Dodaj do ulubionych

Co robicie?

08.12.11, 09:49
Człowiek samotny wiadomo jakoś specjalnego bujnego życia towarzyskiego nie ma ale co robicie gdy się nudzicie? Komputer i forum to chyba nie jedyna wasza rozrywka czy hobby
Obserwuj wątek
    • sonnchen Re: Co robicie? 08.12.11, 15:28
      ...
      • lonelyshe29 Re: Co robicie? 08.12.11, 16:04
        czasem psa gdzieś się ciągnie - ale przy takiej pogodzie nawet on nie chce smile
        • raziel24 Re: Co robicie? 08.12.11, 17:36
          Ale masz fajnego psa mój to mnie ciągnie w każdych warunkach nie ma bestia litoścismile
          • lonelyshe29 Re: Co robicie? 08.12.11, 17:57
            raziel24 napisał:

> Ale masz fajnego psa mój to mnie ciągnie w każdych warunkach nie ma bestia lito
            > ścismile

nic mu się nie chce... mało tego jak jednego dnia go gdzieś wezmę - drugiego się chowa przede mną smile - wymieńmy się na psy smile - Ty odpoczniesz, a ja się gdzieś przejdęsmile
            • raziel24 Re: Co robicie? 08.12.11, 18:03
              Niestety mój pies wychodzi tylko ze mną i ewentualnie z moim ojcemsmile Reszta rodziny próbowała tak samo znajomi i tylko jest z tego kupa śmiechu a, że spore zwierze to ciężko na siłę wyciągnąćsmile pozatym wyłby tak, że szybko byś się chciała odmienićsmile
              • desper.atka Re: Co robicie? 08.12.11, 19:27
                właśnie co jest z tymi psami, też lubię zwierzęta ale nie do przesady, byłam dzisiaj u ciotki, mają tam takiego małego psinę,nie pamiętam jaka rasa, i traktują go jak dziecko, noszą na rękach, przytulają, robią kucyki (uważam to za znęcanie się nad zwierzętami), a co najgorsze liże ich ten pies nawet po twarzy. wlazła mi na kolana i kurde lizała mnie po dłoniach ble po twarzy też chciała ale to byłaby już przesada. nie wiedziałam jak się zachować, nie mogłam przecież takiego pupilka odgonić
                • lonelyshe29 Re: Co robicie? 08.12.11, 19:43
                  też nie jestem fanką pozwalania psu na wszystko - a już najbardziej mnie denerwuje, jak pies siedzi na fotelu ;d z pyskiem na stole niemal ;d - lubię zwierzęta, ale to raczej niehigieniczne
                  • desper.atka Re: Co robicie? 08.12.11, 19:53
                    dokładnie o to chodzi
                    • lonelyshe29 Re: Co robicie? 08.12.11, 20:00
                      jakby ludzie nie widzieli różnicy między człowiekiem a psem, a jest przecież różnica, o ile się nie mylę smile, pomijając fakt, że życie wielu ludzi jest pod psem smile
                      • desper.atka Re: Co robicie? 08.12.11, 20:06
                        na moje oko się nie myliszsmile
                        • lonelyshe29 Re: Co robicie? 08.12.11, 20:11
                          desper.atka napisała:

> na moje oko się nie myliszsmile

czyli postulat powstał: PSOM NA KANAPACH MÓWIMY NIE smile
                • noajdde Re: Co robicie? 08.12.11, 19:45
                  Kopa sprzedać to się wiecej nie będzie zbliżać tongue_out A tak to tylko psią grypę roznosi.
                  • lonelyshe29 Re: Co robicie? 08.12.11, 19:50
                    noajdde napisał:

A tak to tylko psią grypę roz
                    > nosi.

psia grypa??? smile na czym to niby polega??? smile))
                    • noajdde Re: Co robicie? 08.12.11, 19:52
                      Jeszcze nie odkryta, ale to nowa epidemia będzie.
                      • lonelyshe29 Re: Co robicie? 08.12.11, 20:02
                        noajdde napisał:

> Jeszcze nie odkryta, ale to nowa epidemia będzie.

a objawy?? smile
                  • desper.atka Re: Co robicie? 08.12.11, 19:57
                    no tak to by dopiero było jakbym ludziom psa w ich własnym domu z kopa potraktowała...
                • raziel24 Re: Co robicie? 08.12.11, 21:09
                  A to ja nie wie jak się zachować u mnie pies to członek rodziny ale człowieka z niego nie robię ma być zwierzęciem nie ma mowy o całowaniu, kucykach i noszeniu na rękach to robienie kaleki z psa a później chodzą takie głupki po parkach ja swojego nawet na smyczy nie prowadzam i nikt mi uwagi nie zwraca bo wiedzą że nie zrobi nic głupiego
                  • desper.atka Re: Co robicie? 09.12.11, 07:37
                    i dobrze (chociaż z noszeniem Twojego psa na rękach mógłby być chyba mały problemwink )
              • lonelyshe29 Re: Co robicie? 08.12.11, 19:39
                raziel24 napisał:

> smile poza tym wyłby tak, że szybko byś się chci
                > ała odmienićsmile

no wyjący pies to problem smile - jeszcze by mnie aresztowali ;d za zakłócanie spokoju smile
                • dreammaker Re: Co robicie? 09.12.11, 00:38
                  A jak fajnie się mieszka obok sąsiada,który ma takich wyjących psów kilka na podwórku big_grin ale co tam...da się przywyknąć ;D
                  • desper.atka Re: Co robicie? 09.12.11, 07:45
                    dreammaker napisał:

> A jak fajnie się mieszka obok sąsiada,który ma takich wyjących psów kilka na po
                    > dwórku big_grin ale co tam...da się przywyknąć ;D

no właśnie u mnie jak ktoś nocuje to też narzeka, a ja tam nic nie słyszę
                  • lonelyshe29 Re: Co robicie? 09.12.11, 08:27
                    można sobie po prostu wyobrażać, że wyjący pies to odgłos wiatru smile
                    • dreammaker Re: Co robicie? 09.12.11, 17:36
                      Tak w normalny dzień to nawet nie zwracam na to uwagi,ale w lecie jak śpię przy otwartym oknie i one zaczynają wyć,to trochę irytuje,ale nie na tyle żeby nie dało się spać smile
                      • lonelyshe29 Re: Co robicie? 09.12.11, 18:37
                        dreammaker napisał:

> Tak w normalny dzień to nawet nie zwracam na to uwagi,ale w lecie jak śpię przy
                        > otwartym oknie i one zaczynają wyć,to trochę irytuje,ale nie na tyle żeby nie
                        > dało się spać smile

a jakbyś im przez to otwarte okno też zawył?;d
                        • dreammaker Re: Co robicie? 09.12.11, 18:43
                          Cóż,jeśli był by to ryk mojej ciemnej strony ,to pewnie byłby spokój big_grin a tak to nie chce mi się wstawać i tak zaraz zasypiam wink
                          • lonelyshe29 Re: Co robicie? 09.12.11, 19:07
                            dreammaker napisał:

> Cóż,jeśli był by to ryk mojej ciemnej strony ,to pewnie byłby spokój big_grin a tak t
                            > o nie chce mi się wstawać i tak zaraz zasypiam wink

czyli narzekasz na psy, które w sumie wcale Ci nie przeszkadzają?smile
                            • dreammaker Re: Co robicie? 09.12.11, 19:41
                              Nie narzekam,mówię po prostu jak jest smile
                              • lonelyshe29 Re: Co robicie? 09.12.11, 21:03
                                a psy wyją bez powodu czy sąsiedzi je głodzą?
                                • dreammaker Re: Co robicie? 09.12.11, 21:19
                                  Nie no aż tak często to nie wyją,po prostu czasem wyją,jak to psy...do księżyca,albo jeszcze tam do czegoś smile
                                  • lonelyshe29 Re: Co robicie? 09.12.11, 21:33
                                    no tak ;d znaczy, że normalne ;d
                                    • dreammaker Re: Co robicie? 09.12.11, 21:40
                                      No tak mi się wydaje,ale może jestem w błędzie...może to ze mną już cos się dzieje big_grin
                                      • lonelyshe29 Re: Co robicie? 09.12.11, 21:46
                                        znowu mi wytykasz małą uwagę o ciemnej stronie? smile
                                        • dreammaker Re: Co robicie? 09.12.11, 21:59
                                          Oj nic Ci nie wytykam,nawet nie miałem tego na myśli wink a w ogóle to spodobała mi się ta ciemna strona smile
                                          • lonelyshe29 Re: Co robicie? 09.12.11, 22:10
                                            no to dobrze, że się spodobała smile, bo już się bałam, że możesz poczuć się urażony moim (niepopartym niczym konkretnym) wydawaniem opinii na Twój temat smile
                                            • dreammaker Re: Co robicie? 09.12.11, 22:29
                                              Czyli to była zła opinia smile ?
                                              • lonelyshe29 Re: Co robicie? 09.12.11, 22:33
                                                nie wcale nie! z mojego punktu widzenia całkiem pozytywna smile nudne by były tylko jasne strony w człowieku smile. Ale bardziej mnie martwił jej odbiór z Twojej perspektywy ... smile
                                                • dreammaker Re: Co robicie? 09.12.11, 22:35
                                                  Tzn myślałaś,że negatywnie ją odebrałem smile ?
                                                  • lonelyshe29 Re: Co robicie? 09.12.11, 22:40
                                                    no tak trochę smile
                                                  • dreammaker Re: Co robicie? 09.12.11, 22:54
                                                    Wiesz,szczerze to nie bardzo wiedziałem co miałaś na myśli,więc obróciłem to w żart smile
                                                  • lonelyshe29 Re: Co robicie? 09.12.11, 22:56
                                                    obracanie w żart to dobra taktyka wink
                                                  • dreammaker Re: Co robicie? 09.12.11, 23:12
                                                    Ale Ty odebrałaś to inaczej,czyli nie do końca smile
                                                  • lonelyshe29 Re: Co robicie? 10.12.11, 10:37
                                                    ja po prostu zza dużo kombinuję ;d tym się nie przejmuj ;d
                                                  • dreammaker Re: Co robicie? 10.12.11, 17:28
                                                    Ja mam podobnie i raczej takimi rzeczami się nie przejmuję wink
      • raziel24 Re: Co robicie? 08.12.11, 17:35
        "..." co znaczy ten szyfr? Na mieście powiadają, że Ty akurat na brak zainteresowań nie narzekaszsmile
      • dreammaker Re: Co robicie? 09.12.11, 00:49
        A gdzie słoneczkowy uśmiech się podział smile ?
    • desper.atka Re: Co robicie? 08.12.11, 16:03
      raziel24 napisał:

> Człowiek samotny wiadomo jakoś specjalnego bujnego życia towarzyskiego nie ma a
      > le co robicie gdy się nudzicie? Komputer i forum to chyba nie jedyna wasza rozr
      > ywka czy hobby

a własnie, że jest. jak wchodze na forum to mówię, że wychodzę ze "zajomymi"smile
      no ale moim naaaaajwiększym hobby są moje dzieciaczkismile
      • raziel24 Re: Co robicie? 08.12.11, 17:42
        Masz bardzo wyczynowe hobby powiedziałbym, że karkołomne przydałoby się coś bardziej relaksującego np. zostań psychopatyczną morderczynią pająków na ścianach to bardzo kreatywne zajęcie polecamwink
        • desper.atka Re: Co robicie? 08.12.11, 19:17
          no co Ty!!! pająków się nie zabija
          • raziel24 Re: Co robicie? 08.12.11, 21:13
            A co myślisz, że one by się Tobą przejmowały gdyby były większe od Ciebie? Hej Krzyżak nie jedz ją ona pająków nie zabijała;P
            • dreammaker Re: Co robicie? 09.12.11, 00:46
              Pająki są fajne,a najlepiej jak się mu rzuci muchę w pajęczynę...ekscytujący widok big_grin
            • desper.atka Re: Co robicie? 09.12.11, 07:50
              jak będą większe to będę się martwićwink słyszałam o przypadkach śmiertelnego ukąszenia człowieka przez pająka ale o zjedzeniu to chyba nie...
              • lonelyshe29 Re: Co robicie? 09.12.11, 08:30
                jak już wyhodujecie smile mutację pająka giganta - wyślijcie mi jednego ;d puszczę w pracy smile to się nazywa oczyszczenie atmosfery smile
                • desper.atka Re: Co robicie? 09.12.11, 10:54
                  ok pierwsza dostanieszwink
                  • lonelyshe29 Re: Co robicie? 09.12.11, 18:38
                    tylko w szczelnym opakowaniu ;d
    • noajdde Re: Co robicie? 08.12.11, 17:49
      Ścianka albo basen. A ostatnio niestety walczę z bólem sad
      Poza tym praca, praca, nadgodziny pozwalają trochę "dorobić".
      • raziel24 Re: Co robicie? 08.12.11, 17:57
        Ścianka fajna sprawa kiedyś miałem okazję spróbować ale w mojej metropolii to ja mogę się wspinać tylko po drzewach i murach obronnych
        • lonelyshe29 Re: Co robicie? 08.12.11, 18:00
          ja też próbowałam ścianki, mam nawet buty smile i uprząż smile, super się wtedy odpoczywa - naprawdę się nie myśli...
          • noajdde Re: Co robicie? 08.12.11, 18:32
            Problem w tym, że zawsze chodzę sam tak więc najczęściej wspinam się bez asekuracji tylko trawersami sad Poza tym od ch...ja ludzi, że ciężko się dopchać i rzecz jasna same pary.
            • lonelyshe29 Re: Co robicie? 08.12.11, 19:19
              no tak, ja też chodziłam głównie wtedy, gdy miałam z kim
          • desper.atka Re: Co robicie? 08.12.11, 19:35
            podziwiam Was naprawdę...
            • dreammaker Re: Co robicie? 09.12.11, 00:40
              No i ja też smile
              • desper.atka Re: Co robicie? 09.12.11, 07:56
                ale w sumie trzeba się kiedyś przełamać. chociaż i tak zrobiłam duże postępy w kwestii lęku wysokości
                • dreammaker Re: Co robicie? 09.12.11, 17:42
                  Właściwie to od jakiej wysokości ujawnia się ten lęk,bo ja np wychylając się z balkonu na drugim piętrze kurczowo trzymam się poręczy big_grin
                  • desper.atka Re: Co robicie? 09.12.11, 18:38
                    jak byłam mała to bałam się wejść po schodach na półpietro, z czasem to minęło i po schodach chodzę bez problemu. wszelkiego rodzaju balkonów i tarasów boję się cały czas. jak zrobiłam prawko pojawił się problem z wiaduktami a jadąc do najbliższego miasta muszę takowy pokonać z rok się męczyłam ale jakoś przeszło. a jak jechałam kiedyś nad morze pociągiem to mało na jakiś zawał nie padłam czy coś bo jechaliśmy po jakichś mostach, które wydawały mi się niezbyt wytrzymałe.
                    myślę, że lęk wysokości można pokonać ale trzeba ze sobą stoczyć ostrą walkę. ale z kolei nie za bardzo zeby się jakiejś traumy nie nabawić
                    • dreammaker Re: Co robicie? 09.12.11, 19:49
                      Ja tam wolę i tak trzymać się bliżej ziemi smile
                      • desper.atka Re: Co robicie? 09.12.11, 22:58
                        zdecydowanie
                        • dreammaker Re: Co robicie? 09.12.11, 23:10
                          Czytałaś coś może o tym lęku,jak się go pozbyć ?
                          • desper.atka Re: Co robicie? 09.12.11, 23:23
                            nie zajmowałam się tym nigdy bo nie sprawia mi aż tak dużego problemu. natomiast na tyle na ile "liznęłam" psychologii lęków najlepiej pozbywać się poprzez doświadczenie. coś jak szczepionka - pozwala na wytworzenie przeciwciał, tak samo tutaj tylko sprawa dotyczy hormonów. dodam jeszcze, że strach jest często oznaką mądrości, umiejętności przewidywania i oceny konsekwencji jakie niesie dana sytuacja. Np ludzie dotknięci autyzmem - bardzo często ponad przeciętnie uzdolnieni, mają znacznie bardziej rozwiniętą percepcję i to jest właśnie czynnikiem wywołującym chorobę
                            • dreammaker Re: Co robicie? 09.12.11, 23:49
                              Aha czyli najprościej mówiąc najlepiej jest przebywać jak najczęściej na wysokościach,coś w tym jest na pewno smile
                              Co do strachu to nie wiem,bo wydaje mi się,że jego wpływ ma też niejednokrotnie negatywny wpływ na podejmowanie decyzji,może nawet uniemożliwić podjęcie jakiejkolwiek decyzji,co zrobić w razie jakiegoś niebezpieczeństwa.
                              Z tym autyzmem to ciekawa sprawa,bo właśnie gdzieś słyszałem o tym.
                              • desper.atka Re: Co robicie? 09.12.11, 23:58
                                nie zupełnie o to mi chodziło. powinno się, na miarę swoich możliwości, stawiać czoła swoim lękom, ale w żadnym wypadku nie torturować się bo to może tylko wywołać traumę.

generalnie u ludzi występują dwa rodzaje odczuwanego stresu - mobilizujący i paralizujący
                                • dreammaker Re: Co robicie? 10.12.11, 00:12
                                  Nie chodziło mi o tortury wink

> generalnie u ludzi występują dwa rodzaje odczuwanego stresu - mobilizujący i pa
                                  > ralizujący

Zgadzam się z tym smile
                                  • desper.atka Re: Co robicie? 10.12.11, 00:20
                                    dreammaker napisał:

> Nie chodziło mi o tortury wink

uff to dobrzewink

> Zgadzam się z tym smile

trudno się nie zgodzićwink
                  • noajdde Re: Co robicie? 09.12.11, 18:39
                    Zawsze gdy stoję nad przepaścią mam ochotę w nią skoczyć. Myślę, że pewnego dnia to zrobię.
                • raziel24 Re: Co robicie? 09.12.11, 18:38
                  Ja też mam lęk wysokości ale taki specyficzny który objawia się tylko w budynkach... po górach, skałkach, drzewach skakałem i nic dziwne troche
                  • desper.atka Re: Co robicie? 09.12.11, 18:57
                    to może raczej klaustrofobia?
                    • raziel24 Re: Co robicie? 09.12.11, 19:07
                      Raczej niesmile przeraża mnie mycie okien czy też wychylenie się za parapet od drugiego piętra wzwyż albo stanąć na krawędzi dachu w bloku może to uraz z dzieciństwa bo np. z kumplami często chodziłem na nieczynny most gdzie siadaliśmy na krawędzi tyłkami a pod nami jakieś 10-15 metrów i płytka rzeka
                      • desper.atka Re: Co robicie? 09.12.11, 19:13
                        o nie a kto o zdrowych zmysłach stawałby na krawędzi dachy bloku!!!
                        • raziel24 Re: Co robicie? 09.12.11, 23:33
                          Hmm ja w swoich koszmarachsmile
                    • lonelyshe29 Re: Co robicie? 09.12.11, 19:08
                      albo brak wiary w zdolności architektów?
                      • desper.atka Re: Co robicie? 09.12.11, 19:16
                        może, ale teoretycznie nie powinnam się bać bo z pewnnością codziennie kilka pociągów więc czemu akurat ten którum jadę miałby się wykoleić albo coś
    • rafae Re: Co robicie? 08.12.11, 18:10
      1. Piję.
      2. Programuję.
      3. Bzykam samotne laski.
      4. Gram, czyli plumkam, czyli szukam brzmień dla siebie w sferze potocznie zwanej muzyką elektroniczną.
      5. Czytam książki, coraz częściej na PDA w PDF ... , a buuu ... crying
      6. Piję.
      7. Fascynuję się przygłupami z samotni łączta się.
      9. Uważam, poważam, Rozważam, zapamiętane przed stu laty: Samotnym przecież każdy z nas. Nikłym pocieszycielem jest ten zamysł.
      Barwię, dostrajam, mówięnie, płacę, pobieram opłaty i tak sobie myślę, że przecież nie ma samotności,
      bo samotność to tylko niezaspokojone ego,
      prywatne guściki, kolidujące, nie znajdujące,
      to taki atom, który nie pasuje..., ale przecież to taka jego natura, więc po co zmieniać na siłę coś, co jest naturą?
      wink
      • noajdde Re: Co robicie? 08.12.11, 18:21
        Odnośnie ad.7, już mi się znudziło.
      • desper.atka Re: Co robicie? 09.12.11, 07:58
        rafae napisał:

> 3. Bzykam samotne laski.

czy to oznacza, że jesteś męską... prosty - tutką?
        • rafae Re: Co robicie? 09.12.11, 11:45
          "czy to oznacza, że jesteś męską... prosty - tutką?"

Nie.
          ( tak sobie pomyślałem przez chwilkę, czy się obrazić, czy edukować ) wink i wobec tak postawionego pytania nie napisać czasem jakiegoś prostego "tutka" ( tutek - poradnik ) ?

Mogę jedynie przypomnieć, że kontakty między ludźmi wink nie opierają się tylko na czysto "tekstowej" formie, lecz czasem rozwojowo ( w rzeczy naturalnej ) idą głębiej.
          Cennik nie istnieje, choć mógłby zostać stworzony i rozpowszechniony. Przykładowo: Spotkajmy się wtedy i wtedy, tu i tu itd. Co każda ze stron będzie z tego miała?
          Czy wkład jaki wniosą strony usatysfakcjonuje je, czy może wygra rozważanie: < łe... lipa, idę dalej, bo nie było w fajerwerkach takich kolorów jak chciałem/am > ( tu znów nawiązuję do ostatniego fragmentu mojego wcześniejszego wpisu ).
          Podsumowując: Prostytucję, czyli handel, ( może być wymienny ) na upartego możemy dostrzec wszędzie, dosłownie w każdej czynności. Wynika to z naturalnej, wewnętrznej cechy każdego człowieka, jaką jest egoizm. Takie zderzenie egoizmu może czasem przynieść dosyć przyjemne efekty, ale może też doprowadzić do osamotnienia jeśli osobnicy nie zdają sobie sprawy z istnienia czegoś takiego. Dla rozjaśnienia dodam na koniec, że bycie razem jest uzupełnianiem się tych pojedynczych "egoizmów", jest umiejętnym pójściem na kompromis w sytuacjach konfliktowych. Szukanie Tylko i Wyłącznie czegoś dla siebie może zakończyć się błąkaniem i tułaczką na przykład po forach takich jak to, lub podobnych.
          I koncepcja prostego tutka wzieła w łeb wink
          • desper.atka Re: Co robicie? 09.12.11, 18:51
            rafae napisał:

> ( tak sobie pomyślałem przez chwilkę, czy się obrazić, czy edukować ) wink

alez tu wszyscy są wrażliwi, i o co tu się obrażać, przeciez nawet nie napisałam że jesteś, to było tylko niewinne pytanie "czy..."

> Mogę jedynie przypomnieć, że kontakty między ludźmi wink nie opierają się tylko n
            > a czysto "tekstowej" formie, lecz czasem rozwojowo ( w rzeczy naturalnej ) idą
            > głębiej.

masz 100% racji, dziękuję za przypomnienie ale miałam tego świadomość

Dla rozj
            > aśnienia dodam na koniec, że bycie razem jest uzupełnianiem się tych pojedyncz
            > ych "egoizmów", jest umiejętnym pójściem na kompromis w sytuacjach konfliktowy
            > ch.

wybacz, ale w Twojej pierwszej wypowiedzi nie było nic o byciu razem

> I koncepcja prostego tutka wzieła w łeb wink

tongue_out
    • dreammaker Re: Co robicie? 09.12.11, 00:36
      Trudno powiedzieć,to zależy,ale najbardziej muzyki lubię słuchać,ewentualnie robić coś co jest troszkę z nią związane smile
      • lonelyshe29 Re: Co robicie? 09.12.11, 08:31
        dreammaker napisał:

> Trudno powiedzieć,to zależy,ale najbardziej muzyki lubię słuchać,ewentualnie ro
        > bić coś co jest troszkę z nią związane smile

TAŃCZYĆ?;d
        • dreammaker Re: Co robicie? 09.12.11, 17:27
          Dlaczego akurat pomyślałaś o tańcu...a ciekawe jeszcze o jakim big_grin ?
          • lonelyshe29 Re: Co robicie? 09.12.11, 18:39
            dreammaker napisał:

> Dlaczego akurat pomyślałaś o tańcu...a ciekawe jeszcze o jakim big_grin ?

hehehe no pewnie, że o jakimś wyczynowym ;d
            • dreammaker Re: Co robicie? 09.12.11, 19:44
              No nie powiem,jakikolwiek taniec to dla mnie wyczyn big_grin
              • lonelyshe29 Re: Co robicie? 09.12.11, 21:04
                to co około muzycznego lubisz robić, jeśli to nie taniec?smile
                • dreammaker Re: Co robicie? 09.12.11, 21:23
                  W sumie to nic takiego,szukam w necie czegoś interesującego co dotyczy w jakimś stopniu muzyki,o artystach,gatunkach,sprzęcie audio itp smile a czasem bawię się w dj'a ale tak wirtualnie ;D
                  • lonelyshe29 Re: Co robicie? 09.12.11, 21:34
                    i zawsze interesowała Cię muzyka aż na taką skalę? znaczy - ponad to, co się podoba a co nie?
                    • dreammaker Re: Co robicie? 09.12.11, 21:58
                      Jeśli chodzi o samą muzykę,to odkąd tylko pamiętam słuchało się jej dużo w moim domu,a największy szał był jak dostałem walkmana na komunię big_grin mam go do dzisiaj i jeszcze działa smile A co do pojmowania muzyki i innych dziedzin z nią związanych,zaczęło mnie to interesować już jakiś czas temu,a zwłaszcza od momentu kiedy mam dostęp do internetu smile
                      Ale to nic takiego,nawet nie umiem grać na najprostszym instrumencie ;D to jest takie bardziej hobby smile
                      • lonelyshe29 Re: Co robicie? 09.12.11, 22:08
                        Ale całkiem dobre hobby, bo i siebie można bardziej poznać i horyzonty rozwinąć, ja wstyd się przyznać jestem do muzyki nastawiona użytkowo .... jakoś nigdy się nie zapaliłam aż tak, żeby oszaleć na punkcie jakiegoś wykonawcy czy stylu muzycznego ..... wybieram sobie pojedyncze piosenki i słucham je aż do zwariowania .... i potem przechodzę do czegoś innego, takie upośledzenie smile
                        a walkmana też dostałam smile
                        • dreammaker Re: Co robicie? 09.12.11, 22:27
                          lonelyshe29 napisała:

> Ale całkiem dobre hobby, bo i siebie można bardziej poznać i horyzonty rozwinąć
                          > , ja wstyd się przyznać jestem do muzyki nastawiona użytkowo

Ale to nie wstyd,Ty masz na pewno inne hobby (rozwiązywanie sprawdzianów ;D ) które dla Ciebie jest bardzo ważne,a już większym wstydem można by powiedzieć jest nieczytanie książek i ja się do tego przyznaję,w ogóle nie czytam książek,nie licząc kilku pdf-ów wink

.... jakoś nigdy s
                          > ię nie zapaliłam aż tak, żeby oszaleć na punkcie jakiegoś wykonawcy czy stylu m
                          > uzycznego ..... wybieram sobie pojedyncze piosenki i słucham je aż do zwariowan
                          > ia .... i potem przechodzę do czegoś innego, takie upośledzenie smile
                          > a walkmana też dostałam smile

No tak było i zemną,słuchałem różnych rzeczy,w sumie to i teraz słucham różnych stylów,ale przeważa...wiadomo co smile

> a walkmana też dostałam smile

A jakąś kasetkę do tego też smile ?
                          • lonelyshe29 Re: Co robicie? 09.12.11, 22:35
                            he he he wolałbyś nie wiedzieć jakie to były kasety ;d - ale byłam wtedy chora i mama mi chciała przyjemność zrobić smile
                            • dreammaker Re: Co robicie? 09.12.11, 22:37
                              Ale ja jestem bardzo ciekaw,napisz co to było smile
                              • lonelyshe29 Re: Co robicie? 09.12.11, 22:41
                                new kids on the block - miej litość na Boga, byłam w 2 klasie smile
                                • dreammaker Re: Co robicie? 09.12.11, 22:52
                                  Ale oni byli wtedy bardzo popularni,moja starsza siostra ich słuchała,więc i ja też big_grin
                                  Ale to jeszcze nic... smile
                                  • lonelyshe29 Re: Co robicie? 09.12.11, 22:56
                                    a czego jeszcze słuchałeś? smile
                                    • dreammaker Re: Co robicie? 09.12.11, 23:12
                                      Dostałem wtedy kasetę...zgadnij po inicjałach: M.J. smile
                                      • lonelyshe29 Re: Co robicie? 10.12.11, 10:41
                                        tu się nie ma w sumie czego wstydzić, czy poprawi Ci humor, jak Ci powiem, że razem z bratem i kuzynką wyskakiwaliśmy z parapetu (zza zasłony) na podłogę do taktu "Pretty woman" Orbisona?? smile
                                        • dreammaker Re: Co robicie? 10.12.11, 17:18
                                          Z humorem u mnie jest nie najgorzej i przyznam,że fajną mieliście zabawę,trudno mi to sobie wyobrazić,ale fajnie to opisałaś smile
                                          I wydaje mi się,że chyba nie zgadłaś o kogo mi chodziło wink
                                          • lonelyshe29 Re: Co robicie? 10.12.11, 22:40
                                            ja myślałam o Majkelu smile
                                            • dreammaker Re: Co robicie? 11.12.11, 13:02
                                              Właśnie tak pomyślałem,że Ty tak pomyślisz ;D
                                              • lonelyshe29 Re: Co robicie? 11.12.11, 13:38
                                                specjalnie mnie chciałeś wyprowadzić w pole smile
                                                • dreammaker Re: Co robicie? 11.12.11, 16:16
                                                  Nie nie,potem dopiero zdałem sobie z tego sprawę,a tym bardziej,że wrzuciłem coś ostatnio od majkela ;D ale przynajmniej było jakieś utrudnienie smile
                                                  • lonelyshe29 Re: Co robicie? 11.12.11, 18:24
                                                    he he he teraz inicjały M. J. kojarzyć już mi się będą tylko z jednym smile
                                                  • dreammaker Re: Co robicie? 11.12.11, 22:15
                                                    A to czemu smile ?
                                                  • lonelyshe29 Re: Co robicie? 11.12.11, 22:18
                                                    no a plakat miałeś??smile
                                                  • dreammaker Re: Co robicie? 11.12.11, 22:23
                                                    No pewnie i wpatrywałem się w niego godzinami smilesmilesmile
                                                  • lonelyshe29 Re: Co robicie? 11.12.11, 22:34
                                                    nie udawaj smile już się wysypałeś, że to siostry był smile
                                                  • dreammaker Re: Co robicie? 11.12.11, 22:39
                                                    Nie mogłem się powstrzymać big_grin
                                                  • lonelyshe29 Re: Co robicie? 11.12.11, 22:49
                                                    czyżby Ciemna Strona?smile
                                                  • dreammaker Re: Co robicie? 11.12.11, 22:56
                                                    może big_grin
                                                  • lonelyshe29 Re: Co robicie? 11.12.11, 23:00
                                                    pogłębiłam Ci osobowość na forum smile jestem z siebie dumna smile
                                                  • dreammaker Re: Co robicie? 11.12.11, 23:11
                                                    Tak,dokładnie,czuję się teraz taki...pogłębiony big_grin Dzięki smile
                                                  • lonelyshe29 Re: Co robicie? 11.12.11, 23:19
                                                    he he he smile tylko ostrożnie z tą głębią smile bo mi utoniesz smile
                                                  • dreammaker Re: Co robicie? 11.12.11, 23:31
                                                    Będę uważał wink
                                                  • lonelyshe29 Re: Co robicie? 11.12.11, 23:32
                                                    a lubisz pływać? smile
                                                  • dreammaker Re: Co robicie? 11.12.11, 23:43
                                                    Nie umiem pływać smile
                                                  • lonelyshe29 Re: Co robicie? 11.12.11, 23:46
                                                    a jak to się stało?smile
                                                  • dreammaker Re: Co robicie? 11.12.11, 23:50
                                                    To proste,nie nauczyłem się smile
                                                  • lonelyshe29 Re: Co robicie? 11.12.11, 23:52
                                                    czyli jakbyś był na Titanicu to być utonął?smile
                                                  • dreammaker Re: Co robicie? 12.12.11, 00:21
                                                    I to pierwszy smile
                                                  • lonelyshe29 Re: Co robicie? 12.12.11, 19:30
                                                    no chyba, że wysadziłbyś jakąś babcię siłą z szalupy ratunkowej smile
                                                  • dreammaker Re: Co robicie? 13.12.11, 22:21
                                                    Aż za takiego brutala mnie masz ;D
                                          • desper.atka Re: Co robicie? 10.12.11, 23:40
                                            stawiam na Majkę Jeżowskąsmile
                                            • lonelyshe29 Re: Co robicie? 11.12.11, 00:30
                                              czyli woli swoją mamę, co ma coś tam jak atrament smile
                                              na to bym nigdy nie wpadła smile
                                              • desper.atka Re: Co robicie? 11.12.11, 12:52
                                                wiesz na co dzień mam do czynienia z młodszymi dziećmi niż Tysmile
                                                • lonelyshe29 Re: Co robicie? 11.12.11, 13:40
                                                  przedszkole czy podstawówka? smile
                                                  • desper.atka Re: Co robicie? 11.12.11, 20:16
                                                    pedagogika specjalna więc mam za sobą różne wolontariaty, praktyki,warsztaty itp. ale nie pracuję na razie w zawodzie, no i mam jeszcze małe przedszkole w domusmile
                                                  • lonelyshe29 Re: Co robicie? 11.12.11, 20:40
                                                    podziwiam,
                                                    swoją drogą masz fajnie - wiesz jak swoje "przedszkole" wychować smile
                                                  • desper.atka Re: Co robicie? 11.12.11, 22:05
                                                    jest jedna bardzo ważna zasada, nie wolno na swoich dzieciach ćwiczyć tych wszystkich technik itd. ponieważ nie jest to obiektywna sytuacja i to się nigdy nie udaje
                                                  • lonelyshe29 Re: Co robicie? 11.12.11, 22:07
                                                    to pewnie tak samo jak z psychologią, że nie powinni iść tam ludzie, którzy chcą rozwiązywać swoje własne problemy
                                                  • desper.atka Re: Co robicie? 11.12.11, 22:11
                                                    dokładnie taksmile
                                                  • lonelyshe29 Re: Co robicie? 11.12.11, 22:19
                                                    ja czasem mam wątpliwości do tego, czy psychologia cokolwiek rozwiązuje ... czy tylko usprawiedliwia ludzki słabości
                                                  • desper.atka Re: Co robicie? 11.12.11, 23:08
                                                    może nie tyle rozwiązuje ile tłumaczy, ukazuje pewne zależności
                                                  • lonelyshe29 Re: Co robicie? 11.12.11, 23:09
                                                    może i tak
                                            • dreammaker Re: Co robicie? 11.12.11, 13:01
                                              Trafiony zatopiony big_grinbig_grinbig_grin
                                              • lonelyshe29 Re: Co robicie? 11.12.11, 13:39
                                                próbuję sobie wyobrazić, jak siedzisz i słuchasz M.J. - pocieszny widok to musiał być smile
                                                • dreammaker Re: Co robicie? 11.12.11, 16:12
                                                  A jeszcze jak,zwłaszcza,że mi się to wtedy bardzo podobało big_grin
                                                  • lonelyshe29 Re: Co robicie? 11.12.11, 18:25
                                                    Już widzę te plakaty na ścianach smile
                                                  • dreammaker Re: Co robicie? 11.12.11, 22:14
                                                    W plakaty się nie bawiłem,to była domena siostry smile
                                                  • lonelyshe29 Re: Co robicie? 11.12.11, 22:20
                                                    fajnie jest pewnie mieć siostrę, zawsze chciałam smile
                                                  • desper.atka Re: Co robicie? 11.12.11, 23:43
                                                    "Ty bredzisz nie wiesz o czym
                                                    nie wiesz co jest po czym
                                                    gdy zamkniesz oczy ciemno jeeest..."
                                                  • dreammaker Re: Co robicie? 12.12.11, 00:34
                                                    A skąd taki cytat ?
                                                  • desper.atka Re: Co robicie? 12.12.11, 00:42
                                                    fragment piosenki ze skeczu kabaretu chyba pod wyrwigroszem na melodię jej czarne oczy Iwana i Delfina - genialny kawałek( ten ze skeczu)
                                                  • dreammaker Re: Co robicie? 12.12.11, 00:49
                                                    Chyba trochę przerobiony.
                                                  • desper.atka Re: Co robicie? 12.12.11, 00:54
                                                    z pewnościąsmile
                                              • desper.atka Re: Co robicie? 11.12.11, 22:09