosmetycznej. Ogladałem
          kosmetyki Artistry i sprawdzałem ich składy, czesto nalsaduja one Oriflame. Zaś
          w żadnym z kosmetyków Amwaya nie znalazłem skladów powalających na kolana.

Co zresztą możesz sprawdzić...

>
          > pozwolę sobie zauważyć kilka istotnych rzeczy:
          >
          > oriflame i amway nie mogą ze sobą konkurować - docelowy klient obu firm to
          inna
          >
          > osoba. tak jak osoba, ktoa kupuje samochód dewoo nie jest klientem salonów
          > mercedesa. oriflame jest dla ludzi używajacych pospolitych kosmetyków za
          > jaknajniższa cenę, amway jest dla tych, którzy pozwalaja sobie wyłożyć więcej
          > pieniędzy w zamian za to oczekując konkretnych rezultatów. oriflame jest
          firma
          > pełna sukcesów i super. z pewnościa mozna w niej odnieść sukces i to wielki.
          mi
          >
          > jest obojętne czy firma nazywa się tak, czy siak - mnie interesuje moja
          firma,
          > jak również - jako klienta - produkty (a należę do tej drugiej grupy
          > konsumentów).
          ++Bez jaj Amway nie oferuje mercedesów, ale towary pospolite jak proszki do
          prania, płyny do naczyń. I robi to po cenach wupelnie niekonkurencyjnych. Bo
          nie wierzę aby Amway potrafił zyskac kilkurotna przewagę jakościową nad takimi
          potegami jak Procter & Gamble, a przecież ceny produktów Amwaya są kilkurotnie
          wyższe niz t6akich wąłsnie firm. Ja byłem w Amwayu i moją zona nie znalazła
          większej rożnicy pomiedzy SA8 i Persilem czy Omo Vizirem. NAwet tamte produkty
          firm konkurencyjnych wobec Amwaya ocenial wyżej. A lepiej i taniej to juz źle
          lokuje Amwaya na rynku. Oczywiscie nie zamierzam pouczac Amwaya po jakich
          cenach ma sprzedawać swoj produkt, bo jest to wyłacznie kalkulacja danej
          firmy,pozatem mamy wolny rynek, wiec te ceny oczywiscie legalne, ale dla mnie
          zbyt wysokie. Przy czym cena nie kompensuje róznic w jakosci, może to byc
          spowodowane np skala produkcji. Podobnie wygladaja porównania pomiedzy np
          Ludwikiem i LOC. Tu Inco Veritas broni sie znakomicie i prawdopodobnie jest nie
          do pokonaniasmile))

>
          > w oriflame jest ok 500 produktów. wiec dlaczego piszesz, że w porównaniu z
          > amway jest to szeroka oferta? przecież oferta amway w polsce to okolo 20 000
          > produktów - ok 600 marki amway i pozostala oferta dla klientów amway od
          > adidasa, przez komutery, aż po produkty spożywcze i uslugi medyczne.

+++500 produktów w branży kosmetycznej to wybitnie szeroka oferta. Na
          kosmetykach sie znamy i robimy prawie najlepiejsmile))
          Mówisz o 20 tys produktów? Czy w Poslkim Amwayu również? Bo ja pamietam z
          włąsnych doświadczeń to oferta Amwaya była bartdzo uboga i opgraniczała sie do
          góra kilkudziesięciu produktów.

Nie rozsmuieszaj mnie tez wymieniając Adidas jak wybitna firmę, bo jej
          kosmetyki lokuja się na bardzo popularnym poziomie, ale sam powiedziałeś że to
          poziom Amwayasmile))
          Nie tego nie mówiłem jakby co...

>
          > na koniec:
          > mógłbyś zachować tę resztkę godności i nie pisać, że w amwayu w
          przeciwieństwie
          >
          > do firmy oriflame pracuje sie na kogoś, bo to źle świadczy i o tobie i o
          > oriflamowcach. czy nie potrafisz ustosunkować się do swojej firmy bez
          deptania
          > konkurencji niczym polityk podczas kampanii wyborczej - chcesz przyciagnać
          tzw.
          >
          > negatywny elektorat?

+++Bzdura tego ja nigdzie nie napisałem. Napisałem natomiast,ze zamiast pracy
          dla Amwaya wolałbym zalożyć własna firmę dystrybucyjną, której program szkicowo
          nakresliłem.
          Nigdzie też napisałem ani jedengo załego słowa nt Amwaya, ale tylko prostowałem
          nionsnesy wypisywane przez Twojego kolegę.

Wybacz ale trudno mi zachowac powagę, gdy czytam o "zupach z gwoździ".

Nie zamierzam tez znosić chamstwa Twojego kolegi gdy z braku argumentów
          merytorycznych oraz z frustracji spowodowanej miernymi wynikami biznesowymi
          sieje kłamstwa i inwektywy pod adresem innych firm, które zrestza odnosza
          znacznie wieksze sukcesy na rynkach bedacych przedmiotem naszego
          zainteresowaniasmile))
          Tacy ludzie sa i bedą ELIMINOWANI z tego forum.

Ty również idziesz w jego ślady i nadal spamujesz watek poświecony Oriflame
          uprawiając nieucZciwa konkurencję, wiec zamiast tego proponuję abys zalozył
          nowy watek np nt Amwaya, bo Amwayowców brakowało mi na tym forum.

>
          > jednym slowem - oriflame to sprawdzony sposób na biznes. lecz trzeba pamiętać
          o
          >
          > rzetelności - nie tylko w stosunku do klientow, ale i w stosunku do tzw.
          > konkurencji.

+++No własnie zacznij od siebie i od pouczenia swojego kolegi,ze są granice,
          których nie nalezy przekraczac, bo grozi to BANem, na który Twoj kolega już sie
          załapał...
          • europeanprosumerclub Re: Reasumując dlaczego Oriflame... 16.06.05, 22:36
            tak - masz rację - cholernie drogie te produkty i jakość jest zwykła. ZWYKLA,
            lecz w polsce jesteśmy przyzwyczajeni do obnizania jakości towarów - artykuł z
            gazety "metro" z ostatniego tygodnia kwietnia 2005.
            produkty są drogie, bo są wydajne. tak jak zakup wora ziemniaków na zimę na
            zapas - też się opląca, trzeba tylko usiaść spokojnie i przekalkulować.
            zapraszam na
            www.produktyamway.webpark.pl

- znajdują się tam 2 rzetelne wyliczenia jakosciowo/cenowe. i dowiesz się
            dlaczego ten amway się opłaca i wciaż sie rozwija i znajduje zbyt (ps: rok 2005
            jest rekordowym w historii - wylicza się ok 50% wzrost obrotów w stos. do
            ostatniego roku budżetowego smile ). dowiesz się tam pewnie jaki bląd popełniła
            twa żona, ze nie zauważyla różnicy w proszku, skoro powszechnie ludzie nawet
            zauważaja różnice między persilem kupionym w tesco, a persilem kupionym w
            drogerii (inne proporcje proszek-wypelniacze), albo jeszcze wiekszą między
            kupionym w polsce, a zagranicznym...

skład kosmetyków .
            skład może być ten sam, jednakoz znaczenie mają proporcje - pomyślmy -
            opatentowane produkty, które na swoim opakowaniu przedstawiają (bo muszą
            zgodnie z prawem) pelny sklad substancji. to - przepraszam - co to za patent i
            po co on? CHODZI O PROPORCJE. jako specjalista od kosmetyków powinieneś
            wiedzieć, że jest to decydujace - na marginesie: charakterystyczne, ze skląd
            podawany jest wg zawartości % - od tego czego jest najwiecej, po ilości
            śladowe. liczy się takze jakość skladników, które amway (nutrlilite) sobie sam
            wytwarza/uprawia, co stanowi zawartość kosmetyków i nie tylko.

poza tym równie dobrze mógłbyś stwierdzić, ze dior albo clinic zżyna od
            oriflamemu. a to już kuriozum.

jeśli chodzi o produkty, to tu się mylisz - wiekszość oferty amwaya, to
            produkty funkcjonalnie zbieżne z oriflame, aczkolwiek rzeczywiście amway ma ich
            mniej - np: nie ma płynów do higieny intymnej, czy teź 10-ciu zapachów jednego
            produktu (różniacych się substancja zapachową). tak - na tym polega różnica
            oferty - na szczegółach i jakości.

i odpowiadam - tak - to w polsce jest 20 000 produktów (w europie zach.
            znacznie więcej), z czego samego amwaya (amway, artisty, nutrilite, espring) ok
            600 uzupelnionych dodatkowo ok. 200 produktów takich firm jak kenwood, czy
            karsher, warfedale, grand plaza i in., które stworzyły specjalną ekskluzywna
            kolekcję katalogową dla amwaya. są jeszcze inne produkty, ale nie będę się
            rozpisywał i wyliczał ich grup, w końcu to twoje forum wink
            Mam nadzieję, że wystarczajaco klarownie to pzrzedstawiłem - staralem się
            jednoznacznie.

pisaleś także o tym, że na stronie oriflame'u sa dane dotyczące obrotów itp. -
            dla "akcjonariuszy" - zrobiłem przegląd tej strony (być może niedostatecznie) i
            niczego podobnego nie znalazłem. czy móglbyś - dla uwierzytelnienia podać link
            bezpośredni? z góry dzięki.

poza tym widzę, że - pomimo śmialych wypowiedzi - nie za bardzo orientujesz sie
            w temacie amway - twoje pojęcie jest raczej mgliste. zachęcam do odwiedzin
            www.vebso.pl (wejscie jako odwiedzajacy) lub www.amwy-europe.com. to nie jest
            pełny dostęp, tylko reklama, zarys oferty. dowiedz się i dopiero wówczas
            wypowiadaj sie. jest tam również o obrotach.
            widzisz? ty mnie już pośrednio zmusiłeś do odiwedzin strony oriflame - a to
            duzy sukces. smile
            • 1szylider Re: Reasumując dlaczego Oriflame... 17.06.05, 00:23

Witam!

Lepiej zobacz watek obok, gdzie ujawniał głoszone przez Ciebie kłamstwa.

Czy równiez będziesz twierdził,ze oliwa po 115 xl to jaka super-oliwa?

Czy bedziesz twierdził,że herbata po 50 zł to jakas super herbata..?

Jutro pojde do Carefoura i sprawdze ceny odpowiednich herbat, oliwy,
              makaronowsmile))

Pozdrawiam i zapraszam!
              gg 172 85 85
              • europeanprosumerclub Re: Reasumując dlaczego Oriflame... 17.06.05, 08:42
                dzięki za raporty. szkoda, ze nie maja potwierdzenia w nich twoje dane dot.
                sprzedazy w polsce.

ceny oliwy lepiej sprawdź w sklepach winiarskich, bo tam jest sprzedawana taka,
                jak u nas - koszt amwayowskiej toto 42 zł za 0,75 l. - w marketach są dostępne
                tylko odrzuty z produkcji tej oliwy dobrej jakości, któą proponuję. (oliwki
                uprawiane specjalnie dla amway przez nutrilite).
                tak samo herbata - tylko u nas herbata kosztuje 16zł (240g) - dla porównania
                lipton kosztuje ok 18 zł (200g)... ty wiesz dlaczego - skrócona droga producent-
                konsument obniża cenę.

makaron - 5 zł za 05 kg (bezjajeczny i z przenicy durum uprawianej specjalnie
                dla amway na ekologicznych plantacjach nutrilite).

mozesz jechać nawet do lider price'a i porównać ceny tych NORMALNYCH,
                zwyczjnych produktów amwaya jak LOC i proszek, czy płyn do naczyń.
                nie rozumiem dlaczego chcesz jechać do sklepu oferujacego pospolitej klasy
                towary i porównywać je z tą częścią luksusowa oferty amway.
                • 1szylider Re: Reasumując dlaczego Oriflame... 22.06.05, 23:05

> dzięki za raporty. szkoda, ze nie maja potwierdzenia w nich twoje dane dot.
                  > sprzedazy w polsce.
                  >
                  > ceny oliwy lepiej sprawdź w sklepach winiarskich, bo tam jest sprzedawana
                  taka,
                  >
                  > jak u nas - koszt amwayowskiej toto 42 zł za 0,75 l. - w marketach są
                  dostępne
                  > tylko odrzuty z produkcji tej oliwy dobrej jakości, któą proponuję. (oliwki
                  > uprawiane specjalnie dla amway przez nutrilite).
                  > tak samo herbata - tylko u nas herbata kosztuje 16zł (240g) - dla porównania
                  > lipton kosztuje ok 18 zł (200g)... ty wiesz dlaczego - skrócona droga
                  producent
                  > -
                  > konsument obniża cenę.
                  >
                  > makaron - 5 zł za 05 kg (bezjajeczny i z przenicy durum uprawianej specjalnie
                  > dla amway na ekologicznych plantacjach nutrilite).
                  >
                  > mozesz jechać nawet do lider price'a i porównać ceny tych NORMALNYCH,
                  > zwyczjnych produktów amwaya jak LOC i proszek, czy płyn do naczyń.
                  > nie rozumiem dlaczego chcesz jechać do sklepu oferujacego pospolitej klasy
                  > towary i porównywać je z tą częścią luksusowa oferty amway.

Witam!

Bez jaj! Oliwe kupiłem ostatnio identyczna jak w Amwayu po 13zł za 500ml...

Dostawca i producentem jest firma włoska, a wiec znowu kłamstwo...

Czy Amwayowcy nie potrafia pisac prawdy?

Pozdrawiam i zapraszam!
                  gg 172 85 85
                    • ignorant11 Re: Reasumując dlaczego Oriflame... 23.06.05, 00:57
                      piotrbbyd napisał:

> Czy jesteś znawcą oliwy? Wina francuskie są też po 20zł i 200zł.
                      To
                      >
                      > że oliwa była włoska nie oznacza że jest taka sama.

Sława!

Oczywiscie tsndart extra viergin jest taki sam dla wszystkich.

Dla mnie jest oczywiste, że Amway moze oferować oliwe nawet najwyklejsza po
                      115zł, bo ma prawo tego żadać.

Natomiast mnie chodziło raczej o poszukiwanie barier dla mlm i sprzedazy
                      bezposredniej.

A takie produkty jak oliwa czy herbata nie sa jak widac na poruszonym
                      przykładzie dobrym pomysłem dla mlm.

Bo gdzież tu konkurencyjnosc, a kto nie jest konkurencyjny ten z rynku wypada:
                      (((

Ja zene ok 65zł to mam oliwe extra virgin ale z truflamismile))

Jest dla mnie oczywistym że nieporównanie silniejsza firma jaka jest wobec
                      Amwaya Carefour jest w stanie zapewnic sobie niższe ceny czyli wyższa
                      efektywnośc handlową...

A ja popieram zawsze lepszych, wiec napewno ani oliwy ani herbaty nie bede
                      kupował w Amwayu, bo nie przesadzajmy herbata Eglish Breakfest jest herbata
                      bynajmniej nie eksluzywna, a raczej znacznie bardziej przecietana niz np Liton
                      czy Dilmah i jest taka przecietna herbata MUSI byc sprzedawana w Amwayu po tak
                      wysokich cenach, to oznacza, jak nieefektywnym mlm w przypadku takich
                      produktów...

Forum Słowiańskie
                      • europeanprosumerclub Re: Reasumując dlaczego Oriflame... 23.06.05, 08:23
                        jedna rzecz - oliwa marketowa [powstaje z mieszanki koncentratow z oliwy. jesli
                        1 z nich pochodzi z pierwszego tloczenia, wowczas mozna na oliwie napisac ze
                        jest 'extra virgine' lub 'extra vergine' juz wtedy.
                        jestem dietetykiem i znam polskie i europejskie pztrepisy w tej materii.

a english breakfast tea wychodzi taniej niz lipton, co bylo juz tu wyzej
                        obliczane.
                        • 1szylider Re: Reasumując dlaczego Oriflame... 24.06.05, 02:30

> jedna rzecz - oliwa marketowa [powstaje z mieszanki koncentratow z oliwy.
                          jesli
                          >
                          > 1 z nich pochodzi z pierwszego tloczenia, wowczas mozna na oliwie napisac ze
                          > jest 'extra virgine' lub 'extra vergine' juz wtedy.
                          > jestem dietetykiem i znam polskie i europejskie pztrepisy w tej materii.
                          >
                          > a english breakfast tea wychodzi taniej niz lipton, co bylo juz tu wyzej
                          > obliczane.

Witam!

Oliwa oferowana przez Amway jest oznakowana jako Extra Virgin, zatem jest taka
                          sama w marketach.

I nie chce byc inna.

Zadziwiaja mnie Twoja łamańce myslowe, podczas gdy normalna rzeczą jest, że np
                          w sklepie do którego chozę "w kapciach" po bułki czy papierosy jest drożej niż
                          nieco dalej połozonym Carefourze i jest to normalne, przy małym obrocie na
                          danym produkcie skala biznesu jest taka, że nie pozwala na efekt skali...

A z tą herbata tos nieźle przybąbił, bo rzeczywiście w Carfourze Breakfast jest
                          tańszy niz Lipton, ale w Carfourzesmile))

Opakowanie Breakasta chyba 10zł zaś Liptona 14zł za 100 torebek...

No ale Twój Breakfast jest zapewne z wlasnej plantacji, na ktorej Ty zbierasz
                          ja ręczniesmile))

Pozdrawiam i zapraszam!
                          gg 172 85 85
                          • europeanprosumerclub Re: Reasumując dlaczego Oriflame... 24.06.05, 08:05
                            wiesz co... podsumowujac jesteś gląbem - marketowym tempakiem.
                            lipton 100 torebek = 200 gram, czyli 1 gram kosztuje 7 groszy. Amway English
                            Breakfast Tea kosztuje 16 zl - 240g, cyli 1 gram kosztuje 6 groszy!!!
                            a podaleś spektakularnie nisjka cenę promocyją, normalnie lipton kosztuje ok 19
                            zł.

tak jak tlumaczyłem - nie dociera to?? nie? - by mozna bylo napisać na
                            etykiecie, ze oliwa jest z pierwszego tloczenia na zimno, wystarczy, ze jest
                            tam znikoma domieszka takiej oliwy (marketowe oliwy to mieszaniny róznych
                            rodzajó - tak jak w 1 hamburgerze z mcdonalds jest ok 100 krów).
                            natomiast
                            • europeanprosumerclub Re: Reasumując dlaczego Oriflame... 24.06.05, 08:09
                              natomiast te prawdziwe oliwy, charakter. sie 1 zbiorem (nawet niekoniecznie z
                              ekolog. plantacji), niska kwasowościa (Amway - 0,3%), najwyższymi certyfikatami
                              potwierdzajacymi jakość produkcji, cudownym aromatem i in... kosztują w
                              okolicach 100 zł za litr - amway ma tańsze, ponieważ działa w syst. sprzedazy
                              bezpośredniej, z pominięciem pośredników.
                              • europeanprosumerclub w innym tonie - WAŻNE 24.06.05, 08:32
                                wiesz co, pomyślalem nad tym i chcę cię pzreprosić, ze cię nazwalem marketowym
                                tempakiem i jakos tak - troszeczkę zareagowalem tak na bezsilość wobiec
                                niedoinformowanego człowieka.
                                na drugi raz 3 razy pomyślę, zanim napiszę coś takeigo.
                                proszę tylko, zebyś tez pomyślal.
                                nie piszę tu dlatego, zeby cie przekonać do czegoś. zauważyłem tylko, ze twoje
                                wypowiedzi z zadziwiajacą częstotliwoscią mijają się z prawdą, co - jak teraz
                                stwierdzam - moze nie być złosliwością, lecz brakiem odpowiednich informacji.
                                NIE UWAŻAM, ZE SZEROKOSC OFERTY MA WPŁYW NA ATRAKCYJNOŚC DANEJ OFERTY.
                                MIMO, ŻE: amway w swojej ofercie ma 682 produkty
                                amway współpracuje z wieloma firmami, oferujacymi nam blisko 17000 produktów na
                                indywidualnych warunkach dyktowanych przez amway (nigdy nie wspominałem, ze
                                amway tyle produkuje, lecz tyle ma w ofercie w naszym sklepie).
                                produkty są najwyzszej jakości - zwlaszcza chemia gospodarcz, żywnosć i
                                suplementy zywieniowe oraz system do oczyszczania wody, który nie ma sobie
                                równych.
                                kosmetyki natomiast są zaliczne do pierwszej piatki najlepszych i najlepiej
                                sprzedajacych sie marek na świecie.

błagam tylko o rzetelność i uczciwość. jeśli znajdę tu jakieś falsze dotyczące
                                amwaya lub amwayowców - to zareaguję. dzięki, powodzenia, do widzenia.
                              • 1szylider Re: Reasumując dlaczego Oriflame... 27.06.05, 13:51

> natomiast te prawdziwe oliwy, charakter. sie 1 zbiorem (nawet niekoniecznie z
                                > ekolog. plantacji), niska kwasowościa (Amway - 0,3%), najwyższymi
                                certyfikatami
                                >
                                > potwierdzajacymi jakość produkcji, cudownym aromatem i in... kosztują w
                                > okolicach 100 zł za litr - amway ma tańsze, ponieważ działa w syst. sprzedazy
                                > bezpośredniej, z pominięciem pośredników.
                                >

Witam!

Własnie taka kupuje po 26zł za 1l, a konkretnie 13zł za 05l
                                This is a good question, especially if you think about the promotions that you
                                find everyday on supermarket shelves. An assortment of oils can range from
                                about € 2.85 to € 12.90/15.50 and sometimes even more. In this range you can
                                find an oil at any price: € 3.35 – 3.60 – 4.00 – 4.40 - ……… 5.90 – 7.20 – 7.75
                                etc… How can you get a good idea?
                                Surely this is true for any other
                                www.monini.com/english/products/prezzo.htm

Hihi i to nawet lepsza niz amwayowska, bo sam Amway twierdzi iż:
                                "Cechy
                                Oliwa z oliwek ma niską kwasowość - poniżej 3%.
                                Bogata w kwasy tłuszczowe.
                                Ma wysoką zawartość polifenoli.
                                Ma certyfikat jakości CSQA nr 258"
                                www.amway.com.pl/
                                Zatem kwasowośc 3 krotnie niższa niz w amwayowskiejsmile))

Co więcej moj producent dopuszcza 3 krto0nie nizsza kwasowsoć niż Amwaysmile))

Pozdrawiam i zapraszam!
                                gg 172 85 85
                                • 1szylider Uzupełnienie:))) 27.06.05, 14:02
                                  1szylider napisał:

> europeanprosumerclub napisał:
                                  >
                                  > > natomiast te prawdziwe oliwy, charakter. sie 1 zbiorem (nawet niekonieczn
                                  > ie z
                                  > > ekolog. plantacji), niska kwasowościa (Amway - 0,3%), najwyższymi
                                  > certyfikatami
                                  > >
                                  > > potwierdzajacymi jakość produkcji, cudownym aromatem i in... kosztują w
                                  > > okolicach 100 zł za litr - amway ma tańsze, ponieważ działa w syst. sprze
                                  > dazy
                                  > > bezpośredniej, z pominięciem pośredników.
                                  > >
                                  >
                                  >
                                  > Witam!
                                  >
                                  > Własnie taka kupuje po 26zł za 1l, a konkretnie 13zł za 05l
                                  > This is a good question, especially if you think about the promotions that
                                  you
                                  > find everyday on supermarket shelves. An assortment of oils can range from
                                  > about € 2.85 to € 12.90/15.50 and sometimes even more. In this rang
                                  > e you can
                                  > find an oil at any price: € 3.35 – 3.60 – 4.00 – 4.40 -
                                  > ……… 5.90 – 7.20 – 7.75
                                  > etc… How can you get a good idea?
                                  > Surely this is true for any other
                                  > www.monini.com/english/products/prezzo.htm
                                  >
                                  > Hihi i to nawet lepsza niz amwayowska, bo sam Amway twierdzi iż:
                                  > "Cechy
                                  > Oliwa z oliwek ma niską kwasowość - poniżej 3%.
                                  > Bogata w kwasy tłuszczowe.
                                  > Ma wysoką zawartość polifenoli.
                                  > Ma certyfikat jakości CSQA nr 258"
                                  > www.amway.com.pl/
                                  > Zatem kwasowośc 3 krotnie niższa niz w amwayowskiejsmile))
                                  >
                                  > Co więcej moj producent dopuszcza 3 krto0nie nizsza kwasowsoć niż Amwaysmile))
                                  >
                                  >
                                  > Chcesz więcej,klinij tu:MLM, biznes po godzinach...
                                  > Pozdrawiam i zapraszam!
                                  > gg 172 85 85

Witam!

Jak widać mój producent nie uznałby amwayowskiej za produkt klasy Extra Virgin:

ACIDITY: the lower it is, the higher its value on the oil listing is; however,
                                  it is not a strict rule and it is not automatic for an oil with low acidity to
                                  have a good taste or flavour. The maximum allowed by current law is 1% for an
                                  oil to be labelled with the title EXTRA VIRGIN OLIVE OIL
                                  www.monini.com/english/products/prezzo.htm

Pozdrawiam i zapraszam!
                                  gg 172 85 85
                                  • klubprosumenta Re: Uzupełnienie:))) 27.06.05, 14:57
                                    marketowy tempaku (cofam przeprosiny, bo i tak nie zostaly przyjęte, co
                                    odczytuję za buractwo) - gdybyś oduczyl się wybiórczego traktowania informacji
                                    przez twój oriflejmowski mózg, to byś zczaił, że nie zacytowałeś opisu oliwy,
                                    którą sprzedaje amway, tylko ogólne warunki uzyskania włoskiego certyfikatu
                                    jakości oliwy. sprawdź swój link jeszcze raz.

kwasowość oliwy amwaya to 0,3%.
                                • klubprosumenta Re: Reasumując dlaczego Oriflame... 27.06.05, 15:15
                                  TWÓJ PRODUCENT DOPUSZCZA 1% KWASOWOŚĆ??? TO MASZ GŁUPIO, BO W AMWAYU KWASOWOŚĆ
                                  OLIWY = 0.3%...
                                  TWOJ LINK TRAKTUJE O WARUNKACH CERTYFIKATU ...

www.monel-handel.ch/de_/dc00/dc31_.html
                                  www.vita-tipps.de/ol1.html
                                  www.worldwidesuperstore.nl/nl/dept_35.html
                                  jestem zbanowany?? czuj się olany, jesteś niegodny rozmowy. nara
                            • europeanprosumerclub w innym tonie (ważne!) 24.06.05, 08:31
                              wiesz co, pomyślalem nad tym i chcę cię pzreprosić, ze cię nazwalem marketowym
                              tempakiem i jakos tak - troszeczkę zareagowalem tak na bezsilość wobiec
                              niedoinformowanego człowieka.
                              na drugi raz 3 razy pomyślę, zanim napiszę coś takeigo.
                              proszę tylko, zebyś tez pomyślal.
                              nie piszę tu dlatego, zeby cie przekonać do czegoś. zauważyłem tylko, ze twoje
                              wypowiedzi z zadziwiajacą częstotliwoscią mijają się z prawdą, co - jak teraz
                              stwierdzam - moze nie być złosliwością, lecz brakiem odpowiednich informacji.
                              NIE UWAŻAM, ZE SZEROKOSC OFERTY MA WPŁYW NA ATRAKCYJNOŚC DANEJ OFERTY.
                              MIMO, ŻE: amway w swojej ofercie ma 682 produkty
                              amway współpracuje z wieloma firmami, oferujacymi nam blisko 17000 produktów na
                              indywidualnych warunkach dyktowanych przez amway (nigdy nie wspominałem, ze
                              amway tyle produkuje, lecz tyle ma w ofercie w naszym sklepie).
                              produkty są najwyzszej jakości - zwlaszcza chemia gospodarcz, żywnosć i
                              suplementy zywieniowe oraz system do oczyszczania wody, który nie ma sobie
                              równych.
                              kosmetyki natomiast są zaliczne do pierwszej piatki najlepszych i najlepiej
                              spzredajacych sie marek na świecie.

błagam tylko o rzetelność i uczciwość. jeśli znajdę tu jakieś falsze dotyczące
                              amwaya lub amwayowców - to zareaguję. dzięki, powodzenia, do widzenia.
                            • 1szylider Re: Reasumując dlaczego Oriflame... 27.06.05, 13:41

> wiesz co... podsumowujac jesteś gląbem - marketowym tempakiem.
                              >

Witam!

Dorobiłeś sie BANA!

Ostrzegałem, ze kłamstw, oszustw i chamstwa nie toleruje...

Papa!

Poszukaj se innego forum!

Pozdrawiam i zapraszam!
                              gg 172 85 85
                          • europeanprosumerclub Re: Reasumując -TYLKO NIE Oriflame!... 24.06.05, 08:08
                            wiesz co... podsumowujac jesteś gląbem - marketowym tempakiem.
                            lipton 100 torebek = 200 gram, czyli 1 gram kosztuje 7 groszy. Amway English
                            Breakfast Tea kosztuje 16 zl - 240g, cyli 1 gram kosztuje 6 groszy!!!
                            a podaleś spektakularnie nisjka cenę promocyją, normalnie lipton kosztuje ok 19
                            zł.

tak jak tlumaczyłem - nie dociera to?? nie? - by mozna bylo napisać na
                            etykiecie, ze oliwa jest z pierwszego tloczenia na zimno, wystarczy, ze jest
                            tam znikoma domieszka takiej oliwy (marketowe oliwy to mieszaniny róznych
                            rodzajó - tak jak w 1 hamburgerze z mcdonalds jest ok 100 krów).
                            natomiast te prawdziwe oliwy, charakter. sie 1 zbiorem (nawet niekoniecznie z
                            ekolog. plantacji), niska kwasowościa (Amway - 0,3%), najwyższymi certyfikatami
                            potwierdzajacymi jakość produkcji, cudownym aromatem i in... kosztują w
                            okolicach 100 zł za litr - amway ma tańsze, ponieważ działa w syst. sprzedazy
                            bezpośredniej, z pominięciem pośredników.
    • 1szylider Raporty finansowe 17.06.05, 00:34

Witam!

www.oriflame.com/en/investors/business_news/
      wiecej w tym raporty z poprzednich lat:
      www.oriflame.com/gn1/opencms/en/investors/reports/index.html
      Pozdrawiam i zapraszam!
      gg 172 85 85

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka