Dodaj do ulubionych

Tylko dla ludzi o mocnych nerwach...

21.12.09, 19:47
...i dobrej dykcjiwink)))

Pierwsze czytanie teraz...a drugie zróbmy po Sheridanku;D

W trzęsawisku trzeszczą trzciny,
trzmiel trze w Trzciance trzy trzmieliny,
a trzy byczki znad Trzebyczki
z trzaskiem trzepią trzy trzewiczki.

Spadł bąk na strąk a strąk mu pękł,
pękł pąk, pękł strąk a bąk się zląkł.

Bzyczy bzyk znad Bzury zbzikowane bzdury,
bzyczy bzdury, bzdurstwa bzdurzy
i nad rzeką Bzurą w bzach bajdurzy,
bzyczy bzdury, bzdurnie bzyka
bo zbzikował i ma bzika

big_grin
Obserwuj wątek
    • poeme28 Re: Tylko dla ludzi o mocnych nerwach... 21.12.09, 19:57
      O matko, łamię sobie język właśnie... Ale powiem Wam, że znam osobę,
      która przeczytałaby to tak:

"W częsawisku czeszczą czciny, czmiel cze w czciance czy czmieliny
      itd itd...smile))" Serio, zawsze walczę sama ze sobą, gryząc się w
      język nieustannie, żeby nie podpaść wyżej wymienionej i nie
      powiedzieć: kobieto, w google wpiszesz Trzebiatów czy Czebiatów? smile
      No więc tak podsumowując ten międzywątek, straszne jest to, że
      Polacy tak strasznie kaleczą też nasz polski język - nie jestem
      polonistką, ale drażnią mnie te wszystkie "chcem, zrobiem", "japko"
      itd itd... smile

A swoją drogą - Ty, Sensi jesteś tutaj naszą kochaną Skarbnicą
      niezwykłych ciekawostek smile))

• gyubal_wahazar Re: Tylko dla ludzi o mocnych nerwach... 21.12.09, 20:03
        Cześć Poemi smile

Też mam takiego w robocie, ale to świetny folklor. Jak słyszę to jego 'naszo
        wspólno trosko' od razu mi się humor poprawia smile
      • buena_luna Re: Tylko dla ludzi o mocnych nerwach... 21.12.09, 20:03
        poeme28 napisała:
        > O matko, łamię sobie język właśnie... Ale powiem Wam, że znam osobę,
        > która przeczytałaby to tak:
        > "W częsawisku czeszczą czciny, czmiel cze w czciance czy czmieliny
        > itd itd...smile))"

Poeme czy my się znamy????? o masz....to już nigdzie nie można być anonimowym ;p
        Pozdrawiam! smile
        • lolcia-olcia Re: Tylko dla ludzi o mocnych nerwach... 21.12.09, 20:06
          Dziewczyny z tego co piszecie to może my razem pracujemy, bo takich w pracy u
          mnie znajdzie siębig_grin
          • poeme28 Re: Tylko dla ludzi o mocnych nerwach... 21.12.09, 20:10
            Dziewczyny, jednym słowem - takich ci u nas dostatek smile))
          • sensi_spring Re: Tylko dla ludzi o mocnych nerwach... 21.12.09, 20:13
            Jesteśmy jak jedna wielka rodzina firmowa...forumowa;D
            • lolcia-olcia Re: Tylko dla ludzi o mocnych nerwach... 21.12.09, 20:14
              hehehee o tak , Sensi masz coś do picia?tongue_out
              • sensi_spring Re: Tylko dla ludzi o mocnych nerwach... 21.12.09, 20:15
                lolcia-olcia napisała:

> hehehee o tak , Sensi masz coś do picia?tongue_out

Olcia...prosto z półki sklepowej..Sheridanek;D
                • lolcia-olcia Re: Tylko dla ludzi o mocnych nerwach... 21.12.09, 20:16
                  Laska i jak tu Cię nie kochaćsmile
                  • sensi_spring Re: Tylko dla ludzi o mocnych nerwach... 21.12.09, 20:17
                    lolcia-olcia napisała:

> Laska i jak tu Cię nie kochaćsmile

Mnie nie można nie kochaćbig_grin
                    • lolcia-olcia Re: Tylko dla ludzi o mocnych nerwach... 21.12.09, 20:18
                      I ten Bocceli rankiemsmile
                      • sensi_spring Re: Tylko dla ludzi o mocnych nerwach... 21.12.09, 20:24
                        lolcia-olcia napisała:

> I ten Bocceli rankiemsmile

Normalnie full wypas;D
                        • lolcia-olcia Re: Tylko dla ludzi o mocnych nerwach... 21.12.09, 20:27
                          Dzięki dzięki dziękismile <wyciąga zza pleców sheridanka>
                          • elokwentna_marysia Re: Tylko dla ludzi o mocnych nerwach... 21.12.09, 20:33
                            a co to ten "sheridanka"?
                            • sensi_spring Re: Tylko dla ludzi o mocnych nerwach... 21.12.09, 20:38
                              elokwentna_marysia napisała:

> a co to ten "sheridanka"?

Marysiu...Ty niedoświadczone dziewczę z tego wynikabig_grin

A Sheridanek wygląda takbig_grin
                              www.notcot.com/images/sheridans1.jpg
                              A smakuje tak: MNIAMbig_grin
                              • elokwentna_marysia Re: Tylko dla ludzi o mocnych nerwach... 21.12.09, 20:46
                                aaaaaaaaaaaaaaaaaa
                                znam! smile nie skojarzyłam...
                                • lolcia-olcia Re: Tylko dla ludzi o mocnych nerwach... 21.12.09, 20:47
                                  od razu lepiejbig_grin
                    • buena_luna Re: Tylko dla ludzi o mocnych nerwach... 21.12.09, 20:27
                      sensi_spring napisała:
                      > lolcia-olcia napisała:
                      > Laska i jak tu Cię nie kochaćsmile
                      > Mnie nie można nie kochaćbig_grin

ekhem....no cóż takich dwu jak my trzy to nie ma ani jednej ;p....a poza tym
                      Dziefffcyny...co tam dzisiaj "zdominujemy" z barku??? ;p
                      • sensi_spring Re: Tylko dla ludzi o mocnych nerwach... 21.12.09, 20:29
                        buena_luna napisała:

> ekhem....no cóż takich dwu jak my trzy to nie ma ani
                        jednej ;p....a poza tym
                        > Dziefffcyny...co tam dzisiaj "zdominujemy" z barku??? ;p

Buenko...grzaniec się właśnie robi...a Sheridanek już dawno
                        wyciągnięty z barku...;D
                        • lolcia-olcia Re: Tylko dla ludzi o mocnych nerwach... 21.12.09, 20:32
                          ehhh życie jest jednak pięknebig_grin
                      • lolcia-olcia Re: Tylko dla ludzi o mocnych nerwach... 21.12.09, 20:30
                        Lusia sprawa przedstawia się tak:
                        -sheridan
                        -piwo
                        -jakieś wino nie wiem jakie bo prezentowe
                        • buena_luna Re: Tylko dla ludzi o mocnych nerwach... 21.12.09, 20:50
                          lolcia-olcia napisała:
                          > Lusia sprawa przedstawia się tak:
                          > -sheridan
                          > -piwo
                          > -jakieś wino nie wiem jakie bo prezentowe

hm...wiem od wczoraj że Sheridan dobrze komponuje się z winkiem ;p a piwko w
                          odwodzie gdyby jakiś "element" na krzywą "tfasz" się wkręcił ;D

• lolcia-olcia Re: Tylko dla ludzi o mocnych nerwach... 21.12.09, 20:52
                            Lusia...ja też piwkowa jestemsmile to i zapas solidny mambig_grin
                          • sensi_spring Re: Tylko dla ludzi o mocnych nerwach... 21.12.09, 20:52
                            buena_luna napisała:

> hm...wiem od wczoraj że Sheridan dobrze komponuje się z winkiem ;p
                            a piwko w
                            > odwodzie gdyby jakiś "element" na krzywą "tfasz" się wkręcił ;D
                            >
                            Buenko..na krzywą twarz...to półobrocikbig_grin
                          • gyubal_wahazar Re: Tylko dla ludzi o mocnych nerwach... 21.12.09, 21:07
                            > gdyby jakiś "element" na krzywą "tfasz" się wkręcił ;D

Cześć Dziewczyny smile

Zdajecie sobie sprawę, że internet to dżungla a takie bezbronne aniołki jak Wy
                            potrzebują ochrony przed różnej maści zboczeńcami ?

Dostrzegam w Waszych rozszerzonych źrenicach pełną akceptację, więc poproszę
                            piwko. Albo lepiej dwa, żebyście nie musiały za chwilę biegać smile
                            • lolcia-olcia Re: Tylko dla ludzi o mocnych nerwach... 21.12.09, 21:09
                              Poczęstuj się w lodówce chłodzą siębig_grin
                            • sensi_spring Re: Tylko dla ludzi o mocnych nerwach... 21.12.09, 21:12
                              gyubal_wahazar napisał:

więc poproszę
                              > piwko. Albo lepiej dwa, żebyście nie musiały za chwilę biegać smile

Że niby pan i władca wrócił?big_grin
                              Ach..niech będzie przyjemnością dla mnie podać memu panu schłodzone
                              piwo;D

(doceniamy fakt, że nie padło..."turlaj się po browar kobietobig_grin")
                              • gyubal_wahazar Re: Tylko dla ludzi o mocnych nerwach... 21.12.09, 21:15
                                > Że niby pan i władca wrócił ? big_grin

Tam zaraz 'Pan'. Wystarczy samo 'władca' wink
                                • sensi_spring Re: Tylko dla ludzi o mocnych nerwach... 21.12.09, 21:18
                                  gyubal_wahazar napisał:

> Tam zaraz 'Pan'. Wystarczy samo 'władca' wink

Lubię takie zabawy...;D
                              • lolcia-olcia Re: Tylko dla ludzi o mocnych nerwach... 21.12.09, 21:16
                                My uniżone służki...;p
                                • gyubal_wahazar Re: Tylko dla ludzi o mocnych nerwach... 21.12.09, 21:19
                                  > My uniżone służki...;p

Węszę jakiś szwindel. Wyciagam obrzyna zza wanny. Idę sprawdzić wnętrze szafy,
                                  pod łóżkiem i balkon ! Lezą ciary ?!! hehe smile
                                  • lolcia-olcia Re: Tylko dla ludzi o mocnych nerwach... 21.12.09, 21:20
                                    zimno, zimno...szukajsmile
                            • poeme28 Re: Tylko dla ludzi o mocnych nerwach... 21.12.09, 21:15
                              gyubal_wahazar napisał:

>
                              > Zdajecie sobie sprawę, że internet to dżungla a takie bezbronne
                              aniołki jak Wy
                              > potrzebują ochrony przed różnej maści zboczeńcami ?
                              >

Kochany, my tu jak aniołki charliego- procenty we krwi wariują i sił
                              dodają, ustaliłyśny, że 90 D na klacie, więc każdego zboczeńca tutaj
                              to my na miazgę przerobimy wink))
                              • lolcia-olcia Re: Tylko dla ludzi o mocnych nerwach... 21.12.09, 21:21
                                Ciiii zawsze może się przydać, w końcu ktoś może być potrzebny do skoku na
                                monopolowy:p
                              • gyubal_wahazar Re: Tylko dla ludzi o mocnych nerwach... 21.12.09, 21:22
                                Ooooo nowy Aniołek !!! smile))

To na jego cześć taki patatajtaj !

www.youtube.com/watch?v=7_IKcMl_a9A
                                > ustaliłyśny, że 90 D na klacie

A co to takie to 'D' ??!? Może G ? Nie, 90 G to chłopaki w Dęblinie by nie
                                wytrzymali a co takie chuchra ..

• poeme28 Re: Tylko dla ludzi o mocnych nerwach... 21.12.09, 21:29
                                  gyubal_wahazar napisał:

>
                                  > A co to takie to 'D' ??!? Może G ? Nie, 90 G to chłopaki w
                                  Dęblinie by nie
                                  > wytrzymali a co takie chuchra ..
                                  >
                                  No dobra... Mamy G, ale nie chciałyśmy się chwalićsmile No i palpitacji
                                  serca co u niektórych powodowaćsmile))
                                  • lolcia-olcia Re: Tylko dla ludzi o mocnych nerwach... 21.12.09, 21:33
                                    G to ja mam na końcu wyrazu shoppingsmile
                                    • poeme28 Re: Tylko dla ludzi o mocnych nerwach... 21.12.09, 21:37
                                      lolcia-olcia napisała:

> G to ja mam na końcu wyrazu shoppingsmile

Dobre i tam wink
                                      • gyubal_wahazar Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fallen ! 21.12.09, 21:43
                                        > > G to ja mam na końcu wyrazu shoppingsmile
                                        > Dobre i tam wink

D i G - a mamy 21:42

Seeeebbbbbb, Steeeeefaaaaaaaaaaaaaan, Kontiiiiiiiiiiik, Solboooooo, Falleeeeen !!!
                                        • sensi_spring Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 21:50
                                          gyubal_wahazar

>
                                          > Seeeebbbbbb, Steeeeefaaaaaaaaaaaaaan, Kontiiiiiiiiiiik,
                                          Solboooooo, Falleeeeen
                                          > !!!

Oj Balti Balti...taki duży..a taki naiwny...myślisz, że Koledzy Ci
                                          pomogą??big_grin
                                          • lolcia-olcia Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 21:52
                                            Coś chłopakom schodzi długo;p
                                          • sebtrom Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 23:27
                                            jam jest smile
                                            ale ten wątek starsznie długiiii
                                            w sumie o co biega ????????????
                                            • gyubal_wahazar Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 23:30
                                              Seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeebbb !!

No nareszcie ! Stary, nażłopały się jakiego szeriganka i mają widzenie że jestem
                                              Banderasem. Żadna se nie daje przetłumaczyć juz 3-cia godzinę.

Pomóż zagospodarować trochę te zmysłowe Kocice bo już nie nastarczam chwilami smile
                                              • lolcia-olcia Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 23:31
                                                Balti nie mów, że kondycja już nie tabig_grin
                                                • sebtrom Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 23:32
                                                  wiesz Olcia
                                                  za każdym razem czytam Twoją stopke i coraz bardziej mi się podoba.....
                                                  • lolcia-olcia Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 23:33
                                                    Ma się to cośsmile w stopce oczywiściebig_grin
                                                  • sebtrom Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 23:34
                                                    noooooooooooooooo zapewne
                                                    nie wiem tylko co na to Twoi sasiedzi...ale co tam
                                                    sasiada zawsze mozna zmienic...
                                                    albo zaprosić smile
                                                  • lolcia-olcia Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 23:36
                                                    Często wychodzą na papierosabig_grin taki nałóg brzydki mająbig_grin
                                              • sebtrom Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 23:32
                                                Banderas przy Tobie Mistrzu to kawał wymoczka smile
                                                dasz radę poskromić kocice..
                                                a jak nie dasz to damy radę smile
                                                • lolcia-olcia Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 23:33
                                                  Wreszcie coś się zaczyna dziaćbig_grin
                                              • sensi_spring Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 23:41
                                                gyubal_wahazar napisał:

> Pomóż zagospodarować trochę te zmysłowe Kocice bo już nie
                                                nastarczam chwilami :
                                                > )

Taaak...i bądź tu miłą dla mężczyzny...podaj mu piwo...zabaw
                                                rozmową...a tu wciąż awantury...;D
                                              • poeme28 Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 23:41
                                                gyubal_wahazar napisał:

> Seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeebbb !!
                                                >
                                                > No nareszcie ! Stary, nażłopały się jakiego szeriganka i mają
                                                widzenie że jeste
                                                > m
                                                > Banderasem. Żadna se nie daje przetłumaczyć juz 3-cia godzinę.
                                                >

O, TO TERAZ MAMY DWÓCH BANDERASÓW big_grin
                                                • sebtrom Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 23:45
                                                  co tam banderas....cudze chwalicie swojego nie znacie....
                                                  • lolcia-olcia Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 23:46
                                                    > co tam banderas....cudze chwalicie swojego nie znacie....

ja tam patriotkom jezdem:p i dobre co polskiebig_grin
                                                  • sensi_spring Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 23:50
                                                    lolcia-olcia napisała:

>
                                                    > ja tam patriotkom jezdem:p i dobre co polskiebig_grin

Bieremy Krisa Ibisza?big_grin
                                                  • lolcia-olcia Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 23:52
                                                    > Bieremy Krisa Ibisza?big_grin

Jak łon polaczek to bieremysmile
                                                  • sensi_spring Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 23:59
                                                    lolcia-olcia napisała:

> > Bieremy Krisa Ibisza?big_grin
                                                    >
                                                    > Jak łon polaczek to bieremysmile

Nasz Ci łon, nasz..bierimbig_grin
                                                  • lolcia-olcia Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 22.12.09, 00:05
                                                    To bieremy i nie oddamy? Sesnsi, ale po co bieremybig_grin
                                                  • sensi_spring Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 22.12.09, 00:12
                                                    lolcia-olcia napisała:

> To bieremy i nie oddamy? Sesnsi, ale po co bieremybig_grin
                                                    Jak to po co? Coby wykorzystać gwiazdę;D
                                                  • lolcia-olcia Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 22.12.09, 00:18
                                                    > Jak to po co? Coby wykorzystać gwiazdę;D

e tam gwaiazdsmile ze mnie już jest rozgwiazdabig_grin
                                                  • sensi_spring Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 22.12.09, 00:19
                                                    lolcia-olcia napisała:

> > Jak to po co? Coby wykorzystać gwiazdę;D
                                                    >
                                                    > e tam gwaiazdsmile ze mnie już jest rozgwiazdabig_grin

Olcia...czas spaćbig_grin
                                                  • sensi_spring Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 22.12.09, 00:13
                                                    lolcia-olcia napisała:

> To bieremy i nie oddamy? Sesnsi, ale po co bieremybig_grin
                                                    Albo tylko po to, żeby weznąćbig_grin
                                                  • poeme28 Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 23:55
                                                    sensi_spring napisała:

>
                                                    > Bieremy Krisa Ibisza?big_grin
                                                    >

A weźnimbig_grin
                                                  • sensi_spring Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 22.12.09, 00:00
                                                    poeme28 napisała:

> A weźnimbig_grin

No to tera trza petycję do niego napisać;D Poeme piszesz Ty...Ty
                                                    najbardziej przytomna;D
                                                  • gyubal_wahazar Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 22.12.09, 00:06
                                                    > Bieremy Krisa Ibisza ? big_grin

No nieeeeeeee, Dziewczynyyyy. Nie lepiej wciąć jakiegoś faceta ??!?!?!

A poza tym ten tam jak mu tam reguły 3 postów nie spełnił !
                                            • poeme28 Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 23:37
                                              sebtrom napisał:

> jam jest smile
                                              > ale ten wątek starsznie długiiii
                                              > w sumie o co biega ????????????

To tak w wielkim skrócie - bijemy się o korki z fizyki u Baltiego i
                                              o to, która z nas ma siedzieć na jego kolanach, Olcia i Sensi za
                                              dużo piją napojów alkoholowych, ale to nic - wybaczamy im te
                                              słabości, jak chcesz wprosić się do Sensi na Wigilię, to wystarczy
                                              sheridan czy jakiś inny bimber i masz miejsce przy stole
                                              zagwarantowane, a ja ogólnie rzecz biorąc jestem niedoświadczona,
                                              chciałam wybrać Irka, ale Balti nie pozwolił i wyjaśnia mi prawa
                                              dźwigni, opru i siłę opadaniabig_grin
                                              • sensi_spring Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 23:42
                                                Poeme...nawet z Olcią nie marzyłybyśmy o takiej sile przekazu;D
                                                • poeme28 Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 23:44
                                                  sensi_spring napisała:

> Poeme...nawet z Olcią nie marzyłybyśmy o takiej sile przekazu;D

Bo ja wypiłam jeden kubek grzańca zamiast niezliczonej ilości
                                                  butelek big_grin
                                                  • lolcia-olcia Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 23:48
                                                    eee człowiek nie wielbłąd Poeme i pić musibig_grin
                                                  • sensi_spring Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 23:51
                                                    lolcia-olcia napisała:

> eee człowiek nie wielbłąd Poeme i pić musibig_grin

Zanotować, wydrukowaćbig_grin
                                                  • lolcia-olcia Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 23:53
                                                    i zapamiętaćsmile bo w nocy o północy odpytambig_grin
                                                  • poeme28 Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 23:51
                                                    Jak mus to mus big_grin
                                                  • sensi_spring Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 23:51
                                                    poeme28 napisała:

> Bo ja wypiłam jeden kubek grzańca zamiast niezliczonej ilości
                                                    > butelek big_grin

Jakaś Ty powściągliwa Kobieta;D
                                              • sebtrom Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 23:43
                                                hahahahahah
                                                jakie treściwe streszczenie smile))))
                                                nadal nie za bardzo kumam ale szeridAna moge skołować smile
                                                • lolcia-olcia Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 23:44
                                                  > hahahahahah
                                                  > jakie treściwe streszczenie smile))))
                                                  > nadal nie za bardzo kumam ale szeridAna moge skołować smile

Wreszczie dobrze gadaszsmile weź sheridanka i chodź chodź tam za rogiem...
                                                  • sebtrom Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 23:47
                                                    Wreszczie dobrze gadaszsmile weź sheridanka i chodź chodź tam za rogiem...
                                                  • lolcia-olcia Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 23:49
                                                    No że z Sensi lecimy na no ten tego ....sheridanka, a że nasz się ulotnił znaczy
                                                    wyparował tak całkiem sam....
                                                  • poeme28 Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 23:52
                                                    lolcia-olcia napisała:

> Wreszczie dobrze gadaszsmile weź sheridanka i chodź chodź tam za
                                                    rogiem...

Olcia, Ty chociaż na dzień dobry zgrywaj niedostepnąwink
                                                  • lolcia-olcia Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 23:54
                                                    Nie słowa a czyny świadczą o kobieciebig_grin
                                                  • sensi_spring Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 22.12.09, 00:01
                                                    lolcia-olcia napisała:

> Nie słowa a czyny świadczą o kobieciebig_grin

Znaczy...czyń...czyń swą powinność;D
                                                • sensi_spring Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 23:52
                                                  sebtrom napisał:

> nadal nie za bardzo kumam ale szeridAna moge skołować smile

I ten atrybut przemawia za Tobąbig_grin
                                                  • lolcia-olcia Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 23:55
                                                    Załapał tajemną moc sheridankasmile
                                            • poeme28 SKRÓT DLA SEBTROMA :D 21.12.09, 23:48
                                              sebtrom napisał:

> jam jest smile
                                              > ale ten wątek starsznie długiiii
                                              > w sumie o co biega ????????????

To tak w wielkim skrócie - bijemy się o korki z fizyki u Baltiego i
                                              o to, która z nas ma siedzieć na jego kolanach, Olcia i Sensi za
                                              dużo piją napojów alkoholowych, ale to nic - wybaczamy im te
                                              słabości, jak chcesz wprosić się do Sensi na Wigilię, to wystarczy
                                              sheridan czy jakiś inny bimber i masz miejsce przy stole
                                              zagwarantowane, a ja ogólnie rzecz biorąc jestem niedoświadczona,
                                              chciałam wybrać Irka, ale Balti nie pozwolił i wyjaśnia mi prawa
                                              dźwigni, opru i siłę opadaniabig_grin
                                              • gyubal_wahazar Re: SKRÓT DLA SEBTROMA :D 22.12.09, 00:03
                                                Poemi,

Jak przy następnej walce Pudziana tefałen i nie zastąpi tego mydłka komentatora
                                                Tobą - komisyjnie wdepczę ich dekoder w słomiankę a zapis wideo umieszcze na tubie !
                                        • poeme28 Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 21:51
                                          gyubal_wahazar napisał:

>
                                          > Seeeebbbbbb, Steeeeefaaaaaaaaaaaaaan, Kontiiiiiiiiiiik,
                                          Solboooooo, Falleeeeen
                                          > !!!

Balti, Ty nie wołaj kolegów tylko sam sie bierz do roboty smile))
                                          • gyubal_wahazar Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 21:57
                                            Dziewczyny jjjjaaaa tttyyylkooooo ...

www.youtube.com/watch?v=oGZCMWtYy7w
                                            • sensi_spring Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 22:00
                                              No tak..obiecanki..cacanki....big_grin
                                              • gyubal_wahazar Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 22:02
                                                > No tak..obiecanki.._M_acanki....big_grin

• sensi_spring Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 22:04
                                                  Co nie zmienia..."a głupiemu radośćbig_grin"
                                            • poeme28 Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 22:00
                                              gyubal_wahazar napisał:

phi, to bez łaski big_grin
                                              • gyubal_wahazar Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 22:04
                                                > phi, to bez łaski big_grin

<nooo, zaczynam odzyskiwać wpływy ...>
                                                • lolcia-olcia Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 22:05
                                                  Hola Hola Ola czuwabig_grin
                                                  • gyubal_wahazar Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 22:07
                                                    > Hola Hola Ola czuwa big_grin

No tak rym spartaczyć ? Dawaj tą 'Olę' na koniec ! smile
                                                • sensi_spring Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 22:08
                                                  gyubal_wahazar napisał:

> > phi, to bez łaski big_grin
                                                  >
                                                  > <nooo, zaczynam odzyskiwać wpływy ...>

Balti...siła manipulacji;D
                                                  • gyubal_wahazar Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 22:12
                                                    > Balti...siła manipulacji;D

Siła - phi. Potęga albo nawet potencja ! wink
                                                  • poeme28 Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 22:16
                                                    gyubal_wahazar napisał:

>
                                                    > Siła - phi. Potęga albo nawet potencja ! wink

Balti, oby nie impotencjabig_grin
                                                  • gyubal_wahazar Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 22:21
                                                    > Balti, oby nie impotencja big_grin

Do tego Cię ten drań doprowadził ? Wyciągnę Cię z tego bagna smile
                                                  • lolcia-olcia Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 22:22
                                                    Balti nasz ty bohaterzebig_grin
                                                  • gyubal_wahazar Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 22:24
                                                    > Balti nasz ty bohaterze big_grin

Olcia smile

Dopiero się rozgrzewam smile)
                                                  • lolcia-olcia Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 22:25
                                                    Już nie możemy się doczekać resztysmile
                                                  • sensi_spring Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 22:27
                                                    gyubal_wahazar napisał:

> > Balti, oby nie impotencja big_grin
                                                    >
                                                    > Do tego Cię ten drań doprowadził ? Wyciągnę Cię z tego bagna smile

Balti...ehhh...jednak prawdziwy Man...Supermanbig_grin
                                                  • gyubal_wahazar Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 22:32
                                                    > Balti...ehhh...jednak prawdziwy Man...Superman big_grin

Sensi, jakby Ci tu powiedzieć ... nie takie sztuki ze szwagrem w wojsku żeśmy
                                                    wyprawiali smile

Ale Wy umiecie tymi ślepami przewracać i ... (ustawa o przeciwdziałaniu
                                                    pedofilii) ...
                                                  • poeme28 Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 22:34
                                                    gyubal_wahazar napisał:

> Do tego Cię ten drań doprowadził ? Wyciągnę Cię z tego bagna

Balti, z Ciebie to taki dobry człowiek... Taki bezinteresowny,
                                                    otwarty i tak ludziom chcesz pomagać...
                                                  • gyubal_wahazar Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 22:38
                                                    > Taki bezinteresowny, otwarty i tak ludziom chcesz pomagać..

Nie gadać i nie wiercić mi się na kolanach tylko chłonąć :

2-gie prawo romantyki :

Ciało rzucone na łoże traci na oporze

Zapisała ? Czyta !
                                                  • sensi_spring Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 22:41
                                                    gyubal_wahazar napisał:

>
                                                    > Nie gadać i nie wiercić mi się na kolanach tylko chłonąć :

Balti...ja chłonę całą poetykę tej sytuacjibig_grin
                                                    >
                                                    > 2-gie prawo romantyki :
                                                    >
                                                    > Ciało rzucone na łoże traci na oporze
                                                    >
                                                    > Zapisała ? Czyta !

Mozna powtórzyć??? I ewentualnie przeprowadzić zajęcia praktyczne?big_grin
                                                  • poeme28 Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 22:43
                                                    sensi_spring napisała:

>
                                                    > Mozna powtórzyć??? I ewentualnie przeprowadzić zajęcia
                                                    praktyczne?big_grin

Szanuj się dziewczyno big_grin big_grin big_grin
                                                  • gyubal_wahazar Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 22:50
                                                    Za późno, hehe. Drzwi zamknięte a zaraz opuszczam rolety ! wink
                                                  • sensi_spring Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 22:56
                                                    gyubal_wahazar napisał:

> Za późno, hehe. Drzwi zamknięte a zaraz opuszczam rolety ! wink

Mhmhmhm...smile))

P.S. Spadaj Poemebig_grin
                                                  • poeme28 Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 22:57
                                                    sensi_spring napisała:

>
                                                    > P.S. Spadaj Poemebig_grin
                                                    >
                                                    Poczekam na zewnątrz, a potem zdyskwalifikuję konkurencjębig_grin
                                                  • sensi_spring Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 23:01
                                                    poeme28 napisała:

> Poczekam na zewnątrz, a potem zdyskwalifikuję konkurencjębig_grin

Mnie się nie da zdyskwalifikowaćbig_grin
                                                  • poeme28 Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 23:04
                                                    sensi_spring napisała:

> poeme28 napisała:
                                                    >
                                                    > > Poczekam na zewnątrz, a potem zdyskwalifikuję konkurencjębig_grin
                                                    >
                                                    > Mnie się nie da zdyskwalifikowaćbig_grin

Tak Ci się tylko wydaje big_grin
                                                  • sensi_spring Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 23:10
                                                    poeme28 napisała:

> Tak Ci się tylko wydaje big_grin

Się przekonaszbig_grin
                                                  • gyubal_wahazar Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 23:13
                                                    Zamiast sie kłócić, chodźcie się ze mną posiłować na rękę smile
                                                  • lolcia-olcia Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 23:14
                                                    > Zamiast sie kłócić, chodźcie się ze mną posiłować na rękę smile

Balti przy mnie słabeusz jesteśsmile ha
                                                  • gyubal_wahazar Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 23:20
                                                    > Balti przy mnie słabeusz jesteś smile ha

No stawiasz opór Dziewczyno ale od czego łaskotki wink
                                                  • lolcia-olcia Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 23:23
                                                    eee tam nie boję siębig_grin tak mi tylko obiecujesz:p
                                                  • gyubal_wahazar Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 23:26
                                                    > eee tam nie boję siębig_grin tak mi tylko obiecujesz :p

Taaaa ? A potem znów polecisz na obdukcję ? wink
                                                  • lolcia-olcia Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 23:27
                                                    Jaką obdukcję to w krzyżu mi coś strzykało;p
                                                  • gyubal_wahazar Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 23:32
                                                    > Jaką obdukcję to w krzyżu mi coś strzykało ;p

Taaaaaa ?!?! A dzielnicowemu o złym dotyku to Maciejowa nagadała ?!!!
                                                  • lolcia-olcia Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 23:34
                                                    > Taaaaaa ?!?! A dzielnicowemu o złym dotyku to Maciejowa nagadała ?!!!

Goździkowa toć ona wszystko widzi wszystko słyszy i w świat puszczabig_grin
                                                  • sensi_spring Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 23:43
                                                    gyubal_wahazar napisał:

>
                                                    > Taaaaaa ?!?! A dzielnicowemu o złym dotyku to Maciejowa
                                                    nagadała ?!!!

I o zupie za słonej nie zapominaj;D
                                                  • lolcia-olcia Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 23:50
                                                    Zanotowałambig_grin
                                                  • sensi_spring Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 23:15
                                                    gyubal_wahazar napisał:

> Zamiast sie kłócić, chodźcie się ze mną posiłować na rękę smile

A nagrody będą?big_grin
                                                  • gyubal_wahazar Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 23:25
                                                    > A nagrody będą ?big_grin

Będą : łaskotanie tych które spiętrzą te wszystkie śliczne krągłości wink
                                                  • sensi_spring Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 23:27
                                                    Bierębig_grin
                                                  • poeme28 Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 23:45
                                                    sensi_spring napisała:

> Bierębig_grin

A co rzucili? To ja też bierębig_grin
                                                  • sensi_spring Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 23:54
                                                    poeme28 napisała:

>> > Bierębig_grin
                                                    >
                                                    > A co rzucili? To ja też bierębig_grin

Ja już sama nie wiembig_grin zagubiłam sięwink)
                                                  • lolcia-olcia Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 23:56
                                                    sensi_spring napisała:

> poeme28 napisała:
                                                    >
                                                    > >> > Bierębig_grin
                                                    > >
                                                    > > A co rzucili? To ja też bierębig_grin
                                                    >
                                                    > Ja już sama nie wiembig_grin zagubiłam sięwink)

jak nikt nie wie co to i tak bieremybig_grin
                                                  • sensi_spring Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 22.12.09, 00:02
                                                    Bierębig_grin
                                                    > > >
                                                    > > > A co rzucili? To ja też bierębig_grin
                                                    > >
                                                    > > Ja już sama nie wiembig_grin zagubiłam sięwink)
                                                    >
                                                    >
                                                    > jak nikt nie wie co to i tak bieremybig_grin

No to bierimbig_grin
                                                  • gyubal_wahazar Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 23:12
                                                    Eeeeeeeeeeeeeej !!!

Peace, love & r'n'r bo zaraz się przekonam że zupę zrobiły za słoną ! smile

www.youtube.com/watch?v=RtVIhDgo_uU
                                                  • gyubal_wahazar Re: Seeeeeb, Steeefaaaaan, Kontiiik, Solbooo, Fal 21.12.09, 23:10
                                                    Hej, co jest !

3:1 to tzw złota proporcja. A poza tym Bambo mieć dużo kóz wink
                                                  • gyubal_wahazar Dziewuchyyyy. Przerwa konserwacyjna 5 min :))) 21.12.09, 22:59
                                                    > P.S. Spadaj Poemebig_grin

LOL LOL LOOOOOOL
                                                  • sensi_spring Re: Dziewuchyyyy. Przerwa konserwacyjna 5 min :)) 21.12.09, 23:02
                                                    gyubal_wahazar napisał:

> > P.S. Spadaj Poemebig_grin
                                                    >
                                                    > LOL LOL LOOOOOOL

Trzeba mieć siłę wyrazu;D
                                                  • lolcia-olcia Re: Dziewuchyyyy. Przerwa konserwacyjna 5 min :)) 21.12.09, 23:02
                                                    No cześć Baltismile jak ja dawno Cię nie widziałam, co u Ciebie?
                                                  • sensi_spring Re: Dziewuchyyyy. Przerwa konserwacyjna 5 min :)) 21.12.09, 23:11
                                                    lolcia-olcia napisała:

> No cześć Baltismile jak ja dawno Cię nie widziałam, co u Ciebie?

No właśnie Balti...dawno Cię u nas nie byłowink

P.S. Olcia...ile wypiłaś już?smile))
                                                  • lolcia-olcia Re: Dziewuchyyyy. Przerwa konserwacyjna 5 min :)) 21.12.09, 23:13
                                                    W butelkach już nie zliczyszbig_grin
                                                  • sensi_spring Re: Dziewuchyyyy. Przerwa konserwacyjna 5 min :)) 21.12.09, 23:17
                                                    lolcia-olcia napisała:

> W butelkach już nie zliczyszbig_grin

Tylko nie wyrzucaj...będzie na pociąg;D
                                                  • lolcia-olcia Re: Dziewuchyyyy. Przerwa konserwacyjna 5 min :)) 21.12.09, 23:24
                                                    Tak też się staniebig_grin
                                                  • gyubal_wahazar Re: Dziewuchyyyy. Przerwa konserwacyjna 5 min :)) 21.12.09, 23:23
                                                    > No właśnie Balti...dawno Cię u nas nie było wink
                                                    > P.S. Olcia...ile wypiłaś już ? smile))

Ehhhh żeby tak człowiek miał cień tego powodzenia kiedyś, to Banderas na wyscigi
                                                    z Pitt'em błagałby mnie na kolanach o korki po mln baksów/h

• sensi_spring Re: Dziewuchyyyy. Przerwa konserwacyjna 5 min :)) 21.12.09, 23:28
                                                    gyubal_wahazar napisał:

Ehhhh żeby tak człowiek miał cień tego powodzenia kiedyś

..to teraz nie byłoby Ci dane doświadczać rozkoszy forumowych..;D
                                                    >
                                                  • gyubal_wahazar Re: Dziewuchyyyy. Przerwa konserwacyjna 5 min :)) 21.12.09, 23:18
                                                    > No cześć Baltismile jak ja dawno Cię nie widziałam, co u Ciebie ?

Widzisz te 2 boginie, stół uginający się od najprzedniejszych Szeridanków,
                                                    Wisniówek i Dębowego ?

Słyszysz wykwintne utwory w najlepszym wykonaniu ?

A jak znajdujesz zachód słońca ze szczytu Taj Mahala ?

Aaaa no i jeszcze Arsenal zmiażdżył dziś Chelsea na wyjeździe !

Słowem : dzień jak codzień
                                                  • sensi_spring Re: Dziewuchyyyy. Przerwa konserwacyjna 5 min :)) 21.12.09, 23:21
                                                    gyubal_wahazar napisał:

> Słowem : dzień jak codzień

Słowem: żyć nie umieraćwink
                                                  • lolcia-olcia Re: Dziewuchyyyy. Przerwa konserwacyjna 5 min :)) 21.12.09, 23:27
                                                    hehehe oczywiściebig_grin
                                                  • sensi_spring Re: Dziewuchyyyy. Przerwa konserwacyjna 5 min :)) 21.12.09, 23:33
                                                    lolcia-olcia napisała:

> hehehe oczywiściebig_grin

I tak codziennie wieczorową porą;D
                                                  • lolcia-olcia Re: Dziewuchyyyy. Przerwa konserwacyjna 5 min :)) 21.12.09, 23:36
                                                    > I tak codziennie wieczorową porą;D

dzień w dzieńbig_grin
                                                  • sensi_spring Re: Dziewuchyyyy. Przerwa konserwacyjna 5 min :)) 21.12.09, 23:44
                                                    lolcia-olcia napisała:

>> dzień w dzieńbig_grin

A co się będziemy ograniczać;D
                                                  • gyubal_wahazar Re: Dziewuchyyyy. Przerwa konserwacyjna 5 min :)) 21.12.09, 23:28
                                                    > Słowem: żyć nie umierać wink

Nie skarżę się
                                                  • sebtrom Re: Dziewuchyyyy. Przerwa konserwacyjna 5 min :)) 21.12.09, 23:30
                                                    no to po co wołasz o pomoc ?
                                                    sam nie poradzisz ??????????????
                                                    Balti......
                                                    smile
                                                  • lolcia-olcia Re: Dziewuchyyyy. Przerwa konserwacyjna 5 min :)) 21.12.09, 23:32
                                                    Nie bo jedna z naszych dwa pułki wojska przegadasmile
                                                  • gyubal_wahazar Re: Dziewuchyyyy. Przerwa konserwacyjna 5 min :)) 21.12.09, 23:34
                                                    > Nie bo jedna z naszych dwa pułki wojska przegada smile

Obawiam się że nie bujacie sad(((((((((((
                                                  • lolcia-olcia Re: Dziewuchyyyy. Przerwa konserwacyjna 5 min :)) 21.12.09, 23:37
                                                    hehehe ja sama dam radę 4-em ale nie chciałam za dziewczyny gadać to średnią
                                                    podałambig_grin